Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čapková Tereza (1987) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:22:00,00 | 00:05:25,00(14) | 00:16:35,00(1) | |
2 | Jiroušková Jana (1979) | CZE | PRESTIGE CYCLING TEAM | 00:22:59,00 | 00:05:07,00(7) | 00:17:52,00(2) | |
3 | Hrušková Alžběta (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:23:10,00 | 00:04:55,00(3) | 00:18:15,00(3) | |
4 | Hrdličková Anna (2001) | CZE | 00:23:19,00 | 00:04:52,00(2) | 00:18:28,00(4) | ||
5 | Zelená Eliška (1998) | CZE | SOPKo | 00:24:08,00 | 00:04:47,00(1) | 00:19:20,00(6) | |
6 | Bělinová Natálie (2000) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:24:35,00 | 00:05:05,00(5) | 00:19:29,00(7) | |
7 | Strnadová Kateřina (1991) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 00:24:43,00 | 00:05:49,00(20) | 00:18:54,00(5) | |
8 | Obermannová Lucie (1998) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:24:49,00 | 00:05:06,00(6) | 00:19:43,00(10) | |
9 | Pičmanová Zuzana (1999) | CZE | SK Slavia Praha | 00:25:03,00 | 00:05:23,00(12) | 00:19:41,00(9) | |
10 | Košťálová Kristýna (2000) | CZE | SK Slavia Praha | 00:25:05,00 | 00:05:28,00(16) | 00:19:37,00(8) | |
11 | Kmoníčková Pavla (2000) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:25:11,00 | 00:05:25,00(15) | 00:19:46,00(11) | |
12 | Heidrichová Anna (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:25:39,00 | 00:05:34,00(19) | 00:20:05,00(12) | |
13 | Švecová Lenka (2001) | CZE | Elitavers Jihlava | 00:26:01,00 | 00:05:33,00(18) | 00:20:29,00(14) | |
14 | Pokorná Pavlína (2000) | CZE | SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. | 00:26:16,00 | 00:05:08,00(8) | 00:21:08,00(16) | |
15 | Schovalová Tereza (1994) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:26:25,00 | 00:05:33,00(17) | 00:20:53,00(15) | |
16 | Táborská Lenka (1999) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:26:29,00 | 00:05:11,00(9) | 00:21:19,00(18) | |
17 | Ryšávková Kateřina (1977) | CZE | 00:26:37,00 | 00:06:14,00(22) | 00:20:23,00(13) | ||
18 | Horňová Adriana (2000) | CZE | 00:27:28,00 | 00:05:24,00(13) | 00:22:04,00(20) | ||
19 | Kozlová Kateřina (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:28:09,00 | 00:06:23,00(23) | 00:21:46,00(19) | |
20 | Šišková Barbora (2001) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:28:25,00 | 00:05:15,00(10) | 00:23:11,00(23) | |
21 | Pičmanová Vendula (2001) | CZE | SK Slavia Praha | 00:28:29,00 | 00:05:21,00(11) | 00:23:08,00(22) | |
22 | Bartošová Lenka (1982) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 00:28:32,00 | 00:06:11,00(21) | 00:22:21,00(21) | |
23 | Pluhařová Denisa (2001) | CZE | Plavecké sporty Kroměříž. z.s. | 00:29:44,00 | 00:05:00,00(4) | 00:24:44,00(27) | |
24 | Valdová Marie (1977) | CZE | 00:29:53,00 | 00:08:38,00(28) | 00:21:16,00(17) | ||
25 | Stříhavková Petra (1979) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:30:32,00 | 00:06:38,00(24) | 00:23:54,00(25) | |
26 | Kuříková Eva (1965) | CZE | TRI-CLUB Jablonec nad Nisou | 00:31:54,00 | 00:08:29,00(27) | 00:23:25,00(24) | |
27 | Kounovská Veronika (1999) | CZE | Individuální | 00:33:01,00 | 00:08:44,00(29) | 00:24:17,00(26) | |
28 | Mezerová Dana (1999) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:38:04,00 | 00:07:17,00(25) | 00:30:48,00(30) | |
29 | Součková Zuzana (1954) | CZE | SK Slavia Praha | 00:38:25,00 | 00:07:45,00(26) | 00:30:40,00(29) | |
30 | Leinerová Lucie (1987) | CZE | 00:41:11,00 | 00:11:32,00(30) | 00:29:39,00(28) | ||
DNF | Ciprušová Tereza (2000) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:05:32,00() | --- |