Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miláček Petr (1981) | CZE | 01:08:46,00 | 00:13:25,00(12) | 00:00:47,00(12) | 00:36:43,00(3) | 00:00:24,00(9) | 00:17:18,00(1) | ||
2 | Vrba Ondřej (1984) | CZE | TJ Sokol Studenec | 01:09:26,00 | 00:12:11,00(4) | 00:00:54,00(20) | 00:37:53,00(4) | 00:00:18,00(3) | 00:18:01,00(2) | |
3 | Stuna Tomáš (1985) | CZE | Chotěboř | 01:09:58,00 | 00:13:28,00(13) | 00:00:32,00(3) | 00:36:32,00(2) | 00:00:22,00(7) | 00:18:52,00(5) | |
4 | Dlouhý Filip (1998) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 01:10:13,00 | 00:10:56,00(2) | 00:00:53,00(17) | 00:39:10,00(9) | 00:00:21,00(6) | 00:18:44,00(4) | |
5 | Tuna Jaroslav (1977) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:11:12,00 | 00:13:23,00(10) | 00:00:43,00(10) | 00:36:25,00(1) | 00:00:25,00(12) | 00:20:04,00(11) | |
6 | Polák Miloš (1979) | CZE | SK TRIBEJK Praha | 01:11:16,00 | 00:11:52,00(3) | 00:00:56,00(21) | 00:38:11,00(5) | 00:00:25,00(10) | 00:19:41,00(7) | |
7 | Března Matěj (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:11:50,00 | 00:10:35,00(1) | 00:00:39,00(5) | 00:39:44,00(10) | 00:00:16,00(2) | 00:20:26,00(14) | |
8 | Juřička Jiří (1976) | CZE | 01:11:54,00 | 00:13:24,00(11) | 00:00:39,00(6) | 00:39:06,00(8) | 00:00:26,00(13) | 00:18:09,00(3) | ||
9 | Prostřední Patrik (1997) | CZE | Lípa (HB) | 01:12:57,00 | 00:13:37,00(14) | 00:00:50,00(15) | 00:39:03,00(7) | 00:00:25,00(11) | 00:19:53,00(9) | |
10 | Vrábel Pavel (1979) | CZE | MST Jihlava | 01:14:13,00 | 00:14:43,00(19) | 00:00:51,00(16) | 00:38:54,00(6) | 00:00:23,00(8) | 00:19:10,00(6) | |
11 | Kahánek Stanislav (1981) | CZE | Dýmka Míru | 01:15:04,00 | 00:12:42,00(7) | 00:00:50,00(14) | 00:40:07,00(12) | 00:00:32,00(23) | 00:20:41,00(17) | |
12 | Smetana Josef (1969) | CZE | Třešť Eurofoam sport team | 01:15:36,00 | 00:13:54,00(15) | 00:00:41,00(9) | 00:40:17,00(13) | 00:00:27,00(14) | 00:20:06,00(12) | |
13 | Flak David (1979) | CZE | CSG TRI TEAM | 01:17:15,00 | 00:14:19,00(16) | 00:01:09,00(26) | 00:41:05,00(16) | 00:00:29,00(16) | 00:20:02,00(10) | |
14 | Krejčí Adam (2002) | CZE | Praha 4 | 01:17:22,00 | 00:12:27,00(5) | 00:00:47,00(11) | 00:41:23,00(19) | 00:00:46,00(31) | 00:21:48,00(23) | |
15 | Mitiska Daniel (1973) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:17:23,00 | 00:14:41,00(18) | 00:00:29,00(1) | 00:41:42,00(20) | 00:00:35,00(24) | 00:19:46,00(8) | |
16 | Lapeš Jaromír (1976) | CZE | 01:17:52,00 | 00:14:39,00(17) | 00:01:05,00(25) | 00:40:50,00(14) | 00:00:41,00(27) | 00:20:25,00(13) | ||
17 | Pelák Martin (1963) | CZE | Strančice (Prh Vých) | 01:19:37,00 | 00:14:50,00(20) | 00:00:39,00(7) | 00:41:06,00(17) | 00:00:37,00(25) | 00:22:14,00(26) | |
18 | Voráč Michal (1988) | CZE | Praha Bejking team | 01:20:00,00 | 00:15:39,00(26) | 00:00:54,00(19) | 00:40:56,00(15) | 00:00:43,00(28) | 00:21:37,00(22) | |
