Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Strangmüller Maxim (2011) | CZE | ROAD2KONA | 00:11:54,00 | 00:01:27,00(1) | 00:01:13,00(5) | 00:04:18,00(3) | 00:00:39,00(1) | 00:04:18,00(2) | |
2 | Šiška Adam (2011) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:11:59,00 | 00:01:33,00(2) | 00:01:02,00(1) | 00:04:11,00(1) | 00:00:47,00(3) | 00:04:26,00(4) | |
3 | Staněk Jan (2011) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:24,00 | 00:01:36,00(4) | 00:01:05,00(2) | 00:04:16,00(2) | 00:00:52,00(6) | 00:04:34,00(6) | |
4 | Paták David (2012) | CZE | Elab | 00:12:50,00 | 00:01:33,00(3) | 00:01:10,00(3) | 00:04:40,00(9) | 00:00:52,00(8) | 00:04:34,00(5) | |
5 | Karásek Jonáš (2012) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:12:52,00 | 00:02:01,00(15) | 00:01:11,00(4) | 00:04:32,00(5) | 00:00:46,00(2) | 00:04:22,00(3) | |
6 | Grom Viliam (2012) | CZE | ROAD2KONA | 00:13:26,00 | 00:01:51,00(6) | 00:01:26,00(12) | 00:04:30,00(4) | 00:00:54,00(11) | 00:04:44,00(8) | |
7 | Dedek Jakub (2012) | CZE | AD team | 00:13:40,00 | 00:02:00,00(13) | 00:01:28,00(15) | 00:04:33,00(6) | 00:00:52,00(7) | 00:04:47,00(9) | |
8 | Starý Jakub (2012) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:13:52,00 | 00:02:03,00(18) | 00:01:17,00(8) | 00:04:40,00(8) | 00:00:59,00(21) | 00:04:53,00(11) | |
9 | Štíbr David (2012) | CZE | ROAD2KONA | 00:14:04,00 | 00:02:09,00(21) | 00:01:13,00(6) | 00:04:44,00(10) | 00:00:53,00(10) | 00:05:05,00(13) | |
10 | Plucar Vojtěch (2011) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:14:08,00 | 00:01:49,00(5) | 00:01:27,00(13) | 00:04:38,00(7) | 00:00:57,00(17) | 00:05:17,00(21) | |
11 | Rolný Jakub (2011) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:14:16,00 | 00:01:57,00(12) | 00:01:19,00(9) | 00:04:47,00(12) | 00:00:56,00(15) | 00:05:16,00(20) | |
12 | Prokop Tomáš (2011) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:14:22,00 | 00:02:13,00(23) | 00:01:23,00(10) | 00:05:05,00(16) | 00:00:57,00(16) | 00:04:43,00(7) | |
13 | Houška Matyáš (2011) | CZE | ROAD2KONA | 00:14:23,00 | 00:02:07,00(20) | 00:01:17,00(7) | 00:04:45,00(11) | 00:00:50,00(5) | 00:05:24,00(24) | |
14 | Pokorný Štěpán (2012) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:14:39,00 | 00:01:54,00(10) | 00:01:32,00(20) | 00:04:50,00(13) | 00:00:59,00(22) | 00:05:24,00(23) | |
15 | Vybíral Cyril (2013) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:14:40,00 | 00:01:52,00(8) | 00:01:28,00(16) | 00:05:12,00(19) | 00:01:03,00(24) | 00:05:06,00(14) | |
16 | Kovařík Petr (2011) | CZE | Slavia Praha | 00:14:45,00 | 00:01:52,00(9) | 00:02:10,00(30) | 00:04:55,00(15) | 00:00:53,00(9) | 00:04:54,00(12) | |
17 | Bysterský Filip (2012) | CZE | Kerberos | 00:14:51,00 | 00:01:52,00(7) | 00:01:29,00(17) | 00:04:52,00(14) | 00:01:10,00(32) | 00:05:28,00(25) | |
18 | Pirout Šimon (2012) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:14:53,00 | 00:02:02,00(16) | 00:01:31,00(19) | 00:05:16,00(21) | 00:00:56,00(13) | 00:05:08,00(15) | |
19 | Čunát Filip (2012) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:14:54,00 | 00:02:03,00(17) | 00:01:37,00(23) | 00:05:08,00(18) | 00:00:55,00(12) | 00:05:11,00(18) | |
20 | Bednář Šimon (2012) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:15:06,00 | 00:02:23,00(28) | 00:01:27,00(14) | 00:06:06,00(35) | 00:01:00,00(23) | 00:04:10,00(1) | |
