Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek Jakub (2003) | CZE | KONRAD TOOLS TEAM | 01:05:32,00 | 00:09:59,00(1) | 00:00:41,00(1) | 00:32:42,00(2) | 00:00:57,00(1) | 00:21:12,00(7) | |
2 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:06:12,00 | 00:10:45,00(3) | 00:00:53,00(14) | 00:32:34,00(1) | 00:01:01,00(3) | 00:20:59,00(4) | |
3 | Kostlán Robert (2003) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:06:39,00 | 00:10:59,00(5) | 00:00:48,00(5) | 00:33:09,00(5) | 00:01:04,00(7) | 00:20:39,00(3) | |
4 | Cihlář Jakub (2003) | CZE | TRI KLUB Příbram | 01:06:59,00 | 00:10:18,00(2) | 00:00:48,00(4) | 00:33:07,00(4) | 00:01:02,00(5) | 00:21:44,00(9) | |
5 | Stádník Jakub (2003) | CZE | TJ BIŽU JBC | 01:07:21,00 | 00:11:58,00(16) | 00:00:53,00(13) | 00:32:58,00(3) | 00:01:08,00(12) | 00:20:23,00(1) | |
6 | Pásler Jakub (2003) | CZE | Loko Trutnov | 01:07:24,00 | 00:11:02,00(6) | 00:00:50,00(8) | 00:34:03,00(9) | 00:01:02,00(6) | 00:20:28,00(2) | |
7 | Pluhař David (2003) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:07:56,00 | 00:11:07,00(8) | 00:00:48,00(3) | 00:33:29,00(6) | 00:01:24,00(25) | 00:21:07,00(6) | |
8 | Pásler Kryštof (2003) | CZE | Loko Trutnov | 01:08:29,00 | 00:11:14,00(10) | 00:00:48,00(6) | 00:33:49,00(8) | 00:01:06,00(10) | 00:21:32,00(8) | |
9 | Kozojed Martin (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:09:29,00 | 00:11:02,00(7) | 00:00:47,00(2) | 00:35:38,00(13) | 00:00:59,00(2) | 00:21:04,00(5) | |
10 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 01:10:31,00 | 00:11:39,00(14) | 00:00:53,00(11) | 00:34:59,00(12) | 00:01:06,00(9) | 00:21:55,00(10) | |
11 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 01:11:21,00 | 00:10:51,00(4) | 00:00:50,00(7) | 00:34:16,00(10) | 00:01:01,00(4) | 00:24:23,00(16) | |
12 | Kindl Marek (2004) | CZE | Loko Beroun | 01:11:30,00 | 00:11:16,00(11) | 00:00:53,00(12) | 00:33:47,00(7) | 00:01:26,00(26) | 00:24:08,00(14) | |
13 | Skořepa Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:13:44,00 | 00:11:19,00(12) | 00:00:52,00(10) | 00:36:15,00(14) | 00:01:14,00(17) | 00:24:05,00(12) | |
14 | Kalivoda Lukáš (2003) | CZE | TTK Slavia VŠ Plzeň | 01:14:45,00 | 00:13:42,00(22) | 00:00:54,00(15) | 00:34:54,00(11) | 00:01:04,00(8) | 00:24:10,00(15) | |
15 | Mrňávek Martin (2003) | CZE | SPSHK | 01:16:02,00 | 00:11:31,00(13) | 00:01:13,00(25) | 00:36:49,00(16) | 00:01:30,00(27) | 00:24:58,00(19) | |
16 | Trojan Adam (2004) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 01:16:27,00 | 00:13:20,00(20) | 00:01:08,00(23) | 00:36:56,00(17) | 00:01:07,00(11) | 00:23:56,00(11) | |
17 | Štolba Jakub (2003) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 01:16:52,00 | 00:11:09,00(9) | 00:00:59,00(18) | 00:37:27,00(20) | 00:01:21,00(23) | 00:25:56,00(20) | |
18 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:17:23,00 | 00:13:44,00(23) | 00:01:16,00(26) | 00:37:03,00(18) | 00:01:14,00(18) | 00:24:07,00(13) | |
19 | Janoušek Martin (2003) | CZE | TJ Nová Paka | 01:17:51,00 | 00:11:51,00(15) | 00:00:51,00(9) | 00:36:32,00(15) | 00:01:18,00(22) | 00:27:20,00(24) | |
20 | Pánek Šimon (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 01:17:53,00 | 00:13:28,00(21) | 00:01:26,00(27) | 00:37:08,00(19) | 00:01:14,00(19) | 00:24:36,00(17) | |
21 | Burdych Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 01:18:44,00 | 00:12:31,00(17) | 00:00:56,00(16) | 00:38:04,00(21) | 00:01:11,00(16) | 00:26:02,00(22) | |
22 | Kafka Šimon (2004) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 01:19:16,00 | 00:12:45,00(18) | 00:01:02,00(20) | 00:38:21,00(22) | 00:01:09,00(13) | 00:25:59,00(21) | |
23 | Koutný Roman (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:20:49,00 | 00:13:18,00(19) | 00:00:59,00(19) | 00:38:38,00(23) | 00:01:15,00(20) | 00:26:39,00(23) | |
24 | Mígl Vojtěch (2003) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:21:10,00 | 00:13:48,00(26) | 00:01:04,00(22) | 00:40:20,00(24) | 00:01:11,00(15) | 00:24:47,00(18) | |
25 | Nosek Martin (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:24:08,00 | 00:13:46,00(25) | 00:00:57,00(17) | 00:40:31,00(25) | 00:01:11,00(14) | 00:27:43,00(25) | |
26 | Parez Jan (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 01:27:56,00 | 00:14:34,00(27) | 00:01:10,00(24) | 00:43:06,00(26) | 00:01:15,00(21) | 00:27:51,00(26) | |
27 | Weber Adam (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 01:29:54,00 | 00:13:44,00(24) | 00:01:03,00(21) | 00:43:41,00(27) | 00:01:22,00(24) | 00:30:03,00(27) | |
DSQ | Hrdlička Matěj (2004) | CZE | 01:13:44,00 | 00:10:30,00() | 00:01:02,00() | 00:38:04,00() | 00:01:22,00() | 00:22:47,00() | ||
DSQ | Spilko Daniel (2004) | CZE | 4SPORTS TEAM | 01:16:27,00 | 00:10:56,00() | 00:01:08,00() | 00:37:29,00() | 00:01:53,00() | 00:25:02,00() | |
DSQ | Makovský Matyáš (2003) | CZE | 01:16:40,00 | 00:12:39,00() | 00:01:19,00() | 00:37:34,00() | 00:01:14,00() | 00:23:53,00() |