Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hadravová Kateřina (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:10:30,00 | 00:11:16,00(12) | 00:00:37,00(4) | 00:47:53,00(1) | 00:00:20,00(3) | 00:10:24,00(2) | |
2 | Mičková Kateřina (2004) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:10:36,00 | 00:10:18,00(2) | 00:00:37,00(5) | 00:48:51,00(4) | 00:00:20,00(2) | 00:10:30,00(3) | |
3 | Křížková Vanda (2006) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:11:17,00 | 00:11:09,00(9) | 00:00:33,00(2) | 00:48:16,00(2) | 00:00:20,00(6) | 00:10:59,00(7) | |
4 | Jedličková Barbora (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:11:47,00 | 00:10:33,00(3) | 00:00:48,00(24) | 00:49:00,00(5) | 00:00:21,00(14) | 00:11:04,00(11) | |
5 | Balcarová Julie (2003) | CZE | Here To Win team | 01:11:55,00 | 00:11:19,00(15) | 00:00:36,00(3) | 00:48:29,00(3) | 00:00:21,00(10) | 00:11:09,00(12) | |
6 | Ryšávková Emma (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:13:26,00 | 00:10:11,00(1) | 00:00:42,00(12) | 00:51:08,00(12) | 00:00:22,00(20) | 00:11:04,00(10) | |
7 | Matoušová Michaela (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:13:34,00 | 00:11:58,00(24) | 00:00:55,00(32) | 00:49:26,00(6) | 00:00:20,00(4) | 00:10:54,00(6) | |
8 | Miklišová Lucie (2002) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:13:34,00 | 00:10:51,00(6) | 00:00:43,00(14) | 00:50:46,00(10) | 00:00:21,00(8) | 00:10:53,00(5) | |
9 | Hrubá Veronika (1990) | CZE | CSG TRI TEAM | 01:13:46,00 | 00:11:58,00(23) | 00:00:42,00(13) | 00:50:15,00(7) | 00:00:20,00(1) | 00:10:30,00(4) | |
10 | Fairaislová Iveta (1998) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:14:31,00 | 00:11:13,00(11) | 00:00:47,00(21) | 00:50:32,00(8) | 00:00:21,00(17) | 00:11:38,00(17) | |
11 | Mitisková Michaela (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:14:48,00 | 00:11:19,00(14) | 00:00:47,00(18) | 00:51:19,00(13) | 00:00:20,00(5) | 00:11:02,00(9) | |
12 | Holaniková Veronika (2004) | CZE | Elite Sport Boskovice | 01:15:16,00 | 00:11:09,00(8) | 00:00:43,00(16) | 00:50:50,00(11) | 00:00:24,00(36) | 00:12:10,00(27) | |
13 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:16:08,00 | 00:11:26,00(19) | 00:00:40,00(10) | 00:51:53,00(14) | 00:00:22,00(22) | 00:11:46,00(20) | |
14 | Půstová Šárka (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:16:19,00 | 00:10:50,00(5) | 00:00:39,00(8) | 00:52:50,00(16) | 00:00:21,00(15) | 00:11:39,00(18) | |
15 | Stupková Barbora (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:16:37,00 | 00:12:01,00(25) | 00:00:43,00(15) | 00:52:01,00(15) | 00:00:22,00(24) | 00:11:29,00(16) | |
16 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:17:42,00 | 00:12:10,00(26) | 00:00:40,00(9) | 00:53:04,00(17) | 00:00:21,00(13) | 00:11:27,00(15) | |
17 | Pičmanová Zuzana (1999) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:18:24,00 | 00:11:01,00(7) | 00:00:50,00(26) | 00:54:16,00(22) | 00:00:22,00(23) | 00:11:55,00(23) | |
18 | Ševčíková Anežka (2001) | CZE | KOME KLUB | 01:18:49,00 | 00:13:54,00(30) | 00:00:53,00(29) | 00:53:24,00(18) | 00:00:20,00(7) | 00:10:17,00(1) | |
19 | Dubcová Jana (1988) | CZE | BJEŽ Racing Team | 01:18:53,00 | 00:15:49,00(42) | 00:01:08,00(42) | 00:50:33,00(9) | 00:00:21,00(19) | 00:11:01,00(8) | |
20 | Jadrníčková Šárka (2006) | CZE | SK Kopřivnice | 01:19:12,00 | 00:11:31,00(21) | 00:00:47,00(20) | 00:54:33,00(24) | 00:00:24,00(34) | 00:11:57,00(24) | |