21 | Linek Max (2011) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:15:13,00 | 00:02:35,00(32) | 00:01:36,00(21) | 00:05:16,00(22) | 00:00:56,00(14) | 00:04:50,00(10) | |
22 | Pagáč Michal (2012) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:15:19,00 | 00:02:06,00(19) | 00:01:30,00(18) | 00:05:08,00(17) | 00:00:59,00(20) | 00:05:36,00(26) | |
23 | Houška Lukáš (2013) | CZE | ROAD2KONA | 00:15:24,00 | 00:02:17,00(25) | 00:01:40,00(24) | 00:05:25,00(26) | 00:00:49,00(4) | 00:05:13,00(19) | |
24 | Havel Vojtěch (2012) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:16:05,00 | 00:02:13,00(22) | 00:01:36,00(22) | 00:05:14,00(20) | 00:01:04,00(26) | 00:05:58,00(31) | |
25 | Bernache-Assollant Elio (2011) | FRA | 00:16:09,00 | 00:02:34,00(30) | 00:01:52,00(27) | 00:05:19,00(25) | 00:01:14,00(36) | 00:05:09,00(16) | ||
26 | Rolný Antonín (2013) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:16:27,00 | 00:02:22,00(27) | 00:01:26,00(11) | 00:05:17,00(23) | 00:01:07,00(29) | 00:06:15,00(32) | |
27 | Armando Raphael (2011) | FRA | 00:16:27,00 | 00:02:28,00(29) | 00:02:14,00(34) | 00:05:30,00(27) | 00:00:58,00(18) | 00:05:17,00(22) | ||
28 | Datinský Ondřej (2011) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:16:31,00 | 00:02:22,00(26) | 00:01:41,00(25) | 00:05:36,00(29) | 00:01:12,00(34) | 00:05:41,00(27) | |
29 | Škarka Eduard (2011) | CZE | Marina Gang | 00:16:41,00 | 00:02:00,00(14) | 00:02:05,00(28) | 00:05:40,00(30) | 00:00:59,00(19) | 00:05:57,00(30) | |
30 | Zadák Vít (2011) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:17:09,00 | 00:03:13,00(37) | 00:01:44,00(26) | 00:05:18,00(24) | 00:01:05,00(27) | 00:05:50,00(29) | |
31 | Škarka Albert (2011) | CZE | Marina G2N9 | 00:17:45,00 | 00:01:55,00(11) | 00:02:14,00(33) | 00:05:43,00(31) | 00:01:09,00(30) | 00:06:45,00(37) | |
32 | Malcotti Valentin (2011) | CZE | 00:17:45,00 | 00:02:46,00(33) | 00:02:12,00(31) | 00:05:48,00(32) | 00:01:16,00(37) | 00:05:42,00(28) | ||
33 | Mužíček Jakub (2012) | CZE | TJ Bižuterie Jablonec | 00:18:02,00 | 00:02:16,00(24) | 00:02:18,00(35) | 00:05:33,00(28) | 00:01:12,00(35) | 00:06:44,00(36) | |
34 | Šimůnek Petr (2011) | CZE | Klecany | 00:18:27,00 | 00:02:35,00(31) | 00:02:25,00(36) | 00:05:53,00(33) | 00:01:11,00(33) | 00:06:23,00(35) | |
35 | Oudin Teles Lucien (2013) | CZE | Sharks | 00:19:15,00 | 00:03:04,00(36) | 00:03:23,00(39) | 00:06:32,00(37) | 00:01:06,00(28) | 00:05:10,00(17) | |
36 | Řepka Štěpán (2013) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:19:20,00 | 00:02:51,00(34) | 00:02:09,00(29) | 00:06:43,00(38) | 00:01:20,00(38) | 00:06:17,00(33) | |
37 | Hendrych Tomáš (2014) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:19:23,00 | 00:03:16,00(38) | 00:02:13,00(32) | 00:06:31,00(36) | 00:01:04,00(25) | 00:06:18,00(34) | |
38 | Kovařík Jakub (2014) | CZE | Slavia Praha | 00:20:27,00 | 00:03:18,00(39) | 00:02:35,00(38) | 00:05:55,00(34) | 00:01:21,00(39) | 00:07:18,00(39) | |
39 | Guňka Jakub (2013) | CZE | 00:21:18,00 | 00:03:04,00(35) | 00:02:28,00(37) | 00:07:23,00(39) | 00:01:09,00(31) | 00:07:14,00(38) | ||
DNS | Kovář Antonín (2011) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Řepka Miroslav (2012) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:01:15,00() | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Šikýř Ondřej (2012) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:25:35,00() | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Heger Oliver (2012) | CZE | Olomouc | --- | --- | --- | --- | --- |