Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mičková Kateřina (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:10,00 | 00:02:24,00(4) | 00:07:46,00(1) | |
2 | Chovanečková Nikola (2005) | CZE | SK Kopřivnice | 00:10:15,00 | 00:02:23,00(3) | 00:07:53,00(2) | |
3 | Červenková Denisa (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:21,00 | 00:02:19,00(2) | 00:08:02,00(3) | |
4 | Červenková Kateřina (2004) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:23,00 | 00:02:16,00(1) | 00:08:07,00(5) | |
5 | Fraňková Natálie (2004) | CZE | TT Příbram, z. s. | 00:10:36,00 | 00:02:29,00(5) | 00:08:07,00(4) | |
6 | Ryšávková Emma (2005) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:10:51,00 | 00:02:31,00(9) | 00:08:20,00(8) | |
7 | Teplá Magdaléna (2005) | CZE | SOPKo | 00:10:56,00 | 00:02:38,00(12) | 00:08:18,00(7) | |
8 | Krumlová Alžběta (2004) | CZE | SK JISKRA DOMAŽLICE | 00:11:01,00 | 00:02:29,00(6) | 00:08:32,00(10) | |
9 | Chmátalová Adéla (2004) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:11,00 | 00:02:42,00(18) | 00:08:29,00(9) | |
10 | Vesecká Nicol (2004) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:11:14,00 | 00:02:42,00(17) | 00:08:32,00(11) | |
11 | Dvořáková Petra (2005) | CZE | BRNO TRIATLON TEAM | 00:11:16,00 | 00:02:30,00(8) | 00:08:46,00(12) | |
12 | Peřinová Anna (2005) | CZE | X-team BaNo | 00:11:25,00 | 00:03:08,00(25) | 00:08:17,00(6) | |
13 | Svobodová Agáta (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:34,00 | 00:02:41,00(15) | 00:08:53,00(14) | |
14 | Řezníčková Agáta Viktorie (2005) | CZE | SK Slavia Praha | 00:11:40,00 | 00:02:34,00(10) | 00:09:06,00(19) | |
15 | Dvořáková Kristýna (2005) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:11:47,00 | 00:02:45,00(20) | 00:09:02,00(18) | |
16 | Horáková Natálie (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:11:47,00 | 00:02:41,00(14) | 00:09:07,00(20) | |
17 | Silvey Alexandra (2005) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:51,00 | 00:02:56,00(23) | 00:08:54,00(15) | |
18 | Stuchlíková Natálie (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:11:55,00 | 00:02:43,00(19) | 00:09:12,00(22) | |
19 | Šmídová Anna (2005) | CZE | 00:11:55,00 | 00:02:29,00(7) | 00:09:26,00(23) | ||
20 | Churavá Veronika (2005) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:11:59,00 | 00:02:59,00(24) | 00:09:00,00(16) | |
21 | Šimonová Anežka (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:19,00 | 00:02:48,00(21) | 00:09:31,00(24) | |
22 | Peřinová Zuzana (2005) | CZE | X-team BaNo | 00:12:21,00 | 00:03:31,00(29) | 00:08:50,00(13) | |
23 | Mejsnarová Sára (2004) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:12:24,00 | 00:02:40,00(13) | 00:09:44,00(27) | |
24 | Tichá Natálie (2004) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:12:28,00 | 00:03:18,00(26) | 00:09:10,00(21) | |
25 | Kulinová Klára (2004) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:12:33,00 | 00:03:33,00(30) | 00:09:00,00(17) | |
26 | Čadková Agáta (2005) | CZE | Elab | 00:12:39,00 | 00:02:55,00(22) | 00:09:44,00(26) | |
27 | Říhová Denisa (2004) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:40,00 | 00:02:42,00(16) | 00:09:59,00(28) | |
28 | Justová Adéla (2004) | CZE | 00:13:03,00 | 00:02:35,00(11) | 00:10:28,00(30) | ||
29 | Mazánková Klára (2005) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:13:30,00 | 00:03:50,00(31) | 00:09:41,00(25) | |
30 | Melišková Barbora (2005) | CZE | LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl | 00:13:30,00 | 00:03:26,00(28) | 00:10:03,00(29) | |
31 | Adamová Tereza (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:13:59,00 | 00:03:22,00(27) | 00:10:37,00(31) |