Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrdlička Hynek (2005) | CZE | PK JH | 00:09:33,00 | 00:02:24,00(1) | 00:07:09,00(3) | |
2 | Eliáš David (2005) | CZE | TRI KLUB Příbram | 00:09:36,00 | 00:02:33,00(2) | 00:07:03,00(1) | |
3 | Blatný Jáchym (2005) | CZE | Elab | 00:09:57,00 | 00:02:37,00(7) | 00:07:20,00(4) | |
4 | Homola Jakub (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:00,00 | 00:02:39,00(8) | 00:07:20,00(5) | |
5 | Růža Tomáš (2005) | CZE | ATK Šlapanice | 00:10:09,00 | 00:03:00,00(19) | 00:07:09,00(2) | |
6 | Charvát Matyáš (2005) | CZE | Elite Sport Boskovice | 00:10:13,00 | 00:02:52,00(15) | 00:07:21,00(6) | |
7 | Plic Lukáš (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:10:18,00 | 00:02:57,00(17) | 00:07:21,00(7) | |
8 | Cihlář Prokop (2006) | CZE | TT LOKO Beroun | 00:10:30,00 | 00:02:35,00(5) | 00:07:55,00(11) | |
9 | Hamata Lukáš (2005) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:10:31,00 | 00:03:09,00(22) | 00:07:21,00(8) | |
10 | Žirovnický Jan (2005) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:10:34,00 | 00:02:49,00(12) | 00:07:45,00(9) | |
11 | Růžička Vojtěch (2006) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:10:39,00 | 00:02:48,00(10) | 00:07:51,00(10) | |
12 | Auf Jakub (2005) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:10:41,00 | 00:02:35,00(3) | 00:08:06,00(15) | |
13 | Března Matěj (2005) | CZE | Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč. spolek | 00:11:02,00 | 00:02:57,00(16) | 00:08:05,00(14) | |
14 | Koblížek Mikuláš (2006) | CZE | 00:11:08,00 | 00:02:50,00(13) | 00:08:18,00(16) | ||
15 | Hartman Šimon (2005) | CZE | Elab | 00:11:09,00 | 00:02:48,00(11) | 00:08:21,00(17) | |
16 | Klíček Petr (2006) | CZE | 00:11:15,00 | 00:03:10,00(23) | 00:08:05,00(13) | ||
17 | Kábrt Aleš (2005) | CZE | Loko Trutnov | 00:11:18,00 | 00:03:20,00(26) | 00:07:59,00(12) | |
18 | Štolba Tomáš (2006) | CZE | TJ Sokol Senohraby | 00:11:22,00 | 00:03:00,00(20) | 00:08:21,00(18) | |
19 | Hosa Šimon (2006) | CZE | SPSHK | 00:11:34,00 | 00:02:44,00(9) | 00:08:50,00(21) | |
20 | Pařízek Matěj (2006) | CZE | SPSHK | 00:11:36,00 | 00:02:36,00(6) | 00:09:00,00(23) | |
21 | Chmátal David (2005) | CZE | LBS sport team | 00:11:39,00 | 00:03:14,00(24) | 00:08:25,00(20) | |
22 | Kučera Robert (2006) | CZE | Triatlet Karlovy Vary z.s. | 00:11:46,00 | 00:02:50,00(14) | 00:08:56,00(22) | |
23 | Caha Adam (2005) | CZE | Tělovýchovná jednota Spartak Třebíč. spolek | 00:12:08,00 | 00:02:35,00(4) | 00:09:33,00(24) | |
24 | HEITH Filip (2005) | CZE | TRI SKI Horní Počernice | 00:12:17,00 | 00:03:53,00(28) | 00:08:24,00(19) | |
25 | Slezák Adam (2006) | CZE | PKPAR | 00:12:46,00 | 00:02:58,00(18) | 00:09:49,00(27) | |
26 | Kopecký Ondřej (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:12:51,00 | 00:03:17,00(25) | 00:09:34,00(25) | |
27 | Valda Josef (2005) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:53,00 | 00:03:04,00(21) | 00:09:48,00(26) | |
28 | KREJČÍŘ Tomáš (2006) | CZE | PŠ Lachmánek | 00:13:41,00 | 00:03:51,00(27) | 00:09:51,00(28) | |
29 | Strunz Martin (2006) | CZE | TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice | 00:16:46,00 | 00:03:53,00(29) | 00:12:53,00(29) | |
DNF | Michálek Šimon (2005) | CZE | PK JH | 00:02:22,00() | --- |