Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | MTB | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SERRIERES Arthur (1994) | FRA | T2S | 02:33:26,00 | 00:19:49,00(5) | 00:00:46,00(1) | 01:30:16,00(3) | 00:00:30,00(2) | 00:42:06,00(1) | |
2 | CHANE Maxim (1996) | FRA | Nissa triathlon / Team Organicoach Xterra | 02:34:03,00 | 00:18:14,00(1) | 00:00:47,00(2) | 01:29:33,00(1) | 00:00:28,00(1) | 00:45:02,00(2) | |
3 | Kočař Lukáš (1992) | CZE | Konrad Tools Triathlon team | 02:36:19,00 | 00:18:16,00(2) | 00:00:57,00(4) | 01:30:47,00(4) | 00:00:45,00(12) | 00:45:34,00(4) | |
4 | SLOTH NIELSEN Jens Emil (1999) | DEN | Outdoor Bjerringbro/scott Sports Denmark | 02:40:02,00 | 00:20:49,00(7) | 00:01:09,00(9) | 01:30:12,00(2) | 00:01:11,00(27) | 00:46:41,00(5) | |
5 | RINALDI Filippo (1991) | ITA | CUS PARMA | 02:41:26,00 | 00:19:47,00(4) | 00:00:56,00(3) | 01:34:55,00(6) | 00:00:38,00(6) | 00:45:11,00(3) | |
6 | Bednarský Vojtěch (1997) | CZE | TITAN TRILIFE | 02:48:40,00 | 00:22:54,00(16) | 00:01:02,00(8) | 01:34:22,00(5) | 00:00:35,00(4) | 00:49:47,00(11) | |
7 | Cmunt Petr (1996) | CZE | Triclub Česká Lípa | 02:49:46,00 | 00:25:31,00(23) | 00:01:41,00(16) | 01:34:58,00(7) | 00:00:45,00(13) | 00:46:50,00(6) | |
8 | WOLPERT Hannes (1991) | GER | Racextract Racing Team | 02:50:21,00 | 00:19:54,00(6) | 00:00:59,00(6) | 01:40:18,00(11) | 00:00:41,00(8) | 00:48:30,00(8) | |
9 | ZANENGA Andrea (1991) | ITA | Pool Cant? 1999 | 02:51:21,00 | 00:22:10,00(13) | 00:01:20,00(13) | 01:38:31,00(8) | 00:00:54,00(18) | 00:48:25,00(7) | |
10 | Holomoucký Adam (1999) | CZE | ELAB Team | 02:54:08,00 | 00:21:10,00(10) | 00:01:11,00(10) | 01:41:30,00(14) | 00:00:39,00(7) | 00:49:38,00(10) | |
11 | SPITZHORN Timo (2000) | GER | Kern-Haus Team RSG Montabaur | 02:54:21,00 | 00:18:54,00(3) | 00:01:17,00(12) | 01:42:03,00(15) | 00:00:37,00(5) | 00:51:29,00(15) | |
12 | RINALDI Marco (1994) | ITA | Cus Parma Triathlon | 02:55:09,00 | 00:21:56,00(11) | 00:00:58,00(5) | 01:40:15,00(10) | 00:00:45,00(11) | 00:51:15,00(13) | |
13 | Janata Boris (1994) | SVK | Kompava H-Triathlon Team | 02:56:45,00 | 00:20:51,00(8) | 00:01:32,00(15) | 01:42:03,00(16) | 00:00:55,00(19) | 00:51:25,00(14) | |
14 | RABENSTEIN Jonas (1992) | GER | RSC Neukirchen | 02:59:13,00 | 00:24:47,00(20) | 00:02:53,00(34) | 01:40:28,00(12) | 00:01:10,00(26) | 00:49:55,00(12) | |
15 | FELLMANN Pâris (1999) | LUX | ORGANICOACH | 03:00:32,00 | 00:24:29,00(19) | 00:01:15,00(11) | 01:44:41,00(19) | 00:00:58,00(20) | 00:49:08,00(9) | |
16 | Petiška Ondřej (1997) | CZE | Cycology | 03:00:56,00 | 00:22:48,00(15) | 00:01:02,00(7) | 01:42:20,00(17) | 00:00:45,00(14) | 00:54:00,00(18) | |
17 | Růžička Jakub (2000) | CZE | Cyklo Bendl | 03:02:46,00 | 00:22:57,00(17) | 00:01:45,00(18) | 01:38:55,00(9) | 00:01:08,00(25) | 00:58:01,00(24) | |
18 | LAMPRECHT Philipp (1994) | AUT | Stefflhof Adventures | 03:06:18,00 | 00:22:05,00(12) | 00:02:02,00(22) | 01:49:26,00(23) | 00:01:12,00(28) | 00:51:34,00(16) | |
19 | Svatik Daniel (1996) | SVK | 03:06:40,00 | 00:26:46,00(27) | 00:02:30,00(32) | 01:41:23,00(13) | 00:01:07,00(24) | 00:54:55,00(20) | ||
20 | Cintula Lukáš (1991) | SVK | ENDEKA BASSTA team | 03:08:09,00 | 00:25:54,00(24) | 00:01:44,00(17) | 01:45:11,00(20) | 00:00:45,00(9) | 00:54:35,00(19) | |
