Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ospalý Filip (1976) | CZE | GALANT BRNO | 01:52:41,00 | 00:19:11,00(2) | 00:00:15,00(1) | 00:54:59,00(1) | 00:00:18,00(1) | 00:37:58,00(1) | |
2 | Dvořák Ladislav (1982) | CZE | GALANT BRNO | 01:59:17,00 | 00:20:25,00(12) | 00:00:31,00(11) | 00:56:46,00(3) | 00:00:23,00(2) | 00:41:12,00(4) | |
3 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TRILIFE | 01:59:53,00 | 00:21:56,00(19) | 00:00:29,00(4) | 00:55:52,00(2) | 00:00:32,00(15) | 00:41:03,00(3) | |
4 | Debnar Martin (1992) | CZE | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 02:01:20,00 | 00:19:15,00(3) | 00:00:25,00(2) | 00:58:46,00(8) | 00:00:24,00(3) | 00:42:30,00(6) | |
5 | Maiwaelder Lukáš (1991) | CZE | GALANT BRNO | 02:02:06,00 | 00:19:42,00(8) | 00:00:31,00(12) | 00:58:39,00(7) | 00:00:29,00(9) | 00:42:45,00(7) | |
6 | Wainer Jan (1976) | CZE | SK OMT Pardubice | 02:03:41,00 | 00:21:47,00(18) | 00:00:31,00(9) | 00:57:09,00(4) | 00:00:29,00(10) | 00:43:45,00(10) | |
7 | Kabrhel Tomáš (1992) | CZE | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 02:04:19,00 | 00:19:16,00(4) | 00:00:25,00(3) | 00:58:25,00(6) | 00:00:25,00(6) | 00:45:49,00(16) | |
8 | Svoboda Tomáš (1985) | CZE | TRILIFE | 02:04:21,00 | 00:20:08,00(10) | 00:00:46,00(25) | 01:01:19,00(17) | 00:00:27,00(7) | 00:41:41,00(5) | |
9 | Rybáček Miroslav (1987) | CZE | HISPORT Team | 02:05:37,00 | 00:20:32,00(13) | 00:00:37,00(17) | 00:58:19,00(5) | 00:00:38,00(22) | 00:45:31,00(15) | |
10 | Cívela Petr (1992) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:06:31,00 | 00:20:55,00(14) | 00:00:48,00(28) | 00:59:22,00(10) | 00:00:31,00(12) | 00:44:55,00(13) | |
11 | Powada Jakub (1993) | CZE | JulboWay | 02:07:13,00 | 00:18:44,00(1) | 00:00:32,00(13) | 01:03:55,00(27) | 00:00:33,00(16) | 00:43:29,00(9) | |
12 | Polan Lukáš (1988) | CZE | TRILIFE | 02:09:10,00 | 00:25:23,00(26) | 00:00:34,00(15) | 00:59:35,00(11) | 00:00:49,00(31) | 00:42:48,00(8) | |
13 | Veselý Petr (1990) | CZE | GLASSMAN TT | 02:09:31,00 | 00:23:20,00(23) | 00:00:36,00(16) | 01:01:07,00(15) | 00:00:24,00(4) | 00:44:04,00(11) | |
14 | Kučera Vítězslav (1993) | CZE | GALANT BRNO | 02:09:47,00 | 00:20:22,00(11) | 00:00:30,00(6) | 01:01:21,00(18) | 00:00:28,00(8) | 00:47:06,00(20) | |
15 | Langhammer Jakub (1992) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:10:55,00 | 00:21:28,00(16) | 00:00:37,00(18) | 01:02:02,00(19) | 00:00:34,00(18) | 00:46:14,00(18) | |
16 | Paták Pavel (1971) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 02:11:00,00 | 00:19:23,00(7) | 00:00:30,00(7) | 01:02:27,00(22) | 00:00:34,00(17) | 00:48:06,00(25) | |
17 | Olšan Martin (1987) | CZE | HISPORT Team | 02:11:04,00 | 00:22:13,00(20) | 00:00:48,00(27) | 01:00:04,00(12) | 00:00:35,00(19) | 00:47:24,00(21) | |
