Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volár Jan (1992) | CZE | Etriatlon Team | 01:57:57,00 | 00:17:58,00(3) | 00:00:32,00(3) | 01:01:54,00(4) | 00:01:03,00(4) | 00:36:30,00(2) | |
2 | Grebík Radim (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:58:29,00 | 00:17:58,00(4) | 00:00:33,00(6) | 01:01:54,00(3) | 00:01:03,00(5) | 00:37:01,00(3) | |
3 | Martin David (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:00:28,00 | 00:17:56,00(2) | 00:00:33,00(5) | 01:00:59,00(2) | 00:00:59,00(2) | 00:40:01,00(10) | |
4 | Tlamka Filip (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 02:02:51,00 | 00:18:50,00(6) | 00:00:32,00(4) | 01:04:23,00(6) | 00:01:02,00(3) | 00:38:04,00(4) | |
5 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:05:45,00 | 00:18:49,00(5) | 00:00:48,00(16) | 01:05:21,00(7) | 00:01:11,00(6) | 00:39:36,00(8) | |
6 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:06:56,00 | 00:22:19,00(9) | 00:00:52,00(20) | 01:03:38,00(5) | 00:01:17,00(9) | 00:38:50,00(6) | |
7 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:09:39,00 | 00:20:33,00(8) | 00:00:42,00(11) | 01:07:11,00(8) | 00:01:15,00(7) | 00:39:58,00(9) | |
8 | Ottenschläger Oto (1995) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:10:33,00 | 00:22:31,00(13) | 00:00:41,00(10) | 01:07:26,00(9) | 00:01:19,00(13) | 00:38:36,00(5) | |
9 | Hradecký Jan (1983) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:11:27,00 | 00:20:17,00(7) | 00:00:45,00(13) | 01:08:10,00(11) | 00:01:19,00(14) | 00:40:56,00(13) | |
10 | Pivrnec Tomáš (1999) | CZE | 02:16:09,00 | 00:22:22,00(11) | 00:00:40,00(9) | 01:10:42,00(18) | 00:01:29,00(17) | 00:40:56,00(14) | ||
11 | Kučera Jan (1981) | CZE | Alfa Tri Team | 02:17:00,00 | 00:22:20,00(10) | 00:00:38,00(8) | 01:09:32,00(13) | 00:01:27,00(15) | 00:43:02,00(19) | |
12 | Procházka David (1975) | CZE | ROAD2KONA | 02:18:30,00 | 00:23:37,00(15) | 00:00:59,00(24) | 01:08:50,00(12) | 00:01:33,00(20) | 00:43:32,00(22) | |
13 | Jordán Daniel (1997) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 02:19:00,00 | 00:23:39,00(16) | 00:00:55,00(22) | 01:10:41,00(17) | 00:01:28,00(16) | 00:42:18,00(16) | |
14 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | Café racers | 02:19:51,00 | 00:23:44,00(17) | 00:01:15,00(43) | 01:08:10,00(10) | 00:01:33,00(21) | 00:45:09,00(30) | |
15 | Šanda Vojtěch (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:20:13,00 | 00:26:05,00(21) | 00:00:38,00(7) | 01:09:37,00(14) | 00:01:15,00(8) | 00:42:38,00(17) | |
16 | Knejzlík Marek (1976) | CZE | 02:20:49,00 | 00:23:20,00(14) | 00:01:02,00(30) | 01:10:51,00(19) | 00:01:52,00(40) | 00:43:43,00(24) | ||
17 | Kaplan Jiří (1981) | CZE | OMT | 02:21:30,00 | 00:27:13,00(25) | 00:01:06,00(33) | 01:10:04,00(15) | 00:02:01,00(45) | 00:41:06,00(15) | |
18 | Stádník Daniel (1972) | CZE | TJ BIŽU JBC | 02:22:04,00 | 00:29:16,00(30) | 00:00:48,00(17) | 01:10:21,00(16) | 00:01:34,00(24) | 00:40:04,00(11) | |
19 | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 02:25:28,00 | 00:25:57,00(20) | 00:01:02,00(31) | 01:13:33,00(23) | 00:01:29,00(18) | 00:43:26,00(21) | |
20 | Schoval František (1988) | CZE | 2BWINNER TEAM | 02:26:03,00 | 00:25:20,00(19) | 00:00:46,00(15) | 01:15:26,00(33) | 00:01:18,00(10) | 00:43:13,00(20) | |
