Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Králová Lenka (1985) | CZE | Etriatlon Team | 01:27:58,00 | 00:11:07,00(6) | 00:01:00,00(7) | 00:46:51,00(1) | 00:00:30,00(3) | 00:28:30,00(3) | |
2 | Rudolfová Jitka (1986) | CZE | "ENERGY TEAM" | 01:29:25,00 | 00:10:09,00(1) | 00:00:41,00(1) | 00:49:56,00(3) | 00:00:31,00(5) | 00:28:08,00(1) | |
3 | Strnadová Kateřina (1991) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 01:31:19,00 | 00:11:02,00(4) | 00:00:48,00(2) | 00:50:31,00(5) | 00:00:31,00(4) | 00:28:28,00(2) | |
4 | Hrubá Veronika (1990) | CZE | Kerberos | 01:33:07,00 | 00:11:06,00(5) | 00:00:54,00(4) | 00:48:56,00(2) | 00:00:39,00(11) | 00:31:32,00(8) | |
5 | Šnebergerová Lucie (1983) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:33:50,00 | 00:11:23,00(7) | 00:00:50,00(3) | 00:50:15,00(4) | 00:00:42,00(13) | 00:30:39,00(5) | |
6 | Janovská Kateřina (1981) | CZE | 01:37:43,00 | 00:10:24,00(2) | 00:00:55,00(5) | 00:52:37,00(8) | 00:00:41,00(12) | 00:33:06,00(12) | ||
7 | Cibulková Markéta (1983) | CZE | IRON STARS BEROUN | 01:38:00,00 | 00:10:55,00(3) | 00:01:52,00(31) | 00:53:03,00(10) | 00:00:51,00(18) | 00:31:18,00(6) | |
8 | Vašíček Kratochvílová Lucie (1995) | CZE | Pardubice | 01:39:18,00 | 00:12:19,00(9) | 00:01:32,00(22) | 00:53:04,00(11) | 00:01:01,00(22) | 00:31:22,00(7) | |
9 | Tvrdá Markéta (1977) | CZE | 01:40:51,00 | 00:13:49,00(15) | 00:01:46,00(28) | 00:52:12,00(7) | 00:01:03,00(24) | 00:32:00,00(9) | ||
10 | Ciprová Dita (1981) | CZE | 01:42:59,00 | 00:13:19,00(12) | 00:01:00,00(8) | 00:54:02,00(13) | 00:00:43,00(15) | 00:33:55,00(14) | ||
11 | Pokorná Dagmar (1977) | CZE | Elab | 01:44:18,00 | 00:13:18,00(11) | 00:01:26,00(19) | 00:55:06,00(16) | 00:00:38,00(10) | 00:33:50,00(13) | |
12 | Odložilová Andrea (1989) | CZE | 01:44:23,00 | 00:14:01,00(18) | 00:01:35,00(24) | 00:54:20,00(14) | 00:01:47,00(35) | 00:32:40,00(10) | ||
13 | Punčochářová Dita (1977) | CZE | Kerberos | 01:45:11,00 | 00:14:57,00(22) | 00:01:06,00(10) | 00:51:27,00(6) | 00:00:52,00(19) | 00:36:49,00(24) | |
14 | Dvořáková Simona (1981) | CZE | Tria klub Podebrady | 01:45:30,00 | 00:15:14,00(23) | 00:01:44,00(27) | 00:52:38,00(9) | 00:01:17,00(29) | 00:34:37,00(16) | |
15 | Teplá Jana (1979) | CZE | 01:45:51,00 | 00:14:54,00(21) | 00:01:07,00(11) | 00:56:26,00(20) | 00:00:37,00(9) | 00:32:46,00(11) | ||
16 | Stejskalová Eva (1986) | CZE | 01:47:28,00 | 00:15:57,00(28) | 00:01:51,00(30) | 00:53:50,00(12) | 00:00:28,00(2) | 00:35:22,00(18) | ||
17 | Fandelová Pavla (1983) | CZE | 01:47:38,00 | 00:13:59,00(16) | 00:02:01,00(32) | 00:54:42,00(15) | 00:01:31,00(34) | 00:35:24,00(20) | ||
