Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plic Ondřej (2009) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:26:38,00 | 00:04:05,00(1) | 00:00:25,00(4) | 00:12:33,00(2) | 00:00:25,00(15) | 00:09:11,00(8) | |
2 | Schneiderka Samuel (2008) | CZE | SK Kopřivnice | 00:26:44,00 | 00:04:07,00(2) | 00:00:32,00(9) | 00:12:25,00(1) | 00:00:24,00(11) | 00:09:16,00(10) | |
3 | Kubias Matěj (2008) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:26:46,00 | 00:04:32,00(5) | 00:00:23,00(2) | 00:12:41,00(4) | 00:00:25,00(15) | 00:08:45,00(2) | |
4 | Kaindl Jelle (2008) | AUT | JOLSPORT | 00:27:06,00 | 00:04:37,00(7) | 00:00:22,00(1) | 00:12:36,00(3) | 00:00:30,00(29) | 00:09:00,00(4) | |
5 | Kovář Jan (2008) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:27:35,00 | 00:04:43,00(9) | 00:00:36,00(13) | 00:12:57,00(5) | 00:00:22,00(4) | 00:08:57,00(3) | |
6 | Krátký Marek (2008) | CZE | ArtSport Team | 00:27:51,00 | 00:04:31,00(4) | 00:00:23,00(2) | 00:13:22,00(9) | 00:00:25,00(15) | 00:09:10,00(7) | |
7 | Lemberka Jan (2008) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:28:22,00 | 00:04:39,00(8) | 00:00:27,00(6) | 00:13:20,00(8) | 00:00:27,00(22) | 00:09:29,00(11) | |
8 | Kmoch Štěpán (2009) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:28:24,00 | 00:05:13,00(17) | 00:00:36,00(13) | 00:13:24,00(11) | 00:00:28,00(25) | 00:08:43,00(1) | |
9 | Svatoš Adam (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:28:30,00 | 00:05:01,00(13) | 00:00:26,00(5) | 00:13:26,00(14) | 00:00:24,00(11) | 00:09:13,00(9) | |
10 | Šoula Václav (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:28:41,00 | 00:05:02,00(14) | 00:00:33,00(11) | 00:13:38,00(16) | 00:00:22,00(4) | 00:09:06,00(5) | |
11 | Ščudla Ondřej (2008) | CZE | SVČ Boskovice | 00:28:44,00 | 00:04:14,00(3) | 00:00:43,00(22) | 00:13:05,00(6) | 00:00:38,00(34) | 00:10:05,00(14) | |
12 | Michálek Antonín (2009) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:29:21,00 | 00:05:27,00(21) | 00:00:27,00(6) | 00:13:42,00(18) | 00:00:37,00(33) | 00:09:08,00(6) | |
13 | Hubáček Ondřej (2009) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:29:42,00 | 00:05:00,00(12) | 00:00:33,00(11) | 00:13:42,00(18) | 00:00:23,00(7) | 00:10:06,00(15) | |
14 | Řezníček Josef (2008) | CZE | Loko Trutnov | 00:29:44,00 | 00:04:48,00(10) | 00:00:41,00(18) | 00:13:25,00(13) | 00:00:31,00(31) | 00:10:19,00(17) | |
15 | Večeřa Matyáš (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:29:53,00 | 00:05:17,00(18) | 00:00:30,00(8) | 00:13:24,00(11) | 00:00:21,00(2) | 00:10:20,00(18) | |
16 | Hellier Bruce (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:30:21,00 | 00:05:36,00(26) | 00:00:42,00(20) | 00:13:23,00(10) | 00:00:29,00(27) | 00:10:12,00(16) | |
17 | Kalda Martin (2009) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:30:28,00 | 00:05:07,00(15) | 00:00:36,00(13) | 00:13:56,00(21) | 00:00:20,00(1) | 00:10:30,00(21) | |
18 | Bajer Vojtěch (2008) | CZE | TITAN TRILIFE | 00:30:57,00 | 00:05:27,00(21) | 00:00:48,00(27) | 00:13:30,00(15) | 00:00:26,00(20) | 00:10:46,00(22) | |
