Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuříková Petra (1991) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:23:06,00 | 00:05:05,00(4) | 00:18:01,00(2) | |
2 | Gajdošová Romana (1994) | SVK | GALANT BRNO | 00:23:32,00 | 00:05:35,00(15) | 00:17:57,00(1) | |
3 | Hálová Kateřina (1981) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:23:40,00 | 00:05:14,00(9) | 00:18:26,00(3) | |
4 | Zimovjanová Tereza (1995) | CZE | SK OMT Pardubice | 00:23:49,00 | 00:04:52,00(1) | 00:18:57,00(5) | |
5 | Jiroušková Jana (1979) | CZE | RCR BIKE TEAM, z.s. | 00:24:19,00 | 00:05:30,00(13) | 00:18:49,00(4) | |
6 | Poláčková Pavlína (1996) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:24:23,00 | 00:05:22,00(10) | 00:19:02,00(6) | |
7 | Ďurdiaková Tereza (1991) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:24:29,00 | 00:05:12,00(8) | 00:19:17,00(8) | |
8 | Grabmüllerová Šárka (1969) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 00:26:01,00 | 00:06:55,00(20) | 00:19:06,00(7) | |
9 | Schovalová Tereza (1994) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:26:07,00 | 00:05:30,00(12) | 00:20:37,00(11) | |
10 | Zahradníková Lenka (1994) | CZE | SK Slavia PRAHA | 00:26:24,00 | 00:05:49,00(16) | 00:20:35,00(10) | |
11 | Chudárková Gabriela (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:29,00 | 00:05:01,00(2) | 00:21:28,00(12) | |
12 | Milerská Veronika (1991) | CZE | 00:26:52,00 | 00:05:06,00(6) | 00:21:46,00(15) | ||
13 | Hejtíková Gabriela (1981) | CZE | TT Trnava | 00:27:04,00 | 00:06:36,00(18) | 00:20:29,00(9) | |
14 | Bajerová Žaneta (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:30,00 | 00:05:22,00(11) | 00:22:08,00(16) | |
15 | Zelená Eliška (1998) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:27:51,00 | 00:05:06,00(5) | 00:22:46,00(17) | |
16 | Maloušková Klára (1998) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:28:27,00 | 00:05:30,00(14) | 00:22:57,00(19) | |
17 | Hromadníková Kateřina (1997) | CZE | 00:28:27,00 | 00:05:08,00(7) | 00:23:19,00(20) | ||
18 | Světinská Švecová Simona (1977) | CZE | TRILIFE | 00:28:43,00 | 00:07:01,00(22) | 00:21:42,00(14) | |
19 | Karná Anna (1995) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:29:16,00 | 00:05:51,00(17) | 00:23:25,00(21) | |
20 | Marková Ladislava (1978) | CZE | SK ORBEA CZECH MASTERS | 00:29:56,00 | 00:07:01,00(21) | 00:22:56,00(18) | |
21 | Kuříková Eva (1965) | CZE | TRI-CLUB Jablonec n.N. | 00:30:14,00 | 00:08:37,00(28) | 00:21:37,00(13) | |
22 | Lavičková Tereza (1996) | CZE | Zlínský plavecký klub | 00:30:45,00 | 00:05:02,00(3) | 00:25:43,00(25) | |
23 | Stolarčíková Julie (1980) | CZE | USK Akademik Cheb | 00:31:39,00 | 00:07:28,00(24) | 00:24:10,00(23) | |
24 | Marková Johana (1996) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:31:47,00 | 00:06:50,00(19) | 00:24:57,00(24) | |
25 | Jedenástíková Pavlína (1973) | CZE | Triatlon Mrsklesy | 00:32:26,00 | 00:08:34,00(27) | 00:23:53,00(22) | |
26 | Prokešová Jana (1972) | CZE | 00:33:04,00 | 00:07:20,00(23) | 00:25:44,00(26) | ||
27 | Bisová Zuzana (1975) | CZE | 00:37:48,00 | 00:07:57,00(25) | 00:29:52,00(27) | ||
28 | Součková Zuzana (1954) | CZE | SK Slavia Praha | 00:39:47,00 | 00:08:00,00(26) | 00:31:47,00(28) |