Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | MTB | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SERRIERES Arthur (1994) | FRA | T2S | 02:30:15,00 | 00:21:23,00(9) | 00:00:57,00(14) | 01:26:27,00(5) | 00:00:35,00(9) | 00:40:51,00(1) | |
2 | Forissier Felix (1998) | FRA | HEXATRI | 02:31:53,00 | 00:22:22,00(15) | 00:00:54,00(5) | 01:25:29,00(2) | 00:00:33,00(5) | 00:42:33,00(2) | |
3 | RUZAFA CUETO Ruben (1984) | ESP | CLUB DEPORTIVO VAS | 02:31:57,00 | 00:22:31,00(19) | 00:01:13,00(40) | 01:25:01,00(1) | 00:00:34,00(7) | 00:42:36,00(3) | |
4 | Kočař Lukáš (1992) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 02:32:36,00 | 00:21:15,00(5) | 00:00:53,00(2) | 01:25:59,00(3) | 00:00:36,00(12) | 00:43:51,00(5) | |
5 | pesavento franco (1997) | ITA | granbike triathlon | 02:35:21,00 | 00:21:11,00(3) | 00:00:59,00(16) | 01:29:32,00(17) | 00:00:38,00(21) | 00:42:58,00(4) | |
6 | Chané Maxim (1996) | FRA | Nissa Triathlon | 02:35:27,00 | 00:22:09,00(11) | 00:00:50,00(1) | 01:27:49,00(9) | 00:00:39,00(25) | 00:43:57,00(6) | |
7 | Van Hemel Tim (1990) | BEL | 02:36:20,00 | 00:21:22,00(8) | 00:00:57,00(14) | 01:28:48,00(13) | 00:00:41,00(28) | 00:44:30,00(9) | ||
8 | Spinazz? Federico (1998) | ITA | Silca Ultralite Triathlon | 02:37:17,00 | 00:21:17,00(6) | 00:00:53,00(2) | 01:28:02,00(10) | 00:00:42,00(32) | 00:46:22,00(17) | |
9 | Vie François (2002) | PRT | Organicoach | 02:37:53,00 | 00:21:21,00(7) | 00:00:54,00(5) | 01:30:23,00(18) | 00:00:35,00(9) | 00:44:39,00(10) | |
10 | NEEF Sebastian (1989) | GER | Tristar Regensburg | 02:38:16,00 | 00:22:44,00(25) | 00:01:09,00(31) | 01:26:22,00(4) | 00:00:31,00(3) | 00:47:28,00(26) | |
11 | Carloni Francois (1985) | FRA | Tean Organicoach | 02:38:59,00 | 00:23:25,00(28) | 00:00:56,00(9) | 01:26:44,00(6) | 00:00:37,00(17) | 00:47:15,00(24) | |
12 | Osborne Sam (1991) | NZL | 02:39:19,00 | 00:21:08,00(1) | 00:00:56,00(9) | 01:28:20,00(12) | 00:00:29,00(2) | 00:48:24,00(32) | ||
13 | Soukup Petr (1987) | CZE | TJ Nová Paka | 02:40:05,00 | 00:22:13,00(13) | 00:01:12,00(37) | 01:31:51,00(27) | 00:00:39,00(25) | 00:44:09,00(7) | |
14 | Silberbauer Andreas (1992) | AUT | RC-Grieskirchen/sportradl.at | 02:40:06,00 | 00:25:29,00(44) | 00:01:00,00(19) | 01:28:50,00(14) | 00:00:35,00(9) | 00:44:10,00(8) | |
15 | McPherson Kieran (1992) | NZL | 02:40:09,00 | 00:22:27,00(16) | 00:00:56,00(9) | 01:31:09,00(21) | 00:00:33,00(5) | 00:45:02,00(11) | ||
16 | Visti Graae Kristoffer (1994) | DNK | KTK86 | 02:40:20,00 | 00:22:29,00(17) | 00:01:00,00(19) | 01:28:15,00(11) | 00:00:36,00(12) | 00:47:58,00(29) | |
17 | DAFFLON Xavier (1982) | SUI | Swiss Triathlon | 02:40:24,00 | 00:25:57,00(52) | 00:01:11,00(36) | 01:26:44,00(6) | 00:00:45,00(42) | 00:45:46,00(14) | |
18 | Van Deynze Lucas (1997) | BEL | 02:40:52,00 | 00:22:35,00(23) | 00:00:56,00(9) | 01:31:33,00(23) | 00:00:36,00(12) | 00:45:11,00(13) | ||
19 | SLOTH NIELSEN Jens Emil (1998) | DEN | Capra Triathlon | 02:41:23,00 | 00:23:32,00(31) | 00:01:08,00(29) | 01:27:26,00(8) | 00:00:41,00(28) | 00:48:34,00(36) | |
20 | Anderson Scott (1996) | DEU | ESV Eintracht Hameln | 02:41:26,00 | 00:22:31,00(19) | 00:01:02,00(24) | 01:30:25,00(19) | 00:00:44,00(38) | 00:46:44,00(19) | |
21 | LEHMANN Peter (1995) | GER | SV Elbland Coswig-Meissen e.V. | 02:41:38,00 | 00:22:32,00(21) | 00:00:55,00(8) | 01:30:25,00(19) | 00:00:32,00(4) | 00:47:11,00(22) | |
22 | Dušek Karel (1996) | CZE | KOME KLUB | 02:43:21,00 | 00:22:30,00(18) | 00:01:10,00(34) | 01:31:24,00(22) | 00:00:36,00(12) | 00:47:39,00(28) | |
23 | De Jaegher Arthur (1994) | BEL | TDL - Forsite | 02:43:42,00 | 00:22:54,00(26) | 00:01:09,00(31) | 01:31:50,00(26) | 00:00:36,00(12) | 00:47:11,00(22) | |
24 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TT Příbram, z. s. | 02:43:48,00 | 00:24:13,00(34) | 00:01:16,00(47) | 01:31:37,00(24) | 00:00:49,00(52) | 00:45:50,00(15) | |
25 | Bonacina Michele (1996) | ITA | Valdigne Triathlon | 02:45:52,00 | 00:21:09,00(2) | 00:00:56,00(9) | 01:32:24,00(28) | 00:00:27,00(1) | 00:50:54,00(53) | |
26 | Dijkshoorn Wouter (1989) | NLD | De Dolfijn | 02:46:13,00 | 00:23:26,00(29) | 00:00:53,00(2) | 01:33:53,00(35) | 00:00:37,00(17) | 00:47:23,00(25) | |
27 | Schwarz Simon (1989) | DEU | TV 1848 Erlangen | 02:47:19,00 | 00:25:25,00(40) | 00:01:01,00(22) | 01:33:45,00(34) | 00:00:57,00(87) | 00:46:09,00(16) | |
28 | SERRANO Roger (1991) | ESP | 02:49:14,00 | 00:22:35,00(23) | 00:01:18,00(50) | 01:33:40,00(33) | 00:01:00,00(97) | 00:50:38,00(51) | ||
29 | Cloostermans Mathias (1994) | BEL | KTT | 02:49:38,00 | 00:27:51,00(78) | 00:01:20,00(53) | 01:32:37,00(29) | 00:00:44,00(38) | 00:47:05,00(20) | |
30 | de Leeuw Koen (1992) | NLD | TriMates | 02:50:05,00 | 00:22:18,00(14) | 00:01:01,00(22) | 01:36:12,00(43) | 00:00:44,00(38) | 00:49:48,00(44) | |