18 | Glaser Václav (1970) | CZE | CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí | 02:11:05,00 | 00:22:20,00(21) | 00:00:34,00(14) | 00:59:15,00(9) | 00:00:42,00(25) | 00:48:14,00(26) | |
19 | Hron Jan (1981) | CZE | ŠUMAVSKÝ TRIATLON | 02:14:13,00 | 00:25:45,00(27) | 00:00:43,00(23) | 01:02:55,00(23) | 00:00:32,00(14) | 00:44:18,00(12) | |
20 | Vrobel Lukáš (1977) | CZE | JulboWay | 02:15:17,00 | 00:23:27,00(24) | 00:00:30,00(8) | 01:01:17,00(16) | 00:01:06,00(42) | 00:48:57,00(27) | |
21 | Veselý Miroslav (1963) | CZE | GLASSMAN TT | 02:16:16,00 | 00:28:12,00(34) | 00:00:52,00(30) | 01:01:00,00(14) | 00:00:54,00(36) | 00:45:17,00(14) | |
22 | Volejník Michal (1988) | CZE | HISPORT Team | 02:16:52,00 | 00:26:58,00(30) | 00:01:06,00(38) | 01:02:10,00(20) | 00:00:38,00(23) | 00:45:59,00(17) | |
23 | Bareš Michal (1959) | CZE | HISPORT Team | 02:16:52,00 | 00:21:43,00(17) | 00:00:56,00(31) | 01:00:31,00(13) | 00:00:43,00(27) | 00:52:59,00(35) | |
24 | Gerych David (1977) | CZE | 02:17:02,00 | 00:27:33,00(33) | 00:01:08,00(39) | 01:07:36,00(41) | 00:01:07,00(44) | 00:39:39,00(2) | ||
25 | Kučera Petr (1990) | CZE | 02:17:37,00 | 00:19:22,00(6) | 00:01:25,00(42) | 01:09:11,00(45) | 00:00:53,00(34) | 00:46:46,00(19) | ||
26 | Lemberka Jakub (1990) | CZE | Triathlon Team Tábor | 02:17:54,00 | 00:20:06,00(9) | 00:00:30,00(5) | 01:05:16,00(32) | 00:00:24,00(5) | 00:51:39,00(33) | |
27 | Břenda Martin (1988) | CZE | HISPORT Team | 02:19:31,00 | 00:19:20,00(5) | 00:00:37,00(19) | 01:08:11,00(42) | 00:00:37,00(21) | 00:50:46,00(29) | |
28 | Hotař Pavel (1990) | CZE | JPK AXIS | 02:21:31,00 | 00:23:02,00(22) | 00:00:31,00(10) | 01:06:06,00(37) | 00:00:30,00(11) | 00:51:21,00(32) | |
29 | Grabmüller Ivo (1962) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 02:21:36,00 | 00:29:57,00(38) | 00:00:59,00(33) | 01:02:24,00(21) | 00:00:35,00(20) | 00:47:41,00(22) | |
30 | Machek Daniel (1959) | CZE | 02:23:03,00 | 00:21:28,00(15) | 00:01:16,00(41) | 01:03:18,00(25) | 00:01:09,00(45) | 00:55:52,00(42) | ||
31 | Martínek Jan (1963) | CZE | TK Vyšehrad Praha | 02:24:41,00 | 00:29:50,00(37) | 00:01:16,00(40) | 01:04:47,00(30) | 00:00:42,00(26) | 00:48:05,00(24) | |
32 | Peterka Marek (1970) | CZE | 02:26:26,00 | 00:29:11,00(36) | 00:00:43,00(22) | 01:03:33,00(26) | 00:01:04,00(41) | 00:51:56,00(34) | ||
33 | Danel Alexander (1966) | CZE | LÉKAŘSKÝ TK PRAHA | 02:26:36,00 | 00:26:09,00(29) | 00:01:04,00(36) | 01:05:16,00(31) | 00:00:46,00(29) | 00:53:22,00(39) | |
34 | Langhammer Tomáš (1971) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:27:25,00 | 00:29:04,00(35) | 00:01:01,00(35) | 01:05:49,00(36) | 00:00:45,00(28) | 00:50:46,00(30) | |
35 | Kočovský Miroslav (1961) | CZE | SK Slavia Praha | 02:27:54,00 | 00:27:07,00(31) | 00:00:49,00(29) | 01:05:32,00(33) | 00:00:50,00(32) | 00:53:38,00(40) | |
36 | Pavlík Josef (1972) | CZE | SK DNF | 02:28:06,00 | 00:30:15,00(39) | 00:00:44,00(24) | 01:08:26,00(43) | 00:00:53,00(35) | 00:47:49,00(23) | |
