Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veselý Miroslav (1963) | CZE | GLASSMAN TT | 04:40:41,00 | 00:32:49,00(5) | 00:02:09,00(10) | 02:27:53,00(3) | 00:01:04,00(4) | 01:36:45,00(2) | |
2 | Švarc Petr (1966) | CZE | TRI KLUB PŘÍBRAM | 04:42:45,00 | 00:36:11,00(12) | 00:01:57,00(6) | 02:36:24,00(9) | 00:01:02,00(2) | 01:27:12,00(1) | |
3 | Pekárek Milan (1965) | CZE | TSK PRAHA | 04:47:12,00 | 00:30:50,00(2) | 00:01:13,00(1) | 02:26:21,00(2) | 00:01:07,00(5) | 01:47:40,00(10) | |
4 | Procházka Milan (1966) | CZE | TJ SPARTAK TŘEBÍČ | 04:53:16,00 | 00:34:55,00(7) | 00:01:36,00(2) | 02:35:02,00(6) | 00:00:56,00(1) | 01:40:47,00(5) | |
5 | Jahoda Richard (1965) | CZE | BKP | 04:56:55,00 | 00:39:30,00(18) | 00:01:54,00(5) | 02:25:53,00(1) | 00:02:31,00(21) | 01:47:07,00(8) | |
6 | Krutílek Marek (1965) | CZE | TT PARDUBICE | 04:59:06,00 | 00:32:34,00(4) | 00:02:19,00(14) | 02:29:03,00(4) | 00:01:11,00(6) | 01:54:00,00(15) | |
7 | Svoboda Jiří (1966) | CZE | Sokol Zvánovice | 05:04:29,00 | 00:35:30,00(9) | 00:02:13,00(13) | 02:35:37,00(7) | 00:01:24,00(9) | 01:49:45,00(12) | |
8 | Kurka Vít (1962) | CZE | Sportovní klub Triatlon klub Opava | 05:04:47,00 | 00:35:06,00(8) | 00:03:15,00(23) | 02:37:28,00(12) | 00:01:46,00(11) | 01:47:13,00(9) | |
9 | Kokeš Vlastimil (1965) | CZE | TK DUKO Rýmařov | 05:07:06,00 | 00:41:55,00(22) | 00:02:40,00(16) | 02:37:15,00(11) | 00:02:25,00(19) | 01:42:50,00(6) | |
10 | Vavák Libor (1965) | CZE | Sokol Sadská | 05:07:10,00 | 00:39:35,00(19) | 00:01:51,00(3) | 02:31:51,00(5) | 00:01:14,00(7) | 01:52:39,00(14) | |
11 | Jakoubek Zdeněk (1966) | CZE | MULTISPORT Club | 05:07:50,00 | 00:39:13,00(17) | 00:01:58,00(7) | 02:39:44,00(15) | 00:01:56,00(13) | 01:45:00,00(7) | |
12 | Martínek Jan (1963) | CZE | TK VYŠEHRAD | 05:10:44,00 | 00:35:49,00(10) | 00:02:08,00(8) | 02:43:29,00(18) | 00:01:03,00(3) | 01:48:15,00(11) | |
13 | Kučera Luděk (1964) | CZE | Veterina - Jihlava | 05:25:53,00 | 00:43:49,00(26) | 00:04:12,00(31) | 02:58:26,00(26) | 00:02:14,00(16) | 01:37:12,00(3) | |
14 | Brádle Jan (1962) | CZE | ENERGY TEAM | 05:26:56,00 | 00:39:10,00(16) | 00:03:30,00(27) | 02:42:07,00(16) | 00:02:22,00(18) | 01:59:46,00(17) | |
15 | Pfeifer Tomáš (1966) | CZE | ENERGY TEAM | 05:27:37,00 | 00:36:07,00(11) | 00:03:56,00(29) | 02:37:04,00(10) | 00:02:14,00(17) | 02:08:17,00(22) | |
16 | Novotný Luděk (1962) | CZE | SK Žamberk | 05:30:38,00 | 00:42:16,00(24) | 00:01:52,00(4) | 02:44:04,00(20) | 00:01:42,00(10) | 02:00:45,00(18) | |
17 | Fáber Viliam (1962) | CZE | 05:32:22,00 | 00:37:16,00(13) | 00:03:07,00(21) | 02:43:47,00(19) | 00:01:19,00(8) | 02:06:53,00(21) | ||
18 | Ciboch Tomáš (1965) | CZE | 05:32:23,00 | 00:40:22,00(20) | 00:03:11,00(22) | 02:55:22,00(24) | 00:01:59,00(14) | 01:51:31,00(13) | ||
