Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plic Ondřej (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:24:25,00 | 00:04:12,00(3) | 00:00:49,00(6) | 00:11:41,00(4) | 00:00:36,00(5) | 00:07:08,00(1) | |
2 | Kubias Matěj (2008) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:24:39,00 | 00:04:23,00(5) | 00:00:42,00(1) | 00:11:38,00(1) | 00:00:39,00(9) | 00:07:17,00(3) | |
3 | Schneiderka Samuel (2008) | CZE | SK Kopřivnice | 00:25:10,00 | 00:04:11,00(2) | 00:00:53,00(9) | 00:11:40,00(2) | 00:00:38,00(8) | 00:07:47,00(12) | |
4 | Volf Štěpán (2008) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:25:23,00 | 00:04:27,00(6) | 00:00:54,00(10) | 00:12:05,00(8) | 00:00:39,00(9) | 00:07:18,00(4) | |
5 | Krátký Marek (2008) | CZE | ArtSport Team | 00:25:27,00 | 00:04:35,00(9) | 00:00:47,00(3) | 00:12:01,00(7) | 00:00:40,00(14) | 00:07:24,00(6) | |
6 | Kovář Jan (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:25:31,00 | 00:04:41,00(10) | 00:01:01,00(19) | 00:11:40,00(2) | 00:00:41,00(15) | 00:07:28,00(7) | |
7 | Lemberka Jan (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:26:09,00 | 00:04:42,00(11) | 00:00:47,00(3) | 00:11:56,00(6) | 00:00:44,00(25) | 00:08:00,00(16) | |
8 | Kmoch Štěpán (2009) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:26:18,00 | 00:05:15,00(22) | 00:00:55,00(12) | 00:12:20,00(16) | 00:00:35,00(4) | 00:07:13,00(2) | |
9 | Šoula Václav (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:26:30,00 | 00:05:00,00(16) | 00:00:52,00(7) | 00:12:19,00(15) | 00:00:34,00(2) | 00:07:44,00(11) | |
10 | Michálek Antonín (2009) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:26:31,00 | 00:05:12,00(21) | 00:00:48,00(5) | 00:12:27,00(20) | 00:00:42,00(19) | 00:07:22,00(5) | |
11 | Netík Lukáš (2009) | CZE | 00:26:37,00 | 00:04:32,00(7) | 00:01:00,00(18) | 00:12:43,00(23) | 00:00:39,00(9) | 00:07:42,00(10) | ||
12 | Dedek matěj (2009) | CZE | AD team z.s. | 00:26:42,00 | 00:05:35,00(28) | 00:00:54,00(10) | 00:12:09,00(9) | 00:00:32,00(1) | 00:07:32,00(8) | |
13 | Filip Tadeáš (2008) | CZE | PK Pardubice | 00:26:50,00 | 00:04:14,00(4) | 00:01:02,00(20) | 00:12:10,00(10) | 00:00:36,00(5) | 00:08:48,00(25) | |
14 | Dvořák Tomáš (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:59,00 | 00:05:24,00(25) | 00:00:56,00(14) | 00:12:21,00(18) | 00:00:39,00(9) | 00:07:38,00(9) | |
15 | Kalda Martin (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:27:00,00 | 00:05:11,00(20) | 00:00:52,00(7) | 00:12:26,00(19) | 00:00:34,00(2) | 00:07:58,00(14) | |
16 | Večeřa Matyáš (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:27:06,00 | 00:05:03,00(17) | 00:00:56,00(14) | 00:12:17,00(14) | 00:00:42,00(19) | 00:08:07,00(17) | |
17 | Ščudla Ondřej (2008) | CZE | 00:27:07,00 | 00:04:05,00(1) | 00:01:29,00(31) | 00:12:16,00(12) | 00:00:54,00(29) | 00:08:23,00(21) | ||
18 | Koptík Jiří (2008) | CZE | TriSK ČB | 00:27:08,00 | 00:04:34,00(8) | 00:01:03,00(21) | 00:11:55,00(5) | 00:00:58,00(30) | 00:08:39,00(24) | |
19 | Svatoš Adam (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:27:18,00 | 00:04:49,00(13) | 00:00:42,00(1) | 00:13:12,00(29) | 00:00:43,00(23) | 00:07:51,00(13) | |
20 | Bajer Vojtěch (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:27,00 | 00:05:10,00(19) | 00:01:19,00(29) | 00:12:16,00(12) | 00:00:36,00(5) | 00:08:07,00(17) | |
21 | Maloch Václav (2008) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:27:35,00 | 00:04:59,00(15) | 00:00:55,00(12) | 00:12:20,00(16) | 00:00:43,00(23) | 00:08:38,00(23) | |
22 | Gončaruk Ilja (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:27:40,00 | 00:04:56,00(14) | 00:01:06,00(23) | 00:12:58,00(25) | 00:00:42,00(19) | 00:07:59,00(15) | |
23 | Hellier Bruce (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:27:48,00 | 00:05:31,00(27) | 00:00:56,00(14) | 00:12:13,00(11) | 00:00:41,00(15) | 00:08:26,00(22) | |
24 | Ihn Tobiáš (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:28:04,00 | 00:05:04,00(18) | 00:01:09,00(25) | 00:13:00,00(26) | 00:00:42,00(19) | 00:08:08,00(19) | |
25 | Řezníček Josef (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:28:12,00 | 00:04:45,00(12) | 00:00:57,00(17) | 00:12:34,00(22) | 00:00:49,00(27) | 00:09:07,00(27) | |
26 | Pietrula Jakub (2009) | CZE | Kerberos | 00:28:12,00 | 00:05:38,00(29) | 00:01:07,00(24) | 00:12:28,00(21) | 00:00:39,00(9) | 00:08:20,00(20) | |
27 | Heřman Jakub (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:29:12,00 | 00:05:23,00(24) | 00:01:05,00(22) | 00:12:46,00(24) | 00:00:41,00(15) | 00:09:18,00(29) | |
28 | Bakoč Hynek (2009) | CZE | STT | 00:30:17,00 | 00:05:21,00(23) | 00:01:13,00(27) | 00:13:19,00(30) | 00:00:41,00(15) | 00:09:44,00(31) | |
29 | Petráček Milan (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:30:32,00 | 00:06:22,00(31) | 00:01:10,00(26) | 00:13:08,00(27) | 00:00:48,00(26) | 00:09:05,00(26) | |
30 | Váša Theodor (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary z.s. | 00:31:25,00 | 00:05:29,00(26) | 00:01:23,00(30) | 00:13:51,00(31) | 00:01:07,00(31) | 00:09:35,00(30) | |
31 | Anděl David (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:32:36,00 | 00:06:15,00(30) | 00:01:18,00(28) | 00:13:10,00(28) | 00:00:49,00(27) | 00:11:06,00(32) | |
32 | MAITL Jáchym (2009) | CZE | KVS | 00:36:46,00 | 00:06:24,00(32) | 00:02:01,00(33) | 00:14:52,00(32) | 00:01:09,00(32) | 00:12:21,00(33) | |
33 | PREISLER Štěpán (2008) | CZE | TJ Tanvald | 00:37:37,00 | 00:09:33,00(33) | 00:01:35,00(32) | 00:15:29,00(33) | 00:01:45,00(33) | 00:09:15,00(28) |