Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Slatinský Lukáš (1983) | CZE | TRILIFE | 04:04:30,00 | 00:25:59,00(3) | 00:01:22,00(11) | 02:15:20,00(2) | 00:01:58,00(4) | 01:19:52,00(2) | |
2 | Polanský Dan (1983) | CZE | SK OMT Pardubice | 04:07:41,00 | 00:25:55,00(2) | 00:01:21,00(10) | 02:15:29,00(3) | 00:02:00,00(6) | 01:22:57,00(4) | |
3 | Jurkovič Tomáš (1983) | SVK | ROCKTECHNIK TRIATLON | 04:12:34,00 | 00:27:29,00(5) | 00:01:11,00(6) | 02:16:39,00(4) | 00:01:51,00(1) | 01:25:25,00(7) | |
4 | Holub Václav (1983) | CZE | Velosport Valenta Scott Team | 04:15:50,00 | 00:35:24,00(25) | 00:01:51,00(21) | 02:12:44,00(1) | 00:02:09,00(10) | 01:23:42,00(6) | |
5 | Oppolzer Jan (1984) | CZE | HISPORT Team | 04:15:53,00 | 00:30:29,00(14) | 00:01:50,00(20) | 02:21:07,00(7) | 00:02:10,00(12) | 01:20:18,00(3) | |
6 | Berka Martin (1987) | CZE | SK OMT Pardubice | 04:18:46,00 | 00:30:15,00(11) | 00:01:05,00(3) | 02:21:30,00(8) | 00:06:36,00(37) | 01:19:20,00(1) | |
7 | Rybáček Miroslav (1987) | CZE | HISPORT Team | 04:20:23,00 | 00:25:51,00(1) | 00:01:10,00(4) | 02:23:51,00(10) | 00:02:12,00(15) | 01:27:20,00(10) | |
8 | Ekl Tomáš (1983) | CZE | 04:21:07,00 | 00:30:18,00(12) | 00:01:30,00(13) | 02:20:33,00(6) | 00:01:55,00(3) | 01:26:52,00(8) | ||
9 | Horák Ondřej (1984) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 04:24:56,00 | 00:27:49,00(7) | 00:00:59,00(2) | 02:22:51,00(9) | 00:01:52,00(2) | 01:31:26,00(13) | |
10 | Różański Paweł (1983) | POL | 04:25:27,00 | 00:32:38,00(20) | 00:01:30,00(14) | 02:25:39,00(14) | 00:02:02,00(7) | 01:23:38,00(5) | ||
11 | Jedlička Jaroslav (1985) | CZE | SK DNF | 04:27:07,00 | 00:30:31,00(15) | 00:01:32,00(15) | 02:19:53,00(5) | 00:02:10,00(13) | 01:33:02,00(15) | |
12 | Koranda David (1983) | CZE | TriSK ČB | 04:29:07,00 | 00:28:18,00(8) | 00:01:13,00(7) | 02:28:51,00(19) | 00:02:06,00(8) | 01:28:39,00(11) | |
13 | Jurkovič Martin (1985) | SVK | Triatlon KPS Nereus Žilina | 04:29:07,00 | 00:30:46,00(16) | 00:01:22,00(12) | 02:24:37,00(12) | 00:01:59,00(5) | 01:30:24,00(12) | |
14 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | 04:30:04,00 | 00:30:23,00(13) | 00:01:36,00(17) | 02:28:18,00(16) | 00:02:28,00(22) | 01:27:19,00(9) | |
15 | Jaroš Jakub (1985) | CZE | KED Cyklomax X-tri | 04:36:27,00 | 00:30:12,00(10) | 00:02:05,00(25) | 02:29:46,00(22) | 00:02:10,00(11) | 01:32:14,00(14) | |
16 | Urbšys Laurynas (1985) | LTU | Triathlon team "Darna" | 04:40:39,00 | 00:27:42,00(6) | 00:01:13,00(8) | 02:28:42,00(17) | 00:07:25,00(38) | 01:35:36,00(19) | |
17 | Pechek Pavel (1983) | CZE | TriSK ČB | 04:40:52,00 | 00:32:42,00(21) | 00:01:56,00(22) | 02:30:26,00(24) | 00:02:16,00(16) | 01:33:32,00(16) | |
18 | Keprt Jan (1983) | CZE | Silný team Uničov - MAXBIKE | 04:43:09,00 | 00:31:15,00(17) | 00:02:22,00(27) | 02:25:30,00(13) | 00:02:19,00(17) | 01:41:43,00(24) | |
19 | Mužíček Pavel (1984) | CZE | HISPORT Team | 04:46:30,00 | 00:26:24,00(4) | 00:00:53,00(1) | 02:27:21,00(15) | 00:02:28,00(23) | 01:49:23,00(32) | |
