Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plic Ondřej (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:22:07,00 | 00:02:43,00(1) | 00:00:46,00(1) | 00:09:43,00(1) | 00:00:40,00(8) | 00:08:15,00(4) | |
2 | Šoula Václav (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:22:57,00 | 00:03:15,00(5) | 00:00:48,00(4) | 00:10:19,00(4) | 00:00:35,00(4) | 00:08:00,00(3) | |
3 | Michálek Antonín (2009) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:23:10,00 | 00:03:12,00(4) | 00:00:50,00(5) | 00:10:10,00(3) | 00:00:35,00(3) | 00:08:23,00(5) | |
4 | Černý Jakub (2009) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:23:58,00 | 00:04:01,00(20) | 00:00:47,00(2) | 00:09:48,00(2) | 00:00:47,00(19) | 00:08:35,00(6) | |
5 | Pietrula Jakub (2009) | CZE | ArtSport Team | 00:24:15,00 | 00:03:10,00(2) | 00:00:55,00(8) | 00:10:56,00(7) | 00:00:34,00(1) | 00:08:39,00(8) | |
6 | Fabián Aleš (2009) | CZE | 00:24:37,00 | 00:03:38,00(15) | 00:01:11,00(19) | 00:10:35,00(5) | 00:00:36,00(5) | 00:08:36,00(7) | ||
7 | Valda Antonín (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:25:16,00 | 00:03:10,00(3) | 00:00:47,00(3) | 00:11:26,00(13) | 00:00:42,00(13) | 00:09:11,00(11) | |
8 | Zón Jakub (2010) | CZE | ROAD2KONA | 00:25:17,00 | 00:03:32,00(11) | 00:00:51,00(6) | 00:11:06,00(9) | 00:00:34,00(2) | 00:09:13,00(12) | |
9 | Jánošík Dominik (2009) | 00:25:40,00 | 00:03:39,00(16) | 00:01:11,00(20) | 00:11:04,00(8) | 00:05:23,00(27) | 00:04:23,00(2) | |||
10 | Večeřa Matyáš (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:25:57,00 | 00:03:18,00(6) | 00:00:57,00(9) | 00:11:31,00(15) | 00:00:41,00(9) | 00:09:30,00(13) | |
11 | Stádník Filip (2009) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:26:03,00 | 00:03:43,00(17) | 00:00:55,00(7) | 00:11:30,00(14) | 00:00:58,00(24) | 00:08:58,00(9) | |
12 | Heřman Jakub (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:26:07,00 | 00:03:25,00(7) | 00:01:00,00(11) | 00:11:08,00(10) | 00:00:42,00(12) | 00:09:52,00(15) | |
13 | Auf Jan (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:26:27,00 | 00:03:26,00(9) | 00:00:57,00(10) | 00:11:18,00(11) | 00:00:42,00(10) | 00:10:05,00(18) | |
14 | Míchal Jakub (2010) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:26:50,00 | 00:03:53,00(19) | 00:01:03,00(14) | 00:11:43,00(16) | 00:01:04,00(25) | 00:09:07,00(10) | |
15 | Fabián Šimon (2010) | CZE | 00:26:53,00 | 00:04:27,00(25) | 00:01:15,00(23) | 00:11:22,00(12) | 00:05:28,00(28) | 00:04:21,00(1) | ||
16 | Fanta Vojtěch (2009) | CZE | 00:27:24,00 | 00:04:24,00(24) | 00:01:26,00(24) | 00:10:50,00(6) | 00:00:45,00(16) | 00:09:59,00(16) | ||
17 | Mazánek Matěj (2010) | CZE | 2B Winner | 00:27:35,00 | 00:03:28,00(10) | 00:01:02,00(13) | 00:12:42,00(21) | 00:00:39,00(6) | 00:09:45,00(14) | |
18 | Bakoč Hynek (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:27:37,00 | 00:03:26,00(8) | 00:01:11,00(21) | 00:12:17,00(20) | 00:00:39,00(7) | 00:10:05,00(17) | |
19 | Jiruška Matyáš (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:27:44,00 | 00:03:34,00(12) | 00:01:06,00(17) | 00:12:04,00(18) | 00:00:45,00(17) | 00:10:15,00(20) | |
20 | Musil František (2009) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:27:48,00 | 00:03:37,00(14) | 00:01:05,00(16) | 00:11:55,00(17) | 00:00:43,00(15) | 00:10:28,00(22) | |
21 | Kříž David (2010) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:28:35,00 | 00:04:18,00(22) | 00:01:09,00(18) | 00:12:09,00(19) | 00:00:49,00(20) | 00:10:10,00(19) | |
22 | Šilhan David (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:29:09,00 | 00:03:34,00(13) | 00:01:00,00(12) | 00:13:26,00(25) | 00:00:42,00(11) | 00:10:26,00(21) | |
23 | Beneš František (2010) | CZE | 00:30:35,00 | 00:03:49,00(18) | 00:01:49,00(27) | 00:13:03,00(24) | 00:00:53,00(21) | 00:11:01,00(24) | ||
24 | Pirout Matěj (2010) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:31:39,00 | 00:04:21,00(23) | 00:01:14,00(22) | 00:13:03,00(23) | 00:00:46,00(18) | 00:12:14,00(26) | |
25 | Uhlík Vojtěch (2010) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:32:49,00 | 00:04:14,00(21) | 00:01:28,00(25) | 00:12:50,00(22) | 00:00:57,00(23) | 00:13:19,00(27) | |
26 | Douda Vojtěch (2010) | CZE | 00:33:02,00 | 00:05:25,00(26) | 00:01:35,00(26) | 00:14:38,00(27) | 00:00:42,00(14) | 00:10:43,00(23) | ||
27 | Břenek Hynek (2009) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:33:20,00 | 00:05:50,00(28) | 00:01:05,00(15) | 00:13:37,00(26) | 00:01:16,00(26) | 00:11:33,00(25) | |
28 | Kotlas Filip (2010) | CZE | 00:40:39,00 | 00:05:32,00(27) | 00:02:36,00(28) | 00:16:22,00(28) | 00:00:56,00(22) | 00:15:14,00(28) | ||
DNS | Knespl Kristian (2009) | CZE | Triatlon Česká Lípa | --- | --- | --- | --- | --- |