Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Míková Barbora (2007) | CZE | Individuální | 00:04:35,00 | 00:01:13,00() | 00:03:23,00() | |
2 | Pozlerová Edita (2007) | CZE | OMT | 00:04:56,00 | 00:01:21,00() | 00:03:35,00() | |
3 | Hartmanová Kateřina (2008) | CZE | Elab | 00:05:11,00 | 00:01:24,00() | 00:03:47,00() | |
4 | Dvořáková Kateřina (2007) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:05:16,00 | 00:01:21,00() | 00:03:55,00() | |
5 | Janatová Zdeňka (2007) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:05:18,00 | 00:01:13,00() | 00:04:06,00() | |
6 | Noháčová Anna (2007) | CZE | 00:05:33,00 | 00:01:44,00() | 00:03:49,00() | ||
7 | Hosová Sára (2009) | CZE | SPSHK | 00:05:37,00 | 00:01:28,00() | 00:04:09,00() | |
8 | Pitrmanová Eliška (2007) | CZE | SPSHK | 00:05:40,00 | 00:01:30,00() | 00:04:10,00() | |
9 | Hrašová Tea (2007) | CZE | Elab | 00:05:44,00 | 00:01:33,00() | 00:04:11,00() | |
10 | Vachová Adéla (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:05:46,00 | 00:01:55,00() | 00:03:51,00() | |
11 | Ryšavá Anna (2008) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:05:46,00 | 00:01:30,00() | 00:04:16,00() | |
12 | Blatná Berta (2009) | CZE | Elab | 00:05:46,00 | 00:01:47,00() | 00:03:58,00() | |
13 | Procházková Jolana (2008) | CZE | Kometa Brno | 00:05:51,00 | 00:01:42,00() | 00:04:09,00() | |
14 | Jungmannová Kateřina (2008) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:05:52,00 | 00:01:49,00() | 00:04:02,00() | |
15 | Vejrychova Nikola (2007) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:05:52,00 | 00:01:28,00() | 00:04:23,00() | |
16 | Jarošová Eliška (2008) | CZE | ArTSport | 00:05:54,00 | 00:01:41,00() | 00:04:14,00() | |
17 | Potužníková Magdaléna (2008) | CZE | 00:05:54,00 | 00:01:47,00() | 00:04:07,00() | ||
18 | Kopáčová Veronika (2009) | CZE | PKPAR | 00:05:59,00 | 00:01:31,00() | 00:04:29,00() | |
19 | Koutná Barbora (2007) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:06:01,00 | 00:01:46,00() | 00:04:16,00() | |
20 | Bönischová Adéla (2007) | CZE | Triatlet | 00:06:02,00 | 00:02:02,00() | 00:04:00,00() | |
21 | Kuncová Barbora (2008) | CZE | Plavecký klub Svitavy | 00:06:06,00 | 00:01:26,00() | 00:04:40,00() | |
22 | Pánková Emma (2007) | CZE | VOKOLOPOLE. z.s. | 00:06:09,00 | 00:01:52,00() | 00:04:17,00() | |
23 | Petráčková Anna (2008) | CZE | P.J.P.T. junior team | 00:06:12,00 | 00:01:54,00() | 00:04:18,00() | |
24 | Janovská Barbora (2008) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:06:18,00 | 00:01:39,00() | 00:04:39,00() | |
25 | Bakočová Ema (2009) | CZE | 00:06:19,00 | 00:01:56,00() | 00:04:23,00() | ||
26 | Hartmanová Tereza (2010) | CZE | Elab | 00:06:24,00 | 00:01:54,00() | 00:04:29,00() | |
27 | Trojanová Viktorie (2008) | CZE | KSP Pardubice | 00:06:25,00 | 00:01:40,00() | 00:04:46,00() | |
28 | Tourková Julie (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:06:28,00 | 00:01:45,00() | 00:04:43,00() | |
29 | Patáková Tereza (2009) | CZE | 00:06:30,00 | 00:01:42,00() | 00:04:48,00() | ||
30 | Káňová Kateřina (2007) | CZE | Loko Trutnov | 00:06:32,00 | 00:01:53,00() | 00:04:39,00() | |
31 | Vokurková Zuzana (2009) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:06:32,00 | 00:01:52,00() | 00:04:40,00() | |
32 | LANDOVÁ Judith (2008) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:06:49,00 | 00:01:50,00() | 00:04:59,00() | |
33 | KMOŠKOVÁ Barbora (2008) | CZE | KSP Pardubice | 00:06:56,00 | 00:02:11,00() | 00:04:45,00() | |
34 | Savin Sonja (2007) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:07:16,00 | 00:02:25,00() | 00:04:51,00() | |
35 | Vokurková Adéla (2007) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:07:18,00 | 00:01:54,00() | 00:05:24,00() | |
DNF | Ticha Anna (2006) | CZE | SG Doksy | 00:01:52,00() | --- |