Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volár Jan (1992) | CZE | Etriatlon Team | 00:27:58,00 | 00:05:06,00(3) | 00:00:24,00(1) | 00:12:37,00(2) | 00:00:23,00(2) | 00:09:27,00(2) | |
2 | Červenka Lukáš (1995) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:28:12,00 | 00:05:01,00(1) | 00:00:30,00(9) | 00:12:39,00(3) | 00:00:23,00(2) | 00:09:40,00(6) | |
3 | Grebík Radim (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:28:13,00 | 00:05:16,00(7) | 00:00:24,00(1) | 00:13:11,00(5) | 00:00:19,00(1) | 00:09:04,00(1) | |
4 | Martin David (1998) | CZE | Individuální | 00:28:19,00 | 00:05:07,00(4) | 00:00:27,00(3) | 00:12:31,00(1) | 00:00:23,00(2) | 00:09:51,00(8) | |
5 | Zikmund Tomáš (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:28:51,00 | 00:05:16,00(7) | 00:00:27,00(3) | 00:13:13,00(8) | 00:00:25,00(9) | 00:09:30,00(3) | |
6 | Michálek Filip (2001) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:28:52,00 | 00:05:09,00(5) | 00:00:32,00(15) | 00:13:12,00(6) | 00:00:24,00(5) | 00:09:35,00(5) | |
7 | Čelůstka Jan (1982) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:28:53,00 | 00:05:13,00(6) | 00:00:28,00(5) | 00:13:15,00(10) | 00:00:24,00(5) | 00:09:33,00(4) | |
8 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:29:18,00 | 00:05:22,00(10) | 00:00:28,00(5) | 00:13:06,00(4) | 00:00:25,00(9) | 00:09:57,00(9) | |
9 | Pospíšil Matyáš (2000) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:29:37,00 | 00:05:17,00(9) | 00:00:28,00(5) | 00:13:12,00(6) | 00:00:26,00(12) | 00:10:14,00(12) | |
10 | Fencl Jiří (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:30:05,00 | 00:05:45,00(14) | 00:00:28,00(5) | 00:13:20,00(12) | 00:00:27,00(14) | 00:10:06,00(11) | |
11 | Kříž Tomáš (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:30:15,00 | 00:05:24,00(11) | 00:00:30,00(9) | 00:13:13,00(8) | 00:00:28,00(17) | 00:10:40,00(16) | |
12 | Lambrechts Adam (1992) | CZE | 00:30:16,00 | 00:05:28,00(12) | 00:00:31,00(12) | 00:13:33,00(14) | 00:00:27,00(14) | 00:10:16,00(13) | ||
13 | Kobližek Šimon (1999) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:30:25,00 | 00:05:03,00(2) | 00:00:34,00(19) | 00:14:32,00(23) | 00:00:28,00(17) | 00:09:47,00(7) | |
14 | Pivrnec Tomáš (1999) | CZE | 00:30:51,00 | 00:06:12,00(17) | 00:00:31,00(12) | 00:13:37,00(15) | 00:00:33,00(25) | 00:10:00,00(10) | ||
15 | Franěk Jan (1998) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:31:01,00 | 00:06:16,00(18) | 00:00:30,00(9) | 00:13:16,00(11) | 00:00:29,00(19) | 00:10:30,00(15) | |
16 | Stuchlík Jiří (2001) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:31:28,00 | 00:05:42,00(13) | 00:00:35,00(22) | 00:13:48,00(17) | 00:00:29,00(19) | 00:10:54,00(20) | |
17 | Krátký Štěpán (1995) | CZE | SK Slavia Praha | 00:31:39,00 | 00:05:53,00(15) | 00:00:32,00(15) | 00:13:39,00(16) | 00:00:24,00(5) | 00:11:11,00(24) | |
18 | Šmíd Jaroslav (1976) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:31:44,00 | 00:06:02,00(16) | 00:00:32,00(15) | 00:13:31,00(13) | 00:00:31,00(23) | 00:11:08,00(23) | |
19 | Minařík Petr (1976) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:32:42,00 | 00:06:52,00(21) | 00:00:34,00(19) | 00:14:20,00(20) | 00:00:27,00(14) | 00:10:28,00(14) | |
