Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Kolo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Brynda Jaroslav (1977) | CZE | TRI STAR Kučera | 01:02:42,00 | 00:09:18,00(1) | 00:30:59,00(1) | 00:22:25,00(5) | |
2 | Dvořák Ladislav (1982) | CZE | EKOL ELITE TRIATLON TEAM | 01:03:31,00 | 00:09:26,00(2) | 00:32:27,00(2) | 00:21:39,00(1) | |
3 | Olšan Martin (1987) | CZE | HISPORT Team | 01:06:10,00 | 00:10:12,00(5) | 00:34:14,00(5) | 00:21:44,00(2) | |
4 | Münster Pavel (1978) | CZE | LABE TRI CLUB | 01:06:31,00 | 00:09:44,00(3) | 00:34:23,00(7) | 00:22:24,00(4) | |
5 | Kyral Václav (1979) | CZE | HISPORT Team | 01:07:48,00 | 00:10:13,00(6) | 00:34:34,00(9) | 00:23:00,00(6) | |
6 | Šneberger Jan (1985) | CZE | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | 01:10:30,00 | 00:12:07,00(14) | 00:34:38,00(10) | 00:23:46,00(8) | |
7 | Kroupa Štěpán (1975) | CZE | HISPORT Team | 01:11:00,00 | 00:11:01,00(10) | 00:35:10,00(12) | 00:24:49,00(14) | |
8 | Němec Jan (1973) | CZE | Kolín | 01:11:59,00 | 00:12:11,00(16) | 00:35:07,00(11) | 00:24:41,00(13) | |
9 | Nagy Jiří (1990) | CZE | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 01:12:07,00 | 00:10:22,00(8) | 00:37:24,00(25) | 00:24:20,00(10) | |
10 | Tondl David (1986) | CZE | XTERRA TEAM HLUBOKÁ n/V. | 01:12:15,00 | 00:10:58,00(9) | 00:34:34,00(8) | 00:26:43,00(25) | |
11 | Andrš Martin (1988) | CZE | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 01:12:44,00 | 00:10:16,00(7) | 00:37:02,00(19) | 00:25:26,00(16) | |
12 | Sečka Ondřej (1984) | CZE | SK OMT Pardubice | 01:12:58,00 | 00:11:58,00(13) | 00:36:44,00(18) | 00:24:16,00(9) | |
13 | Suchánek Miloslav (1974) | CZE | Outdoor Challenge | 01:13:18,00 | 00:12:59,00(20) | 00:35:53,00(14) | 00:24:26,00(11) | |
14 | Kulhánek Tomáš (1976) | CZE | TJ Krkonoše Vrchlabí | 01:13:50,00 | 00:11:36,00(11) | 00:36:12,00(16) | 00:26:01,00(22) | |
15 | Vyskočil Jan (1973) | CZE | BKP | 01:14:26,00 | 00:12:14,00(17) | 00:36:01,00(15) | 00:26:11,00(23) | |
16 | Patera Jan (1980) | CZE | LOKOMOTIVA NYMBURK | 01:14:26,00 | 00:12:08,00(15) | 00:38:48,00(29) | 00:23:31,00(7) | |
17 | Kušnír Jan (1985) | CZE | Praha 18 | 01:14:38,00 | 00:14:31,00(28) | 00:34:14,00(6) | 00:25:52,00(19) | |
18 | Nováček Ivan (1976) | CZE | TEAM LOUNY | 01:14:41,00 | 00:13:18,00(22) | 00:34:13,00(4) | 00:27:10,00(28) | |
19 | Walter Jan (1992) | CZE | Tri Ski HORNÍ POČERNICE | 01:14:58,00 | 00:11:56,00(12) | 00:38:28,00(28) | 00:24:34,00(12) | |
20 | Fialka Ladislav (1975) | CZE | XTERRA TEAM Hluboká n. Vltavou | 01:15:44,00 | 00:15:06,00(35) | 00:35:47,00(13) | 00:24:51,00(15) | |
21 | Kubeš Jan (1980) | CZE | 01:17:20,00 | 00:13:25,00(23) | 00:37:22,00(23) | 00:26:34,00(24) | ||
22 | Fiala Miloš (1985) | CZE | 01:17:41,00 | 00:16:31,00(50) | 00:38:59,00(32) | 00:22:11,00(3) | ||
23 | CEPEK Jan (1985) | CZE | Hostinné | 01:18:13,00 | 00:15:18,00(37) | 00:37:12,00(21) | 00:25:43,00(17) | |
24 | Pavlů Dušan (1974) | CZE | Directpeople | 01:18:45,00 | 00:14:12,00(27) | 00:37:24,00(24) | 00:27:09,00(27) | |
25 | Slavík Jiří (1976) | CZE | TC DOBRUŠKA | 01:18:49,00 | 00:14:55,00(33) | 00:38:01,00(26) | 00:25:53,00(20) | |
26 | Petratur Radim (1977) | CZE | 01:19:02,00 | 00:12:15,00(18) | 00:39:14,00(35) | 00:27:34,00(31) | ||
27 | Jindra David (1992) | CZE | TSK PRAHA | 01:19:04,00 | 00:12:23,00(19) | 00:38:16,00(27) | 00:28:25,00(36) | |
28 | Fráz Lukáš (1984) | CZE | SP KOLO LOAP SPECIALIZED TRISPORT TEAM | 01:19:18,00 | 00:14:43,00(30) | 00:37:11,00(20) | 00:27:24,00(30) | |
29 | Krajíček Martin (1982) | CZE | Sokol Veltez | 01:19:29,00 | 00:13:53,00(26) | 00:36:31,00(17) | 00:29:05,00(39) | |
