Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Depo + plaváni | Kolo | Běh + depo |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Finger Annett (1981) | DEU | TSG Glauchau | 04:34:34,00 | 00:33:41,00(4) | 02:26:43,00(1) | 01:34:09,00(2) | |
2 | Králová Lenka (1985) | CZE | ETRIATLON TEAM | 04:36:07,00 | 00:35:02,00(6) | 02:32:51,00(3) | 01:28:13,00(1) | |
3 | Nováková Eva (1977) | CZE | HISPORT Team | 04:38:29,00 | 00:27:10,00(1) | 02:33:07,00(4) | 01:38:12,00(4) | |
4 | Křivánková Simona (1983) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 04:43:59,00 | 00:36:12,00(7) | 02:30:52,00(2) | 01:36:55,00(3) | |
5 | Francke Petra (1982) | CZE | HISPORT Team | 04:52:56,00 | 00:32:37,00(3) | 02:39:17,00(6) | 01:41:02,00(6) | |
6 | Lipárová Svetlana (1987) | SVK | TRILIFE | 04:56:47,00 | 00:38:46,00(11) | 02:39:08,00(5) | 01:38:53,00(5) | |
7 | Holinková Zuzana (1982) | CZE | 05:15:04,00 | 00:39:52,00(12) | 02:44:28,00(7) | 01:50:44,00(12) | ||
8 | Andršová Veronika (1982) | CZE | 05:17:25,00 | 00:34:13,00(5) | 02:51:33,00(12) | 01:51:39,00(13) | ||
9 | Kavanová Růžena (1979) | CZE | Diana Sport | 05:17:43,00 | 00:43:02,00(15) | 02:49:53,00(11) | 01:44:49,00(7) | |
10 | Labuz Olimpia (1981) | POL | Radiowa Akademia Triathlonu | 05:19:08,00 | 00:38:23,00(9) | 02:48:57,00(9) | 01:51:48,00(14) | |
11 | Tylšová Daniela (1978) | CZE | HISPORT Team | 05:23:29,00 | 00:39:59,00(13) | 02:54:36,00(15) | 01:48:54,00(9) | |
12 | Hejtíková Gabriela (1981) | CZE | TT Trnava | 05:24:51,00 | 00:36:28,00(8) | 03:00:49,00(20) | 01:47:33,00(8) | |
13 | Janovská Kateřina (1981) | CZE | NeVrSport Team | 05:29:16,00 | 00:30:52,00(2) | 02:54:04,00(14) | 02:04:21,00(18) | |
14 | Stočesová Petra (1975) | CZE | IRON STARS BEROUN | 05:30:52,00 | 00:51:04,00(26) | 02:49:39,00(10) | 01:50:09,00(10) | |
15 | Płowaś Marta (1975) | POL | 05:31:30,00 | 00:48:39,00(23) | 02:47:58,00(8) | 01:54:53,00(16) | ||
16 | Řimnáčová Lucie (1980) | CZE | Vinohradská šlapky | 05:37:51,00 | 00:48:13,00(20) | 02:58:54,00(17) | 01:50:43,00(11) | |
17 | Marková Ladislava (1978) | CZE | SK ORBEA CZECH MASTERS | 05:38:17,00 | 00:38:38,00(10) | 02:52:32,00(13) | 02:07:08,00(22) | |
18 | Marešová Iveta (1974) | CZE | NeVrSport Team | 05:42:53,00 | 00:48:35,00(21) | 03:00:19,00(19) | 01:53:59,00(15) | |
19 | Faltýnková Tereza (1984) | CZE | TRI SPORT TEAM | 05:47:48,00 | 00:44:21,00(16) | 02:57:28,00(16) | 02:05:59,00(19) | |
20 | Pánková Tereza (1983) | CZE | Hrom do piecky! | 05:57:04,00 | 00:54:12,00(30) | 03:04:43,00(22) | 01:58:10,00(17) | |
21 | Dolkošová Veronika (1986) | CZE | JulboWay | 05:58:21,00 | 00:40:38,00(14) | 03:05:53,00(23) | 02:11:50,00(27) | |
22 | Rýznerová Alena (1975) | CZE | 06:01:41,00 | 00:49:03,00(25) | 03:03:11,00(21) | 02:09:26,00(24) | ||
23 | Crkvová Dana (1972) | CZE | 06:03:08,00 | 00:47:16,00(19) | 03:09:48,00(24) | 02:06:05,00(20) | ||
24 | Kohoutková Šárka (1966) | CZE | Etriatlon Team | 06:03:08,00 | 00:46:48,00(18) | 03:10:12,00(25) | 02:06:08,00(21) | |
25 | Slavíčková Jarmila (1956) | CZE | Brno | 06:07:23,00 | 00:55:38,00(31) | 03:00:09,00(18) | 02:11:37,00(26) | |
26 | Čiháková Dana (1977) | CZE | Trisport team | 06:15:15,00 | 00:48:41,00(24) | 03:17:12,00(27) | 02:09:22,00(23) | |
27 | Kramplová Tereza (1992) | CZE | TTC OLOMOUC | 06:28:23,00 | 00:48:37,00(22) | 03:12:08,00(26) | 02:27:38,00(32) | |
28 | Řezáčová Anna (1983) | CZE | 06:30:00,00 | 00:52:05,00(28) | 03:27:33,00(31) | 02:10:22,00(25) | ||
29 | Kadlečková Lucie (1976) | CZE | GLASSMAN TT | 06:33:32,00 | 00:45:04,00(17) | 03:25:56,00(30) | 02:22:32,00(31) | |
30 | Caklová Iva (1985) | CZE | 06:35:08,00 | 00:55:56,00(32) | 03:21:42,00(28) | 02:17:30,00(30) | ||
31 | Vrátná Alena (1965) | CZE | Lokomotiva Teplice | 06:43:31,00 | 00:53:26,00(29) | 03:36:34,00(32) | 02:13:30,00(28) | |
32 | Janíková Dagmar (1973) | CZE | TJ Favorit Brno | 06:49:48,00 | 00:51:38,00(27) | 03:22:18,00(29) | 02:35:53,00(33) | |
33 | Baronova Jana (1964) | SVK | SMTA NITRA | 07:05:23,00 | 01:03:11,00(33) | 03:45:18,00(33) | 02:16:55,00(29) | |
DNF | Punčochářová Dita (1977) | CZE | HISPORT Team | 00:48:48,00() | --- | --- | ||
DNF | Krejčová Petra (1979) | CZE | TriSK ČB | 00:33:15,00() | --- | --- | ||
DNF | Vlasáková Romana (1970) | CZE | HISPORT Team | 00:44:17,00() | --- | --- | ||
DNF | Diatková Kristýna (1994) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:47:08,00() | 04:18:47,00() | --- |