Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kozojed Martin (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:35:29,00 | 00:05:28,00(2) | 00:00:58,00(17) | 00:17:18,00(6) | 00:00:32,00(1) | 00:11:13,00(2) | |
2 | Knejzlík Tomáš (2005) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:35:37,00 | 00:06:02,00(12) | 00:00:38,00(3) | 00:17:08,00(2) | 00:00:46,00(20) | 00:11:03,00(1) | |
3 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:35:49,00 | 00:05:50,00(7) | 00:00:45,00(8) | 00:17:13,00(4) | 00:00:39,00(10) | 00:11:23,00(3) | |
4 | Rozsíval Erik (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:36:09,00 | 00:05:39,00(3) | 00:00:43,00(7) | 00:17:25,00(8) | 00:00:43,00(17) | 00:11:38,00(4) | |
5 | Nýdrle Filip (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:36:45,00 | 00:05:47,00(5) | 00:00:39,00(5) | 00:17:18,00(5) | 00:00:40,00(11) | 00:12:21,00(12) | |
6 | Michálek Šimon (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:36:45,00 | 00:05:19,00(1) | 00:00:59,00(19) | 00:17:31,00(9) | 00:00:38,00(9) | 00:12:18,00(10) | |
7 | Hrdlička Hynek (2005) | CZE | PK JH | 00:36:49,00 | 00:05:48,00(6) | 00:00:41,00(6) | 00:17:19,00(7) | 00:00:43,00(15) | 00:12:18,00(9) | |
8 | Korous David (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:36:56,00 | 00:06:03,00(14) | 00:00:36,00(1) | 00:17:04,00(1) | 00:00:51,00(25) | 00:12:22,00(13) | |
9 | Eliáš David (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:37:03,00 | 00:06:02,00(11) | 00:00:36,00(2) | 00:17:08,00(3) | 00:00:45,00(19) | 00:12:32,00(15) | |
10 | Odehnal Jan (2004) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:37:13,00 | 00:05:59,00(9) | 00:00:54,00(10) | 00:18:07,00(13) | 00:00:35,00(2) | 00:11:38,00(5) | |
11 | Hellmich Jonáš (2005) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:38:11,00 | 00:06:14,00(15) | 00:00:55,00(12) | 00:18:33,00(16) | 00:00:35,00(5) | 00:11:54,00(6) | |
12 | Žirovnický Jan (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:38:12,00 | 00:06:02,00(13) | 00:00:38,00(4) | 00:18:20,00(14) | 00:00:51,00(26) | 00:12:21,00(11) | |
13 | Štěpka Tadeáš (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:38:23,00 | 00:06:00,00(10) | 00:00:55,00(14) | 00:18:47,00(17) | 00:00:41,00(12) | 00:12:00,00(7) | |
14 | Surma Štěpán (2004) | CZE | LSKF-M | 00:38:54,00 | 00:05:56,00(8) | 00:00:59,00(20) | 00:18:49,00(18) | 00:00:46,00(21) | 00:12:23,00(14) | |
15 | Bača Matyáš (2004) | CZE | CzechTRI K. Team | 00:38:58,00 | 00:05:46,00(4) | 00:01:08,00(27) | 00:18:52,00(22) | 00:00:37,00(8) | 00:12:34,00(16) | |
16 | Kašpar Lukáš (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:39:55,00 | 00:06:53,00(19) | 00:00:58,00(18) | 00:17:51,00(10) | 00:00:51,00(27) | 00:13:21,00(20) | |
17 | Jahoda Vojtěch (2004) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:39:59,00 | 00:06:22,00(16) | 00:00:54,00(11) | 00:18:28,00(15) | 00:00:42,00(13) | 00:13:32,00(23) | |
18 | Kopecký Štěpán (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:41:34,00 | 00:08:07,00(32) | 00:01:01,00(21) | 00:18:50,00(19) | 00:00:35,00(3) | 00:13:01,00(17) | |
19 | Šimčák Tobiáš (2004) | CZE | LSKF-M | 00:41:53,00 | 00:06:29,00(17) | 00:01:12,00(31) | 00:19:30,00(27) | 00:01:24,00(39) | 00:13:18,00(19) | |
20 | Chmátal David (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:41:58,00 | 00:06:55,00(20) | 00:00:55,00(15) | 00:17:55,00(12) | 00:00:55,00(29) | 00:15:17,00(32) | |
21 | Pavelka Tobiáš (2004) | CZE | SK Oceláci Ostrava | 00:42:00,00 | 00:07:59,00(29) | 00:01:15,00(32) | 00:19:52,00(30) | 00:00:37,00(7) | 00:12:17,00(8) | |
