Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Toul Filip (2007) | CZE | TriSK ČB | 00:09:37,00 | 00:02:15,00(1) | 00:07:21,00(2) | |
2 | Mařík Jakub (2007) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:09:53,00 | 00:02:34,00(22) | 00:07:20,00(1) | |
3 | Bíba Mikuláš (2007) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:10:00,00 | 00:02:31,00(17) | 00:07:29,00(3) | |
4 | Kozojed Ondřej (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:07,00 | 00:02:19,00(5) | 00:07:48,00(6) | |
5 | Kovář Jan (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:10:07,00 | 00:02:30,00(15) | 00:07:37,00(4) | |
6 | Krátký Marek (2008) | CZE | ROAD2KONA | 00:10:10,00 | 00:02:27,00(12) | 00:07:43,00(5) | |
7 | Procházka Matěj (2007) | CZE | ROAD2KONA | 00:10:18,00 | 00:02:18,00(3) | 00:08:00,00(9) | |
8 | Plic Ondřej (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:10:22,00 | 00:02:20,00(6) | 00:08:02,00(12) | |
9 | Volf Štěpán (2008) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:10:25,00 | 00:02:25,00(10) | 00:08:01,00(10) | |
10 | Gröschl Vojtěch (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:10:28,00 | 00:02:21,00(7) | 00:08:07,00(14) | |
11 | Janata Jan (2009) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:10:30,00 | 00:02:30,00(16) | 00:07:59,00(8) | |
12 | Šmehlík Timm (2010) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:10:33,00 | 00:02:32,00(18) | 00:08:01,00(11) | |
13 | Zatloukal Filip (2008) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:10:36,00 | 00:02:24,00(9) | 00:08:12,00(16) | |
14 | Bubaň František Pavel (2007) | CZE | 00:10:46,00 | 00:02:16,00(2) | 00:08:30,00(24) | ||
15 | Marek Lukáš (2007) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:10:53,00 | 00:02:33,00(20) | 00:08:20,00(19) | |
16 | Ardelt Václav (2007) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:10:56,00 | 00:02:44,00(35) | 00:08:13,00(17) | |
17 | Michálek Antonín (2009) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:10:57,00 | 00:02:52,00(44) | 00:08:05,00(13) | |
18 | Talacko Oskar (2007) | CZE | 00:11:00,00 | 00:02:29,00(14) | 00:08:31,00(25) | ||
19 | Voda Jan (2007) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:11:06,00 | 00:02:57,00(50) | 00:08:10,00(15) | |
20 | Melichar Šimon (2008) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:11:08,00 | 00:02:24,00(8) | 00:08:44,00(33) | |
21 | Šafránek Jáchym (2007) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:11:10,00 | 00:02:43,00(33) | 00:08:26,00(21) | |
22 | Valda Antonín (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:12,00 | 00:02:33,00(19) | 00:08:39,00(30) | |
23 | Bajer Vojtěch (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:11:14,00 | 00:02:41,00(31) | 00:08:33,00(26) | |
24 | Horák Václav (2008) | CZE | 00:11:16,00 | 00:02:18,00(4) | 00:08:58,00(38) | ||
25 | Šoula Václav (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:11:18,00 | 00:03:01,00(51) | 00:08:17,00(18) | |
26 | Pietrula Jakub (2009) | CZE | ArtSport Team | 00:11:19,00 | 00:02:46,00(37) | 00:08:34,00(27) | |
27 | Hašlar Přemysl (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:11:21,00 | 00:02:53,00(45) | 00:08:28,00(23) | |
28 | Svatoš Adam (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:24,00 | 00:02:41,00(30) | 00:08:44,00(32) | |
29 | Kraus Tomáš (2007) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:28,00 | 00:03:31,00(62) | 00:07:57,00(7) | |
30 | Štěpán Ondřej (2007) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:11:30,00 | 00:02:33,00(21) | 00:08:56,00(37) | |
31 | Hansl Matěj (2008) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 00:11:30,00 | 00:02:53,00(46) | 00:08:37,00(28) | |
32 | Kmoch Štěpán (2009) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:11:33,00 | 00:02:55,00(47) | 00:08:39,00(29) | |
33 | Blažek Cyril (2007) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:35,00 | 00:02:41,00(29) | 00:08:54,00(36) | |
34 | Hellier Bruce (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:11:36,00 | 00:03:11,00(56) | 00:08:25,00(20) | |
35 | Plachý Jonáš (2007) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:11:37,00 | 00:02:39,00(28) | 00:08:59,00(40) | |
36 | Váša Theodor (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:11:47,00 | 00:02:49,00(41) | 00:08:58,00(39) | |
