Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Volár Jan (1992) | CZE | Etriatlon Team | 01:56:34,00 | 00:18:04,00(3) | 00:00:38,00(4) | 01:00:40,00(1) | 00:01:04,00(1) | 00:36:09,00(1) | |
2 | Michálek Filip (2001) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:00:04,00 | 00:18:00,00(2) | 00:00:38,00(3) | 01:01:37,00(2) | 00:01:11,00(7) | 00:38:39,00(5) | |
3 | Václavík Filip (1995) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:00:40,00 | 00:17:57,00(1) | 00:00:38,00(2) | 01:01:39,00(3) | 00:01:12,00(8) | 00:39:14,00(8) | |
4 | Čelůstka Jan (1982) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 02:01:29,00 | 00:18:43,00(5) | 00:00:40,00(5) | 01:03:18,00(7) | 00:01:11,00(6) | 00:37:37,00(2) | |
5 | Martin David (1998) | CZE | Individuální | 02:02:30,00 | 00:18:32,00(4) | 00:00:37,00(1) | 01:03:22,00(8) | 00:01:09,00(5) | 00:38:50,00(7) | |
6 | Hradil Pavel (1998) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:03:26,00 | 00:19:39,00(7) | 00:00:43,00(7) | 01:03:02,00(6) | 00:01:20,00(17) | 00:38:42,00(6) | |
7 | Ploc Jaroslav (1984) | CZE | SK Kola Víšek z.s. | 02:06:45,00 | 00:20:44,00(9) | 00:00:43,00(6) | 01:04:26,00(9) | 00:01:08,00(4) | 00:39:45,00(9) | |
8 | Burian Matěj (2000) | CZE | Slavia Praha - plavání, z.s. | 02:07:18,00 | 00:19:36,00(6) | 00:00:44,00(8) | 01:02:10,00(4) | 00:01:08,00(3) | 00:43:41,00(18) | |
9 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:07:20,00 | 00:22:04,00(10) | 00:00:44,00(9) | 01:04:38,00(10) | 00:01:23,00(21) | 00:38:31,00(3) | |
10 | Ottenschläger Oto (1995) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:09:16,00 | 00:22:27,00(12) | 00:00:51,00(16) | 01:06:01,00(13) | 00:01:21,00(18) | 00:38:37,00(4) | |
11 | Pivrnec Tomáš (1999) | CZE | 02:13:40,00 | 00:22:10,00(11) | 00:00:49,00(13) | 01:08:00,00(14) | 00:01:18,00(15) | 00:41:23,00(12) | ||
12 | Růžička Jakub (2000) | CZE | 02:15:28,00 | 00:23:22,00(14) | 00:01:00,00(25) | 01:02:58,00(5) | 00:01:26,00(24) | 00:46:42,00(28) | ||
13 | Cmunt Petr (1996) | CZE | Tri club Česká Lípa | 02:16:50,00 | 00:29:07,00(35) | 00:01:04,00(32) | 01:05:17,00(11) | 00:01:18,00(14) | 00:40:04,00(10) | |
14 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | Café racers | 02:18:55,00 | 00:23:59,00(16) | 00:01:09,00(37) | 01:08:01,00(15) | 00:01:32,00(29) | 00:44:14,00(22) | |
15 | Čarňanský Ondřej (1981) | CZE | TSK PRAHA | 02:19:30,00 | 00:24:02,00(17) | 00:00:59,00(24) | 01:09:56,00(21) | 00:01:21,00(19) | 00:43:11,00(16) | |
16 | Jordán Daniel (1997) | CZE | Tri club Česká Lípa | 02:20:11,00 | 00:26:44,00(23) | 00:00:52,00(18) | 01:10:28,00(23) | 00:01:19,00(16) | 00:40:49,00(11) | |
17 | Knejzlík Marek (1976) | CZE | Tri club Česká Lípa | 02:20:57,00 | 00:24:28,00(18) | 00:01:03,00(30) | 01:10:26,00(22) | 00:01:18,00(13) | 00:43:43,00(19) | |
18 | Cogan Rudolf (1971) | CZE | TJ Nová Paka | 02:22:19,00 | 00:27:54,00(28) | 00:00:45,00(11) | 01:09:19,00(17) | 00:01:15,00(10) | 00:43:07,00(15) | |