31 | CHAMBEYRON Luuk (1999) | FRA | Mistral Adventura | 02:50:15,00 | 00:29:22,00(95) | 00:01:21,00(56) | 01:29:19,00(16) | 00:00:51,00(58) | 00:49:21,00(39) | |
32 | Spahn Hannes (1997) | DEU | RV 1889 Schweinfurt | 02:50:28,00 | 00:25:00,00(39) | 00:01:13,00(40) | 01:34:46,00(38) | 00:01:02,00(102) | 00:48:25,00(33) | |
33 | Růžička Jakub (2000) | CZE | 02:51:01,00 | 00:26:30,00(58) | 00:01:24,00(58) | 01:31:41,00(25) | 00:00:59,00(93) | 00:50:25,00(50) | ||
34 | Spandl Marcel (1988) | AUT | 02:51:20,00 | 00:26:13,00(55) | 00:01:27,00(65) | 01:33:31,00(32) | 00:01:14,00(135) | 00:48:54,00(37) | ||
35 | Strnad Tomáš (1993) | CZE | 02:51:35,00 | 00:27:42,00(73) | 00:01:09,00(31) | 01:35:00,00(40) | 00:00:34,00(7) | 00:47:08,00(21) | ||
36 | Wychera Dominik (1993) | AUT | Nora Racing Team | 02:51:51,00 | 00:26:27,00(57) | 00:00:54,00(5) | 01:34:31,00(36) | 00:00:37,00(17) | 00:49:22,00(41) | |
37 | Cmunt Petr (1996) | CZE | CYKLOFIT CYKLOLIVE TEAM | 02:52:13,00 | 00:32:25,00(135) | 00:01:38,00(88) | 01:29:00,00(15) | 00:00:52,00(64) | 00:48:16,00(31) | |
38 | Matějovič Filip (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 02:52:16,00 | 00:24:41,00(35) | 00:01:24,00(58) | 01:40:26,00(59) | 00:00:37,00(17) | 00:45:06,00(12) | |
39 | Francke Michal (1986) | CZE | HAVEN Team | 02:52:19,00 | 00:23:32,00(31) | 00:01:35,00(81) | 01:37:05,00(49) | 00:00:44,00(38) | 00:49:21,00(39) | |
40 | Cucco Gianfranco (1990) | ITA | A.S.D. Sai Frecce Bianche Triathlon | 02:52:21,00 | 00:30:15,00(108) | 00:01:15,00(45) | 01:33:25,00(31) | 00:00:43,00(35) | 00:46:40,00(18) | |
41 | FELLMANN Pâris (1999) | LUX | CSL | 02:52:30,00 | 00:26:39,00(64) | 00:01:20,00(53) | 01:36:15,00(44) | 00:00:43,00(35) | 00:47:31,00(27) | |
42 | Norland Keller (2003) | USA | USA Triathlon Project Podium | 02:52:39,00 | 00:21:12,00(4) | 00:00:59,00(16) | 01:37:01,00(46) | 00:00:43,00(35) | 00:52:42,00(62) | |
43 | LAURYSSEN Geert (1982) | BEL | Jgr | 02:54:49,00 | 00:26:05,00(54) | 00:01:24,00(58) | 01:34:52,00(39) | 00:00:52,00(64) | 00:51:34,00(56) | |
44 | Nogueira Maia Tiago (1990) | PRT | Fersilva - SCEspinho | 02:54:51,00 | 00:22:08,00(10) | 00:01:06,00(27) | 01:38:04,00(53) | 00:00:46,00(44) | 00:52:45,00(63) | |
45 | Schumann Felix (1982) | DEU | 02:54:53,00 | 00:25:31,00(45) | 00:01:39,00(91) | 01:37:02,00(47) | 00:00:54,00(76) | 00:49:45,00(43) | ||
46 | Rieder Tim (2002) | DEU | Post SV Tübingen | 02:55:59,00 | 00:25:45,00(47) | 00:01:08,00(29) | 01:34:42,00(37) | 00:00:49,00(52) | 00:53:34,00(69) | |
47 | Ashwood Daniel (1997) | GBR | 02:56:01,00 | 00:25:47,00(48) | 00:01:18,00(50) | 01:38:01,00(52) | 00:00:59,00(93) | 00:49:53,00(45) | ||
48 | Dickson Lewis (2000) | GBR | RACE OFF ROAD | 02:56:44,00 | 00:26:33,00(60) | 00:01:28,00(68) | 01:36:23,00(45) | 00:01:32,00(176) | 00:50:47,00(52) | |
49 | Holomoucký Adam (1999) | CZE | Elab | 02:56:57,00 | 00:25:47,00(48) | 00:01:17,00(48) | 01:36:02,00(42) | 00:00:53,00(70) | 00:52:55,00(65) | |
50 | Filbiche David (2000) | BEL | Tri Nuts Team Bastogne | 02:57:06,00 | 00:29:14,00(94) | 00:01:38,00(88) | 01:37:02,00(47) | 00:00:41,00(28) | 00:48:29,00(35) | |
51 | Kraviansky Daniel (1994) | SVK | pro-body sport team Košice | 02:57:27,00 | 00:27:49,00(77) | 00:01:14,00(43) | 01:39:20,00(57) | 00:01:01,00(100) | 00:48:02,00(30) | |
52 | Bednarský Vojtěch (1995) | CZE | Lokomotiva Beroun | 02:57:30,00 | 00:26:35,00(61) | 00:01:15,00(45) | 01:33:18,00(30) | 00:00:49,00(52) | 00:55:30,00(78) | |
53 | Coubray Erwan (1995) | FRA | Caen Triathlon | 02:57:52,00 | 00:24:54,00(37) | 00:00:59,00(16) | 01:40:05,00(58) | 00:00:46,00(44) | 00:51:07,00(54) | |
54 | Monnet Vivien (1990) | FRA | SBR TEAM | 02:58:06,00 | 00:29:33,00(99) | 00:01:34,00(78) | 01:37:35,00(51) | 00:00:55,00(82) | 00:48:28,00(34) | |
55 | Wojtczak Grzegorz (1983) | CZE | 02:58:46,00 | 00:29:41,00(102) | 00:01:33,00(77) | 01:37:18,00(50) | 00:00:42,00(32) | 00:49:31,00(42) | ||
56 | Sauser Thomas (1999) | CHE | Team Atlet | 03:00:17,00 | 00:22:10,00(12) | 00:01:00,00(19) | 01:35:07,00(41) | 00:00:38,00(21) | 01:01:21,00(139) | |
57 | Schüssler Robin (2002) | DEU | 03:00:47,00 | 00:23:48,00(33) | 00:01:18,00(50) | 01:42:17,00(69) | 00:00:54,00(76) | 00:52:29,00(60) | ||
58 | Bednarsky Vaclav (2001) | CZE | TJ Šumperk | 03:01:23,00 | 00:25:40,00(46) | 00:01:02,00(24) | 01:43:35,00(78) | 00:00:41,00(28) | 00:50:24,00(48) | |
59 | Threlfall Mark (1988) | GBR | 03:02:04,00 | 00:23:30,00(30) | 00:02:10,00(147) | 01:40:33,00(61) | 00:01:09,00(127) | 00:54:40,00(75) | ||
60 | Berka Jan (1989) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 03:02:28,00 | 00:29:29,00(97) | 00:01:22,00(57) | 01:38:19,00(54) | 00:00:52,00(64) | 00:52:23,00(59) | |
