Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:59:09,00 | 00:10:08,00(1) | 00:00:27,00(18) | 00:30:53,00(7) | 00:00:27,00(8) | 00:17:14,00(3) | |
2 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:59:25,00 | 00:11:14,00(10) | 00:00:27,00(17) | 00:30:19,00(1) | 00:00:27,00(10) | 00:16:58,00(1) | |
3 | Marek Jakub (2003) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:59:33,00 | 00:10:13,00(2) | 00:00:22,00(1) | 00:31:26,00(8) | 00:00:24,00(3) | 00:17:08,00(2) | |
4 | Plic Lukáš (2006) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:00:28,00 | 00:11:05,00(6) | 00:00:24,00(4) | 00:30:34,00(5) | 00:00:27,00(6) | 00:17:58,00(5) | |
5 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:00:37,00 | 00:10:42,00(3) | 00:00:25,00(6) | 00:30:51,00(6) | 00:00:30,00(15) | 00:18:08,00(6) | |
6 | Wohl Pavel (1997) | CZE | 01:01:22,00 | 00:11:13,00(9) | 00:00:32,00(35) | 00:30:22,00(2) | 00:00:47,00(54) | 00:18:28,00(9) | ||
7 | Lemberka Ondřej (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:02:16,00 | 00:11:16,00(11) | 00:00:23,00(2) | 00:30:25,00(3) | 00:00:27,00(7) | 00:19:45,00(27) | |
8 | Pásler Jakub (2003) | CZE | Loko Trutnov | 01:02:28,00 | 00:11:04,00(5) | 00:00:29,00(24) | 00:32:04,00(11) | 00:00:26,00(5) | 00:18:26,00(7) | |
9 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:02:51,00 | 00:11:17,00(12) | 00:00:24,00(3) | 00:32:51,00(18) | 00:00:34,00(28) | 00:17:45,00(4) | |
10 | Mužíček Pavel (1984) | CZE | TTT | 01:02:59,00 | 00:11:07,00(7) | 00:00:27,00(14) | 00:30:32,00(4) | 00:00:51,00(61) | 00:20:01,00(28) | |
11 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:03:27,00 | 00:11:51,00(19) | 00:00:25,00(5) | 00:32:10,00(12) | 00:00:25,00(4) | 00:18:35,00(11) | |
12 | Pivrnec Tomáš (1999) | CZE | 01:03:50,00 | 00:11:31,00(15) | 00:00:26,00(13) | 00:32:35,00(14) | 00:00:48,00(57) | 00:18:29,00(10) | ||
13 | Ondrej Michal (1986) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:04:16,00 | 00:11:19,00(13) | 00:00:31,00(31) | 00:32:41,00(15) | 00:00:36,00(31) | 00:19:10,00(16) | |
14 | Cogan Rudolf (1971) | CZE | Stará Paka | 01:04:47,00 | 00:13:04,00(41) | 00:00:29,00(26) | 00:31:47,00(9) | 00:00:33,00(21) | 00:18:54,00(14) | |
15 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:04:56,00 | 00:12:58,00(36) | 00:00:34,00(42) | 00:31:53,00(10) | 00:00:38,00(39) | 00:18:52,00(13) | |
16 | Kyral Václav (1979) | CZE | EasyGoRun | 01:05:26,00 | 00:11:25,00(14) | 00:00:27,00(16) | 00:33:38,00(28) | 00:00:37,00(33) | 00:19:19,00(18) | |
17 | Kašpar Lukáš (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:05:47,00 | 00:12:20,00(23) | 00:00:25,00(7) | 00:32:44,00(16) | 00:00:33,00(25) | 00:19:44,00(25) | |
18 | Řezníček Václav (2006) | CZE | Loko Trutnov | 01:05:55,00 | 00:11:11,00(8) | 00:00:26,00(10) | 00:34:05,00(31) | 00:00:29,00(11) | 00:19:43,00(24) | |
19 | Šanda Vojtěch (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:06:16,00 | 00:13:48,00(47) | 00:00:26,00(9) | 00:33:05,00(19) | 00:00:30,00(14) | 00:18:27,00(8) | |
20 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | Café racers | 01:06:33,00 | 00:12:36,00(30) | 00:00:29,00(25) | 00:32:23,00(13) | 00:00:33,00(24) | 00:20:32,00(36) | |
