Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:10,00 | 00:04:28,00(2) | 00:15:42,00(1) | |
2 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:20:13,00 | 00:04:28,00(1) | 00:15:45,00(2) | |
3 | Vabroušek Filip (1999) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:21:23,00 | 00:05:33,00(10) | 00:15:50,00(3) | |
4 | Horák Pavel (1995) | CZE | 00:22:56,00 | 00:05:11,00(4) | 00:17:45,00(5) | ||
5 | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:23:05,00 | 00:04:53,00(3) | 00:18:12,00(11) | |
6 | Šanda Vojtěch (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:13,00 | 00:06:21,00(19) | 00:16:53,00(4) | |
7 | Tkáč Daniel (1979) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:20,00 | 00:05:15,00(6) | 00:18:05,00(8) | |
8 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:25,00 | 00:05:34,00(11) | 00:17:51,00(7) | |
9 | Palider Jan (1991) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 00:23:38,00 | 00:05:30,00(9) | 00:18:08,00(10) | |
10 | Koptík Jiří (1982) | CZE | Triatlonový sportovní klub České Budějovice z.s. | 00:23:51,00 | 00:06:03,00(18) | 00:17:49,00(6) | |
11 | Dlouhý Filip (1998) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 00:23:54,00 | 00:05:15,00(5) | 00:18:40,00(14) | |
12 | Němec Jan (1973) | CZE | Kolín | 00:24:20,00 | 00:06:01,00(17) | 00:18:19,00(12) | |
13 | Jaroš Zbyšek (1974) | CZE | ArtSport Team | 00:24:22,00 | 00:06:00,00(16) | 00:18:23,00(13) | |
14 | Hlaváč Lumír (1974) | CZE | SK Fuga | 00:25:07,00 | 00:05:54,00(15) | 00:19:14,00(16) | |
15 | Fic Martin (1974) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:25:10,00 | 00:07:03,00(26) | 00:18:07,00(9) | |
16 | Bláha Jan (1978) | CZE | BTT Libochovice | 00:25:29,00 | 00:06:22,00(20) | 00:19:07,00(15) | |
17 | Heřman Tomáš (1976) | CZE | 00:25:59,00 | 00:05:37,00(12) | 00:20:22,00(20) | ||
18 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 00:26:07,00 | 00:05:29,00(8) | 00:20:38,00(22) | |
19 | Pražan Jan (1978) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:39,00 | 00:07:13,00(27) | 00:19:26,00(17) | |
20 | Štourač Nikola (1985) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:26:41,00 | 00:06:47,00(23) | 00:19:54,00(18) | |
21 | Bezchleba Petr (1978) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 00:27:04,00 | 00:05:47,00(14) | 00:21:17,00(23) | |
22 | Углирж Далибоп (1980) | CZE | RSFK | 00:27:19,00 | 00:06:51,00(24) | 00:20:28,00(21) | |
23 | Mitáček Jiří (1991) | CZE | 00:28:17,00 | 00:05:39,00(13) | 00:22:38,00(26) | ||
24 | Procházka Dušan (1972) | CZE | Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč, spolek | 00:28:22,00 | 00:06:26,00(21) | 00:21:56,00(24) | |
25 | Míka Radan (1977) | CZE | uniploty.cz | 00:28:44,00 | 00:08:25,00(32) | 00:20:19,00(19) | |
26 | Kubalčík Marek (1970) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:28:48,00 | 00:05:24,00(7) | 00:23:24,00(28) | |
27 | Pokorný Marek (1972) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:29:33,00 | 00:06:53,00(25) | 00:22:40,00(27) | |
28 | Holeček Petr (1961) | CZE | BET | 00:30:25,00 | 00:06:39,00(22) | 00:23:46,00(29) | |
29 | Klepešta Radek (1984) | CZE | SPARTAK TRUTNOV | 00:30:28,00 | 00:08:26,00(33) | 00:22:02,00(25) | |
30 | Královský Vojtěch (1992) | CZE | 00:31:03,00 | 00:07:14,00(28) | 00:23:49,00(30) | ||
31 | Vrba Radim (1977) | CZE | 00:31:26,00 | 00:07:19,00(29) | 00:24:07,00(32) | ||
32 | McClurkin David (1964) | CZE | 00:32:36,00 | 00:07:58,00(31) | 00:24:38,00(33) | ||
33 | Vaněk Roman (1966) | CZE | Kaňovice | 00:32:48,00 | 00:08:57,00(34) | 00:23:51,00(31) | |
34 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:35:16,00 | 00:07:21,00(30) | 00:27:55,00(34) | |
DNF | Kubínek František (1988) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM, z.s. | 00:07:43,00() | --- |