61 | Knejzlík Marek (1976) | CZE | 03:02:33,00 | 00:25:51,00(50) | 00:01:36,00(85) | 01:41:46,00(66) | 00:00:42,00(32) | 00:52:36,00(61) | ||
62 | Charlton Taylor (1992) | AUS | 03:03:12,00 | 00:25:25,00(40) | 00:01:04,00(26) | 01:38:36,00(56) | 00:00:58,00(89) | 00:57:06,00(96) | ||
63 | beuzeboc laurent (1970) | FRA | Sud Raid Triathlon sport Nature | 03:04:12,00 | 00:28:27,00(86) | 00:01:51,00(115) | 01:41:26,00(64) | 00:00:53,00(70) | 00:51:32,00(55) | |
64 | Egelund Silas (1982) | DNK | 03:05:26,00 | 00:32:02,00(131) | 00:01:14,00(43) | 01:41:29,00(65) | 00:00:47,00(48) | 00:49:53,00(45) | ||
65 | Kubica Roman (1989) | CZE | 03:05:42,00 | 00:31:32,00(120) | 00:01:29,00(72) | 01:38:33,00(55) | 00:00:55,00(82) | 00:53:11,00(67) | ||
66 | Ziuraitis Kasparas (1987) | LTU | Kauno Triatlono Klubas | 03:06:41,00 | 00:26:39,00(64) | 00:01:28,00(68) | 01:44:08,00(82) | 00:00:53,00(70) | 00:53:32,00(68) | |
67 | Gerald Will (1968) | CZE | 03:07:06,00 | 00:24:57,00(38) | 00:01:13,00(40) | 01:43:45,00(79) | 00:00:54,00(76) | 00:56:16,00(87) | ||
68 | Janata Boris (1994) | SVK | MOUNTAINTIME Kross Tri Team | 03:07:59,00 | 00:25:51,00(50) | 00:01:28,00(68) | 01:43:19,00(76) | 00:00:59,00(93) | 00:56:19,00(88) | |
69 | Williams Lewis (2001) | GBR | RACE OFF ROAD | 03:08:23,00 | 00:26:16,00(56) | 00:01:10,00(34) | 01:49:20,00(102) | 00:01:10,00(129) | 00:50:24,00(48) | |
70 | GIJSSEN Tibor (1986) | GER | 03:08:49,00 | 00:36:14,00(176) | 00:01:30,00(73) | 01:40:26,00(59) | 00:01:24,00(161) | 00:49:12,00(38) | ||
71 | Borsutzky Olaf (1975) | DEU | TSV Gaimersheim | 03:09:02,00 | 00:22:56,00(27) | 00:02:02,00(132) | 01:47:01,00(89) | 00:01:19,00(148) | 00:55:42,00(81) | |
72 | Kaszper Krzysztof (1991) | POL | TRI Division | 03:09:18,00 | 00:30:20,00(111) | 00:01:52,00(117) | 01:41:53,00(67) | 00:00:50,00(56) | 00:54:22,00(73) | |
73 | Oldeman Ferdinand Oldeman (1982) | NLD | 03:09:36,00 | 00:25:28,00(43) | 00:01:39,00(91) | 01:45:39,00(86) | 00:00:58,00(89) | 00:55:50,00(82) | ||
74 | Ostrasz Bartek (1980) | POL | 03:10:15,00 | 00:25:25,00(40) | 00:01:54,00(121) | 01:43:10,00(74) | 00:00:57,00(87) | 00:58:48,00(106) | ||
75 | Christiaans Joost (1980) | NLD | RZC Triathlon Renkum | 03:11:38,00 | 00:27:48,00(76) | 00:01:27,00(65) | 01:43:21,00(77) | 00:00:53,00(70) | 00:58:06,00(103) | |
76 | Kočí Martin (1992) | CZE | Cycology shop | 03:11:38,00 | 00:29:00,00(89) | 00:01:27,00(65) | 01:42:55,00(73) | 00:01:02,00(102) | 00:57:13,00(97) | |
77 | Patris Luca (1998) | ITA | Frecce Bianche Triathlon | 03:12:05,00 | 00:30:00,00(106) | 00:02:45,00(182) | 01:42:04,00(68) | 00:01:21,00(153) | 00:55:54,00(85) | |
78 | SUMBAL Karel (1976) | CZE | 03:12:13,00 | 00:29:08,00(91) | 00:01:49,00(109) | 01:45:32,00(84) | 00:00:52,00(64) | 00:54:50,00(77) | ||
79 | Dufek David (1980) | CZE | Etriatlon Team | 03:12:20,00 | 00:28:01,00(81) | 00:01:35,00(81) | 01:47:42,00(93) | 00:01:07,00(115) | 00:53:53,00(70) | |
80 | Cmunt Ondřej (2003) | CZE | CYKLOFIT CYKLOLIVE TEAM | 03:12:27,00 | 00:30:19,00(110) | 00:01:24,00(58) | 01:43:57,00(80) | 00:00:52,00(64) | 00:55:53,00(84) | |
81 | Spálenský Vít (1989) | CZE | Cukrouši | 03:13:26,00 | 00:31:44,00(124) | 00:01:43,00(100) | 01:42:47,00(71) | 00:01:12,00(133) | 00:55:57,00(86) | |
82 | Gamboa Fernández Juan Ignacio (1991) | CRI | Sportsmonkeystriathlonclub | 03:13:32,00 | 00:26:36,00(62) | 00:01:40,00(94) | 01:47:51,00(94) | 00:00:47,00(48) | 00:56:37,00(91) | |
83 | Cerny Ondrej (1985) | CZE | 03:14:41,00 | 00:28:53,00(87) | 00:02:00,00(131) | 01:47:09,00(90) | 00:01:04,00(107) | 00:55:34,00(79) | ||
84 | BONASSO Franck (1981) | FRA | ter-x-three | 03:14:43,00 | 00:34:27,00(159) | 00:01:35,00(81) | 01:45:38,00(85) | 00:00:51,00(58) | 00:52:10,00(57) | |
85 | Linkus Gediminas (1982) | LTU | Kauno Triatlono Klubas | 03:15:02,00 | 00:28:03,00(82) | 00:01:49,00(109) | 01:49:16,00(100) | 00:01:05,00(111) | 00:54:48,00(76) | |
86 | František Mach (1986) | CZE | 03:15:23,00 | 00:29:11,00(92) | 00:01:24,00(58) | 01:45:52,00(87) | 00:01:19,00(148) | 00:57:34,00(98) | ||
87 | TISSERAND Jérôme (1978) | FRA | Bourg en Bresse Triathlon | 03:15:29,00 | 00:34:18,00(158) | 00:02:20,00(159) | 01:48:00,00(95) | 00:00:51,00(58) | 00:49:58,00(47) | |
88 | Skalka Jakub (1991) | CZE | Etriatlon Team | 03:15:34,00 | 00:34:44,00(163) | 00:01:17,00(48) | 01:46:28,00(88) | 00:00:47,00(48) | 00:52:17,00(58) | |
89 | Plundrák David (1988) | CZE | 03:15:56,00 | 00:30:04,00(107) | 00:02:17,00(156) | 01:41:11,00(63) | 00:00:54,00(76) | 01:01:29,00(143) | ||
90 | Konárek Zdeněk (1982) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 03:16:35,00 | 00:33:12,00(140) | 00:02:07,00(140) | 01:43:12,00(75) | 00:01:00,00(97) | 00:57:02,00(95) | |