19 | Dočkálek Libor (1973) | CZE | 02:23:03,00 | 00:27:18,00(24) | 00:01:02,00(28) | 01:09:34,00(19) | 00:01:16,00(11) | 00:43:54,00(21) | ||
20 | Blaho Martin (1999) | CZE | TRI Chrudim | 02:23:48,00 | 00:32:45,00(48) | 00:01:06,00(34) | 01:05:25,00(12) | 00:01:25,00(23) | 00:43:06,00(14) | |
21 | Sedláček Ondřej (1982) | CZE | TriSK ČB | 02:24:42,00 | 00:28:11,00(29) | 00:01:13,00(39) | 01:09:53,00(20) | 00:01:35,00(34) | 00:43:49,00(20) | |
22 | Bulava František (1966) | CZE | TT LOKO Beroun | 02:27:27,00 | 00:27:42,00(26) | 00:00:58,00(22) | 01:12:12,00(29) | 00:01:24,00(22) | 00:45:12,00(23) | |
23 | Kindl Marek (1969) | CZE | Loko Beroun | 02:28:09,00 | 00:23:27,00(15) | 00:00:52,00(17) | 01:10:44,00(24) | 00:01:32,00(30) | 00:51:35,00(39) | |
24 | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | 02:28:19,00 | 00:24:58,00(19) | 00:00:51,00(15) | 01:14:47,00(37) | 00:01:41,00(38) | 00:46:02,00(25) | |
25 | Štourač Nikola (1985) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 02:28:37,00 | 00:25:14,00(20) | 00:00:54,00(19) | 01:13:57,00(34) | 00:01:32,00(31) | 00:46:59,00(30) | |
26 | Jíra Jaroslav (1971) | CZE | Tri club Česká Lípa | 02:28:54,00 | 00:28:26,00(31) | 00:01:02,00(29) | 01:11:25,00(27) | 00:01:31,00(27) | 00:46:29,00(27) | |
27 | Růžička Pavel (1982) | CZE | 02:29:26,00 | 00:30:13,00(41) | 00:01:20,00(46) | 01:09:10,00(16) | 00:01:57,00(47) | 00:46:46,00(29) | ||
28 | Pudil Jaroslav (1961) | CZE | M2 SPORT Bečvář Strakonice | 02:29:55,00 | 00:28:40,00(33) | 00:01:05,00(33) | 01:11:01,00(26) | 00:01:34,00(32) | 00:47:35,00(31) | |
29 | Fic Martin (1974) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:31:07,00 | 00:30:40,00(43) | 00:01:09,00(38) | 01:11:57,00(28) | 00:01:39,00(36) | 00:45:42,00(24) | |
30 | Dražan Jaroslav (1981) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:32:05,00 | 00:29:18,00(38) | 00:00:58,00(23) | 01:17:18,00(42) | 00:01:05,00(2) | 00:43:26,00(17) | |
31 | Stránský Jiří (2001) | CZE | Etriatlon Team | 02:32:56,00 | 00:26:41,00(22) | 00:00:50,00(14) | 01:15:22,00(39) | 00:01:17,00(12) | 00:48:46,00(33) | |
32 | Machala David (1992) | CZE | 02:33:26,00 | 00:30:21,00(42) | 00:01:28,00(50) | 01:12:56,00(31) | 00:02:34,00(52) | 00:46:07,00(26) | ||
33 | Marek Daniel (1971) | CZE | Triatlon Plzeň | 02:33:59,00 | 00:29:16,00(36) | 00:01:16,00(41) | 01:09:31,00(18) | 00:01:46,00(41) | 00:52:11,00(41) | |
34 | Švarc Petr (1966) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:34:49,00 | 00:33:29,00(49) | 00:01:18,00(42) | 01:15:50,00(40) | 00:01:49,00(43) | 00:42:24,00(13) | |
35 | Ihn Ondřej (2000) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 02:37:49,00 | 00:23:02,00(13) | 00:00:47,00(12) | 01:21:40,00(52) | 00:01:36,00(35) | 00:50:44,00(35) | |
36 | Prostrednik Pavel (1973) | CZE | 02:38:08,00 | 00:29:44,00(40) | 00:01:04,00(31) | 01:10:59,00(25) | 00:01:55,00(46) | 00:54:26,00(44) | ||
37 | Fiala Aleš (1966) | CZE | SK Slavia Praha | 02:38:47,00 | 00:29:28,00(39) | 00:01:01,00(27) | 01:14:39,00(36) | 00:01:29,00(26) | 00:52:10,00(40) | |