30 | Gonzalez de Castilla Jose Pablo (1985) | MEX | Go!Mez | 01:20:13,00 | 00:13:18,00(21) | 00:40:04,00(40) | 00:26:52,00(26) | |
31 | Rožec Aleš (1982) | CZE | SPK Liberec | 01:20:46,00 | 00:10:07,00(4) | 00:38:57,00(30) | 00:31:42,00(52) | |
32 | Vácha Ondřej (1983) | CZE | 01:21:04,00 | 00:15:42,00(43) | 00:37:17,00(22) | 00:28:05,00(34) | ||
33 | Fík Zdeněk (1983) | CZE | Praha | 01:22:15,00 | 00:14:42,00(29) | 00:39:39,00(39) | 00:27:54,00(33) | |
34 | Majer Aleš (1982) | CZE | 01:22:40,00 | 00:13:35,00(24) | 00:39:32,00(37) | 00:29:33,00(42) | ||
35 | Havránek Jan (1985) | CZE | Tučabike | 01:23:47,00 | 00:15:59,00(47) | 00:41:49,00(49) | 00:25:59,00(21) | |
36 | Dubec Jan (1984) | CZE | CK Vinohradské šlapky | 01:23:54,00 | 00:14:47,00(31) | 00:33:10,00(3) | 00:35:57,00(57) | |
37 | Brzák Jan (1977) | CZE | ETRIATLON TEAM | 01:24:07,00 | 00:14:53,00(32) | 00:40:40,00(41) | 00:28:34,00(38) | |
38 | Průša Martin (1976) | CZE | Praha | 01:24:20,00 | 00:15:26,00(39) | 00:41:31,00(47) | 00:27:23,00(29) | |
39 | Fiala Tomáš (1977) | CZE | Osika | 01:24:27,00 | 00:15:25,00(38) | 00:41:15,00(46) | 00:27:47,00(32) | |
40 | Kasík Jakub (1978) | CZE | Microsoft / Sport Future | 01:24:53,00 | 00:13:37,00(25) | 00:43:01,00(57) | 00:28:15,00(35) | |
41 | Svoboda Milan (1983) | CZE | 01:25:09,00 | 00:17:17,00(57) | 00:42:07,00(52) | 00:25:45,00(18) | ||
42 | Smička Tomáš (1980) | CZE | Bikeinvest.cz | 01:25:49,00 | 00:17:26,00(58) | 00:39:03,00(33) | 00:29:20,00(40) | |
43 | Zpěvák Martin (1988) | CZE | curve´s team | 01:26:40,00 | 00:15:10,00(36) | 00:43:01,00(58) | 00:28:29,00(37) | |
44 | Poslt Tomáš (1975) | CZE | Kosořice | 01:27:16,00 | 00:16:16,00(49) | 00:39:21,00(36) | 00:31:39,00(51) | |
45 | Matějka Martin (1981) | CZE | Praha | 01:27:43,00 | 00:16:50,00(51) | 00:41:08,00(45) | 00:29:45,00(44) | |
46 | PINC Ludvík (1983) | CZE | 01:27:44,00 | 00:15:35,00(42) | 00:42:49,00(55) | 00:29:20,00(41) | ||
47 | KOTEN Vojtěch (1983) | CZE | Klub P.R.S.A. | 01:28:30,00 | 00:15:53,00(45) | 00:41:40,00(48) | 00:30:56,00(47) | |
48 | KUBÍČEK Pavel (1986) | CZE | HOPSUK | 01:28:30,00 | 00:15:29,00(40) | 00:42:06,00(51) | 00:30:55,00(46) | |
49 | VOKÁČ Jiří (1979) | CZE | Králův Dvůr | 01:28:40,00 | 00:18:19,00(59) | 00:40:44,00(42) | 00:29:37,00(43) | |
50 | Suchánek Ondřej (1982) | CZE | Klub P.R.S.A. | 01:28:44,00 | 00:15:34,00(41) | 00:41:52,00(50) | 00:31:18,00(49) | |
51 | Kučera Martin (1983) | CZE | 01:29:07,00 | 00:16:51,00(52) | 00:42:27,00(54) | 00:29:49,00(45) | ||
52 | Rydval David (1974) | CZE | Triatlon TJ Praha Háje | 01:30:35,00 | 00:17:05,00(54) | 00:42:23,00(53) | 00:31:07,00(48) | |
53 | Rais Ondřej (1981) | CZE | SportX | 01:30:38,00 | 00:14:56,00(34) | 00:41:02,00(44) | 00:34:41,00(54) | |
54 | Martinec Adam (1975) | CZE | Pátek | 01:30:49,00 | 00:17:07,00(55) | 00:38:59,00(31) | 00:34:43,00(55) | |
55 | Mičkal Radek (1979) | CZE | Čelákovice | 01:30:52,00 | 00:16:14,00(48) | 00:40:56,00(43) | 00:33:43,00(53) | |
56 | VÁVRA Václav (1974) | CZE | Bike team Kosořice | 01:31:09,00 | 00:17:14,00(56) | 00:39:10,00(34) | 00:34:45,00(56) | |
57 | Novotný Svatopluk (1976) | CZE | endurainig | 01:32:46,00 | 00:15:44,00(44) | 00:39:37,00(38) | 00:37:25,00(58) | |
58 | Poduška Patrik (1976) | CZE | Praha | 01:35:12,00 | 00:16:55,00(53) | 00:46:44,00(59) | 00:31:34,00(50) | |
59 | VONDRAK Petr (1977) | CZE | 01:42:47,00 | 00:15:59,00(46) | 00:42:58,00(56) | 00:43:50,00(59) | ||
DNF | PĚKNÝ Štěpán (1984) | CZE | 00:16:54,00 | 00:16:54,00() | 00:17:05,00() | --- |