91 | Kosanovic Marko (1986) | HRV | Munich Road Runners Club | 03:17:32,00 | 00:27:15,00(68) | 00:03:22,00(210) | 01:48:57,00(99) | 00:01:25,00(163) | 00:56:31,00(89) | |
92 | Golian Erik (1992) | CZE | CK Route 66 Brezno | 03:17:36,00 | 00:30:26,00(112) | 00:01:59,00(126) | 01:43:57,00(80) | 00:00:51,00(58) | 01:00:22,00(127) | |
93 | Vicente Octavio (1984) | PRT | Tramagal Sport Uni?o | 03:17:49,00 | 00:30:43,00(115) | 00:01:24,00(58) | 01:50:23,00(109) | 00:00:38,00(21) | 00:54:38,00(74) | |
94 | Vellano Andrea (1975) | ITA | Granbike Triathlon | 03:18:09,00 | 00:28:14,00(84) | 00:01:53,00(119) | 01:48:17,00(96) | 00:00:54,00(76) | 00:58:49,00(107) | |
95 | Nýč Michal (1982) | 03:18:26,00 | 00:34:45,00(165) | 00:02:28,00(168) | 01:41:07,00(62) | 00:01:48,00(195) | 00:58:16,00(104) | |||
96 | Arera von Imhoff Oliver (1976) | DEU | Forstenrieder SC | 03:18:38,00 | 00:30:31,00(113) | 00:01:34,00(78) | 01:51:45,00(120) | 00:00:49,00(52) | 00:53:56,00(71) | |
97 | Giliomee Benjamin (1996) | ZAF | 03:19:01,00 | 00:28:13,00(83) | 00:01:34,00(78) | 01:47:24,00(91) | 00:00:48,00(51) | 01:01:00,00(136) | ||
98 | Děbnár Jan (1972) | CZE | KILPI KOME KLUB | 03:19:08,00 | 00:31:32,00(120) | 00:01:30,00(73) | 01:49:18,00(101) | 00:01:08,00(121) | 00:55:37,00(80) | |
99 | Kroupa Tomas (1987) | CZE | MILTOM TEAM | 03:19:09,00 | 00:24:45,00(36) | 00:01:12,00(37) | 01:49:58,00(108) | 00:00:38,00(21) | 01:02:33,00(149) | |
100 | Benoit BUFFET (1974) | FRA | Auxois Morvan Triathlon | 03:20:32,00 | 00:29:23,00(96) | 00:02:19,00(157) | 01:49:46,00(105) | 00:01:14,00(135) | 00:57:48,00(100) | |
101 | Blaho Martin (1999) | CZE | PRESTIGE CYCLING TEAM | 03:20:52,00 | 00:34:28,00(160) | 00:01:32,00(75) | 01:42:20,00(70) | 00:01:04,00(107) | 01:01:25,00(141) | |
102 | Smutek Matěj (1989) | CZE | SK Kola Víšek | 03:21:28,00 | 00:35:36,00(171) | 00:01:57,00(124) | 01:48:25,00(97) | 00:01:08,00(121) | 00:54:21,00(72) | |
103 | Brož Milan (1982) | CZE | KOME KLUB | 03:21:35,00 | 00:28:58,00(88) | 00:01:43,00(100) | 01:49:54,00(107) | 00:01:16,00(141) | 00:59:42,00(119) | |
104 | Haršány Filip (2001) | SVK | Triaxx Bratislava | 03:21:56,00 | 00:26:36,00(62) | 00:01:53,00(119) | 01:52:16,00(125) | 00:00:46,00(44) | 01:00:22,00(127) | |
105 | Navrátil Dušan (1984) | CZE | Alfa Tri Team | 03:21:59,00 | 00:30:17,00(109) | 00:01:20,00(53) | 01:50:28,00(110) | 00:00:52,00(64) | 00:59:00,00(111) | |
106 | Obr Tomáš (1977) | CZE | BodyID.com | 03:22:13,00 | 00:27:26,00(70) | 00:01:46,00(104) | 01:51:56,00(121) | 00:00:51,00(58) | 01:00:12,00(125) | |
107 | Šoula Oldřich (1978) | CZE | 03:22:22,00 | 00:34:44,00(163) | 00:01:52,00(117) | 01:51:58,00(123) | 00:01:00,00(97) | 00:52:45,00(63) | ||
108 | Steinbauer Jan (1974) | CZE | RESOLUTION TEAM | 03:22:31,00 | 00:29:13,00(93) | 00:01:59,00(126) | 01:50:41,00(113) | 00:00:58,00(89) | 00:59:38,00(118) | |
109 | Brokeš Ondřej (1997) | CZE | 03:22:48,00 | 00:35:31,00(170) | 00:01:32,00(75) | 01:52:08,00(124) | 00:00:39,00(25) | 00:52:57,00(66) | ||
110 | Boček Jakub (1987) | CZE | Novatop Lapierre | 03:23:03,00 | 00:31:46,00(126) | 00:01:46,00(104) | 01:48:35,00(98) | 00:01:07,00(115) | 00:59:47,00(120) | |
111 | Plogner Jonas (1968) | SWE | Bromma Masters | 03:23:05,00 | 00:31:12,00(118) | 00:02:56,00(195) | 01:51:16,00(117) | 00:00:59,00(93) | 00:56:41,00(92) | |
112 | Ščerba Marek (1969) | CZE | LABE TRI CLUB | 03:23:08,00 | 00:34:09,00(154) | 00:01:42,00(98) | 01:49:25,00(103) | 00:00:50,00(56) | 00:57:00,00(94) | |
113 | Winter Arthur (1972) | AUT | HSV Triathlon Kärnten | 03:23:14,00 | 00:27:27,00(71) | 00:01:12,00(37) | 01:52:50,00(127) | 00:01:33,00(179) | 01:00:10,00(124) | |
114 | DIEPOLD Josef (1964) | GER | SC Delphin Ingolstadt | 03:23:19,00 | 00:29:35,00(100) | 00:02:09,00(144) | 01:49:49,00(106) | 00:01:04,00(107) | 01:00:40,00(131) | |
115 | Tonder Oliver (2001) | CZE | Severem | 03:23:26,00 | 00:27:31,00(72) | 00:01:06,00(27) | 01:52:24,00(126) | 00:01:08,00(121) | 01:01:14,00(138) | |
116 | Molendijk Marcel (1965) | NLD | 03:24:41,00 | 00:26:32,00(59) | 00:01:56,00(123) | 01:54:23,00(134) | 00:00:53,00(70) | 01:00:55,00(134) | ||
117 | Hromádka Ondřej (1990) | CZE | 03:24:47,00 | 00:29:40,00(101) | 00:02:05,00(138) | 01:42:52,00(72) | 00:01:12,00(133) | 01:08:55,00(177) | ||
118 | Morgenweck Philip (1996) | DEU | RSV Blau-Weiss Meiningen e.V. /Team Prachregion | 03:25:04,00 | 00:27:59,00(80) | 00:01:28,00(68) | 01:50:52,00(115) | 00:01:15,00(138) | 01:03:29,00(156) | |
119 | Dinklage Hardy (1975) | DEU | PV Triathlon TG Wittem e.V. | 03:25:30,00 | 00:26:55,00(67) | 00:01:49,00(109) | 01:57:13,00(147) | 00:01:38,00(184) | 00:57:53,00(101) | |
120 | Fischereder Achim (1984) | AUT | Tri Team 1.USC Traun | 03:26:04,00 | 00:27:42,00(73) | 00:01:50,00(114) | 01:54:46,00(136) | 00:01:42,00(188) | 01:00:01,00(122) | |