19 | Vlastislav Krenicky (1962) | SVK | KAMA Prešov | 05:33:29,00 | 00:52:43,00(34) | 00:03:26,00(25) | 02:38:13,00(13) | 00:02:47,00(25) | 01:56:21,00(16) | |
20 | Hofman Oldřich (1963) | CZE | TC DOBRUŠKA | 05:34:32,00 | 00:46:51,00(30) | 00:02:11,00(11) | 02:39:34,00(14) | 00:02:01,00(15) | 02:03:54,00(19) | |
21 | Chocholouš Vít (1964) | CZE | ULTRASPORT Sokolov, o.s. | 05:40:05,00 | 00:38:24,00(15) | 00:03:01,00(20) | 02:46:41,00(22) | 00:02:40,00(22) | 02:09:20,00(23) | |
22 | Hájek Miroslav (1965) | CZE | SK P.Bezruč | 05:40:08,00 | 00:40:23,00(21) | 00:02:37,00(15) | 02:35:55,00(8) | 00:01:51,00(12) | 02:19:22,00(28) | |
23 | Rýpar Miloslav (1963) | CZE | 05:50:37,00 | 00:38:24,00(14) | 00:03:42,00(28) | 03:00:15,00(28) | 00:02:56,00(28) | 02:05:20,00(20) | ||
24 | Ulma Tomáš (1964) | CZE | 05:52:32,00 | 00:47:50,00(31) | 00:07:39,00(34) | 03:15:13,00(34) | 00:02:26,00(20) | 01:39:24,00(4) | ||
25 | Zdráhal Jaroslav (1963) | CZE | TTS OSEK nad Bečvou | 05:53:18,00 | 00:32:28,00(3) | 00:02:48,00(17) | 02:44:39,00(21) | 00:02:43,00(23) | 02:30:40,00(30) | |
26 | Laur Zbyněk (1962) | CZE | 05:54:50,00 | 00:34:44,00(6) | 00:02:57,00(19) | 02:53:50,00(23) | 00:03:52,00(33) | 02:19:27,00(29) | ||
27 | Šůs Jaroslav (1965) | CZE | NOVIS TK PRAHA | 06:05:16,00 | 00:44:00,00(27) | 00:02:09,00(9) | 02:57:34,00(25) | 00:02:54,00(27) | 02:18:38,00(27) | |
28 | Bezucha Jiří (1962) | CZE | 06:11:29,00 | 00:45:26,00(29) | 00:05:14,00(32) | 03:02:57,00(29) | 00:02:47,00(24) | 02:15:06,00(24) | ||
29 | Šilar Tomáš (1963) | CZE | SK Staročernsko | 06:12:43,00 | 00:43:37,00(25) | 00:03:26,00(26) | 03:04:56,00(30) | 00:03:42,00(30) | 02:17:01,00(25) | |
30 | Mrozek Roman (1965) | POL | IM 2010 Katowice | 06:16:26,00 | 00:45:02,00(28) | 00:02:57,00(18) | 02:42:26,00(17) | 00:03:50,00(32) | 02:42:11,00(33) | |
31 | Rasocha Petr (1965) | CZE | Blast Team Praha | 06:17:16,00 | 00:30:43,00(1) | 00:03:16,00(24) | 02:59:43,00(27) | 00:02:48,00(26) | 02:40:45,00(32) | |
32 | Drápal Pavel (1963) | CZE | Orel Křenovice | 06:28:13,00 | 00:42:05,00(23) | 00:05:27,00(33) | 03:05:49,00(31) | 00:03:16,00(29) | 02:31:37,00(31) | |
33 | Mičulka Aleš (1963) | CZE | SK Srch | 06:29:19,00 | 00:49:11,00(32) | 00:03:58,00(30) | 03:14:48,00(33) | 00:03:43,00(31) | 02:17:40,00(26) | |
34 | Krátký Josef (1965) | CZE | LABE TRI CLUB | 07:12:16,00 | 00:51:58,00(33) | 00:02:13,00(12) | 03:14:01,00(32) | 00:04:42,00(34) | 02:59:23,00(34) | |
DNF | Danel Alexander (1966) | CZE | LÉKAŘSKÝ TK PRAHA | 00:32:37,00() | 00:02:18,00() | 02:25:29,00() | 00:09:03,00() | --- | ||
DNF | Richter Pavel (1966) | CZE | OT SK SPORTPRESTIŽ | 00:36:32,00() | 00:02:16,00() | 02:28:18,00() | 00:03:00,00() | --- |