Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Přikrylová Dana (2003) | CZE | 00:10:31,00 | 00:02:28,00() | 00:08:03,00() | ||
2 | Vimmerová Nikola (2003) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:10:51,00 | 00:02:53,00() | 00:07:58,00() | |
3 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:10:55,00 | 00:02:44,00() | 00:08:11,00() | |
4 | Barvínková Adéla (2003) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:01,00 | 00:02:24,00() | 00:08:36,00() | |
5 | Piknerová Zuzana (2003) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:09,00 | 00:02:55,00() | 00:08:14,00() | |
6 | Teplá Magdaléna (2005) | CZE | SOPKo | 00:11:10,00 | 00:02:42,00() | 00:08:28,00() | |
7 | Balcarová Julie (2003) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:12,00 | 00:02:36,00() | 00:08:36,00() | |
8 | Vesecká Nicol (2004) | CZE | TRI KLUB PŘÍBRAM | 00:11:17,00 | 00:02:44,00() | 00:08:34,00() | |
9 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | LBS sport team | 00:11:19,00 | 00:02:53,00() | 00:08:27,00() | |
10 | Kušová Anna (2004) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:11:19,00 | 00:02:43,00() | 00:08:37,00() | |
11 | Hrašová Berenika (2005) | CZE | Elab | 00:11:20,00 | 00:02:54,00() | 00:08:26,00() | |
12 | Jedličková Barbora (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:22,00 | 00:02:43,00() | 00:08:39,00() | |
13 | Karasová Anna (2006) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:11:49,00 | 00:02:51,00() | 00:08:58,00() | |
14 | Jarošová Karolína (2006) | CZE | ArTSport | 00:11:49,00 | 00:02:55,00() | 00:08:54,00() | |
15 | Svobodová Agáta (2005) | CZE | LBS sport team | 00:12:08,00 | 00:02:52,00() | 00:09:15,00() | |
16 | Kirschová Nicol (2006) | CZE | Loko Trutnov | 00:12:08,00 | 00:02:35,00() | 00:09:33,00() | |
17 | Stašková Sára (2003) | CZE | KMP Kladno | 00:12:10,00 | 00:02:39,00() | 00:09:30,00() | |
18 | Dvořáková Kristýna (2005) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:12:13,00 | 00:02:51,00() | 00:09:22,00() | |
19 | Boháčová Tereza (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:12:17,00 | 00:02:55,00() | 00:09:22,00() | |
20 | Večeřová Barbora (2004) | CZE | Activity club Praha | 00:12:17,00 | 00:02:47,00() | 00:09:30,00() | |
21 | Silvey Alexandra (2005) | CZE | 00:12:22,00 | 00:03:11,00() | 00:09:12,00() | ||
22 | Korousová Nikola (2006) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:24,00 | 00:02:57,00() | 00:09:27,00() | |
23 | Jandová Tereza (2006) | 00:12:25,00 | 00:03:22,00() | 00:09:03,00() | |||
24 | Burlová Tereza (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:28,00 | 00:03:34,00() | 00:08:54,00() | |
25 | Stehlíková Klára (2005) | CZE | PK Příbram | 00:12:30,00 | 00:02:36,00() | 00:09:54,00() | |
26 | Stuchlíková Natálie (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:47,00 | 00:02:50,00() | 00:09:57,00() | |
27 | Šimonová Anežka (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:53,00 | 00:02:59,00() | 00:09:53,00() | |
28 | Přikrylová Tereza (2005) | CZE | Ac Praha | 00:12:54,00 | 00:03:02,00() | 00:09:53,00() | |
29 | Pospíšilová Nikola (2006) | CZE | PK Příbram | 00:12:55,00 | 00:02:48,00() | 00:10:08,00() | |
30 | Kuchařová Karolína (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:13:15,00 | 00:02:45,00() | 00:10:29,00() | |
31 | Šimůnková Šárka (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:13:23,00 | 00:02:56,00() | 00:10:27,00() | |
32 | JAKIMIČOVÁ Valerie (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:13:33,00 | 00:03:38,00() | 00:09:56,00() | |
33 | Korbová Kristýna (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:14:09,00 | 00:03:33,00() | 00:10:36,00() | |
34 | Němečková Eliška (2006) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:14:23,00 | 00:03:30,00() | 00:10:53,00() | |
35 | Marešová Alžběta (2005) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:14:36,00 | 00:03:37,00() | 00:10:59,00() | |
36 | Tischlerová Lucie (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:15:09,00 | 00:02:54,00() | 00:12:15,00() | |
37 | Krůtová Eliška (2006) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:15:43,00 | 00:03:28,00() | 00:12:15,00() | |
DNF | Obermannová Julie (2005) | CZE | RSFK | 00:02:22,00() | --- |