Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrušková Alžběta (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:24:14,00 | 00:03:29,00(1) | 00:00:28,00(1) | 00:13:47,00(6) | 00:00:28,00(1) | 00:06:01,00(2) | |
2 | Svobodová Tereza (2000) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:24:21,00 | 00:03:50,00(8) | 00:00:30,00(2) | 00:13:27,00(2) | 00:00:34,00(6) | 00:06:00,00(1) | |
3 | Půstová Šárka (2002) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:24:44,00 | 00:03:39,00(4) | 00:00:31,00(3) | 00:13:33,00(3) | 00:00:33,00(4) | 00:06:27,00(10) | |
4 | Balcarová Julie (2003) | CZE | Here To Win team | 00:25:02,00 | 00:03:54,00(11) | 00:00:34,00(11) | 00:13:25,00(1) | 00:00:34,00(5) | 00:06:36,00(12) | |
5 | Přikrylová Dana (2003) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:25:16,00 | 00:03:37,00(2) | 00:00:34,00(9) | 00:14:25,00(13) | 00:00:32,00(3) | 00:06:09,00(5) | |
6 | Stupková Barbora (2002) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:25:19,00 | 00:03:48,00(7) | 00:00:32,00(6) | 00:14:06,00(7) | 00:00:31,00(2) | 00:06:21,00(7) | |
7 | Macháčová Jana (1996) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:25:28,00 | 00:04:05,00(12) | 00:00:34,00(12) | 00:13:45,00(5) | 00:00:41,00(15) | 00:06:24,00(8) | |
8 | Říhová Eliška (2002) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:25:36,00 | 00:03:50,00(9) | 00:00:32,00(5) | 00:14:33,00(15) | 00:00:36,00(8) | 00:06:04,00(3) | |
9 | Horňová Adriana (2000) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:25:47,00 | 00:03:41,00(6) | 00:00:36,00(14) | 00:14:07,00(8) | 00:00:38,00(11) | 00:06:44,00(14) | |
10 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:25:57,00 | 00:03:53,00(10) | 00:00:34,00(10) | 00:14:15,00(11) | 00:00:39,00(12) | 00:06:36,00(13) | |
11 | Kotopulu Helena (1980) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:07,00 | 00:04:53,00(25) | 00:00:42,00(20) | 00:13:40,00(4) | 00:00:44,00(19) | 00:06:08,00(4) | |
12 | Krobová Eliška (2003) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:26:15,00 | 00:04:16,00(17) | 00:00:33,00(8) | 00:14:08,00(9) | 00:00:43,00(17) | 00:06:35,00(11) | |
13 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:26:31,00 | 00:04:09,00(15) | 00:00:37,00(16) | 00:14:20,00(12) | 00:00:35,00(7) | 00:06:49,00(15) | |
14 | Procházková Nikola (2002) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:26:32,00 | 00:04:13,00(16) | 00:00:32,00(7) | 00:15:00,00(18) | 00:00:37,00(10) | 00:06:09,00(6) | |
15 | Velísková Veronika (2001) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:26:47,00 | 00:03:37,00(3) | 00:00:35,00(13) | 00:15:25,00(21) | 00:00:44,00(18) | 00:06:26,00(9) | |
16 | Urbanová Michaela (2003) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:26:47,00 | 00:03:39,00(5) | 00:00:42,00(21) | 00:14:49,00(17) | 00:00:48,00(21) | 00:06:50,00(16) | |
17 | Pitrmanová Kateřina (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:26:51,00 | 00:04:06,00(13) | 00:00:32,00(4) | 00:14:34,00(16) | 00:00:42,00(16) | 00:06:57,00(21) | |
18 | Srogoňová Alena (2003) | CZE | PROFI SPORT Cheb | 00:27:02,00 | 00:04:16,00(18) | 00:00:36,00(15) | 00:14:31,00(14) | 00:00:40,00(13) | 00:06:59,00(22) | |
19 | Slaníková Nela (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:27:13,00 | 00:04:43,00(22) | 00:00:37,00(17) | 00:14:09,00(10) | 00:00:53,00(24) | 00:06:52,00(18) | |
20 | Svobodová Eliška (2002) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:27:49,00 | 00:04:08,00(14) | 00:00:43,00(22) | 00:15:07,00(19) | 00:00:37,00(9) | 00:07:14,00(24) | |
21 | Běhounková Veronika (2003) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:28:04,00 | 00:04:21,00(20) | 00:00:38,00(18) | 00:15:17,00(20) | 00:00:48,00(22) | 00:07:01,00(23) | |
22 | Krátká Lucie (1978) | CZE | ArtSport Team | 00:28:46,00 | 00:04:45,00(23) | 00:00:49,00(25) | 00:15:39,00(22) | 00:00:40,00(14) | 00:06:53,00(20) | |
23 | Musilová Nikola (1989) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:29:05,00 | 00:04:18,00(19) | 00:00:48,00(23) | 00:15:58,00(23) | 00:00:46,00(20) | 00:07:16,00(25) | |
24 | Kulinová Klára (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:29:47,00 | 00:04:49,00(24) | 00:00:49,00(24) | 00:16:21,00(26) | 00:00:55,00(25) | 00:06:53,00(19) | |
25 | Kuchařová Karolína (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:30:08,00 | 00:04:31,00(21) | 00:00:40,00(19) | 00:16:08,00(25) | 00:00:48,00(23) | 00:08:02,00(27) | |
26 | Sýkorová Mária (1979) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:30:44,00 | 00:05:38,00(27) | 00:01:09,00(30) | 00:16:03,00(24) | 00:01:03,00(29) | 00:06:50,00(17) | |
27 | Pánková Ivana (1976) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:32:40,00 | 00:05:13,00(26) | 00:00:58,00(28) | 00:17:24,00(27) | 00:00:55,00(26) | 00:08:10,00(28) | |
28 | Knobloch Kamila (1973) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:33:33,00 | 00:05:51,00(28) | 00:00:56,00(26) | 00:18:23,00(29) | 00:00:58,00(28) | 00:07:24,00(26) | |
29 | Hašlarová Alena (1978) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:35:19,00 | 00:06:11,00(29) | 00:00:57,00(27) | 00:18:04,00(28) | 00:01:07,00(30) | 00:09:00,00(30) | |
30 | Pagáčová Irena (1974) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:36:15,00 | 00:06:14,00(30) | 00:01:01,00(29) | 00:19:27,00(30) | 00:00:58,00(27) | 00:08:35,00(29) |