Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ospalý Filip (1976) | CZE | GALANT BRNO | 01:53:32,00 | 00:18:48,00(4) | 00:00:28,00(3) | 01:00:35,00(1) | 00:00:32,00(5) | 00:33:09,00(2) | |
2 | Volár Jan (1992) | CZE | SK OMT Pardubice | 01:57:38,00 | 00:18:45,00(3) | 00:00:31,00(4) | 01:01:43,00(2) | 00:00:36,00(10) | 00:36:04,00(6) | |
3 | Dvořák Ladislav (1982) | CZE | GALANT BRNO | 01:57:59,00 | 00:20:15,00(10) | 00:00:32,00(5) | 01:03:35,00(6) | 00:00:29,00(1) | 00:33:08,00(1) | |
4 | Kabrhel Tomáš (1992) | CZE | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 01:58:22,00 | 00:18:54,00(6) | 00:00:27,00(2) | 01:03:23,00(4) | 00:00:34,00(7) | 00:35:06,00(5) | |
5 | Wainer Jan (1976) | CZE | SK OMT Pardubice | 01:59:59,00 | 00:21:18,00(11) | 00:00:34,00(6) | 01:02:31,00(3) | 00:00:44,00(17) | 00:34:53,00(4) | |
6 | Kočař Lukáš (1992) | CZE | GALANT BRNO | 02:01:16,00 | 00:18:58,00(7) | 00:00:26,00(1) | 01:04:11,00(7) | 00:00:30,00(2) | 00:37:12,00(11) | |
7 | Linduška František (1994) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 02:01:52,00 | 00:18:44,00(2) | 00:00:35,00(8) | 01:07:54,00(9) | 00:00:33,00(6) | 00:34:07,00(3) | |
8 | Maiwaelder Lukáš (1991) | CZE | GALANT BRNO | 02:02:53,00 | 00:19:57,00(8) | 00:00:34,00(7) | 01:03:25,00(5) | 00:00:35,00(8) | 00:38:22,00(13) | |
9 | Powada Jakub (1993) | CZE | JulboWay | 02:06:39,00 | 00:18:34,00(1) | 00:00:36,00(9) | 01:09:27,00(11) | 00:00:41,00(16) | 00:37:20,00(12) | |
10 | Procházka Tomáš (1989) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 02:12:47,00 | 00:25:18,00(17) | 00:00:45,00(13) | 01:09:58,00(13) | 00:00:38,00(11) | 00:36:08,00(8) | |
11 | Tkáč Daniel (1979) | CZE | TRILIFE | 02:12:50,00 | 00:25:13,00(14) | 00:00:37,00(10) | 01:09:46,00(12) | 00:00:45,00(20) | 00:36:30,00(9) | |
12 | Dohnal Petr (1981) | CZE | Zapro team | 02:13:25,00 | 00:26:51,00(19) | 00:00:45,00(15) | 01:05:33,00(8) | 00:00:41,00(15) | 00:39:35,00(17) | |
13 | Kuśka Adam (1992) | POL | WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA | 02:15:00,00 | 00:27:18,00(21) | 00:00:40,00(11) | 01:10:21,00(15) | 00:00:35,00(9) | 00:36:06,00(7) | |
14 | SMOLKA Libor (1985) | CZE | TJ Krnov - oddíl plavání | 02:18:32,00 | 00:18:49,00(5) | 00:01:00,00(22) | 01:13:32,00(25) | 00:00:53,00(25) | 00:44:19,00(29) | |
15 | Kostrzewski Krzysztof (1980) | POL | Gomola Trans Airco | 02:19:15,00 | 00:27:25,00(22) | 00:00:51,00(17) | 01:10:44,00(16) | 00:01:02,00(32) | 00:39:14,00(15) | |
16 | Kubičík Tomáš (1993) | CZE | TTC Olomouc | 02:19:32,00 | 00:25:14,00(15) | 00:00:59,00(21) | 01:11:48,00(20) | 00:00:49,00(23) | 00:40:42,00(19) | |
17 | Hajewski Tomasz (1976) | POL | Triathlon Dabrowa Gornicza | 02:19:35,00 | 00:28:36,00(26) | 00:00:45,00(14) | 01:08:58,00(10) | 00:00:44,00(18) | 00:40:32,00(18) | |
18 | Malík Michal (1979) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 02:20:48,00 | 00:24:24,00(12) | 00:00:55,00(19) | 01:10:06,00(14) | 00:00:54,00(28) | 00:44:29,00(30) | |
19 | Zapletal Martin (1985) | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | 02:22:19,00 | 00:29:27,00(30) | 00:00:47,00(16) | 01:11:55,00(21) | 00:00:40,00(14) | 00:39:29,00(16) | |
20 | Mazur Marcin (1979) | POL | TKKF TRIATHLON Dąbrowa Górnicza | 02:22:47,00 | 00:27:38,00(24) | 00:01:02,00(25) | 01:12:20,00(22) | 00:00:40,00(13) | 00:41:08,00(22) | |
21 | Olivík Vojtěch (1989) | CZE | TRILIFE | 02:23:14,00 | 00:29:23,00(29) | 00:00:57,00(20) | 01:14:48,00(27) | 00:00:54,00(26) | 00:37:12,00(10) | |
22 | Dohnal Zdeněk (1979) | CZE | Zapro team | 02:24:22,00 | 00:30:08,00(33) | 00:00:54,00(18) | 01:11:40,00(19) | 00:00:44,00(19) | 00:40:56,00(20) | |