19 | Gončaruk Ilja (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:31:13,00 | 00:05:22,00(20) | 00:00:47,00(25) | 00:14:12,00(26) | 00:00:23,00(7) | 00:10:29,00(20) | |
20 | Macháček Hugo (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:31:14,00 | 00:05:35,00(24) | 00:00:56,00(32) | 00:14:18,00(28) | 00:00:24,00(11) | 00:10:03,00(13) | |
21 | Heřman Jakub (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:31:15,00 | 00:05:21,00(19) | 00:00:52,00(29) | 00:14:37,00(31) | 00:00:23,00(7) | 00:10:01,00(12) | |
22 | Koptík Jiří (2008) | CZE | TriSK ČB | 00:31:26,00 | 00:04:32,00(5) | 00:00:36,00(13) | 00:13:18,00(7) | 00:00:32,00(32) | 00:12:28,00(33) | |
23 | Olšar Robert (2009) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:31:36,00 | 00:04:55,00(11) | 00:00:46,00(23) | 00:13:55,00(20) | 00:00:27,00(22) | 00:11:33,00(29) | |
24 | Váša Theodor (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:31:37,00 | 00:05:35,00(24) | 00:00:53,00(30) | 00:14:17,00(27) | 00:00:30,00(29) | 00:10:22,00(19) | |
25 | Zavřel Jiří (2009) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:31:47,00 | 00:06:09,00(29) | 00:00:32,00(9) | 00:13:39,00(17) | 00:00:22,00(4) | 00:11:06,00(26) | |
26 | Valda Antonín (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:32:12,00 | 00:05:54,00(28) | 00:00:40,00(17) | 00:14:11,00(25) | 00:00:28,00(25) | 00:10:58,00(23) | |
27 | Ihn Tobiáš (2008) | CZE | 4SPORTS TEAM | 00:32:34,00 | 00:05:08,00(16) | 00:00:47,00(25) | 00:14:30,00(29) | 00:00:26,00(20) | 00:11:43,00(31) | |
28 | Auf Jan (2009) | CZE | 00:32:47,00 | 00:05:32,00(23) | 00:00:53,00(30) | 00:14:30,00(29) | 00:00:23,00(7) | 00:11:29,00(28) | ||
29 | Korellus Lukáš (2009) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:32:51,00 | 00:06:09,00(29) | 00:00:41,00(18) | 00:13:58,00(22) | 00:00:25,00(15) | 00:11:38,00(30) | |
30 | Petráček Milan (2009) | CZE | Loko Trutnov | 00:32:58,00 | 00:06:46,00(32) | 00:00:42,00(20) | 00:14:06,00(23) | 00:00:25,00(15) | 00:10:59,00(25) | |
31 | Kotiš Martin (2009) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:34:54,00 | 00:05:52,00(27) | 00:01:38,00(34) | 00:15:59,00(34) | 00:00:27,00(22) | 00:10:58,00(23) | |
32 | Anděl David (2008) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:35:20,00 | 00:07:09,00(33) | 00:00:50,00(28) | 00:14:45,00(32) | 00:00:29,00(27) | 00:12:07,00(32) | |
33 | Dlouhý Vítek (2008) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:35:23,00 | 00:08:03,00(34) | 00:01:25,00(33) | 00:14:07,00(24) | 00:00:21,00(2) | 00:11:26,00(27) | |
34 | Jiruška Matyáš (2009) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:35:58,00 | 00:06:26,00(31) | 00:00:46,00(23) | 00:14:49,00(33) | 00:00:24,00(11) | 00:13:33,00(34) | |
DNF | Volf Štěpán (2008) | CZE | VOKOLOPOLE | 00:04:10,00() | 00:00:40,00() | 00:04:24,00() | 00:00:07,00() | 00:04:32,00() | ||
DNF | Bakoč Hynek (2009) | CZE | STT | 00:05:31,00() | 00:00:44,00() | 00:04:48,00() | 00:00:07,00() | 00:04:54,00() |