Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šiška Adam (2011) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:11:05,00 | 00:01:34,00(2) | 00:00:29,00(2) | 00:04:16,00(1) | 00:00:19,00(1) | 00:04:27,00(5) | |
2 | Strangmüller Maxim (2011) | CZE | ROAD2KONA | 00:11:19,00 | 00:01:32,00(1) | 00:00:30,00(3) | 00:04:19,00(2) | 00:00:32,00(27) | 00:04:25,00(4) | |
3 | Holiček Samuel (2011) | CZE | IRON STARS BEROUN | 00:11:27,00 | 00:01:48,00(5) | 00:00:33,00(5) | 00:04:38,00(9) | 00:00:21,00(2) | 00:04:06,00(1) | |
4 | Kovář Antonín (2011) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:11:35,00 | 00:01:40,00(3) | 00:00:38,00(11) | 00:04:30,00(3) | 00:00:26,00(12) | 00:04:21,00(3) | |
5 | Minařík Tomáš (2011) | CZE | --- | 00:11:48,00 | 00:01:57,00(13) | 00:00:39,00(13) | 00:04:38,00(8) | 00:00:22,00(3) | 00:04:11,00(2) | |
6 | Paták David (2012) | CZE | ROAD2KONA | 00:11:57,00 | 00:01:49,00(6) | 00:00:32,00(4) | 00:04:39,00(10) | 00:00:24,00(7) | 00:04:32,00(6) | |
7 | Staněk Jan (2011) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:12:02,00 | 00:01:52,00(9) | 00:00:35,00(7) | 00:04:33,00(4) | 00:00:24,00(8) | 00:04:38,00(8) | |
8 | Benda Vladimír (2011) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:12:04,00 | 00:01:47,00(4) | 00:00:29,00(1) | 00:04:46,00(14) | 00:00:29,00(14) | 00:04:34,00(7) | |
9 | Plucar Vojtěch (2011) | CZE | TCV Jindřichův Hradec | 00:12:05,00 | 00:01:54,00(11) | 00:00:34,00(6) | 00:04:36,00(7) | 00:00:22,00(4) | 00:04:39,00(9) | |
10 | Grom Viliam (2012) | CZE | ROAD2KONA | 00:12:33,00 | 00:02:03,00(16) | 00:00:37,00(9) | 00:04:34,00(6) | 00:00:24,00(6) | 00:04:55,00(15) | |
11 | Jenčík Jakub (2012) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:12:37,00 | 00:02:07,00(20) | 00:00:40,00(14) | 00:04:45,00(13) | 00:00:23,00(5) | 00:04:42,00(10) | |
12 | Rolný Jakub (2011) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:12:47,00 | 00:01:53,00(10) | 00:00:42,00(15) | 00:04:42,00(11) | 00:00:25,00(10) | 00:05:05,00(18) | |
13 | Schneiderka Nicolas (2011) | CZE | SK Kopřivnice | 00:13:04,00 | 00:01:51,00(8) | 00:00:38,00(12) | 00:04:33,00(5) | 00:00:37,00(30) | 00:05:24,00(27) | |
14 | Pokorný Štěpán (2012) | CZE | 2BWINNER TEAM | 00:13:07,00 | 00:01:50,00(7) | 00:00:37,00(8) | 00:05:01,00(23) | 00:00:29,00(13) | 00:05:10,00(20) | |
15 | Houška Matyáš (2011) | CZE | ROAD2KONA | 00:13:11,00 | 00:01:58,00(14) | 00:00:38,00(10) | 00:04:51,00(17) | 00:00:24,00(9) | 00:05:20,00(26) | |
16 | Starý Jakub (2012) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:13:12,00 | 00:02:05,00(17) | 00:00:57,00(26) | 00:04:54,00(20) | 00:00:26,00(11) | 00:04:49,00(12) | |
17 | Prokop Tomáš (2011) | CZE | TJ BIŽU JBC | 00:13:15,00 | 00:01:54,00(12) | 00:01:06,00(29) | 00:04:55,00(21) | 00:00:30,00(19) | 00:04:48,00(11) | |
18 | Štíbr David (2012) | CZE | ROAD2KONA | 00:13:17,00 | 00:02:09,00(22) | 00:00:44,00(18) | 00:04:57,00(22) | 00:00:33,00(29) | 00:04:52,00(14) | |
19 | Toul Jan (2011) | CZE | TriSK ČB | 00:13:18,00 | 00:02:06,00(18) | 00:00:43,00(16) | 00:04:43,00(12) | 00:00:30,00(20) | 00:05:16,00(25) | |
20 | Mikulanda Alexandr (2012) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:13:32,00 | 00:02:27,00(24) | 00:00:46,00(20) | 00:04:53,00(19) | 00:00:29,00(15) | 00:04:57,00(16) | |
21 | Lukeš Jan (2012) | CZE | Triatlon Plzeň | 00:13:33,00 | 00:02:07,00(19) | 00:00:53,00(23) | 00:05:10,00(25) | 00:00:32,00(26) | 00:04:51,00(13) | |
22 | Vrobel Jan (2012) | CZE | Kerberos | 00:13:35,00 | 00:02:01,00(15) | 00:01:06,00(28) | 00:04:47,00(15) | 00:00:31,00(22) | 00:05:10,00(21) | |
23 | Peterka Aleš (2011) | CZE | TriSK ČB | 00:13:41,00 | 00:02:08,00(21) | 00:00:45,00(19) | 00:05:02,00(24) | 00:00:32,00(25) | 00:05:14,00(23) | |
24 | Bednář Šimon (2012) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:13:44,00 | 00:02:20,00(23) | 00:00:47,00(21) | 00:04:52,00(18) | 00:00:32,00(28) | 00:05:13,00(22) | |
25 | Andreovský Ferdinand (2011) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:14:14,00 | 00:02:57,00(30) | 00:00:54,00(24) | 00:04:49,00(16) | 00:00:29,00(16) | 00:05:06,00(19) | |
26 | Korellus Jakub (2011) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:14:23,00 | 00:02:34,00(27) | 00:00:50,00(22) | 00:05:14,00(26) | 00:00:31,00(21) | 00:05:15,00(24) | |
27 | Hubáček Jakub (2012) | CZE | Triathlon Team Tábor | 00:14:46,00 | 00:02:36,00(28) | 00:00:43,00(17) | 00:05:20,00(27) | 00:00:30,00(18) | 00:05:37,00(29) | |
28 | Čunát Filip (2012) | CZE | Triatlon Česká Lípa | 00:15:12,00 | 00:02:31,00(26) | 00:01:02,00(27) | 00:05:23,00(28) | 00:00:31,00(22) | 00:05:46,00(30) | |
29 | Kuchař Kristián (2011) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 00:15:19,00 | 00:02:43,00(29) | 00:00:56,00(25) | 00:05:35,00(29) | 00:00:32,00(24) | 00:05:33,00(28) | |
30 | Andreovský Bartoloměj (2012) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 00:15:42,00 | 00:03:21,00(31) | 00:01:15,00(30) | 00:05:37,00(30) | 00:00:29,00(17) | 00:04:59,00(17) | |
31 | Mužíček Jakub (2012) | CZE | TJ Bižuterie Jablonec | 00:18:08,00 | 00:02:28,00(25) | 00:01:41,00(31) | 00:06:15,00(31) | 00:00:40,00(31) | 00:07:04,00(31) |