20 | Schoval František (1988) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:33:00,00 | 00:06:54,00(22) | 00:00:35,00(22) | 00:14:16,00(18) | 00:00:24,00(5) | 00:10:50,00(18) | |
21 | Korous Martin (1974) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:34:39,00 | 00:07:11,00(24) | 00:00:33,00(18) | 00:14:53,00(27) | 00:00:31,00(23) | 00:11:31,00(26) | |
22 | Nekoranec Matěj (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:32:57,00 | 00:06:45,00(20) | 00:00:35,00(22) | 00:14:17,00(19) | 00:00:30,00(22) | 00:10:50,00(18) | |
23 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 01:33:43,00 | 00:06:22,00(19) | 00:00:35,00(22) | 00:14:37,00(24) | 00:00:33,00(25) | 00:11:36,00(27) | |
24 | Šanda Vojtěch (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:33:48,00 | 00:07:34,00(27) | 00:00:34,00(19) | 00:14:29,00(21) | 00:00:26,00(12) | 00:10:46,00(17) | |
25 | Jócsik Ondřej (2001) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:34:00,00 | 00:07:13,00(25) | 00:00:46,00(32) | 00:14:37,00(24) | 00:00:25,00(9) | 00:10:59,00(21) | |
26 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:35:02,00 | 00:07:09,00(23) | 00:00:45,00(28) | 00:14:43,00(26) | 00:00:40,00(35) | 00:11:44,00(28) | |
27 | Štourač Nikola (1985) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:35:46,00 | 00:07:31,00(26) | 00:00:38,00(26) | 00:14:30,00(22) | 00:00:39,00(34) | 00:12:28,00(31) | |
28 | Stádník Daniel (1972) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:36:05,00 | 00:08:13,00(31) | 00:00:48,00(33) | 00:15:24,00(29) | 00:00:35,00(27) | 00:11:06,00(22) | |
29 | Jíra Jaroslav (1971) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:36:20,00 | 00:07:39,00(28) | 00:00:31,00(12) | 00:15:39,00(33) | 00:00:38,00(32) | 00:11:53,00(29) | |
30 | Vopat Milan (1961) | CZE | DELTA TEAM TRIATLON | 01:37:48,00 | 00:09:20,00(35) | 00:00:58,00(37) | 00:15:27,00(30) | 00:00:40,00(35) | 00:11:24,00(25) | |
31 | Pekárek Milan (1965) | CZE | Etriatlon Team | 01:37:48,00 | 00:07:58,00(29) | 00:00:45,00(28) | 00:15:45,00(35) | 00:00:35,00(27) | 00:12:44,00(34) | |
32 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 01:38:26,00 | 00:08:03,00(30) | 00:00:45,00(28) | 00:15:39,00(33) | 00:00:37,00(30) | 00:13:22,00(35) | |
33 | Chadim Václav (1980) | CZE | HRT | 01:38:35,00 | 00:09:34,00(37) | 00:00:49,00(34) | 00:15:18,00(28) | 00:00:36,00(29) | 00:12:17,00(30) | |
34 | Vejnar Tomáš (2001) | CZR | 01:38:42,00 | 00:09:20,00(35) | 00:00:45,00(28) | 00:15:38,00(31) | 00:00:29,00(19) | 00:12:30,00(32) | ||
35 | Blažek Zdeněk (1976) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:39:02,00 | 00:09:08,00(34) | 00:00:56,00(36) | 00:15:38,00(31) | 00:00:43,00(37) | 00:12:37,00(33) | |
36 | Stuchlík Jiří (1975) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:39:53,00 | 00:08:27,00(32) | 00:00:49,00(34) | 00:16:15,00(36) | 00:00:38,00(32) | 00:13:44,00(36) | |
37 | Procházka Milan (1966) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:41:35,00 | 00:09:00,00(33) | 00:00:44,00(27) | 00:16:55,00(37) | 00:00:37,00(30) | 00:14:20,00(37) |