37 | Netík Lukáš (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:47,00 | 00:02:27,00(13) | 00:09:19,00(45) | |
38 | Kolář Matěj (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:49,00 | 00:02:45,00(36) | 00:09:03,00(42) | |
39 | Bíba Tadeáš (2010) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:53,00 | 00:02:52,00(43) | 00:09:01,00(41) | |
40 | Götz Oliver (2007) | CZE | Spartak Trutnov | 00:11:58,00 | 00:02:34,00(23) | 00:09:23,00(48) | |
41 | Večeřa Matyáš (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:11:59,00 | 00:02:38,00(26) | 00:09:21,00(46) | |
42 | Řezníček Josef (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:59,00 | 00:02:37,00(25) | 00:09:21,00(47) | |
43 | Hubáček Ondřej (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:00,00 | 00:02:55,00(47) | 00:09:05,00(43) | |
44 | Stádník Filip (2009) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:12:00,00 | 00:03:14,00(58) | 00:08:47,00(34) | |
45 | Merta Ondřej (2008) | CZE | Kerberos | 00:12:00,00 | 00:03:19,00(61) | 00:08:41,00(31) | |
46 | Černý Jakub (2009) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:03,00 | 00:03:36,00(65) | 00:08:27,00(22) | |
47 | Zón Jakub (2010) | CZE | ROAD2KONA | 00:12:05,00 | 00:03:15,00(59) | 00:08:51,00(35) | |
48 | Guňka Lukáš (2009) | CZE | 00:12:07,00 | 00:02:43,00(34) | 00:09:23,00(49) | ||
49 | Ihn Tobiáš (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:12:16,00 | 00:02:37,00(24) | 00:09:39,00(55) | |
50 | Gončaruk Ilja (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:17,00 | 00:02:41,00(32) | 00:09:35,00(53) | |
51 | Heřman Jakub (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:12:29,00 | 00:02:48,00(40) | 00:09:41,00(56) | |
52 | Hofman Marek (2007) | CZE | 00:12:30,00 | 00:02:26,00(11) | 00:10:04,00(61) | ||
53 | Korellus Lukáš (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:12:39,00 | 00:03:05,00(53) | 00:09:35,00(52) | |
54 | Šulák Marek (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:12:40,00 | 00:03:05,00(54) | 00:09:35,00(54) | |
55 | Blažek Vojtěch (2010) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:42,00 | 00:03:12,00(57) | 00:09:30,00(50) | |
56 | Blažek Jan (2007) | CZE | Kerberos | 00:12:48,00 | 00:03:17,00(60) | 00:09:31,00(51) | |
57 | Ihn Šimon (2010) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:12:50,00 | 00:02:56,00(49) | 00:09:54,00(58) | |
58 | Knespl Kristian (2009) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:12:53,00 | 00:03:34,00(63) | 00:09:18,00(44) | |
59 | Bakoč Hynek (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:12:56,00 | 00:02:46,00(38) | 00:10:09,00(62) | |
60 | Maloch Václav (2008) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:13:10,00 | 00:02:38,00(26) | 00:10:32,00(64) | |
61 | Pospíšil Michal (2010) | CZE | Kerberos | 00:13:38,00 | 00:03:43,00(68) | 00:09:55,00(59) | |
62 | Mert Tomáš (2007) | CZE | Kerberos | 00:13:41,00 | 00:02:47,00(39) | 00:10:54,00(65) | |
63 | Zábrodský Dušan (2009) | CZE | 00:13:51,00 | 00:03:50,00(69) | 00:10:02,00(60) | ||
64 | Hejný Aleš (2010) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:13:52,00 | 00:03:59,00(71) | 00:09:53,00(57) | |
65 | Caha Marek (2008) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:14:02,00 | 00:02:51,00(42) | 00:11:11,00(67) | |
66 | Šiška Matěj (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:14:14,00 | 00:03:01,00(51) | 00:11:13,00(68) | |
67 | Šilhan David (2009) | CZE | Spartak Trutnov | 00:14:28,00 | 00:03:10,00(55) | 00:11:19,00(69) | |
68 | Anděl David (2008) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:15:02,00 | 00:03:39,00(67) | 00:11:23,00(70) | |
69 | Merta Michal (2010) | CZE | Kerberos | 00:15:04,00 | 00:03:54,00(70) | 00:11:10,00(66) | |
70 | Kostka Matěj (2008) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:15:18,00 | 00:04:49,00(73) | 00:10:29,00(63) | |
71 | Svatek Samuel (2010) | CZE | ROAD2KONA | 00:16:14,00 | 00:03:35,00(64) | 00:12:39,00(71) | |
72 | Blažek Matěj (2007) | CZE | Kerberos | 00:16:24,00 | 00:03:39,00(66) | 00:12:46,00(72) | |
73 | Hammer Adam (2010) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:17:00,00 | 00:04:03,00(72) | 00:12:57,00(73) | |
DNF | Homola Matěj (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:02:26,00() | --- |