Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michálek Šimon (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:59:39,00 | 00:09:07,00(2) | 00:00:35,00(5) | 00:31:02,00(2) | 00:00:58,00(2) | 00:17:57,00(1) | |
2 | Nýdrle Filip (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:01:23,00 | 00:09:16,00(5) | 00:00:37,00(9) | 00:30:48,00(1) | 00:01:05,00(6) | 00:19:36,00(6) | |
3 | Eliáš David (2005) | CZE | SK TRI klub Příbram, z.s. | 01:02:19,00 | 00:09:43,00(6) | 00:00:38,00(12) | 00:31:10,00(3) | 00:01:02,00(4) | 00:19:45,00(8) | |
4 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:02:25,00 | 00:10:31,00(15) | 00:00:43,00(23) | 00:31:35,00(7) | 00:01:09,00(13) | 00:18:27,00(2) | |
5 | Odehnal Jan (2004) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:02:42,00 | 00:09:46,00(8) | 00:00:45,00(27) | 00:32:08,00(12) | 00:00:57,00(1) | 00:19:06,00(3) | |
6 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:02:55,00 | 00:09:52,00(10) | 00:00:33,00(1) | 00:31:10,00(4) | 00:01:05,00(7) | 00:20:14,00(10) | |
7 | Knejzlík Tomáš (2005) | CZE | Tri club Česká Lípa | 01:03:14,00 | 00:11:01,00(21) | 00:00:39,00(14) | 00:31:18,00(6) | 00:01:09,00(14) | 00:19:07,00(4) | |
8 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:03:29,00 | 00:10:38,00(17) | 00:00:36,00(7) | 00:31:42,00(8) | 00:01:19,00(22) | 00:19:15,00(5) | |
9 | Chmátal David (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:03:53,00 | 00:11:01,00(20) | 00:00:37,00(10) | 00:31:15,00(5) | 00:01:17,00(19) | 00:19:43,00(7) | |
10 | Kozojed Martin (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:04:37,00 | 00:09:46,00(9) | 00:00:35,00(3) | 00:32:25,00(14) | 00:01:09,00(10) | 00:20:41,00(11) | |
11 | Souček Jakub (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:04:45,00 | 00:09:58,00(11) | 00:00:39,00(13) | 00:32:00,00(10) | 00:01:10,00(15) | 00:20:57,00(12) | |
12 | Lizak Filip (2004) | SVK | MPKDK | 01:05:15,00 | 00:09:44,00(7) | 00:00:39,00(15) | 00:32:15,00(13) | 00:01:02,00(3) | 00:21:34,00(16) | |
13 | Janda Michael (2004) | CZE | Klub plaveckých sportů Ostrava | 01:05:57,00 | 00:08:25,00(1) | 00:00:47,00(28) | 00:32:33,00(15) | 00:01:17,00(20) | 00:22:55,00(20) | |
14 | Auf Jakub (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:06:15,00 | 00:10:15,00(12) | 00:00:36,00(6) | 00:32:03,00(11) | 00:01:06,00(8) | 00:22:16,00(19) | |
15 | Suchý Gabriel (2004) | SVK | 01:06:50,00 | 00:10:59,00(19) | 00:00:43,00(21) | 00:33:54,00(17) | 00:01:03,00(5) | 00:20:12,00(9) | ||
16 | Skořepa Adam (2004) | CZE | STT | 01:07:17,00 | 00:10:22,00(13) | 00:00:43,00(19) | 00:31:52,00(9) | 00:01:09,00(11) | 00:23:12,00(21) | |
17 | Kábrt Aleš (2005) | CZE | Loko Trutnov | 01:07:46,00 | 00:11:02,00(22) | 00:00:34,00(2) | 00:33:59,00(18) | 00:01:07,00(9) | 00:21:03,00(13) | |
18 | Lemberka Ondřej (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:07:53,00 | 00:10:33,00(16) | 00:00:35,00(4) | 00:34:24,00(20) | 00:01:11,00(16) | 00:21:10,00(14) | |
19 | Bittner Jiří (2005) | CZE | 01:09:18,00 | 00:09:08,00(3) | 00:00:40,00(17) | 00:33:08,00(16) | 00:01:19,00(24) | 00:25:03,00(28) | ||
20 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:09:56,00 | 00:10:52,00(18) | 00:00:40,00(16) | 00:34:02,00(19) | 00:01:09,00(12) | 00:23:13,00(22) | |
21 | Hrdlička Matěj (2004) | CZE | Individuální | 01:10:40,00 | 00:09:10,00(4) | 00:00:43,00(20) | 00:35:54,00(23) | 00:01:24,00(29) | 00:23:30,00(24) | |
22 | Kašpar Lukáš (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:10:50,00 | 00:11:37,00(24) | 00:00:45,00(26) | 00:35:18,00(21) | 00:01:34,00(30) | 00:21:36,00(17) | |
23 | Pánek Šimon (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:13:22,00 | 00:12:29,00(26) | 00:00:37,00(8) | 00:35:28,00(22) | 00:01:19,00(23) | 00:23:30,00(25) | |
24 | Března Matěj (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:13:22,00 | 00:11:28,00(23) | 00:00:40,00(18) | 00:36:15,00(26) | 00:01:11,00(17) | 00:23:48,00(26) | |
25 | Plza Marek (2005) | CZE | TriSK ČB | 01:14:10,00 | 00:13:41,00(29) | 00:00:57,00(30) | 00:36:10,00(24) | 00:01:18,00(21) | 00:22:04,00(18) | |
26 | Burdych Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:14:28,00 | 00:11:38,00(25) | 00:00:43,00(24) | 00:36:12,00(25) | 00:01:19,00(27) | 00:24:37,00(27) | |
27 | Vít Ondřej (2004) | CZE | 01:16:45,00 | 00:16:29,00(31) | 00:00:43,00(22) | 00:36:43,00(27) | 00:01:23,00(28) | 00:21:27,00(15) | ||
28 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:17:40,00 | 00:12:58,00(28) | 00:00:44,00(25) | 00:37:23,00(28) | 00:01:19,00(25) | 00:25:15,00(29) | |
29 | Štajgr Milan (2005) | CZE | Triklub Příbram | 01:17:52,00 | 00:10:31,00(14) | 00:01:20,00(31) | 00:40:57,00(30) | 00:01:48,00(31) | 00:23:16,00(23) | |
30 | Nosek Martin (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:20:11,00 | 00:12:33,00(27) | 00:00:38,00(11) | 00:37:55,00(29) | 00:01:17,00(18) | 00:27:48,00(30) | |
31 | Mígl Antonín (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:26:25,00 | 00:14:38,00(30) | 00:00:50,00(29) | 00:41:17,00(31) | 00:01:19,00(26) | 00:28:22,00(31) |