121 | Lebeda Petr (1975) | CZE | TT ASTRA Konopiště | 03:26:12,00 | 00:33:56,00(150) | 00:01:37,00(86) | 01:50:39,00(112) | 00:01:08,00(121) | 00:58:50,00(109) | |
122 | Bury Marek (1975) | POL | SWIM TRI RZESZÓW | 03:26:17,00 | 00:33:54,00(149) | 00:03:39,00(215) | 01:50:48,00(114) | 00:01:07,00(115) | 00:56:47,00(93) | |
123 | Čumpelík Marek (2001) | CZE | CMC, z.s. | 03:26:46,00 | 00:27:19,00(69) | 00:01:44,00(102) | 01:53:07,00(128) | 00:01:18,00(144) | 01:03:16,00(154) | |
124 | Matyáš Jan (1983) | CZE | Zivelacup | 03:26:47,00 | 00:37:39,00(192) | 00:01:58,00(125) | 01:45:26,00(83) | 00:01:15,00(138) | 01:00:28,00(129) | |
125 | Ehrenberger Martin (1975) | CZE | TriNezmar | 03:27:26,00 | 00:31:45,00(125) | 00:02:02,00(132) | 01:51:34,00(119) | 00:01:55,00(199) | 01:00:07,00(123) | |
126 | Rösler Zsolt (1982) | AUT | HSV Triathon | 03:27:34,00 | 00:31:42,00(122) | 00:03:28,00(212) | 01:53:08,00(129) | 00:01:27,00(167) | 00:57:47,00(99) | |
127 | Maleňák Filip (1990) | CZE | Alfa Tri Team | 03:27:50,00 | 00:22:32,00(21) | 00:01:40,00(94) | 01:54:36,00(135) | 00:00:46,00(44) | 01:08:15,00(175) | |
128 | HARBAUER Georg (1971) | GER | LG Würzburg | 03:28:17,00 | 00:26:04,00(53) | 00:01:26,00(64) | 01:53:08,00(129) | 00:01:15,00(138) | 01:06:22,00(170) | |
129 | Kamrla Tomas (1971) | SVK | 03:28:33,00 | 00:29:55,00(105) | 00:02:04,00(136) | 01:54:09,00(132) | 00:01:23,00(158) | 01:01:00,00(136) | ||
130 | Marx Jörg (1967) | DEU | Nonplusultra Esslingen | 03:29:37,00 | 00:32:30,00(136) | 00:01:49,00(109) | 01:51:26,00(118) | 00:00:54,00(76) | 01:02:55,00(150) | |
131 | lefevre mathieu (1985) | FRA | jarnisy triathlon | 03:29:57,00 | 00:29:48,00(104) | 00:02:31,00(171) | 01:59:39,00(155) | 00:02:07,00(210) | 00:55:50,00(82) | |
132 | Michel Vie Jean (1972) | CZE | 03:30:13,00 | 00:29:44,00(103) | 00:01:44,00(102) | 01:55:45,00(140) | 00:01:23,00(158) | 01:01:35,00(144) | ||
133 | Vondruška Radek (1990) | CZE | 03:30:13,00 | 00:29:31,00(98) | 00:01:48,00(106) | 01:54:13,00(133) | 00:01:20,00(151) | 01:03:19,00(155) | ||
134 | Voráč Michal (1988) | CZE | 03:30:30,00 | 00:32:19,00(133) | 00:02:26,00(164) | 01:55:31,00(139) | 00:01:09,00(127) | 00:59:03,00(112) | ||
135 | Odl Jakub (1989) | CZE | KOME KLUB | 03:30:49,00 | 00:38:07,00(199) | 00:01:42,00(98) | 01:49:29,00(104) | 00:00:55,00(82) | 01:00:34,00(130) | |
136 | Čech Ladislav (1973) | CZE | 03:31:13,00 | 00:37:59,00(196) | 00:02:09,00(144) | 01:50:29,00(111) | 00:01:03,00(106) | 00:59:31,00(117) | ||
137 | Fasswald Thomas (1984) | AUT | SU TRI STYRIA | 03:33:14,00 | 00:30:34,00(114) | 00:02:09,00(144) | 02:00:33,00(162) | 00:01:07,00(115) | 00:58:49,00(107) | |
138 | Svoboda Jiří (1966) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 03:33:52,00 | 00:34:13,00(157) | 00:01:55,00(122) | 01:55:05,00(137) | 00:00:56,00(86) | 01:01:40,00(145) | |
139 | RATHBAUER Joachim (1959) | AUT | sv gallneukirchen | 03:34:05,00 | 00:31:19,00(119) | 00:01:59,00(126) | 01:56:46,00(146) | 00:00:55,00(82) | 01:03:03,00(151) | |
140 | Kosina Jakub (1996) | Enjoy Riding Team | 03:34:51,00 | 00:32:21,00(134) | 00:03:32,00(213) | 01:47:31,00(92) | 00:01:29,00(171) | 01:09:55,00(182) | ||
141 | Wohlgemuth Philippe (1989) | FRA | ASPTT Strasbourg Triathlon | 03:34:59,00 | 00:33:20,00(143) | 00:02:07,00(140) | 01:58:24,00(150) | 00:01:44,00(190) | 00:59:22,00(114) | |
142 | RAMPITSCH Günther (1972) | AUT | 03:35:09,00 | 00:38:53,00(203) | 00:02:54,00(193) | 01:53:28,00(131) | 00:01:02,00(102) | 00:58:50,00(109) | ||
143 | Langenberger Lukáš (1983) | CZE | 03:35:35,00 | 00:32:45,00(137) | 00:02:31,00(171) | 01:55:53,00(141) | 00:01:56,00(200) | 01:02:28,00(148) | ||
144 | HNIZDIL Martin (1991) | CZE | RESOLUTION TEAM | 03:35:56,00 | 00:34:10,00(155) | 00:01:59,00(126) | 01:57:16,00(148) | 00:00:45,00(42) | 01:01:44,00(146) | |
145 | van Egmond Joeri (1987) | NLD | Triathlonclub Alphen | 03:36:11,00 | 00:32:58,00(138) | 00:02:13,00(150) | 02:02:40,00(169) | 00:01:46,00(192) | 00:56:32,00(90) | |
146 | Houska Petr (1973) | CZE | RESOLUTION TEAM | 03:36:26,00 | 00:27:43,00(75) | 00:02:15,00(152) | 01:59:42,00(156) | 00:01:25,00(163) | 01:05:19,00(164) | |
147 | Santo Pavel (1962) | CZE | X-team BaNo | 03:36:43,00 | 00:36:23,00(179) | 00:02:06,00(139) | 01:56:10,00(142) | 00:01:08,00(121) | 01:00:55,00(134) | |
148 | Peter Tomas (1976) | CZE | TEAM PAUL MITCHELL® | 03:37:06,00 | 00:31:50,00(130) | 00:02:10,00(147) | 01:59:07,00(152) | 00:01:46,00(192) | 01:02:11,00(147) | |
149 | Zika Jan (1979) | CZE | ZdarBar IM Team | 03:37:21,00 | 00:27:54,00(79) | 00:01:40,00(94) | 02:00:37,00(163) | 00:01:02,00(102) | 01:06:07,00(169) | |
150 | Miko Marcel (1977) | SVK | CKA Besed | 03:38:15,00 | 00:31:47,00(127) | 00:02:38,00(179) | 01:51:13,00(116) | 00:01:18,00(144) | 01:11:17,00(185) | |