37 | Oppelt Michal (1983) | CZE | Spona Teplice | 02:28:55,00 | 00:30:28,00(41) | 00:01:04,00(37) | 01:05:47,00(34) | 00:00:46,00(30) | 00:50:50,00(31) | |
38 | Hampejs Jiří (1959) | CZE | SK DNF | 02:30:57,00 | 00:30:21,00(40) | 00:00:43,00(21) | 01:03:09,00(24) | 00:00:55,00(37) | 00:55:50,00(41) | |
39 | Zíka Jan (1979) | CZE | Zdar Bar IM Team | 02:31:07,00 | 00:24:49,00(25) | 00:01:29,00(43) | 01:07:31,00(40) | 00:00:39,00(24) | 00:56:39,00(43) | |
40 | Friček Jan (1980) | CZE | 02:32:14,00 | 00:35:19,00(48) | 00:01:43,00(47) | 01:04:31,00(28) | 00:00:59,00(39) | 00:49:42,00(28) | ||
41 | Vácha Ondřej (1983) | CZE | Sokol Veltěž | 02:34:28,00 | 00:33:42,00(46) | 00:01:49,00(49) | 01:04:47,00(29) | 00:00:58,00(38) | 00:53:12,00(38) | |
42 | Černý Vladimír (1981) | CZE | Holecbekele | 02:38:25,00 | 00:30:36,00(42) | 00:02:26,00(52) | 01:05:48,00(35) | 00:01:24,00(48) | 00:58:12,00(44) | |
43 | Mejzlík Petr (1959) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 02:40:45,00 | 00:30:40,00(43) | 00:00:42,00(20) | 01:06:22,00(38) | 00:01:02,00(40) | 01:02:01,00(46) | |
44 | Pešek Vladimír (1970) | CZE | 02:40:59,00 | 00:33:37,00(45) | 00:01:30,00(44) | 01:11:38,00(49) | 00:01:12,00(46) | 00:53:02,00(36) | ||
45 | Novák Petr (1972) | CZE | TJ BIŽU JBC | 02:42:13,00 | 00:27:23,00(32) | 00:00:47,00(26) | 01:07:24,00(39) | 00:00:32,00(13) | 01:06:08,00(48) | |
46 | Kocian Jan (1988) | CZE | 02:46:09,00 | 00:35:55,00(50) | 00:01:48,00(48) | 01:14:18,00(50) | 00:01:06,00(43) | 00:53:02,00(37) | ||
47 | Prokop Evžen (1968) | CZE | TJ BIŽUTERIE Jabl.N/Nisou | 02:55:13,00 | 00:26:06,00(28) | 00:01:01,00(34) | 01:09:03,00(44) | 00:00:52,00(33) | 01:18:11,00(52) | |
48 | Mareš Daniel (1975) | CZE | 02:56:00,00 | 00:35:52,00(49) | 00:01:37,00(45) | 01:11:27,00(47) | 00:01:59,00(51) | 01:05:05,00(47) | ||
49 | Zeman Zbyněk (1954) | CZE | Litvínov | 02:57:23,00 | 00:41:01,00(52) | 00:02:04,00(50) | 01:11:37,00(48) | 00:01:13,00(47) | 01:01:28,00(45) | |
50 | Řepa Jan (1967) | CZE | SK DNF | 02:58:01,00 | 00:31:43,00(44) | 00:00:56,00(32) | 01:14:49,00(51) | 00:02:21,00(52) | 01:08:13,00(49) | |
51 | Polívka Petr (1960) | CZE | 03:05:46,00 | 00:35:06,00(47) | 00:01:38,00(46) | 01:10:29,00(46) | 00:01:59,00(50) | 01:16:34,00(51) | ||
52 | Švingr Pavel (1953) | CZE | Team Louny | 03:11:43,00 | 00:36:49,00(51) | 00:02:21,00(51) | 01:15:16,00(52) | 00:01:28,00(49) | 01:15:50,00(50) | |
DNF | Kočař Lukáš (1992) | CZE | GALANT BRNO | 00:19:20,00() | 00:00:25,00() | 00:58:52,00() | 00:00:37,00() | --- | ||
DNF | Kalus Jiří (1993) | CZE | GALANT BRNO | 00:19:24,00() | 00:00:35,00() | 01:02:16,00() | 00:00:27,00() | --- | ||
DNF | Krajíček Martin (1982) | CZE | Sokol Veltez | 00:30:23,00() | 00:01:25,00() | 01:07:19,00() | 00:01:12,00() | --- | ||
DSQ | Mika Tomáš (1987) | CZE | Etriatlon Team | 00:21:30,00() | 00:00:33,00() | --- | --- | --- |