Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Kolo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cogan Rudolf (1971) | CZE | TJ Nová Paka | 01:06:25,00 | 00:07:12,00(2) | 00:00:29,00(1) | 00:37:26,00(1) | |
2 | Svoboda Jiří (1966) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 01:10:34,00 | 00:08:18,00(5) | 00:00:57,00(9) | 00:38:16,00(2) | |
3 | Peterka Marek (1970) | CZE | 01:11:00,00 | 00:07:24,00(3) | 00:00:38,00(2) | 00:39:28,00(4) | ||
4 | suchý pavel (1969) | CZE | tt cyklorenova cvikov | 01:11:02,00 | 00:08:09,00(4) | 00:00:55,00(8) | 00:39:03,00(3) | |
5 | Rudolf Tomáš (1972) | CZE | "ENERGY TEAM" | 01:11:07,00 | 00:06:15,00(1) | 00:00:45,00(3) | 00:40:38,00(7) | |
6 | Zemler Václav (1963) | CZE | 01:14:37,00 | 00:09:00,00(8) | 00:01:03,00(10) | 00:39:48,00(5) | ||
7 | Holinka Jan (1970) | CZE | 01:15:04,00 | 00:09:30,00(12) | 00:00:49,00(4) | 00:39:58,00(6) | ||
8 | Macháček Jakub (1971) | Liberec | 01:17:23,00 | 00:10:14,00(17) | 00:01:28,00(16) | 00:40:49,00(8) | ||
9 | Heller Martin (1970) | CZE | 01:18:32,00 | 00:09:59,00(16) | 00:01:29,00(17) | 00:40:55,00(9) | ||
10 | Lauer Martin (1971) | CZE | Říčanská Jelita | 01:18:54,00 | 00:08:24,00(6) | 00:01:24,00(15) | 00:44:28,00(15) | |
11 | Rulc Michal (1971) | CZE | Říčany | 01:19:11,00 | 00:08:56,00(7) | 00:00:51,00(5) | 00:43:12,00(12) | |
12 | Fikar Aleš (1971) | CZE | 01:21:52,00 | 00:10:29,00(19) | 00:01:20,00(14) | 00:43:27,00(14) | ||
13 | Veselý Jiří (1964) | CZE | Jablonecké Mattonky - Liberec | 01:23:06,00 | 00:09:02,00(9) | 00:01:41,00(19) | 00:44:37,00(16) | |
14 | Matyáš Roman (1970) | CZE | MATY Training Centrum | 01:23:10,00 | 00:09:54,00(15) | 00:01:15,00(13) | 00:45:55,00(17) | |
15 | Beránek Michal (1967) | CZE | Je-Be-Ti, Aussig | 01:23:13,00 | 00:10:23,00(18) | 00:01:38,00(18) | 00:43:24,00(13) | |
16 | Lužný Ivo (1965) | CZE | TTC Olomouc | 01:23:17,00 | 00:09:17,00(10) | 00:00:52,00(6) | 00:43:08,00(11) | |
17 | Strnad Petr (1964) | CZE | |KSM Hrádek | 01:23:35,00 | 00:13:36,00(27) | 00:01:04,00(11) | 00:42:31,00(10) | |
18 | Kroc Miloslav (1968) | CZE | Brandýsek | 01:25:13,00 | 00:11:17,00(21) | 00:00:54,00(7) | 00:46:50,00(18) | |
19 | Tvrdik Pavel (1972) | CZE | TT Banksia | 01:25:36,00 | 00:09:52,00(14) | 00:01:10,00(12) | 00:49:20,00(20) | |
20 | Hajn Michal (1972) | CZE | ROZBĚHÁME LITOMĚŘICKO | 01:32:24,00 | 00:09:39,00(13) | 00:01:43,00(20) | 00:49:41,00(21) | |
21 | Svacha Martin (1964) | Nelahozeves - Lešany | 01:33:58,00 | 00:13:37,00(28) | 00:02:04,00(22) | 00:48:22,00(19) | ||
22 | Zámečník Zbyšek (1972) | 01:36:44,00 | 00:09:29,00(11) | 00:02:00,00(21) | 00:56:03,00(24) | |||
23 | Jakeš Michal (1969) | CZE | Old boys Chotěboř | 01:39:50,00 | 00:12:40,00(26) | 00:02:10,00(23) | 00:55:21,00(23) | |
24 | Jelínek Roman (1968) | CZE | Je-Be-Ti | 01:47:16,00 | 00:12:03,00(24) | 00:02:34,00(25) | 00:53:32,00(22) | |
25 | Plodík Martin (1971) | CZE | Havlíčkův Brod | 01:50:46,00 | 00:11:12,00(20) | 00:02:22,00(24) | 00:57:56,00(25) | |
26 | Nádhera Petr (1967) | CZE | Hradec Králové | 01:52:26,00 | 00:11:42,00(23) | 00:02:51,00(27) | 01:04:58,00(28) | |
27 | Řezáč Luděk (1971) | CZE | Ústí nad Labem | 01:54:44,00 | 00:12:23,00(25) | 00:02:49,00(26) | 01:01:48,00(27) | |
28 | Rasocha Vlastimil (1969) | CZE | Old boys Chotěboř | 01:56:29,00 | 00:14:03,00(29) | 00:03:12,00(28) | 01:00:18,00(26) | |
29 | Podzimek Petr (1971) | CZE | Apači z Arniky | 02:06:22,00 | 00:11:24,00(22) | 00:04:56,00(29) | 01:11:48,00(29) |