20 | Heczko Adam (1984) | POL | TKKF Triathlon DG | 04:47:02,00 | 00:29:35,00(9) | 00:01:36,00(18) | 02:28:49,00(18) | 00:02:41,00(25) | 01:44:22,00(31) | |
21 | Franc Pavel (1986) | CZE | 04:47:58,00 | 00:37:51,00(26) | 00:01:18,00(9) | 02:29:40,00(21) | 00:02:08,00(9) | 01:37:01,00(20) | ||
22 | Pokorný Jiří (1985) | CZE | 04:48:45,00 | 00:31:25,00(18) | 00:01:10,00(5) | 02:33:37,00(26) | 00:02:11,00(14) | 01:40:22,00(22) | ||
23 | Opolecký Martin (1984) | CZE | 04:48:48,00 | 00:31:56,00(19) | 00:02:50,00(30) | 02:30:09,00(23) | 00:02:21,00(19) | 01:41:33,00(23) | ||
24 | Doleschal Tomáš (1986) | CZE | MORAVIAMAN team Otrokovice | 04:49:58,00 | 00:34:53,00(22) | 00:01:49,00(19) | 02:29:13,00(20) | 00:02:21,00(20) | 01:41:44,00(25) | |
25 | Dubec Jan (1984) | CZE | CK Vinohradské šlapky | 04:54:16,00 | 00:42:23,00(35) | 00:03:00,00(32) | 02:24:01,00(11) | 00:02:36,00(24) | 01:42:16,00(26) | |
26 | Kušnír Jan (1985) | CZE | Praha 18 | 04:59:16,00 | 00:40:15,00(30) | 00:02:16,00(26) | 02:30:37,00(25) | 00:02:23,00(21) | 01:43:45,00(28) | |
27 | Hikaník Martin (1985) | SVK | 05:02:36,00 | 00:34:55,00(23) | 00:01:57,00(24) | 02:38:45,00(30) | 00:02:53,00(28) | 01:44:06,00(29) | ||
28 | Fráz Lukáš (1984) | CZE | SP KOLO LOAP SPECIALIZED TRISPORT TEAM | 05:05:50,00 | 00:42:32,00(36) | 00:01:32,00(16) | 02:36:13,00(28) | 00:02:20,00(18) | 01:43:13,00(27) | |
29 | Błaszczak Krystian (1983) | POL | xTRI.pl Multisport Team | 05:06:07,00 | 00:35:23,00(24) | 00:03:28,00(34) | 02:44:18,00(33) | 00:02:43,00(26) | 01:40:14,00(21) | |
30 | Hrubša Branislav (1983) | CZE | 05:07:15,00 | 00:41:14,00(33) | 00:01:57,00(23) | 02:36:23,00(29) | 00:03:30,00(34) | 01:44:11,00(30) | ||
31 | Soutner Daniel (1985) | CZE | 39. skautský oddíl Kalahari Plzeň | 05:11:07,00 | 00:41:11,00(32) | 00:02:38,00(28) | 02:50:46,00(36) | 00:02:48,00(27) | 01:33:44,00(17) | |
32 | Hoder Jan (1984) | CZE | TC DOBRUŠKA | 05:11:14,00 | 00:47:05,00(38) | 00:06:09,00(38) | 02:40:16,00(31) | 00:03:18,00(32) | 01:34:26,00(18) | |
33 | Gabbarelli Raphael (1983) | ITA | 05:11:58,00 | 00:40:19,00(31) | 00:02:46,00(29) | 02:35:40,00(27) | 00:03:01,00(31) | 01:50:12,00(33) | ||
34 | Novák Vilém (1983) | CZE | KZ Iron 21 | 05:24:13,00 | 00:39:10,00(28) | 00:03:34,00(35) | 02:46:31,00(34) | 00:03:55,00(35) | 01:51:03,00(34) | |
35 | Wojtanowski Kamil (1987) | POL | xTRI.pl Multisport Team | 05:28:58,00 | 00:38:26,00(27) | 00:05:11,00(36) | 02:47:23,00(35) | 00:03:23,00(33) | 01:54:35,00(36) | |
36 | Mróz Wojciech (1983) | POL | IM 2010 | 05:30:29,00 | 00:39:18,00(29) | 00:03:12,00(33) | 02:52:10,00(37) | 00:02:58,00(30) | 01:52:51,00(35) | |
37 | Schwarz Jan (1987) | CZE | Novatop Lapierre | 05:36:10,00 | 00:42:16,00(34) | 00:02:59,00(31) | 02:42:48,00(32) | 00:02:56,00(29) | 02:05:11,00(38) | |
38 | Pedrycz Mikolaj (1984) | CZE | 05:54:22,00 | 00:45:14,00(37) | 00:05:19,00(37) | 03:00:09,00(38) | 00:05:06,00(36) | 01:58:35,00(37) |