Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | MTB | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | beuzeboc laurent (1970) | FRA | Sud Raid Triathlon sport Nature | 03:04:12,00 | 00:28:27,00(5) | 00:01:51,00(9) | 01:41:26,00(1) | 00:00:53,00(2) | 00:51:32,00(1) | |
2 | Gerald Will (1968) | CZE | 03:07:06,00 | 00:24:57,00(1) | 00:01:13,00(2) | 01:43:45,00(2) | 00:00:54,00(4) | 00:56:16,00(3) | ||
3 | Děbnár Jan (1972) | CZE | KILPI KOME KLUB | 03:19:08,00 | 00:31:32,00(10) | 00:01:30,00(4) | 01:49:18,00(3) | 00:01:08,00(11) | 00:55:37,00(2) | |
4 | Plogner Jonas (1968) | SWE | Bromma Masters | 03:23:05,00 | 00:31:12,00(9) | 00:02:56,00(20) | 01:51:16,00(6) | 00:00:59,00(7) | 00:56:41,00(4) | |
5 | Ščerba Marek (1969) | CZE | LABE TRI CLUB | 03:23:08,00 | 00:34:09,00(14) | 00:01:42,00(5) | 01:49:25,00(4) | 00:00:50,00(1) | 00:57:00,00(5) | |
6 | Winter Arthur (1972) | AUT | HSV Triathlon Kärnten | 03:23:14,00 | 00:27:27,00(4) | 00:01:12,00(1) | 01:52:50,00(8) | 00:01:33,00(21) | 01:00:10,00(7) | |
7 | DIEPOLD Josef (1964) | GER | SC Delphin Ingolstadt | 03:23:19,00 | 00:29:35,00(6) | 00:02:09,00(13) | 01:49:49,00(5) | 00:01:04,00(9) | 01:00:40,00(8) | |
8 | Molendijk Marcel (1965) | NLD | 03:24:41,00 | 00:26:32,00(3) | 00:01:56,00(11) | 01:54:23,00(12) | 00:00:53,00(2) | 01:00:55,00(10) | ||
9 | HARBAUER Georg (1971) | GER | LG Würzburg | 03:28:17,00 | 00:26:04,00(2) | 00:01:26,00(3) | 01:53:08,00(9) | 00:01:15,00(12) | 01:06:22,00(16) | |
10 | Kamrla Tomas (1971) | SVK | 03:28:33,00 | 00:29:55,00(8) | 00:02:04,00(12) | 01:54:09,00(11) | 00:01:23,00(15) | 01:01:00,00(11) | ||
11 | Marx Jörg (1967) | DEU | Nonplusultra Esslingen | 03:29:37,00 | 00:32:30,00(11) | 00:01:49,00(8) | 01:51:26,00(7) | 00:00:54,00(4) | 01:02:55,00(14) | |
12 | Michel Vie Jean (1972) | CZE | 03:30:13,00 | 00:29:44,00(7) | 00:01:44,00(6) | 01:55:45,00(14) | 00:01:23,00(15) | 01:01:35,00(12) | ||
13 | Svoboda Jiří (1966) | CZE | Team CykloTrener Mandavan | 03:33:52,00 | 00:34:13,00(15) | 00:01:55,00(10) | 01:55:05,00(13) | 00:00:56,00(6) | 01:01:40,00(13) | |
14 | RAMPITSCH Günther (1972) | AUT | 03:35:09,00 | 00:38:53,00(21) | 00:02:54,00(19) | 01:53:28,00(10) | 00:01:02,00(8) | 00:58:50,00(6) | ||
15 | Křefký Manfred (1964) | CZE | NAPOHODU! Bike team Píšť | 03:40:03,00 | 00:36:02,00(17) | 00:02:31,00(16) | 01:56:11,00(15) | 00:01:05,00(10) | 01:04:13,00(15) | |
16 | Kahoun Filip (1968) | CZE | 03:41:02,00 | 00:33:39,00(13) | 00:02:24,00(14) | 02:02:26,00(17) | 00:01:37,00(23) | 01:00:53,00(9) | ||
17 | kohlhauser bernd (1969) | AUT | RTT Passail | 03:48:47,00 | 00:35:29,00(16) | 00:01:48,00(7) | 01:56:17,00(16) | 00:01:58,00(24) | 01:13:14,00(18) | |
18 | Körner Roman (1968) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 04:00:51,00 | 00:33:25,00(12) | 00:03:21,00(24) | 02:05:14,00(18) | 00:02:10,00(25) | 01:16:38,00(23) | |
19 | Štesko Ján (1966) | SVK | TRI Tatry Triathlon Team | 04:22:47,00 | 00:38:08,00(19) | 00:02:26,00(15) | 02:24:59,00(20) | 00:01:21,00(13) | 01:15:51,00(22) | |
20 | Gaida Norbert (1972) | DEU | SV Gladbeck 13 e.V. | 04:22:52,00 | 00:39:53,00(23) | 00:03:49,00(26) | 02:23:49,00(19) | 00:01:36,00(22) | 01:13:43,00(20) | |
21 | Pokorný Jan (1966) | CZE | Etriatlon Team | 04:23:12,00 | 00:39:28,00(22) | 00:03:14,00(23) | 02:25:16,00(21) | 00:01:32,00(19) | 01:13:41,00(19) | |
22 | Nolte Christian (1969) | DEU | Hannover Runners Tri Team | 04:25:54,00 | 00:38:51,00(20) | 00:02:40,00(17) | 02:26:21,00(22) | 00:01:21,00(13) | 01:16:39,00(24) | |
23 | Mach Milan (1967) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 04:32:20,00 | 00:43:08,00(25) | 00:02:45,00(18) | 02:27:10,00(23) | 00:01:26,00(17) | 01:17:49,00(25) | |
24 | Hyjánek Karel (1970) | CZE | Kolokroužek Zlín | 04:36:45,00 | 00:43:52,00(26) | 00:03:07,00(22) | 02:33:53,00(24) | 00:01:32,00(19) | 01:14:21,00(21) | |
25 | Stolze Mike (1966) | DEU | Hannover 96 Triathlon | 04:39:47,00 | 00:37:36,00(18) | 00:03:06,00(21) | 02:44:10,00(26) | 00:02:15,00(26) | 01:12:37,00(17) | |
26 | KUČERA Tomáš (1972) | CZE | Phoenix Fellas | 05:17:24,00 | 00:42:45,00(24) | 00:03:41,00(25) | 02:42:53,00(25) | 00:01:31,00(18) | 01:46:33,00(26) | |
DNF | Anderson Ian (1964) | GBR | ESV Eintracht Hameln | 00:27:50,00() | 00:01:58,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Jarosinec Miroslav (1971) | SVK | Triaxx | 00:29:07,00() | 00:02:31,00() | 02:04:31,00() | 00:01:38,00() | --- |