21 | Vrba Ondřej (1984) | CZE | TJ Sokol Studenec | 02:26:32,00 | 00:28:01,00(27) | 00:00:49,00(18) | 01:12:39,00(21) | 00:01:19,00(12) | 00:43:45,00(25) | |
22 | Fic Martin (1974) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:26:35,00 | 00:29:42,00(35) | 00:00:46,00(14) | 01:13:17,00(22) | 00:02:03,00(46) | 00:40:47,00(12) | |
23 | Dufek David (1980) | CZE | Etriatlon Team | 02:26:53,00 | 00:26:21,00(23) | 00:01:03,00(32) | 01:13:57,00(25) | 00:01:36,00(26) | 00:43:56,00(27) | |
24 | Rudolf Tomáš (1972) | CZE | "ENERGY TEAM" | 02:26:57,00 | 00:22:28,00(12) | 00:00:44,00(12) | 01:13:42,00(24) | 00:01:33,00(22) | 00:48:29,00(35) | |
25 | Ostrenski Alexis (1994) | CZE | BET | 02:26:59,00 | 00:27:21,00(26) | 00:01:21,00(45) | 01:14:03,00(26) | 00:01:34,00(25) | 00:42:39,00(18) | |
26 | Skalka Jakub (1991) | CZE | Etriatlon Team | 02:27:50,00 | 00:31:14,00(42) | 00:01:06,00(34) | 01:15:21,00(32) | 00:01:18,00(11) | 00:38:51,00(7) | |
27 | Seifert Václav (1976) | CZE | SPU SAUNA LIBEREC | 02:28:03,00 | 00:23:44,00(18) | 00:01:11,00(39) | 01:17:27,00(35) | 00:01:47,00(34) | 00:43:53,00(26) | |
28 | Horák Jan (1990) | CZE | Triatlon Plzeň | 02:29:54,00 | 00:26:20,00(22) | 00:01:31,00(50) | 01:15:10,00(31) | 00:01:52,00(38) | 00:45:01,00(29) | |
29 | Hanžl Michal (1974) | CZE | Mika training | 02:30:15,00 | 00:29:15,00(29) | 00:00:55,00(21) | 01:11:24,00(20) | 00:01:50,00(36) | 00:46:52,00(31) | |
30 | Brabec Tomáš (1982) | CZE | Pežoťák | 02:31:11,00 | 00:29:45,00(36) | 00:01:00,00(27) | 01:14:20,00(28) | 00:02:07,00(50) | 00:44:00,00(28) | |
31 | Foukal Libor (1977) | CZE | 02:34:14,00 | 00:29:53,00(37) | 00:01:22,00(46) | 01:14:25,00(29) | 00:01:33,00(23) | 00:47:01,00(32) | ||
32 | Martínek Jan (1963) | CZE | VTC Břevnov | 02:35:31,00 | 00:29:55,00(38) | 00:01:17,00(44) | 01:14:38,00(30) | 00:01:41,00(29) | 00:47:59,00(33) | |
33 | Švarc Petr (1966) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:37:41,00 | 00:32:29,00(47) | 00:01:11,00(38) | 01:18:07,00(37) | 00:02:12,00(52) | 00:43:42,00(23) | |
34 | Dienstbier Oldřich (1981) | CZE | Triatlon Plzeň | 02:38:25,00 | 00:29:22,00(32) | 00:00:50,00(19) | 01:18:21,00(38) | 00:01:42,00(30) | 00:48:10,00(34) | |
35 | Michálek Martin (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:38:39,00 | 00:31:35,00(45) | 00:01:00,00(28) | 01:14:14,00(27) | 00:01:46,00(33) | 00:50:03,00(37) | |
36 | Sameš Vojtěch (1983) | CZE | Spartak Trutnov | 02:39:10,00 | 02:39:10,00(58) | --- | --- | --- | --- | |
37 | Chlumský Petr (1985) | CZE | HH Smíchov | 02:39:55,00 | 00:29:31,00(34) | 00:01:28,00(48) | 01:17:33,00(36) | 00:01:42,00(31) | 00:49:41,00(36) | |
38 | Zeman Daniel (1983) | CZE | Rafkarna IDEA Cycling team | 02:41:33,00 | 00:26:40,00(24) | 00:01:30,00(49) | 01:19:58,00(41) | 00:01:39,00(28) | 00:51:47,00(42) | |
39 | Babcock Erik (1985) | CZE | 02:43:18,00 | 00:30:19,00(40) | 00:01:54,00(56) | 01:18:34,00(39) | 00:02:11,00(51) | 00:50:20,00(38) | ||
40 | Horník Jan (1971) | CZE | TJ Sokol Pražské Předměstí | 02:43:40,00 | 00:31:29,00(43) | 00:01:50,00(54) | 01:16:22,00(34) | 00:02:48,00(57) | 00:51:11,00(40) | |
41 | Mach Zbyněk (1970) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:48:32,00 | 00:29:31,00(33) | 00:01:00,00(28) | 01:24:58,00(48) | 00:02:06,00(49) | 00:50:57,00(39) | |