21 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:06:42,00 | 00:12:58,00(35) | 00:00:29,00(28) | 00:33:10,00(22) | 00:00:38,00(35) | 00:19:28,00(20) | |
22 | Kučera Jan (1981) | CZE | Alfa Tri Team | 01:07:00,00 | 00:12:11,00(22) | 00:00:29,00(27) | 00:32:49,00(17) | 00:00:38,00(40) | 00:20:53,00(39) | |
23 | Hanáček Martin (1977) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:07:07,00 | 00:13:36,00(44) | 00:00:37,00(46) | 00:33:05,00(20) | 00:00:42,00(46) | 00:19:08,00(15) | |
24 | Janoušek Ondřej (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:07:27,00 | 00:12:22,00(25) | 00:00:34,00(43) | 00:33:36,00(27) | 00:00:34,00(27) | 00:20:21,00(33) | |
25 | Simandl Pavel (2006) | CZE | LAP | 01:07:38,00 | 00:11:36,00(17) | 00:00:32,00(34) | 00:33:28,00(25) | 00:00:33,00(22) | 00:21:31,00(47) | |
26 | Cihlář Jakub (2003) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:07:56,00 | 00:10:55,00(4) | 00:00:26,00(8) | 00:35:01,00(40) | 00:00:34,00(29) | 00:21:00,00(40) | |
27 | Skořepa Adam (2004) | CZE | Spartak Trutnov | 01:08:06,00 | 00:11:32,00(16) | 00:00:28,00(20) | 00:33:30,00(26) | 00:00:23,00(2) | 00:22:13,00(54) | |
28 | Novotný Jan (1978) | CZE | TTT | 01:08:21,00 | 00:11:55,00(20) | 00:00:32,00(33) | 00:34:10,00(32) | 00:00:29,00(13) | 00:21:15,00(44) | |
29 | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 01:08:25,00 | 00:12:59,00(37) | 00:00:43,00(53) | 00:33:43,00(30) | 00:00:38,00(37) | 00:20:23,00(34) | |
30 | Melkes Kryštof (1999) | CZE | Mondraker Racing Team | 01:08:49,00 | 00:14:18,00(54) | 00:00:39,00(50) | 00:33:22,00(24) | 00:00:53,00(68) | 00:19:37,00(21) | |
31 | Vrba Ondřej (1984) | CZE | TJ Sokol Studenec | 01:08:55,00 | 00:14:41,00(57) | 00:00:39,00(49) | 00:33:11,00(23) | 00:00:41,00(45) | 00:19:43,00(23) | |
32 | Vít Ondřej (2004) | CZE | 01:09:12,00 | 00:14:45,00(58) | 00:00:33,00(38) | 00:33:09,00(21) | 00:00:33,00(23) | 00:20:12,00(29) | ||
33 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:26,00 | 00:14:14,00(53) | 00:00:40,00(51) | 00:33:43,00(29) | 00:00:31,00(16) | 00:20:19,00(32) | |
34 | Včeliš Michal (1987) | CZE | RUN | 01:09:39,00 | 00:14:36,00(56) | 00:00:34,00(44) | 00:34:49,00(35) | 00:00:52,00(65) | 00:18:48,00(12) | |
35 | Kahuda Jiří (2000) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:09:47,00 | 00:12:24,00(27) | 00:00:29,00(29) | 00:34:55,00(37) | 00:00:51,00(64) | 00:21:07,00(42) | |
36 | Rudolf Tomáš (1972) | CZE | "ENERGY TEAM" | 01:10:03,00 | 00:11:56,00(21) | 00:00:32,00(32) | 00:34:21,00(34) | 00:00:40,00(43) | 00:22:35,00(57) | |
37 | Auf Jakub (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:10:08,00 | 00:11:38,00(18) | 00:00:28,00(22) | 00:34:57,00(38) | 00:00:31,00(17) | 00:22:34,00(56) | |
38 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:10:16,00 | 00:12:44,00(32) | 00:00:41,00(52) | 00:35:31,00(45) | 00:00:41,00(44) | 00:20:38,00(37) | |
39 | Schoval František (1988) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:10:38,00 | 00:13:49,00(48) | 00:00:28,00(19) | 00:35:20,00(43) | 00:00:36,00(32) | 00:20:26,00(35) | |
40 | Palider Jan (1991) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:10:44,00 | 00:13:04,00(40) | 00:00:26,00(11) | 00:36:51,00(57) | 00:00:39,00(41) | 00:19:45,00(26) | |
