Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrušková Alžběta (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:06:00,00 | 00:09:32,00(1) | 00:00:41,00(4) | 00:35:58,00(4) | 00:00:28,00(1) | 00:19:20,00(4) | |
2 | Svobodová Tereza (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:06:32,00 | 00:10:17,00(12) | 00:00:53,00(18) | 00:36:37,00(9) | 00:00:32,00(3) | 00:18:11,00(1) | |
3 | Jedličková Barbora (2006) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:06:57,00 | 00:10:02,00(3) | 00:00:41,00(4) | 00:36:07,00(6) | 00:00:33,00(6) | 00:19:34,00(6) | |
4 | Ryšávková Emma (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:07:12,00 | 00:10:05,00(5) | 00:00:48,00(13) | 00:36:02,00(5) | 00:00:36,00(12) | 00:19:39,00(7) | |
5 | Mičková Kateřina (2004) | CZE | 2BWINNER TEAM | 01:07:26,00 | 00:09:47,00(2) | 00:00:38,00(1) | 00:36:26,00(7) | 00:00:32,00(3) | 00:20:01,00(9) | |
6 | Křivánková Simona (1983) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 01:08:16,00 | 00:11:42,00(20) | 00:00:53,00(18) | 00:35:44,00(1) | 00:00:41,00(20) | 00:19:13,00(3) | |
7 | Holaniková Veronika (2004) | CZE | Elite Sport Boskovice | 01:08:42,00 | 00:10:08,00(9) | 00:00:48,00(13) | 00:35:55,00(2) | 00:00:33,00(6) | 00:21:15,00(13) | |
8 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:08:54,00 | 00:10:30,00(14) | 00:00:44,00(7) | 00:36:29,00(8) | 00:00:40,00(18) | 00:20:28,00(10) | |
9 | Mitisková Michaela (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:09:03,00 | 00:10:15,00(11) | 00:00:52,00(17) | 00:37:17,00(16) | 00:00:38,00(16) | 00:20:00,00(8) | |
10 | Půstová Šárka (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:09:17,00 | 00:10:07,00(8) | 00:00:45,00(8) | 00:35:57,00(3) | 00:00:34,00(10) | 00:21:52,00(19) | |
11 | Dvořáková Petra (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:09:35,00 | 00:10:03,00(4) | 00:00:46,00(9) | 00:36:56,00(13) | 00:00:33,00(6) | 00:21:15,00(13) | |
12 | Miklišová Lucie (2002) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:09:43,00 | 00:10:05,00(5) | 00:00:38,00(1) | 00:37:04,00(14) | 00:00:37,00(13) | 00:21:17,00(15) | |
13 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:10:31,00 | 00:10:59,00(15) | 00:00:38,00(1) | 00:36:40,00(10) | 00:00:37,00(13) | 00:21:34,00(16) | |
14 | Kotopulu Helena (1980) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:10:47,00 | 00:12:50,00(24) | 00:01:11,00(30) | 00:36:46,00(11) | 00:00:57,00(28) | 00:19:02,00(2) | |
15 | Magdalena Sobolewska (2004) | KT Zywiec | 01:11:25,00 | 00:10:06,00(7) | 00:00:46,00(9) | 00:36:52,00(12) | 00:00:33,00(6) | 00:23:05,00(22) | ||
16 | Matoušová Michaela (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:12:08,00 | 00:11:35,00(18) | 00:00:47,00(12) | 00:37:31,00(17) | 00:00:39,00(17) | 00:21:34,00(16) | |
17 | Jadrníčková Šárka (2006) | CZE | SK Kopřivnice | 01:12:45,00 | 00:10:21,00(13) | 00:00:56,00(23) | 00:38:41,00(19) | 00:00:35,00(11) | 00:22:10,00(20) | |
18 | Krobová Eliška (2003) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:13:18,00 | 00:11:36,00(19) | 00:00:43,00(6) | 00:37:36,00(18) | 00:00:41,00(20) | 00:22:40,00(21) | |
19 | Ševčíková Anežka (2001) | CZE | KOME KLUB | 01:13:26,00 | 00:12:47,00(23) | 00:00:49,00(15) | 00:39:42,00(20) | 00:00:42,00(22) | 00:19:24,00(5) | |
20 | Kirschová Nicol (2006) | CZE | Loko Trutnov | 01:14:25,00 | 00:10:08,00(9) | 00:00:55,00(22) | 00:37:15,00(15) | 00:00:37,00(13) | 00:25:28,00(26) | |
21 | Ficová Markéta (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:16:15,00 | 00:12:37,00(22) | 00:00:59,00(24) | 00:40:59,00(25) | 00:00:49,00(26) | 00:20:48,00(12) | |
22 | Kovačičová Barbora (2005) | CZE | CzechTRI K. Team | 01:17:50,00 | 00:13:51,00(29) | 00:00:50,00(16) | 00:40:40,00(24) | 00:00:45,00(24) | 00:21:42,00(18) | |
23 | Krajhanzlová Martina (1987) | SVK | ROCKTECHNIK TRIATLON | 01:18:22,00 | 00:13:42,00(28) | 00:01:05,00(27) | 00:41:51,00(27) | 00:00:56,00(27) | 00:20:45,00(11) | |
24 | Švecová Andrea (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:18:34,00 | 00:11:51,00(21) | 00:00:46,00(9) | 00:40:39,00(23) | 00:00:31,00(2) | 00:24:45,00(23) | |
25 | Štěpánová Lenka (1993) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:18:53,00 | 00:11:28,00(17) | 00:01:07,00(29) | 00:40:38,00(22) | 00:00:40,00(18) | 00:24:58,00(24) | |
26 | Vojtěšková Barbora (2004) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:19:27,00 | 00:11:15,00(16) | 00:00:53,00(18) | 00:41:08,00(26) | 00:00:32,00(3) | 00:25:38,00(27) | |
27 | Marková Ladislava (1978) | CZE | 4SPORTS TEAM | 01:20:17,00 | 00:13:15,00(25) | 00:00:53,00(18) | 00:40:22,00(21) | 00:00:45,00(24) | 00:25:00,00(25) | |
28 | Duspivová Iveta (1975) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:27:40,00 | 00:14:10,00(30) | 00:01:03,00(26) | 00:44:24,00(28) | 00:00:57,00(28) | 00:27:04,00(29) | |
29 | Šuláková Lucie (2006) | CZE | TITAN TRILIFE | 01:31:08,00 | 00:13:40,00(26) | 00:01:02,00(25) | 00:48:39,00(30) | 00:00:59,00(30) | 00:26:46,00(28) | |
30 | Kuchařová Karolína (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:32:20,00 | 00:13:41,00(27) | 00:01:05,00(27) | 00:46:39,00(29) | 00:00:43,00(23) | 00:30:10,00(30) | |
DNF | Horňová Adriana (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:10:13,00() | 00:00:46,00() | --- | --- | --- |