21 | PEDERSEN Anders Winkler (1992) | DEN | Odense Triathlon Club | 03:10:21,00 | 00:23:17,00(18) | 00:02:10,00(26) | 01:48:51,00(22) | 00:01:02,00(22) | 00:55:01,00(21) | |
22 | Adamec Radek (1991) | CZE | 2bwinner | 03:11:33,00 | 00:26:11,00(26) | 00:01:31,00(14) | 01:47:49,00(21) | 00:00:45,00(10) | 00:55:18,00(22) | |
23 | GAGO Juraj (1996) | SVK | PERRY 3 CLUB | 03:12:00,00 | 00:25:04,00(21) | 00:02:15,00(27) | 01:49:52,00(24) | 00:01:22,00(32) | 00:53:27,00(17) | |
24 | BAUM Manuel (1995) | GER | TSV Bad Reichenhall | 03:17:46,00 | 00:21:08,00(9) | 00:02:18,00(28) | 01:56:53,00(27) | 00:01:24,00(33) | 00:56:03,00(23) | |
25 | Voltr Tomas (1992) | CZE | 2bwinner | 03:21:05,00 | 00:22:35,00(14) | 00:03:06,00(35) | 01:52:22,00(25) | 00:01:41,00(34) | 01:01:20,00(26) | |
26 | Rádl Jakub (1992) | CZE | Velosport Domažlice | 03:21:18,00 | 00:30:38,00(35) | 00:02:10,00(25) | 01:43:07,00(18) | 00:01:04,00(23) | 01:04:19,00(27) | |
27 | Kohel Petr (1993) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 03:26:27,00 | 00:25:59,00(25) | 00:01:52,00(21) | 01:56:43,00(26) | 00:00:48,00(17) | 01:01:05,00(25) | |
28 | ZELLER Tobias (1993) | GER | TV Burglengenfeld | 03:39:13,00 | 00:26:49,00(28) | 00:02:10,00(24) | 02:04:02,00(28) | 00:00:59,00(21) | 01:05:13,00(28) | |
29 | HNIZDIL Martin (1991) | CZE | RESOLUTION TEAM | 03:51:17,00 | 00:28:21,00(31) | 00:01:49,00(20) | 02:11:39,00(30) | 00:00:46,00(15) | 01:08:42,00(32) | |
30 | Jindra David (1992) | CZE | TSK Praha | 03:55:42,00 | 00:25:14,00(22) | 00:02:04,00(23) | 02:09:57,00(29) | 00:01:14,00(30) | 01:17:13,00(33) | |
31 | FUSSI Alexander (1991) | AUT | 03:58:51,00 | 00:26:55,00(29) | 00:02:37,00(33) | 02:21:39,00(32) | 00:01:59,00(35) | 01:05:41,00(29) | ||
32 | SELLIER Robert (1993) | GER | 04:06:30,00 | 00:27:05,00(30) | 00:02:30,00(31) | 02:29:52,00(35) | 00:00:47,00(16) | 01:06:17,00(30) | ||
33 | Kališko Ondřej (1992) | CZE | 04:12:47,00 | 00:33:24,00(36) | 00:02:24,00(30) | 02:27:56,00(34) | 00:01:14,00(29) | 01:07:50,00(31) | ||
34 | PLOS David (1995) | CZE | 04:17:46,00 | 00:30:16,00(34) | 00:02:23,00(29) | 02:27:18,00(33) | 00:00:31,00(3) | 01:17:19,00(34) | ||
35 | Kalina Martin (1993) | CZE | 04:19:15,00 | 00:29:21,00(33) | 00:01:46,00(19) | 02:19:47,00(31) | 00:01:17,00(31) | 01:27:05,00(36) | ||
36 | Klíma Petr (1996) | CZE | Šumavský triatlon (ŠuTri) | 04:39:13,00 | 00:28:25,00(32) | 00:04:06,00(36) | 02:41:00,00(36) | 00:02:44,00(36) | 01:22:58,00(35) | |
DNF | KRUPA Andrej (1994) | SVK | PERRY 3 CLUB | 00:26:17,00() | 00:03:14,00() | 03:07:05,00() | 00:03:29,00() | --- | ||
DNF | Dušek Karel (1996) | CZE | X-team BaNo | 00:19:10,00() | 00:01:14,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | KOKOT Krzysztof (1992) | POL | 2K Sport Team | 00:22:10,00() | 00:01:02,00() | 01:43:46,00() | 00:00:53,00() | --- | ||
DNF | MARTINEZ Jacques (1997) | FRA | HTC - Geko Bike | 00:19:51,00() | 00:00:46,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Strnad Tomáš (1993) | CZE | CYCOLOGY BIKESHOP | 00:21:57,00() | 00:01:05,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Leszkow David (2000) | CZE | Šumavský triatlon Prachatice | 00:19:47,00() | 00:01:30,00() | --- | --- | --- |