41 | Kafka Šimon (2004) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:10:51,00 | 00:12:23,00(26) | 00:00:28,00(21) | 00:35:05,00(42) | 00:00:31,00(18) | 00:22:24,00(55) | |
42 | Mígl Antonín (2005) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:10:57,00 | 00:12:54,00(33) | 00:00:34,00(41) | 00:37:24,00(63) | 00:00:37,00(34) | 00:19:27,00(19) | |
43 | Pánek Šimon (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:11:00,00 | 00:12:56,00(34) | 00:00:30,00(30) | 00:36:44,00(54) | 00:00:33,00(20) | 00:20:18,00(31) | |
44 | Řebíček Jan (1982) | Sport team Brozany | 01:11:19,00 | 00:14:54,00(59) | 00:00:46,00(56) | 00:34:12,00(33) | 00:00:44,00(49) | 00:20:43,00(38) | ||
45 | Burdych Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:11:25,00 | 00:12:21,00(24) | 00:00:27,00(15) | 00:35:01,00(39) | 00:00:32,00(19) | 00:23:04,00(64) | |
46 | Stádník Daniel (1972) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:11:27,00 | 00:15:54,00(66) | 00:00:34,00(40) | 00:35:03,00(41) | 00:00:46,00(51) | 00:19:11,00(17) | |
47 | Chmátal David (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:11:32,00 | 00:12:25,00(28) | 00:00:26,00(12) | 00:37:58,00(67) | 00:00:27,00(8) | 00:20:16,00(30) | |
48 | Mígl Vojtěch (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:11:41,00 | 00:13:40,00(45) | 00:00:48,00(61) | 00:35:26,00(44) | 00:00:29,00(12) | 00:21:18,00(46) | |
49 | Vondra Tomáš (1992) | CZE | Loko Trutnov | 01:12:33,00 | 00:13:00,00(38) | 00:00:45,00(55) | 00:36:43,00(53) | 00:00:56,00(72) | 00:21:10,00(43) | |
50 | Kratochvíl Marek (2006) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:12:42,00 | 00:12:32,00(29) | 00:00:28,00(23) | 00:34:53,00(36) | 00:00:33,00(26) | 00:24:16,00(70) | |
51 | Vokroj Petr (1976) | CZE | 01:13:12,00 | 00:12:44,00(31) | 00:00:48,00(62) | 00:36:08,00(48) | 00:01:29,00(85) | 00:22:04,00(52) | ||
52 | Dienstbier Oldřich (1981) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:13:55,00 | 00:15:06,00(60) | 00:00:35,00(45) | 00:35:51,00(46) | 00:00:48,00(56) | 00:21:35,00(49) | |
53 | Stuchlý Pavel (1990) | CZE | Sport team Brozany | 01:14:23,00 | 00:15:12,00(61) | 00:01:00,00(73) | 00:37:37,00(65) | 00:00:55,00(70) | 00:19:40,00(22) | |
54 | Švajcr Radek (1972) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:14:51,00 | 00:13:26,00(43) | 00:01:11,00(79) | 00:36:29,00(51) | 00:00:50,00(60) | 00:22:54,00(63) | |
55 | Kumšta Pavel (1991) | CZE | Sportability Tábor | 01:15:23,00 | 00:13:54,00(50) | 00:00:33,00(39) | 00:37:17,00(62) | 00:00:46,00(52) | 00:22:53,00(61) | |
56 | Foukal Libor (1977) | CZE | Sportcomplex Břeclav | 01:15:27,00 | 00:15:55,00(67) | 00:00:49,00(64) | 00:36:03,00(47) | 00:00:40,00(42) | 00:22:01,00(51) | |
57 | Walter Jan (1992) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:16:12,00 | 00:13:52,00(49) | 00:00:33,00(37) | 00:39:02,00(77) | 00:00:38,00(36) | 00:22:07,00(53) | |
58 | Zadražil Filip (1998) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:16:34,00 | 00:13:03,00(39) | 00:00:58,00(70) | 00:38:34,00(72) | 00:00:21,00(1) | 00:23:39,00(67) | |