151 | Beltrame Rudy (1978) | ITA | PDN TRI | 03:38:16,00 | 00:39:53,00(209) | 00:03:23,00(211) | 01:51:57,00(122) | 00:01:33,00(179) | 01:01:28,00(142) | |
152 | Souček Filip (1984) | CZE | TRI KLUB Příbram | 03:39:01,00 | 00:33:50,00(148) | 00:01:41,00(97) | 01:55:27,00(138) | 00:01:59,00(202) | 01:06:03,00(168) | |
153 | Gebauer Jonáš (2004) | CZE | MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM | 03:39:48,00 | 00:37:15,00(188) | 00:01:38,00(88) | 01:59:29,00(154) | 00:01:10,00(129) | 01:00:14,00(126) | |
154 | Křefký Manfred (1964) | CZE | NAPOHODU! Bike team Píšť | 03:40:03,00 | 00:36:02,00(174) | 00:02:31,00(171) | 01:56:11,00(143) | 00:01:05,00(111) | 01:04:13,00(159) | |
155 | Moore Robert (1962) | GBR | Trimoore coaching | 03:40:08,00 | 00:36:19,00(178) | 00:02:07,00(140) | 02:00:56,00(165) | 00:01:19,00(148) | 00:59:25,00(115) | |
156 | Vika Tomáš (1988) | CZE | Phoenix Fellas | 03:40:41,00 | 00:32:59,00(139) | 00:02:14,00(151) | 02:01:19,00(166) | 00:00:53,00(70) | 01:03:15,00(153) | |
157 | Bartovský Tomáš (2003) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 03:40:57,00 | 00:28:22,00(85) | 00:01:35,00(81) | 01:56:25,00(145) | 00:01:05,00(111) | 01:13:28,00(196) | |
158 | Kahoun Filip (1968) | CZE | 03:41:02,00 | 00:33:39,00(147) | 00:02:24,00(162) | 02:02:26,00(168) | 00:01:37,00(183) | 01:00:53,00(133) | ||
159 | Consentino francois (1961) | FRA | ANSA | 03:41:46,00 | 00:34:12,00(156) | 00:03:18,00(206) | 02:03:26,00(172) | 00:01:18,00(144) | 00:59:30,00(116) | |
160 | Paulát Ondřej (1979) | CZE | RESOLUTION TEAM | 03:41:53,00 | 00:33:16,00(141) | 00:02:02,00(132) | 02:00:29,00(161) | 00:01:07,00(115) | 01:04:57,00(162) | |
161 | Michálek Martin (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 03:42:59,00 | 00:37:13,00(186) | 00:01:51,00(115) | 01:59:02,00(151) | 00:01:01,00(100) | 01:03:50,00(157) | |
162 | Jindra Matouš (1985) | CZE | 03:43:02,00 | 00:32:12,00(132) | 00:02:23,00(161) | 01:57:30,00(149) | 00:01:08,00(121) | 01:09:47,00(181) | ||
163 | Foukal Libor (1977) | CZE | 03:44:07,00 | 00:34:58,00(166) | 00:03:56,00(220) | 02:05:30,00(182) | 00:01:38,00(184) | 00:58:03,00(102) | ||
164 | Langenberger Adam (1985) | CZE | 03:44:33,00 | 00:33:33,00(146) | 00:02:34,00(178) | 02:04:47,00(179) | 00:02:14,00(214) | 01:01:23,00(140) | ||
165 | Graman Michal (1977) | CZE | CMC, z.s. | 03:44:36,00 | 00:33:19,00(142) | 00:01:48,00(106) | 02:03:03,00(170) | 00:01:27,00(167) | 01:04:58,00(163) | |
166 | Ruzek Pavel (1993) | CZE | 03:45:07,00 | 00:36:08,00(175) | 00:03:01,00(196) | 02:04:58,00(180) | 00:01:44,00(190) | 00:59:14,00(113) | ||
167 | Cordeiro Luís (1979) | PRT | SFRAA Triatlo | 03:45:43,00 | 00:38:03,00(197) | 00:02:26,00(164) | 02:03:11,00(171) | 00:02:01,00(205) | 00:59:59,00(121) | |
168 | TOCUT JEROME (1980) | FRA | 03:47:26,00 | 00:33:56,00(150) | 00:02:55,00(194) | 02:10:55,00(193) | 00:01:06,00(114) | 00:58:32,00(105) | ||
169 | Kužel Martin (1986) | CZE | 03:47:58,00 | 00:31:43,00(123) | 00:02:12,00(149) | 02:05:35,00(183) | 00:01:21,00(153) | 01:07:06,00(173) | ||
170 | FORSTER Winfried (1962) | GER | SC Delphin Ingolstadt | 03:48:38,00 | 00:37:09,00(183) | 00:02:26,00(164) | 02:04:31,00(178) | 00:01:23,00(158) | 01:03:07,00(152) | |
171 | kohlhauser bernd (1969) | AUT | RTT Passail | 03:48:47,00 | 00:35:29,00(169) | 00:01:48,00(106) | 01:56:17,00(144) | 00:01:58,00(201) | 01:13:14,00(194) | |
172 | Tomanec Filip (1987) | CZE | TITAN TRILIFE | 03:49:32,00 | 00:33:27,00(145) | 00:01:39,00(91) | 02:02:11,00(167) | 00:00:51,00(58) | 01:11:21,00(186) | |
173 | Špalek Vít (1982) | CZE | KOLOKROUŽEK Zlín | 03:50:33,00 | 00:35:17,00(168) | 00:03:19,00(207) | 02:00:07,00(160) | 00:01:48,00(195) | 01:10:00,00(183) | |
174 | Gebauer Marek (1974) | CZE | MOUNTAINTIME KROSS TRI TEAM | 03:51:23,00 | 00:37:09,00(183) | 00:01:37,00(86) | 02:05:35,00(183) | 00:01:04,00(107) | 01:05:56,00(166) | |
175 | Hoedl Gilbert (1961) | CZE | Tri Klosterneuburg | 03:51:32,00 | 00:31:49,00(129) | 00:02:16,00(154) | 02:06:54,00(187) | 00:01:26,00(165) | 01:09:04,00(178) | |
176 | Walewski Wiktor (1981) | POL | 03:51:49,00 | 00:40:13,00(213) | 00:03:21,00(208) | 01:59:48,00(158) | 00:01:29,00(171) | 01:06:56,00(171) | ||
177 | Olsen Karsten (1956) | DNK | Fredreicia Triathlon Team | 03:53:02,00 | 00:43:46,00(224) | 00:02:03,00(135) | 01:59:47,00(157) | 00:01:28,00(170) | 01:05:55,00(165) | |
178 | Enright Broghan (1987) | USA | 03:53:46,00 | 00:39:17,00(204) | 00:02:16,00(154) | 02:04:04,00(175) | 00:01:07,00(115) | 01:06:59,00(172) | ||
179 | Harris Neil (1990) | GBR | Race Off Road | 03:54:21,00 | 00:31:47,00(127) | 00:02:32,00(175) | 02:06:55,00(188) | 00:01:22,00(157) | 01:11:42,00(188) | |