23 | Daniłowicz Adam (1982) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:24:38,00 | 00:29:29,00(31) | 00:01:20,00(34) | 01:11:10,00(18) | 00:01:03,00(33) | 00:41:35,00(23) | |
24 | Rzepka Robert (1983) | POL | Gostyń | 02:25:48,00 | 00:28:32,00(25) | 00:01:41,00(40) | 01:13:23,00(23) | 00:01:07,00(36) | 00:41:06,00(21) | |
25 | Gadaj Grzegorz (1986) | POL | 02:27:11,00 | 00:27:33,00(23) | 00:01:18,00(32) | 01:18:00,00(33) | 00:01:21,00(39) | 00:38:59,00(14) | ||
26 | MRŮZEK Michael (1989) | CZE | TJ Krnov - oddíl plavání | 02:28:11,00 | 00:20:08,00(9) | 00:02:07,00(42) | 01:19:26,00(36) | 00:01:08,00(37) | 00:45:22,00(34) | |
27 | Románek Jaroslav (1990) | CZE | CPV Krnov | 02:29:13,00 | 00:25:17,00(16) | 00:01:16,00(30) | 01:18:02,00(34) | 00:00:47,00(21) | 00:43:50,00(27) | |
28 | Lachowicz Krzysztof (1979) | POL | 02:30:27,00 | 01:48:05,00(45) | 22:45:16,00(45) | 01:13:24,00(24) | 00:01:20,00(38) | 00:42:22,00(25) | ||
29 | Pytlík Jiří (1991) | CZE | MK Seitl Ostrava | 02:32:49,00 | 00:27:18,00(20) | 00:01:31,00(38) | 01:14:12,00(26) | 00:01:26,00(42) | 00:48:22,00(40) | |
30 | Gregořica René (1990) | CZE | 02:33:02,00 | 00:26:14,00(18) | 00:01:04,00(26) | 01:11:05,00(17) | 00:01:29,00(44) | 00:53:09,00(43) | ||
31 | Palider Jan (1991) | CZE | Triatlon klub Ostrava | 02:33:07,00 | 00:24:44,00(13) | 00:01:01,00(24) | 01:21:45,00(42) | 00:00:54,00(27) | 00:44:43,00(31) | |
32 | Navrátil Jakub (1991) | CZE | 02:34:03,00 | 00:28:40,00(27) | 00:01:28,00(37) | 01:17:43,00(32) | 00:00:57,00(30) | 00:45:16,00(33) | ||
33 | Hodný Tomáš (1976) | CZE | Author Tufo Zlín | 02:34:59,00 | 00:32:38,00(35) | 00:01:12,00(27) | 01:15:02,00(29) | 00:01:03,00(34) | 00:45:03,00(32) | |
34 | Kubasa Krzysztof (1977) | POL | 02:35:13,00 | 00:29:20,00(28) | 00:01:14,00(28) | 01:21:44,00(41) | 00:00:38,00(12) | 00:42:16,00(24) | ||
35 | Mužátko Pavel (1989) | CZE | Chrudim | 02:36:02,00 | 00:30:36,00(34) | 00:00:44,00(12) | 01:16:26,00(31) | 00:00:32,00(4) | 00:47:45,00(39) | |
36 | Švec Luděk (1978) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 02:39:09,00 | 00:37:04,00(41) | 00:01:18,00(31) | 01:15:17,00(30) | 00:01:23,00(40) | 00:44:08,00(28) | |
37 | Pochciał Maciej (1990) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:41:24,00 | 00:36:05,00(38) | 00:01:22,00(35) | 01:19:57,00(37) | 00:01:02,00(31) | 00:42:58,00(26) | |
38 | Ścierski Józek (1986) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:41:56,00 | 00:29:57,00(32) | 00:02:11,00(43) | 01:22:45,00(43) | 00:00:31,00(3) | 00:46:32,00(36) | |
39 | Kijak Artur (1976) | POL | Triathlon X-Team | 02:42:22,00 | 00:33:54,00(36) | 00:01:15,00(29) | 01:20:26,00(38) | 00:00:49,00(22) | 00:45:58,00(35) | |
40 | Pawelec Paweł (1990) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:45:08,00 | 00:35:58,00(37) | 00:01:00,00(23) | 01:18:22,00(35) | 00:01:05,00(35) | 00:48:42,00(41) | |
41 | Josefus Petr (1986) | CZE | 02:49:16,00 | 00:37:45,00(44) | 00:01:26,00(36) | 01:21:03,00(40) | 00:01:29,00(43) | 00:47:33,00(37) | ||
42 | Duda Daniel (1979) | CZE | Hupnakolo-El-diablo | 02:52:13,00 | 00:37:02,00(40) | 00:02:02,00(41) | 01:14:50,00(28) | 00:01:26,00(41) | 00:56:53,00(44) | |
43 | Łyczak Lucjan (1980) | POL | trenujtriathlon.pl | 02:52:23,00 | 00:37:31,00(43) | 00:01:18,00(33) | 01:20:35,00(39) | 00:00:57,00(29) | 00:52:02,00(42) | |
44 | Piątek Marcin (1983) | POL | Asseco Active Team | 02:56:59,00 | 00:37:25,00(42) | 00:02:20,00(44) | 01:27:57,00(44) | 00:01:36,00(45) | 00:47:41,00(38) | |
45 | Rybczyński Michał (1977) | POL | Asseco Actice Team | 03:11:58,00 | 00:36:17,00(39) | 00:01:35,00(39) | 01:28:53,00(45) | 00:00:51,00(24) | 01:04:23,00(45) | |
DSQ | Havránek Matěj (1983) | CZE | AK ŠNEK | 02:20:29,00 | 00:27:07,00() | 00:01:10,00() | 01:10:28,00() | 00:00:45,00() | 00:40:59,00() |