59 | Bláha Jiří (1976) | CZE | Elab | 01:16:45,00 | 00:14:01,00(52) | 00:00:47,00(58) | 00:38:23,00(71) | 00:00:57,00(74) | 00:22:38,00(58) | |
60 | Eliáš Petr (1986) | CZE | 01:17:45,00 | 00:16:06,00(70) | 00:00:55,00(67) | 00:36:20,00(49) | 00:00:59,00(75) | 00:23:25,00(66) | ||
61 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 01:17:58,00 | 00:15:56,00(68) | 00:00:37,00(47) | 00:36:52,00(58) | 00:00:49,00(58) | 00:23:43,00(69) | |
62 | Smetana Lukáš (1993) | CZE | 01:18:01,00 | 00:18:28,00(83) | 00:00:47,00(59) | 00:36:46,00(56) | 00:00:44,00(48) | 00:21:17,00(45) | ||
63 | Polan Michal (1981) | CZE | KC Kutná Hora | 01:18:03,00 | 00:17:22,00(78) | 00:01:14,00(80) | 00:37:09,00(60) | 00:00:45,00(50) | 00:21:34,00(48) | |
64 | Pokorný Marek (1972) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:18:58,00 | 00:15:22,00(62) | 00:01:06,00(76) | 00:37:02,00(59) | 00:00:53,00(67) | 00:24:36,00(72) | |
65 | Lapeš Jaromír (1976) | CZE | 01:19:14,00 | 00:16:36,00(72) | 00:00:55,00(68) | 00:38:10,00(69) | 00:00:51,00(63) | 00:22:42,00(59) | ||
66 | Parez Jan (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:19:17,00 | 00:13:42,00(46) | 00:00:46,00(57) | 00:38:46,00(75) | 00:01:10,00(81) | 00:24:52,00(75) | |
67 | Vopat Milan (1961) | CZE | DELTA TEAM TRIATLON | 01:19:18,00 | 00:18:34,00(87) | 00:01:18,00(82) | 00:37:33,00(64) | 00:00:53,00(66) | 00:21:01,00(41) | |
68 | Špaček Petr (1993) | CZE | crossfit los podolos | 01:19:25,00 | 00:17:57,00(82) | 00:01:40,00(84) | 00:36:23,00(50) | 00:00:35,00(30) | 00:22:50,00(60) | |
69 | Prázny Vilém (2004) | 01:19:45,00 | 00:15:34,00(64) | 00:01:00,00(74) | 00:36:35,00(52) | 00:01:04,00(79) | 00:25:32,00(80) | |||
70 | Procházka Milan (1966) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:20:12,00 | 00:16:37,00(73) | 00:00:33,00(36) | 00:38:41,00(74) | 00:00:42,00(47) | 00:23:39,00(68) | |
71 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:20:29,00 | 00:15:35,00(65) | 00:00:47,00(60) | 00:37:14,00(61) | 00:00:48,00(55) | 00:26:05,00(81) | |
72 | Nevečeřal Jiří (1981) | CZE | České Budějovice | 01:22:00,00 | 00:16:54,00(75) | 00:00:38,00(48) | 00:38:12,00(70) | 00:01:30,00(87) | 00:24:45,00(73) | |
73 | Vetešník Ladislav (1982) | CZE | Munro Sprint Cvikov | 01:22:03,00 | 00:17:48,00(80) | 00:01:06,00(77) | 00:38:34,00(73) | 00:01:40,00(89) | 00:22:53,00(62) | |
74 | Skalický Zdeněk (1960) | CZE | 01:22:14,00 | 00:17:04,00(76) | 00:00:53,00(65) | 00:37:50,00(66) | 00:01:00,00(76) | 00:25:27,00(79) | ||
75 | Varga Miroslav (1968) | CZE | 01:23:27,00 | 00:17:24,00(79) | 00:00:59,00(72) | 00:38:59,00(76) | 00:00:55,00(69) | 00:25:10,00(77) | ||
76 | Fessl Lukáš (1990) | CZE | 01:23:41,00 | 00:18:29,00(84) | 00:02:40,00(89) | 00:39:47,00(78) | 00:00:51,00(62) | 00:21:53,00(50) | ||
77 | Pavlů Dušan (1974) | CZE | Etriatlon Team | 01:23:58,00 | 00:15:57,00(69) | 00:01:57,00(87) | 00:40:17,00(79) | 00:00:56,00(71) | 00:24:52,00(74) | |
78 | Stuchl Jindřich (1974) | CZE | KILPI KOME KLUB | 01:24:24,00 | 00:17:55,00(81) | 00:00:49,00(63) | 00:41:37,00(80) | 00:00:49,00(59) | 00:23:14,00(65) | |
79 | Orner Zdeněk (1956) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:25:08,00 | 00:18:31,00(85) | 00:01:02,00(75) | 00:36:44,00(55) | 00:00:47,00(53) | 00:28:04,00(84) | |