180 | Fulka Jiří (1960) | CZE | Redpoint Team | 03:54:35,00 | 00:34:42,00(162) | 00:02:07,00(140) | 02:03:44,00(174) | 00:01:27,00(167) | 01:12:33,00(190) | |
181 | Balatka Jaroslav (1954) | CZE | CMC, z.s. | 03:54:39,00 | 00:43:13,00(222) | 00:02:21,00(160) | 02:00:00,00(159) | 00:00:58,00(89) | 01:08:05,00(174) | |
182 | Opitz Eric (1990) | DEU | 03:54:40,00 | 00:44:13,00(228) | 00:04:11,00(224) | 01:59:28,00(153) | 00:02:02,00(206) | 01:04:44,00(160) | ||
183 | Ferry Raymond (1959) | FRA | TEC Epinal | 03:55:22,00 | 00:41:37,00(217) | 00:03:01,00(196) | 02:03:35,00(173) | 00:01:11,00(131) | 01:05:57,00(167) | |
184 | Becker Siggi (1962) | DEU | Nonplusultra Esslingen | 03:56:12,00 | 00:37:44,00(193) | 00:03:59,00(221) | 02:04:30,00(177) | 00:01:30,00(174) | 01:08:26,00(176) | |
185 | CAMPIGOTTO BRUNO (1981) | ITA | A3-Carson Team | 03:57:56,00 | 00:43:46,00(224) | 00:02:33,00(176) | 02:08:42,00(191) | 00:02:03,00(207) | 01:00:50,00(132) | |
186 | JAMOTTON Edouard (1986) | BEL | ETC | 03:58:10,00 | 00:36:14,00(176) | 00:02:48,00(185) | 02:05:42,00(185) | 00:01:49,00(197) | 01:11:35,00(187) | |
187 | Smoczyński Maciej (1984) | POL | 04:00:15,00 | 00:26:40,00(66) | 00:01:49,00(109) | 02:06:32,00(186) | 00:01:20,00(151) | 01:23:52,00(222) | ||
188 | Růžička Petr (1979) | CZE | 04:00:39,00 | 00:36:54,00(181) | 00:05:29,00(229) | 02:11:49,00(194) | 00:01:29,00(171) | 01:04:56,00(161) | ||
189 | Körner Roman (1968) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 04:00:51,00 | 00:33:25,00(144) | 00:03:21,00(208) | 02:05:14,00(181) | 00:02:10,00(211) | 01:16:38,00(207) | |
190 | Coral Philippe (1960) | FRA | Les requins couronnais | 04:04:42,00 | 00:41:49,00(218) | 00:03:12,00(202) | 02:00:41,00(164) | 00:02:22,00(218) | 01:16:36,00(205) | |
191 | SZETEI Petr (1984) | CZE | 04:06:42,00 | 00:30:45,00(116) | 00:02:28,00(168) | 02:16:06,00(199) | 00:01:17,00(142) | 01:16:04,00(203) | ||
192 | Neshyba Roman (1976) | CZE | CMC, z.s. | 04:08:18,00 | 00:40:07,00(211) | 00:02:51,00(189) | 02:08:05,00(190) | 00:01:59,00(202) | 01:15:15,00(200) | |
193 | Schaeuble Martin (1979) | DEU | Triteam Hochrhein | 04:08:43,00 | 00:35:46,00(173) | 00:02:51,00(189) | 02:15:58,00(198) | 00:01:24,00(161) | 01:12:42,00(193) | |
194 | Toman Jiri (1987) | CZE | 04:09:00,00 | 00:35:09,00(167) | 00:04:38,00(225) | 02:13:47,00(195) | 00:02:45,00(224) | 01:12:39,00(192) | ||
195 | Šlégr Jirka (1954) | CZE | LOKO TRUTNOV | 04:09:48,00 | 00:42:51,00(220) | 00:03:08,00(201) | 02:10:03,00(192) | 00:01:46,00(192) | 01:11:57,00(189) | |
196 | Zrubák Miroslav (1973) | SVK | 04:10:05,00 | 00:31:03,00(117) | 00:03:50,00(218) | 02:15:57,00(197) | 00:02:36,00(221) | 01:16:37,00(206) | ||
197 | Havlín Martin (1993) | CZE | 04:11:52,00 | 00:29:06,00(90) | 00:02:51,00(189) | 02:20:45,00(205) | 00:01:50,00(198) | 01:17:18,00(212) | ||
198 | Franta Vojtěch (1999) | CZE | 04:12:50,00 | 00:37:14,00(187) | 00:02:50,00(188) | 02:04:10,00(176) | 00:01:41,00(186) | 01:26:53,00(224) | ||
199 | van Egmond Leo (1958) | NLD | Triathlon Club Alphen aan den Rijn | 04:12:53,00 | 00:40:46,00(216) | 00:02:45,00(182) | 02:24:07,00(208) | 00:01:17,00(142) | 01:03:56,00(158) | |
200 | Stuchlý Miroslav (1973) | CZE | 04:14:13,00 | 00:39:18,00(205) | 00:02:53,00(192) | 02:07:26,00(189) | 00:01:11,00(131) | 01:23:22,00(218) | ||
201 | Švec Libor (1980) | CZE | HlavněToPřežít | 04:14:55,00 | 00:38:06,00(198) | 00:02:28,00(168) | 02:18:56,00(203) | 00:02:04,00(209) | 01:13:18,00(195) | |
202 | Pribyl Martin (1978) | CZE | 04:17:48,00 | 00:38:39,00(201) | 00:03:13,00(203) | 02:17:41,00(202) | 00:01:33,00(179) | 01:16:40,00(209) | ||
203 | Matucha Tomáš (1979) | CZE | Austerlitz Adventure | 04:20:34,00 | 00:37:04,00(182) | 00:02:19,00(157) | 02:21:11,00(206) | 00:02:45,00(224) | 01:17:13,00(211) | |
204 | Plotěný Luboš (1982) | CZE | Sherpas | 04:22:00,00 | 00:39:45,00(207) | 00:05:47,00(230) | 02:25:04,00(210) | 00:02:13,00(213) | 01:09:08,00(180) | |
205 | Štesko Ján (1966) | SVK | TRI Tatry Triathlon Team | 04:22:47,00 | 00:38:08,00(200) | 00:02:26,00(164) | 02:24:59,00(209) | 00:01:21,00(153) | 01:15:51,00(202) | |
206 | Gaida Norbert (1972) | DEU | SV Gladbeck 13 e.V. | 04:22:52,00 | 00:39:53,00(209) | 00:03:49,00(217) | 02:23:49,00(207) | 00:01:36,00(182) | 01:13:43,00(198) | |
207 | Pokorný Jan (1966) | CZE | Etriatlon Team | 04:23:12,00 | 00:39:28,00(206) | 00:03:14,00(204) | 02:25:16,00(212) | 00:01:32,00(176) | 01:13:41,00(197) | |
208 | Světinský Radek (1977) | CZE | TITAN TRILIFE | 04:23:33,00 | 00:40:41,00(215) | 00:02:04,00(136) | 02:17:35,00(201) | 00:01:41,00(186) | 01:21:30,00(217) | |
209 | Giordani Luigi (1977) | ITA | Briganti d'Abruzzo triathlon | 04:23:56,00 | 00:34:28,00(160) | 00:01:59,00(126) | 02:20:28,00(204) | 00:01:59,00(202) | 01:25:00,00(223) | |
