Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuříková Petra (1991) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:23:04,00 | 00:05:05,00(3) | 00:17:58,00(2) | |
2 | Gajdošová Romana (1994) | SVK | GALANT BRNO | 00:23:22,00 | 00:05:40,00(16) | 00:17:42,00(1) | |
3 | Hlaváčová Barbora (1992) | CZE | Šumavský triatlon (ŠUTRI) | 00:23:49,00 | 00:05:16,00(5) | 00:18:33,00(4) | |
4 | Poláčková Pavlína (1996) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 00:23:52,00 | 00:05:18,00(7) | 00:18:34,00(5) | |
5 | Nováková Eva (1977) | CZE | HISPORT Team | 00:24:48,00 | 00:05:12,00(4) | 00:19:36,00(7) | |
6 | Krejčová Petra (1979) | CZE | TriSK ČB | 00:25:04,00 | 00:06:04,00(18) | 00:18:59,00(6) | |
7 | Grabmüllerová Šárka (1969) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 00:25:20,00 | 00:06:49,00(22) | 00:18:31,00(3) | |
8 | Brantlová Jana (1995) | CZE | Velosport Domažlice | 00:25:55,00 | 00:05:26,00(10) | 00:20:28,00(9) | |
9 | Kučerová Klára (1990) | CZE | JPK AXIS | 00:26:10,00 | 00:05:22,00(8) | 00:20:48,00(11) | |
10 | Schovalová Tereza (1994) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:26:22,00 | 00:05:39,00(14) | 00:20:43,00(10) | |
11 | Milerská Veronika (1991) | CZE | 00:26:32,00 | 00:05:00,00(2) | 00:21:33,00(15) | ||
12 | Bajerová Žaneta (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:26:40,00 | 00:05:28,00(11) | 00:21:12,00(12) | |
13 | Třebická Diana (1998) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:26:50,00 | 00:05:36,00(13) | 00:21:14,00(13) | |
14 | Hejtíková Gabriela (1981) | CZE | TT Trnava | 00:26:56,00 | 00:06:39,00(20) | 00:20:17,00(8) | |
15 | Chudárková Gabriela (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:27:01,00 | 00:04:59,00(1) | 00:22:02,00(20) | |
16 | Landsmannová Šárka (1975) | CZE | TriSK ČB | 00:27:06,00 | 00:05:17,00(6) | 00:21:49,00(18) | |
17 | Maloušková Klára (1998) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:27:12,00 | 00:05:23,00(9) | 00:21:49,00(17) | |
18 | Vachulková Petra (1993) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:27:14,00 | 00:05:31,00(12) | 00:21:43,00(16) | |
19 | Macková Barbora (1997) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:27:32,00 | 00:05:39,00(15) | 00:21:53,00(19) | |
20 | Zemanová Kateřina (1994) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:27:58,00 | 00:06:32,00(19) | 00:21:26,00(14) | |
21 | Marková Ladislava (1978) | CZE | SK ORBEA CZECH MASTERS | 00:29:20,00 | 00:06:59,00(23) | 00:22:22,00(21) | |
22 | Kunclová Tereza (1998) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:29:32,00 | 00:05:53,00(17) | 00:23:40,00(23) | |
23 | Stolarčíková Julie (1980) | CZE | USK Akademik Cheb | 00:31:12,00 | 00:07:15,00(26) | 00:23:57,00(24) | |
24 | Slavíková Veronika (1998) | CZE | 00:32:32,00 | 00:06:48,00(21) | 00:25:44,00(26) | ||
25 | Hronová Božena (1954) | CZE | Šumavský triatlon (ŠUTRI) | 00:33:14,00 | 00:09:44,00(28) | 00:23:29,00(22) | |
26 | Kostlánová Tereza (1998) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:35:55,00 | 00:07:08,00(24) | 00:28:47,00(27) | |
27 | Hašková Eva (1973) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:35:59,00 | 00:10:36,00(29) | 00:25:23,00(25) | |
28 | Benešová Václava (1967) | CZE | TriSK ČB | 00:36:04,00 | 00:07:09,00(25) | 00:28:55,00(28) | |
29 | Součková Zuzana (1954) | CZE | SK Slavia Praha | 00:39:41,00 | 00:07:39,00(27) | 00:32:03,00(29) |