80 | Holeček Petr (1961) | CZE | BET | 01:25:53,00 | 00:15:31,00(63) | 00:01:11,00(78) | 00:43:06,00(82) | 00:01:35,00(88) | 00:24:31,00(71) | |
81 | Andrle Richard (1974) | CZE | PKVM | 01:26:17,00 | 00:13:55,00(51) | 00:01:17,00(81) | 00:44:43,00(85) | 00:01:03,00(77) | 00:25:19,00(78) | |
82 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:26:37,00 | 00:17:21,00(77) | 00:00:54,00(66) | 00:38:07,00(68) | 00:00:56,00(73) | 00:29:19,00(86) | |
83 | Uriča Aleš (1974) | CZE | 01:28:54,00 | 00:19:20,00(88) | 00:00:44,00(54) | 00:42:48,00(81) | 00:01:05,00(80) | 00:24:57,00(76) | ||
84 | Žítek Jindřich (2006) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:29:13,00 | 00:13:06,00(42) | 00:00:56,00(69) | 00:47:11,00(88) | 00:00:38,00(38) | 00:27:23,00(83) | |
85 | Adamec Milan (1964) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:31:24,00 | 00:16:15,00(71) | 00:01:45,00(85) | 00:43:36,00(83) | 00:01:30,00(86) | 00:28:18,00(85) | |
86 | Jílovec Jakub (1991) | CZE | 01:31:44,00 | 00:16:44,00(74) | 00:02:17,00(88) | 00:44:44,00(86) | 00:01:19,00(82) | 00:26:40,00(82) | ||
87 | Holas Marek (1978) | CZE | 01:31:52,00 | 00:14:32,00(55) | 00:01:20,00(83) | 00:43:55,00(84) | 00:01:20,00(83) | 00:30:44,00(88) | ||
88 | Spal Štěpán (1996) | CZE | 01:40:27,00 | 00:18:32,00(86) | 00:00:59,00(71) | 00:48:27,00(89) | 00:01:20,00(84) | 00:31:08,00(89) | ||
89 | Malínský Michal (1976) | CZE | 01:46:05,00 | 00:20:09,00(89) | 00:06:03,00(90) | 00:47:04,00(87) | 00:02:42,00(90) | 00:30:08,00(87) | ||
90 | Benčík Martin (1972) | 01:52:57,00 | 00:20:52,00(90) | 00:01:48,00(86) | 00:57:04,00(90) | 00:01:03,00(78) | 00:32:09,00(90) | |||
DNS | Kalivoda Lukáš (2003) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Dvořáček Radek (1989) | CZE | Be Fit Academy | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Navio Lara (1998) | CZE | Betri | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Moravec Jan (1990) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Strouhal Václav (2001) | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
DNS | Brumlík Marek (1979) | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
DNS | Iurkovskyi Anton (1976) | AeroStar | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Dobiáš Jiří (1985) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Poupa Petr (1982) | CZE | Kosí bratři | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Matula Michal (2000) | CZE | Mika training | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kalný Jiří (1975) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Bittner Jiří (2005) | CZE | ROAD2KONA | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kabát Josef (1994) | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
DNS | Hodný Vilém (2006) | CZE | 2BWINNER TEAM | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kindl Marek (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Medynský Tomáš (1994) | CZE | Medyteam | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DSQ | Kozojed Martin (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:54,00() | 00:00:25,00() | 00:41:04,00() | 00:00:55,00() | 00:19:47,00() |