210 | Chlum Miloslav (1979) | CZE | LUNOS Lüftungstechnik | 04:24:22,00 | 00:34:08,00(153) | 00:02:33,00(176) | 02:14:27,00(196) | 00:02:43,00(223) | 01:30:29,00(226) | |
211 | Glajch Martin (1975) | CZE | 04:25:15,00 | 00:34:07,00(152) | 00:02:49,00(187) | 02:34:59,00(223) | 00:02:38,00(222) | 01:10:40,00(184) | ||
212 | Nolte Christian (1969) | DEU | Hannover Runners Tri Team | 04:25:54,00 | 00:38:51,00(202) | 00:02:40,00(181) | 02:26:21,00(213) | 00:01:21,00(153) | 01:16:39,00(208) | |
213 | Pasek Miloslav (1973) | CZE | 04:26:00,00 | 00:37:30,00(190) | 00:02:31,00(171) | 02:26:34,00(214) | 00:02:31,00(219) | 01:16:53,00(210) | ||
214 | Brabenec Martin (1981) | CZE | 04:28:29,00 | 00:37:58,00(195) | 00:02:39,00(180) | 02:27:19,00(217) | 00:02:53,00(226) | 01:17:39,00(213) | ||
215 | Dvorak Josef (1984) | CZE | 04:30:29,00 | 00:37:56,00(194) | 00:02:48,00(185) | 02:25:04,00(210) | 00:01:18,00(144) | 01:23:22,00(218) | ||
216 | Mach Milan (1967) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 04:32:20,00 | 00:43:08,00(221) | 00:02:45,00(182) | 02:27:10,00(216) | 00:01:26,00(165) | 01:17:49,00(214) | |
217 | Bojas Jiří (1989) | CZE | 04:33:08,00 | 00:37:10,00(185) | 00:04:04,00(223) | 02:33:04,00(220) | 00:03:22,00(230) | 01:15:25,00(201) | ||
218 | Ptáček David (1988) | CZE | BK Náchod | 04:34:18,00 | 00:40:36,00(214) | 00:04:02,00(222) | 02:26:42,00(215) | 00:02:32,00(220) | 01:20:23,00(216) | |
219 | Llyk Jones Emlyn (1973) | CZE | Tri tempo | 04:35:19,00 | 00:48:57,00(229) | 00:04:49,00(226) | 02:31:09,00(219) | 00:01:14,00(135) | 01:09:07,00(179) | |
220 | Hyjánek Karel (1970) | CZE | Kolokroužek Zlín | 04:36:45,00 | 00:43:52,00(227) | 00:03:07,00(200) | 02:33:53,00(221) | 00:01:32,00(176) | 01:14:21,00(199) | |
221 | Burkon Tomas (1984) | CZE | 04:37:18,00 | 00:37:25,00(189) | 00:03:32,00(213) | 02:30:35,00(218) | 00:02:19,00(217) | 01:23:25,00(220) | ||
222 | Orner Zdeněk (1956) | CZE | TITAN TRILIFE | 04:37:38,00 | 00:43:49,00(226) | 00:02:15,00(152) | 02:17:28,00(200) | 00:02:03,00(207) | 01:32:02,00(228) | |
223 | Stolze Mike (1966) | DEU | Hannover 96 Triathlon | 04:39:47,00 | 00:37:36,00(191) | 00:03:06,00(199) | 02:44:10,00(226) | 00:02:15,00(215) | 01:12:37,00(191) | |
224 | Taylor Jo (1985) | GBR | 04:47:24,00 | 00:36:42,00(180) | 00:02:25,00(163) | 02:46:40,00(227) | 00:01:43,00(189) | 01:19:52,00(215) | ||
225 | Podešva Pavel (1949) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 04:48:50,00 | 00:43:39,00(223) | 00:03:01,00(196) | 02:43:44,00(225) | 00:02:15,00(215) | 01:16:08,00(204) | |
226 | Soldivillo Kenn (1984) | GBR | Pinoy Tri UK | 04:56:58,00 | 00:39:46,00(208) | 00:16:32,00(232) | 02:34:47,00(222) | 00:02:10,00(211) | 01:23:42,00(221) | |
227 | Smutek Miloslav (1952) | CZE | 2BWINNER TEAM | 05:11:43,00 | 00:40:11,00(212) | 00:04:56,00(227) | 02:53:24,00(228) | 00:03:11,00(228) | 01:29:58,00(225) | |
228 | KUČERA Tomáš (1972) | CZE | Phoenix Fellas | 05:17:24,00 | 00:42:45,00(219) | 00:03:41,00(216) | 02:42:53,00(224) | 00:01:31,00(175) | 01:46:33,00(230) | |
229 | Řeřábek Jindřich (1980) | CZE | 05:31:46,00 | 00:35:41,00(172) | 00:03:51,00(219) | 03:01:15,00(229) | 00:03:19,00(229) | 01:47:38,00(231) | ||
230 | SCHNEIDER Richie (1952) | GER | Race Off Road | 05:55:56,00 | 00:53:59,00(232) | 00:05:18,00(228) | 03:01:21,00(230) | 00:04:34,00(232) | 01:50:42,00(232) | |
231 | Arcas David (1976) | CZE | 05:57:11,00 | 00:52:02,00(231) | 00:07:50,00(231) | 03:21:54,00(231) | 00:03:28,00(231) | 01:31:55,00(227) | ||
232 | Mogrovics Michal (1947) | CZE | TTC Olomouc | 06:31:14,00 | 00:51:58,00(230) | 00:03:14,00(204) | 03:53:30,00(232) | 00:03:08,00(227) | 01:39:23,00(229) | |
DNF | Niederreiter Daniel (1978) | AUT | tri unlimited | 00:23:29,00() | 00:01:18,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Anderson Ian (1964) | GBR | ESV Eintracht Hameln | 00:27:50,00() | 00:01:58,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Bilek Jan (1980) | CZE | RESOLUTION TEAM | 00:32:06,00() | 00:02:22,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Krejčí Václav (2003) | CZE | 00:32:39,00() | 00:02:28,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Wohlgemuth Mathieu (1994) | FRA | Trimoval Molsheim | 00:24:25,00() | 00:00:59,00() | 01:45:13,00() | 00:00:44,00() | --- | ||
DNF | Jarosinec Miroslav (1971) | SVK | Triaxx | 00:29:07,00() | 00:02:31,00() | 02:04:31,00() | 00:01:38,00() | --- | ||
DNF | Houska David (1973) | CZE | Sc Meran | 00:33:51,00() | 00:02:20,00() | 02:05:21,00() | 00:01:56,00() | --- | ||
DNF | Waaijenberg Quirijn (1999) | NLD | CrossTriNL | 00:25:28,00() | 00:01:05,00() | 01:43:05,00() | 00:00:33,00() | --- | ||
DSQ | FORISSIER Arthur (1994) | FRA | HEXATRI | 02:35:36,00 | 00:22:28,00() | 00:00:54,00() | 01:28:18,00() | 00:00:50,00() | 00:43:05,00() |