22 | Bartoška Martin (2004) | CZE | LAP | 00:42:11,00 | 00:07:49,00(27) | 00:01:09,00(29) | 00:19:02,00(23) | 00:00:48,00(23) | 00:13:22,00(21) | |
23 | Pánek Šimon (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:42:16,00 | 00:07:34,00(26) | 00:01:02,00(22) | 00:19:28,00(26) | 00:00:37,00(6) | 00:13:36,00(24) | |
24 | Souček Jakub (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:42:35,00 | 00:07:20,00(23) | 00:00:55,00(13) | 00:19:24,00(24) | 00:00:46,00(22) | 00:14:11,00(26) | |
25 | Kábrt Aleš (2005) | CZE | Loko Trutnov | 00:43:11,00 | 00:06:51,00(18) | 00:00:56,00(16) | 00:17:54,00(11) | 00:00:35,00(4) | 00:16:55,00(37) | |
26 | Cardal Nikodém (2004) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:43:18,00 | 00:08:00,00(30) | 00:01:10,00(30) | 00:18:52,00(21) | 00:01:12,00(34) | 00:14:03,00(25) | |
27 | Heth Filip (2005) | CZE | Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počernice, spolek | 00:43:31,00 | 00:08:02,00(31) | 00:01:07,00(25) | 00:18:52,00(20) | 00:01:04,00(32) | 00:14:26,00(27) | |
28 | Nosek Martin (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:43:49,00 | 00:07:10,00(22) | 00:00:54,00(9) | 00:19:45,00(29) | 00:00:56,00(30) | 00:15:04,00(31) | |
29 | Salvet Martin (2004) | CZE | Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z. ú. | 00:43:53,00 | 00:07:21,00(24) | 00:01:16,00(33) | 00:19:31,00(28) | 00:01:13,00(35) | 00:14:32,00(29) | |
30 | Kopecký Jonáš (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:44:09,00 | 00:08:30,00(36) | 00:01:04,00(24) | 00:19:57,00(32) | 00:01:13,00(36) | 00:13:25,00(22) | |
31 | Burdych Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:44:29,00 | 00:07:04,00(21) | 00:01:09,00(28) | 00:19:26,00(25) | 00:01:08,00(33) | 00:15:42,00(35) | |
32 | Hašlar Matyáš (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:44:48,00 | 00:08:16,00(34) | 00:01:23,00(36) | 00:19:54,00(31) | 00:00:43,00(16) | 00:14:31,00(28) | |
33 | Novák Josef (2004) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 00:45:10,00 | 00:08:17,00(35) | 00:01:02,00(23) | 00:20:13,00(34) | 00:00:43,00(14) | 00:14:55,00(30) | |
34 | Vágner Václav (2005) | CZE | Lokomotiva Teplice | 00:45:22,00 | 00:07:54,00(28) | 00:01:18,00(34) | 00:21:50,00(38) | 00:01:03,00(31) | 00:13:17,00(18) | |
35 | Parez Jan (2004) | CZE | Triatlon Team Příbram, z.s. | 00:46:46,00 | 00:07:30,00(25) | 00:01:29,00(38) | 00:21:28,00(37) | 00:00:50,00(24) | 00:15:29,00(33) | |
36 | Fila Adam (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:48:21,00 | 00:08:57,00(38) | 00:01:08,00(26) | 00:21:01,00(36) | 00:00:44,00(18) | 00:16:32,00(36) | |
37 | Kaděrka Alfréd (2005) | CZE | TTC Olomouc | 00:50:15,00 | 00:08:10,00(33) | 00:01:21,00(35) | 00:20:58,00(35) | 00:01:15,00(37) | 00:18:31,00(39) | |
38 | HAMZELKA Lukáš (2005) | CZE | AD team | 00:50:26,00 | 00:09:29,00(39) | 00:01:27,00(37) | 00:20:12,00(33) | 00:01:53,00(40) | 00:17:24,00(38) | |
39 | Šinágl Josef (2004) | CZE | Triatlon Benešov | 00:52:27,00 | 00:10:43,00(40) | 00:02:15,00(40) | 00:22:57,00(39) | 00:00:54,00(28) | 00:15:38,00(34) | |
40 | Sikora Daniel (2005) | CZE | 00:55:57,00 | 00:08:38,00(37) | 00:02:06,00(39) | 00:25:10,00(40) | 00:01:17,00(38) | 00:18:46,00(40) | ||
DNF | Skořepa Adam (2004) | CZE | Loko Trutnov | 00:05:52,00() | 00:00:51,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Charvát Matyáš (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:54:20,00 | 00:07:25,00() | 00:00:51,00() | 00:22:07,00() | 00:00:55,00() | 00:23:01,00() |