Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mičková Kateřina (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:27:46,00 | 00:04:04,00() | 00:00:38,00() | 00:14:11,00() | 00:00:25,00() | 00:08:29,00() | |
2 | Hadravová Kateřina (2005) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:28:44,00 | 00:04:34,00() | 00:00:35,00() | 00:14:48,00() | 00:00:24,00() | 00:08:24,00() | |
3 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:29:47,00 | 00:04:18,00() | 00:00:41,00() | 00:14:59,00() | 00:00:24,00() | 00:09:25,00() | |
4 | Ryšávková Emma (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:30:27,00 | 00:04:11,00() | 00:00:41,00() | 00:15:29,00() | 00:00:30,00() | 00:09:35,00() | |
5 | Jarošová Karolína (2006) | CZE | 00:30:37,00 | 00:04:28,00() | 00:00:38,00() | 00:15:57,00() | 00:00:25,00() | 00:09:10,00() | ||
6 | Dvořáková Kristýna (2005) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:31:53,00 | 00:04:51,00() | 00:00:30,00() | 00:15:17,00() | 00:00:37,00() | 00:10:38,00() | |
7 | Dvořáková Petra (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:32:08,00 | 00:04:22,00() | 00:00:47,00() | 00:15:59,00() | 00:00:27,00() | 00:10:34,00() | |
8 | Faltová Eliška (2004) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:32:18,00 | 00:05:08,00() | 00:00:37,00() | 00:15:37,00() | 00:00:48,00() | 00:10:07,00() | |
9 | Churavá Veronika (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:32:28,00 | 00:05:02,00() | 00:00:37,00() | 00:16:26,00() | 00:00:46,00() | 00:09:37,00() | |
10 | Korousová Nikola (2006) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:33:18,00 | 00:04:38,00() | 00:00:37,00() | 00:16:37,00() | 00:00:26,00() | 00:11:00,00() | |
11 | Vesecká Nicol (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:33:23,00 | 00:04:51,00() | 00:00:43,00() | 00:16:45,00() | 00:00:30,00() | 00:10:34,00() | |
12 | Mládenková Josefína (2007) | CZE | SK Skol Brno | 00:33:53,00 | 00:05:39,00() | 00:00:58,00() | 00:17:51,00() | 00:00:28,00() | 00:08:57,00() | |
13 | Svobodová Agáta (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:34:11,00 | 00:04:52,00() | 00:00:53,00() | 00:15:44,00() | 00:00:42,00() | 00:12:00,00() | |
14 | Horáková Natálie (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:34:18,00 | 00:04:41,00() | 00:01:09,00() | 00:17:01,00() | 00:00:32,00() | 00:10:56,00() | |
15 | Burlová Tereza (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:35:04,00 | 00:05:03,00() | 00:00:42,00() | 00:17:40,00() | 00:00:41,00() | 00:10:59,00() | |
16 | Boháčová Tereza (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:35:07,00 | 00:04:51,00() | 00:00:49,00() | 00:17:00,00() | 00:00:34,00() | 00:11:54,00() | |
17 | Dvořáková Kateřina (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:35:27,00 | 00:05:21,00() | 00:00:40,00() | 00:17:14,00() | 00:00:39,00() | 00:11:33,00() | |
18 | Nováková Jarmila (2007) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:35:52,00 | 00:05:45,00() | 00:00:49,00() | 00:16:25,00() | 00:00:31,00() | 00:12:21,00() | |
19 | Kopáčová Marie (2005) | CZE | 00:35:59,00 | 00:03:59,00() | 00:01:16,00() | 00:17:23,00() | 00:00:41,00() | 00:12:39,00() | ||
20 | Kulinová Klára (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:36:39,00 | 00:05:59,00() | 00:01:29,00() | 00:18:31,00() | 00:00:36,00() | 00:10:04,00() | |
21 | Marinkova Viktorie (2005) | CZE | PROFI SPORT Cheb | 00:38:07,00 | 00:05:04,00() | 00:00:54,00() | 00:20:43,00() | 00:00:41,00() | 00:10:47,00() | |
22 | Lichtenbergová Zuzana (2007) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:38:17,00 | 00:06:32,00() | 00:00:57,00() | 00:18:57,00() | 00:00:44,00() | 00:11:07,00() | |
23 | Vokurková Adéla (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:39:39,00 | 00:05:50,00() | 00:00:50,00() | 00:20:04,00() | 00:00:33,00() | 00:12:22,00() | |
24 | Šťastná Lucie (2006) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:40:15,00 | 00:06:25,00() | 00:00:48,00() | 00:18:47,00() | 00:00:57,00() | 00:13:17,00() | |
25 | Káňová Kateřina (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:40:18,00 | 00:05:21,00() | 00:00:39,00() | 00:19:26,00() | 00:00:37,00() | 00:14:15,00() | |
26 | Šrollová Viktorie (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:40:35,00 | 00:05:29,00() | 00:00:54,00() | 00:19:27,00() | 00:01:01,00() | 00:13:44,00() | |
27 | Alblová Barbora (2005) | CZE | 00:42:14,00 | 00:05:53,00() | 00:01:00,00() | 00:19:32,00() | 00:00:40,00() | 00:15:08,00() | ||
28 | Pánková Emma (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:42:53,00 | 00:07:08,00() | 00:01:06,00() | 00:19:37,00() | 00:01:08,00() | 00:13:54,00() | |
DSQ | Míčková Tereza (2007) | CZE | 00:35:53,00 | 00:04:54,00() | 00:00:47,00() | 00:20:53,00() | 00:01:25,00() | 00:07:55,00() |