42 | Blahuta Jan (1981) | CZE | Titan Trilife Zlin | 02:49:14,00 | 00:28:33,00(28) | 00:01:09,00(37) | 01:23:38,00(45) | 00:01:53,00(41) | 00:54:00,00(45) | |
43 | Skalický Zdeněk (1960) | CZE | 02:50:00,00 | 00:31:33,00(44) | 00:01:14,00(42) | 01:18:52,00(40) | 00:01:52,00(39) | 00:56:30,00(50) | ||
44 | Smetana Lukáš (1993) | CZE | 02:52:43,00 | 00:35:33,00(52) | 00:00:58,00(23) | 01:23:00,00(44) | 00:01:44,00(32) | 00:51:28,00(41) | ||
45 | Procházka Zdeněk (1967) | CZE | ACES TEAM K. Vary | 02:52:44,00 | --- | --- | 01:56:28,00(58) | 00:01:51,00(37) | 00:54:25,00(47) | |
46 | Nevečeřal Jiří (1981) | CZE | 02:55:20,00 | 00:31:05,00(41) | 00:01:12,00(40) | 01:20:11,00(42) | 00:02:15,00(53) | 01:00:37,00(53) | ||
47 | Pavlišen Alexandr (1969) | CZE | Drtič Bezděkov | 02:55:41,00 | 00:36:03,00(54) | 00:01:13,00(41) | 01:23:54,00(46) | 00:01:57,00(42) | 00:52:36,00(43) | |
48 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | KOME KLUB | 02:56:15,00 | 00:32:20,00(46) | 00:01:08,00(36) | 01:26:50,00(51) | 00:01:37,00(27) | 00:54:19,00(46) | |
49 | Ferrini Luca (1990) | 02:56:29,00 | 00:30:18,00(39) | 00:01:48,00(53) | 01:27:51,00(52) | 00:01:32,00(19) | 00:55:00,00(48) | |||
50 | Kubala František (1973) | CZE | Race team nuselské činčily | 02:57:01,00 | 00:29:17,00(31) | 00:01:00,00(25) | 01:31:50,00(56) | 00:01:57,00(43) | 00:52:56,00(44) | |
51 | Kesner Radek (1970) | CZE | 02:58:27,00 | 00:35:35,00(53) | 00:01:51,00(55) | 01:20:27,00(43) | 00:02:25,00(54) | 00:58:09,00(51) | ||
52 | Kříž Pavel (1979) | CZE | 03:01:46,00 | 00:32:44,00(48) | 00:01:35,00(51) | 01:25:36,00(49) | 00:03:06,00(58) | 00:58:46,00(52) | ||
53 | Čihák Radovan (1978) | SVK | 03:02:25,00 | 00:39:47,00(57) | 00:01:07,00(35) | 01:24:17,00(47) | 00:02:04,00(48) | 00:55:09,00(49) | ||
54 | Kaliba Daniel (1990) | CZE | HK NPSB | 03:07:52,00 | 00:35:03,00(51) | 00:01:00,00(25) | 01:26:03,00(50) | 00:01:48,00(35) | 01:03:58,00(57) | |
55 | Zářecký Miloš (1961) | CZE | eTriatlon | 03:09:11,00 | 00:32:49,00(49) | 00:01:36,00(52) | 01:30:23,00(54) | 00:02:26,00(55) | 01:01:58,00(54) | |
56 | Mígl Michal (1973) | CZE | TT Příbram, z. s. | 03:12:03,00 | 00:34:34,00(50) | 00:01:27,00(47) | 01:29:44,00(53) | 00:01:59,00(44) | 01:04:20,00(58) | |
57 | Klamert Rudolf (1959) | CZE | 03:16:23,00 | 00:37:33,00(56) | 00:02:04,00(57) | 01:31:27,00(55) | 00:02:03,00(47) | 01:03:16,00(56) | ||
58 | Majernicek Marek (1970) | CZE | 03:16:41,00 | 00:36:09,00(55) | 00:02:19,00(58) | 01:33:15,00(57) | 00:02:31,00(56) | 01:02:27,00(55) | ||
DNS | Šárovec Robert (1979) | CZE | MESTR | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Pudil Jaroslav (1961) | CZE | M2 SPORT Bečvář Strakonice | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Černý Vladimír (1981) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Kindl Marek (1969) | CZE | Kindlovi | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Wohl Pavel (1997) | CZE | PW TriCoaching | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Moravec Pavel (1980) | CZE | TC DOBRUŠKA | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kotlín Matěj (1983) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- |