21 | Hlínová Jaroslava (1980) | CZE | TT Tálín | 01:19:21,00 | 00:10:46,00(4) | 00:01:03,00(39) | 00:53:50,00(19) | 00:00:25,00(41) | 00:13:18,00(46) | |
22 | Josefová Dominika (1995) | CZE | --- | 01:19:29,00 | 00:11:09,00(10) | 00:00:31,00(1) | 00:54:08,00(21) | 00:00:25,00(44) | 00:13:16,00(44) | |
23 | Krobová Eliška (2003) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:19:37,00 | 00:12:14,00(27) | 00:00:38,00(7) | 00:54:00,00(20) | 00:00:24,00(35) | 00:12:21,00(30) | |
24 | Chovanečková Nikola (2005) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:20:04,00 | 00:11:16,00(13) | 00:00:50,00(27) | 00:55:47,00(28) | 00:00:21,00(11) | 00:11:50,00(21) | |
25 | Janovská Kateřina (1981) | CZE | --- | 01:20:37,00 | 00:11:35,00(22) | 00:01:00,00(35) | 00:55:25,00(27) | 00:00:23,00(28) | 00:12:15,00(29) | |
26 | Netíková Kamila (1989) | CZE | --- | 01:21:45,00 | 00:13:57,00(70) | 00:01:19,00(95) | 00:54:46,00(91) | 00:00:21,00(63) | 00:11:21,00(64) | |
27 | Kovačičová Barbora (2005) | CZE | CzechTRI K. Team | 01:21:52,00 | 00:15:05,00(39) | 00:00:43,00(17) | 00:54:28,00(23) | 00:00:21,00(18) | 00:11:14,00(13) | |
28 | Červená Veronika (2005) | CZE | ROAD2KONA | 01:21:53,00 | 00:11:24,00(18) | 00:00:54,00(31) | 00:56:42,00(34) | 00:00:24,00(38) | 00:12:28,00(34) | |
29 | Vojtěšková Barbora (2004) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:22:40,00 | 00:11:22,00(16) | 00:00:47,00(19) | 00:57:17,00(37) | 00:00:25,00(47) | 00:12:49,00(38) | |
30 | Pitrmanová Kateřina (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:23:02,00 | 00:12:16,00(28) | 00:00:38,00(6) | 00:56:28,00(30) | 00:00:25,00(46) | 00:13:15,00(43) | |
31 | Ficová Markéta (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:23:17,00 | 00:13:51,00(29) | 00:01:05,00(40) | 00:56:45,00(35) | 00:00:21,00(12) | 00:11:15,00(14) | |
32 | Kirschová Nicol (2006) | CZE | Loko Trutnov | 01:23:25,00 | 00:11:29,00(20) | 00:00:48,00(23) | 00:56:42,00(33) | 00:00:26,00(52) | 00:14:00,00(51) | |
33 | Kučerová Eliška (2005) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 01:23:27,00 | 00:13:59,00(32) | 00:00:47,00(21) | 00:56:39,00(32) | 00:00:21,00(16) | 00:11:40,00(19) | |
34 | Kratochvílová Šárka (2006) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:23:45,00 | 00:11:22,00(17) | 00:00:40,00(11) | 00:57:58,00(38) | 00:00:25,00(45) | 00:13:19,00(47) | |
35 | Musilová Nikola (1989) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:23:52,00 | 00:13:56,00(31) | 00:00:54,00(30) | 00:56:31,00(31) | 00:00:23,00(26) | 00:12:08,00(26) | |
36 | Krátká Lucie (1978) | CZE | ArtSport Team | 01:24:07,00 | 00:13:59,00(33) | 00:00:55,00(33) | 00:57:00,00(36) | 00:00:23,00(27) | 00:11:50,00(22) | |
37 | Boudová Barbora (1988) | CZE | Spartak Trutnov | 01:24:18,00 | 00:15:48,00(41) | 00:00:49,00(25) | 00:55:13,00(26) | 00:00:23,00(29) | 00:12:05,00(25) | |
38 | Malíková Martina (1991) | CZE | Opava | 01:24:32,00 | 00:14:39,00(37) | 00:01:06,00(41) | 00:56:12,00(29) | 00:00:21,00(9) | 00:12:14,00(28) | |
39 | Praská Vendulka (1976) | CZE | KOME KLUB | 01:25:42,00 | 00:16:23,00(43) | 00:01:31,00(49) | 00:55:02,00(25) | 00:00:24,00(33) | 00:12:23,00(31) | |
40 | Koutná Eva (1978) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:29:05,00 | 00:14:20,00(35) | 00:01:14,00(44) | 01:00:02,00(44) | 00:00:25,00(43) | 00:13:04,00(42) | |