19 | Danihel David (2005) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 01:20:08,00 | 00:13:15,00(9) | 00:01:11,00(28) | 00:44:45,00(28) | 00:00:20,00(4) | 00:20:27,00(15) | |
20 | Škarka René (1976) | CZE | SK Termit Žďár n.S. | 01:20:19,00 | 00:15:10,00(23) | 00:01:02,00(23) | 00:41:17,00(18) | 00:00:28,00(15) | 00:22:10,00(25) | |
21 | Vavák Libor (1965) | CZE | BK Sadská | 01:20:30,00 | 00:16:46,00(32) | 00:00:49,00(13) | 00:41:43,00(21) | 00:00:29,00(17) | 00:20:31,00(16) | |
22 | Tomiška Milan (1974) | CZE | ZAUZOO Pardubice | 01:20:37,00 | 00:14:58,00(22) | 00:01:44,00(34) | 00:39:53,00(11) | 00:00:45,00(29) | 00:23:04,00(28) | |
23 | Štěpánek Martin (1993) | Dražkovice (PU) | 01:20:44,00 | 00:14:53,00(21) | 00:01:13,00(30) | 00:43:16,00(26) | 00:00:30,00(19) | 00:20:42,00(18) | ||
24 | Kugler Ivan (1963) | CZE | Kms Jihlava | 01:20:48,00 | 00:15:38,00(25) | 00:01:12,00(29) | 00:42:25,00(22) | 00:00:31,00(21) | 00:20:47,00(19) | |
25 | Hansl Milan (1972) | CZE | SK TRI CYKLOCHLUBNA | 01:21:03,00 | 00:15:46,00(28) | 00:00:41,00(8) | 00:42:54,00(24) | 00:00:31,00(20) | 00:21:00,00(20) | |
26 | Procházka Milan (1966) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:21:26,00 | 00:15:31,00(24) | 00:00:37,00(4) | 00:43:02,00(25) | 00:00:30,00(18) | 00:21:35,00(21) | |
27 | Denemarek Jiří (2002) | CZE | Lipník u Hrotovic | 01:22:13,00 | 00:15:42,00(27) | 00:01:00,00(22) | 00:42:42,00(23) | 00:00:40,00(26) | 00:21:58,00(24) | |
28 | Andrle Richard (1974) | CZE | PKVM Vysoké Mýto | 01:23:41,00 | 00:13:10,00(8) | 00:00:32,00(2) | 00:45:41,00(30) | 00:00:14,00(1) | 00:23:53,00(30) | |
29 | Ryzner Jan (1959) | CZE | TT Pardubice | 01:24:56,00 | 00:12:35,00(6) | 00:01:20,00(32) | 00:44:21,00(27) | 00:00:50,00(32) | 00:25:36,00(33) | |
30 | Škarka Dan (1978) | CZE | SK Termit | 01:26:43,00 | 00:16:07,00(30) | 00:00:53,00(18) | 00:44:50,00(29) | 00:00:31,00(22) | 00:24:10,00(32) | |
31 | Bujok Tomasz (1970) | CZE | Hylváty (UO,) | 01:29:00,00 | 00:16:00,00(29) | 00:01:17,00(31) | 00:48:20,00(31) | 00:00:46,00(30) | 00:22:54,00(27) | |
32 | Jirásko Lubomír (1971) | CZE | SK SRCH | 01:33:13,00 | 00:16:22,00(31) | 00:01:03,00(24) | 00:48:30,00(32) | 00:01:04,00(34) | 00:26:02,00(34) | |
33 | Bednář Tomáš (1997) | CZE | Hlinsko v Čechách | 01:34:57,00 | 00:18:38,00(33) | 00:02:13,00(35) | 00:49:28,00(34) | 00:00:21,00(5) | 00:24:07,00(31) | |
34 | Válek Jiří (1989) | CZE | Praha Tlustokožec | 01:38:39,00 | 00:18:45,00(34) | 00:01:28,00(33) | 00:49:01,00(33) | 00:01:08,00(35) | 00:28:02,00(35) | |
35 | Nádhera Petr (1967) | CZE | Hradec Králové | 01:40:50,00 | 00:21:38,00(35) | 00:01:09,00(27) | 00:53:36,00(35) | 00:01:02,00(33) | 00:23:11,00(29) | |
DNF | Eremka Libor (1988) | CZE | Individuální | 00:14:15,00() | 00:01:31,00() | --- | --- | --- |