38 | Kirsch Radomír (1975) | CZE | Loko Trutnov | 02:38:57,00 | 00:32:09,00(47) | 00:01:08,00(35) | 01:14:04,00(35) | 00:01:31,00(28) | 00:50:05,00(34) | |
39 | Dvořák Vítězslav (1983) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 02:39:46,00 | 00:27:52,00(27) | 00:01:15,00(40) | 01:17:37,00(43) | 00:01:34,00(33) | 00:51:28,00(38) | |
40 | Michálek Martin (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 02:40:57,00 | 00:33:55,00(50) | 00:00:57,00(21) | 01:13:50,00(33) | 00:01:22,00(20) | 00:50:54,00(36) | |
41 | Kulovaný Martin (1973) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 02:42:05,00 | 00:26:03,00(21) | 00:01:01,00(26) | 01:13:23,00(32) | 00:01:41,00(39) | 00:59:58,00(50) | |
42 | Janda Radim (1973) | CZE | cremona stradivari tr | 02:42:27,00 | 00:28:48,00(34) | 00:00:56,00(20) | 01:12:49,00(30) | 00:01:46,00(42) | 00:58:08,00(48) | |
43 | Pekárek Milan (1965) | CZE | Etriatlon Team | 02:42:32,00 | 00:27:36,00(25) | 00:00:44,00(10) | 01:16:46,00(41) | 00:01:29,00(25) | 00:55:57,00(45) | |
44 | Vopat Milan (1961) | CZE | DELTA TEAM TRIATLON | 02:42:47,00 | 00:33:55,00(51) | 00:01:09,00(36) | 01:17:52,00(45) | 00:02:04,00(49) | 00:47:47,00(32) | |
45 | Roman Martin (1983) | CZE | 02:44:10,00 | 00:28:28,00(32) | 00:01:19,00(45) | 01:17:46,00(44) | 00:02:37,00(53) | 00:54:01,00(43) | ||
46 | Skalický Zdeněk (1960) | CZE | PLUTO TEAM PRAHA | 02:48:36,00 | 00:29:18,00(37) | 00:01:20,00(47) | 01:18:34,00(46) | 00:01:44,00(40) | 00:57:39,00(46) | |
47 | Golda Václav (1977) | CZE | 02:49:09,00 | 00:31:57,00(46) | 00:01:41,00(53) | 01:19:24,00(47) | 00:02:24,00(51) | 00:53:43,00(42) | ||
48 | Cerny Svatopluk (1964) | CZE | AK Bílina | 02:49:40,00 | 00:35:40,00(54) | 00:01:29,00(51) | 01:19:29,00(49) | 00:02:07,00(50) | 00:50:55,00(37) | |
49 | Kubec Karel (1978) | CZE | 02:50:54,00 | 00:28:24,00(30) | 00:01:19,00(44) | 01:15:09,00(38) | 00:01:54,00(44) | 01:04:09,00(52) | ||
50 | Čermák Jan (1966) | CZE | 02:55:29,00 | 00:30:56,00(44) | 00:01:45,00(54) | 01:19:26,00(48) | 00:02:41,00(54) | 01:00:41,00(51) | ||
51 | Pavlišen Alexandr (1969) | CZE | Drtič Bezděkov | 02:56:45,00 | 00:35:40,00(53) | 00:01:18,00(43) | 01:20:44,00(50) | 00:01:15,00(9) | 00:57:47,00(47) | |
52 | LUKAČOVSKÝ Tibor (1993) | CZE | GOAT LAP | 02:58:18,00 | 00:20:33,00(8) | 00:01:22,00(48) | 01:23:12,00(54) | 00:01:40,00(37) | 01:11:30,00(54) | |
53 | Smetana Lukáš (1993) | CZE | 02:59:25,00 | 00:35:29,00(52) | 00:01:23,00(49) | 01:20:54,00(51) | 00:01:55,00(45) | 00:59:44,00(49) | ||
54 | Orner Zdeněk (1956) | CZE | TITAN TRILIFE | 03:04:10,00 | 00:31:52,00(45) | 00:01:32,00(52) | 01:21:44,00(53) | 00:02:02,00(48) | 01:07:00,00(53) | |
DNF | Holeček Petr (1961) | CZE | BET | 00:28:34,00() | 00:01:18,00() | 01:24:15,00() | --- | --- | ||
DNF | Hendrych Jaroslav (1975) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:35:32,00() | 00:01:37,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Matějovič Martin (1969) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:27:11,00() | 00:01:03,00() | 01:12:34,00() | 00:01:38,00() | --- |