41 | Bedrníková Lucie (2002) | CZE | ROAD2KONA | 01:29:17,00 | 00:15:15,00(40) | 00:01:09,00(43) | 00:59:10,00(41) | 00:00:25,00(48) | 00:13:17,00(45) | |
42 | Kožmínová Michaela (1994) | CZE | --- | 01:29:50,00 | 00:17:05,00(46) | 00:01:23,00(48) | 00:58:18,00(39) | 00:00:23,00(31) | 00:12:40,00(37) | |
43 | Rožánková Tereza (1978) | CZE | KOME KLUB | 01:30:23,00 | 00:14:52,00(38) | 00:01:57,00(54) | 01:00:31,00(46) | 00:00:24,00(39) | 00:12:38,00(36) | |
44 | Duspivová Iveta (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:30:23,00 | 00:14:03,00(34) | 00:01:02,00(37) | 01:00:49,00(49) | 00:00:26,00(50) | 00:14:02,00(52) | |
45 | Pokorná Dagmar (1977) | CZE | BET | 01:30:28,00 | 00:14:38,00(36) | 00:02:21,00(57) | 01:00:35,00(48) | 00:00:26,00(51) | 00:12:28,00(33) | |
46 | Hyláková Dana (1961) | CZE | individuální | 01:30:29,00 | 00:16:49,00(44) | 00:01:16,00(46) | 00:58:56,00(40) | 00:00:25,00(42) | 00:13:02,00(40) | |
47 | Šwarzová Linda (1992) | CZE | --- | 01:32:49,00 | 00:18:53,00(56) | 00:00:50,00(28) | 01:00:16,00(45) | 00:00:23,00(25) | 00:12:26,00(32) | |
48 | Fraňková Michaela (1970) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:33:10,00 | 00:18:11,00(52) | 00:01:02,00(36) | 01:00:32,00(47) | 00:00:23,00(30) | 00:13:02,00(41) | |
49 | Kuchařová Jana (1980) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:33:30,00 | 00:16:55,00(45) | 00:01:03,00(38) | 00:59:42,00(42) | 00:00:30,00(56) | 00:15:20,00(57) | |
50 | Nollová Šárka (1974) | CZE | --- | 01:33:43,00 | 00:18:03,00(51) | 00:01:32,00(50) | 00:59:59,00(43) | 00:01:18,00(59) | 00:12:50,00(39) | |
51 | Votavová Anežka (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 01:34:08,00 | 00:17:44,00(48) | 00:00:56,00(34) | 01:01:34,00(51) | 00:00:24,00(37) | 00:13:30,00(48) | |
52 | Filipová Lenka (1991) | CZE | --- | 01:35:12,00 | 00:17:48,00(49) | 00:01:43,00(52) | 01:01:01,00(50) | 00:00:23,00(32) | 00:14:17,00(53) | |
53 | Báčová Michala (1983) | --- | 01:37:24,00 | 00:18:18,00(53) | 00:01:41,00(51) | 01:03:06,00(52) | 00:00:25,00(40) | 00:13:54,00(49) | ||
54 | Faltusová Klára (2004) | --- | 01:38:34,00 | 00:17:35,00(47) | 00:01:16,00(45) | 01:04:37,00(55) | 00:00:27,00(54) | 00:14:38,00(55) | ||
55 | Fikrová Lenka (1978) | CZE | Sky4run | 01:40:05,00 | 00:19:35,00(57) | 00:02:13,00(56) | 01:03:54,00(53) | 00:00:25,00(49) | 00:13:57,00(50) | |
56 | Slezáková Jana (1986) | CZE | --- | 01:41:30,00 | 00:20:20,00(59) | 00:01:54,00(53) | 01:04:08,00(54) | 00:00:29,00(55) | 00:14:38,00(56) | |
57 | Vavrochová Jaroslava (1976) | CZE | 01:42:01,00 | 00:18:19,00(54) | 00:02:13,00(55) | 01:05:18,00(56) | 00:00:30,00(57) | 00:15:41,00(58) | ||
58 | Tereza Karimzad (1990) | DEU | --- | 01:42:09,00 | 00:18:26,00(55) | 00:01:21,00(47) | 01:09:29,00(58) | 00:00:22,00(21) | 00:12:31,00(35) | |
59 | Kolovratová Šárka (1980) | CZE | --- | 01:42:55,00 | 00:17:58,00(50) | 00:02:32,00(58) | 01:07:39,00(57) | 00:00:26,00(53) | 00:14:20,00(54) | |
60 | Gremlicová Lucie (1969) | CZE | 02:01:09,00 | 00:19:47,00(58) | 00:02:59,00(59) | 01:20:17,00(59) | 00:00:34,00(58) | 00:17:32,00(59) | ||
DNF | Mächler Kesía (2004) | CZE | --- | 00:11:18,00() | 00:00:29,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Vencálková Barbora (2005) | CZE | 00:10:36,00() | 00:00:57,00() | --- | --- | --- | |||
DSQ | Marková Miroslava (1978) | CZE | Cobram | 00:18:24,00() | 00:02:22,00() | 00:56:36,00() | 00:14:21,00() | --- |