18 | Pohanková Gabriela (1984) | CZE | 01:48:19,00 | 00:15:52,00(27) | 00:01:36,00(25) | 00:55:27,00(18) | 00:01:08,00(27) | 00:34:15,00(15) | ||
19 | Faltýnková Tereza (1984) | CZE | Elab | 01:48:53,00 | 00:14:33,00(19) | 00:01:12,00(15) | 00:57:16,00(21) | 00:00:50,00(16) | 00:35:02,00(17) | |
20 | Procházková Barbora (1983) | CZE | 01:50:23,00 | 00:13:40,00(13) | 00:01:24,00(18) | 00:58:27,00(24) | 00:00:57,00(21) | 00:35:56,00(21) | ||
21 | Rožánková Tereza (1978) | CZE | - | 01:51:22,00 | 00:13:59,00(17) | 00:02:18,00(33) | 00:57:53,00(22) | 00:00:51,00(17) | 00:36:21,00(22) | |
22 | Mužátko Simona (1987) | CZE | 01:54:11,00 | 00:14:41,00(20) | 00:01:08,00(12) | 00:55:07,00(17) | 00:00:57,00(20) | 00:42:19,00(31) | ||
23 | Veigertová Gabriela (2000) | CZE | SK Slavia Jičín | 01:54:55,00 | 00:16:54,00(32) | 00:02:36,00(35) | 01:05:14,00(34) | 00:00:33,00(7) | 00:29:39,00(4) | |
24 | Bláhová Magdalena (2002) | CZE | Elab | 01:55:08,00 | 00:12:15,00(8) | 00:01:10,00(13) | 01:02:54,00(31) | 00:00:28,00(1) | 00:38:22,00(25) | |
25 | Velínová Monika (1988) | CZE | 01:56:27,00 | 00:15:15,00(24) | 00:01:47,00(29) | 00:57:55,00(23) | 00:00:43,00(14) | 00:40:48,00(28) | ||
26 | Sieglová Klára (2002) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:56:51,00 | 00:13:42,00(14) | 00:01:00,00(6) | 01:04:51,00(33) | 00:00:37,00(8) | 00:36:42,00(23) | |
27 | Korandová Petra (1992) | CZE | KarlosGym | 01:57:07,00 | 00:15:44,00(26) | 00:01:23,00(17) | 01:00:32,00(25) | 00:01:02,00(23) | 00:38:26,00(26) | |
28 | Dočkálková Martina (1975) | CZE | Nordic Team | 01:57:16,00 | 00:16:08,00(29) | 00:01:21,00(16) | 00:56:25,00(19) | 00:01:11,00(28) | 00:42:12,00(29) | |
29 | Procházková Olga (1982) | CZE | 01:57:18,00 | 00:17:28,00(34) | 00:01:31,00(20) | 01:02:25,00(29) | 00:00:32,00(6) | 00:35:22,00(19) | ||
30 | Lebedová Magdaléna (2002) | CZE | IRON STARS BEROUN | 02:01:43,00 | 00:12:41,00(10) | 00:01:38,00(26) | 01:01:55,00(27) | 00:01:04,00(25) | 00:44:25,00(32) | |
31 | Vesecká Renáta (1973) | CZE | 02:04:08,00 | 00:16:32,00(31) | 00:01:32,00(21) | 01:02:19,00(28) | 00:01:29,00(32) | 00:42:16,00(30) | ||
32 | Smažinková Klára (1977) | CZE | 02:06:10,00 | 00:17:11,00(33) | 00:01:33,00(23) | 01:05:59,00(35) | 00:01:31,00(33) | 00:39:56,00(27) | ||
33 | Lesová Eva (1998) | CZE | Jeden na Jednoho | 02:07:11,00 | 00:18:10,00(35) | 00:01:00,00(9) | 01:01:26,00(26) | 00:01:23,00(30) | 00:45:12,00(33) | |
34 | Macounová Lucie (1982) | CZE | 02:08:31,00 | 00:16:08,00(30) | 00:01:10,00(14) | 01:02:57,00(32) | 00:01:06,00(26) | 00:47:09,00(35) | ||
35 | Hoskovcová Žaneta (1990) | CZE | ChaBrusiči | 02:09:03,00 | 00:15:38,00(25) | 00:02:22,00(34) | 01:02:28,00(30) | 00:01:28,00(31) | 00:47:06,00(34) |