Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vabroušek Petr (1973) | CZE | TITAN TRILIFE | 04:46:05,00 | 00:29:55,00(1) | 00:01:04,00(1) | 02:38:48,00(1) | 00:01:02,00(1) | 01:35:13,00(2) | |
2 | Kleibl Martin (1973) | CZE | 2BWINNER TEAM | 04:46:59,00 | 00:31:40,00(2) | 00:02:41,00(6) | 02:45:58,00(5) | 00:01:18,00(3) | 01:25:20,00(1) | |
3 | Štangler David (1974) | CZE | Loko Trutnov | 05:01:50,00 | 00:32:45,00(3) | 00:04:11,00(17) | 02:44:56,00(4) | 00:02:19,00(12) | 01:37:38,00(4) | |
4 | Krejdl Aleš (1975) | CZE | 05:03:03,00 | 00:34:17,00(4) | 00:02:33,00(5) | 02:44:28,00(3) | 00:01:54,00(10) | 01:39:49,00(6) | ||
5 | Beňa Marek (1976) | CZE | Zapro team | 05:10:04,00 | 00:34:29,00(5) | 00:03:00,00(9) | 02:47:53,00(6) | 00:01:33,00(4) | 01:43:08,00(9) | |
6 | Juřička Jiří (1976) | CZE | 05:12:20,00 | 00:37:32,00(9) | 00:02:29,00(4) | 02:48:25,00(7) | 00:01:53,00(9) | 01:41:59,00(8) | ||
7 | Jelínek Aleš (1975) | CZE | 05:14:12,00 | 00:37:11,00(8) | 00:03:15,00(10) | 02:44:02,00(2) | 00:01:47,00(6) | 01:47:54,00(12) | ||
8 | Weimann Jakub (1973) | CZE | 05:14:59,00 | 00:37:05,00(7) | 00:02:58,00(8) | 02:56:49,00(9) | 00:02:36,00(14) | 01:35:29,00(3) | ||
9 | Kadidlo Jiří (1972) | CZE | CK Slovan Moravská Třebová | 05:16:21,00 | 00:41:00,00(13) | 00:03:54,00(15) | 02:49:11,00(8) | 00:02:31,00(13) | 01:39:43,00(5) | |
10 | Pazdera Miroslav (1972) | CZE | Zapro team | 05:29:35,00 | 00:42:42,00(16) | 00:01:55,00(2) | 02:58:26,00(11) | 00:01:50,00(8) | 01:44:39,00(10) | |
11 | Oravec Ľuboš (1972) | SVK | PROefekt | 05:35:29,00 | 00:42:46,00(17) | 00:05:24,00(21) | 03:02:43,00(12) | 00:03:00,00(17) | 01:41:33,00(7) | |
12 | Vopálenský Tomáš (1972) | CZE | ArtSport Team | 05:36:51,00 | 00:49:09,00(20) | 00:02:50,00(7) | 02:56:52,00(10) | 00:01:48,00(7) | 01:46:09,00(11) | |
13 | Lapeš Jaromír (1976) | CZE | 05:51:12,00 | 00:39:26,00(10) | 00:03:21,00(12) | 03:14:46,00(16) | 00:03:19,00(20) | 01:50:18,00(13) | ||
14 | Rež Zdeněk (1972) | CZE | 05:58:20,00 | 00:40:58,00(12) | 00:03:22,00(13) | 03:17:30,00(18) | 00:02:05,00(11) | 01:54:23,00(14) | ||
15 | Škarka René (1976) | CZE | SK Termit | 06:02:49,00 | 00:41:14,00(14) | 00:02:02,00(3) | 03:12:13,00(14) | 00:01:02,00(1) | 02:06:16,00(16) | |
16 | Lang Jaroslav (1972) | CZE | FABRIKAMAN | 06:09:04,00 | 00:42:51,00(18) | 00:04:04,00(16) | 03:10:47,00(13) | 00:01:46,00(5) | 02:09:34,00(18) | |
17 | Vydra Karel (1972) | CZE | TJ Sokol Žebrák | 06:17:44,00 | 00:49:40,00(21) | 00:05:26,00(23) | 03:15:38,00(17) | 00:03:48,00(21) | 02:03:10,00(15) | |
18 | Hruška Tomáš (1976) | CZE | 06:23:11,00 | 00:43:14,00(19) | 00:05:24,00(21) | 03:22:54,00(19) | 00:04:50,00(23) | 02:06:47,00(17) | ||
19 | Rulíšek Lubomír (1972) | CZE | VSK Přírodní vědyPraha | 06:24:05,00 | 00:40:39,00(11) | 00:05:12,00(20) | 03:25:44,00(20) | 00:02:42,00(15) | 02:09:45,00(19) | |
20 | Novák Viktor (1976) | CZE | kalirna.cz | 06:26:15,00 | 00:42:05,00(15) | 00:03:37,00(14) | 03:27:45,00(21) | 00:02:47,00(16) | 02:10:00,00(20) | |
21 | Ceral Michal (1973) | CZE | 3D Fitness RT | 06:52:47,00 | 00:37:00,00(6) | 00:03:20,00(11) | 03:13:14,00(15) | 00:03:01,00(18) | 02:56:09,00(24) | |
22 | Vařeka Roman (1973) | CZE | 06:54:43,00 | 00:50:26,00(22) | 00:04:55,00(19) | 03:36:44,00(23) | 00:04:08,00(22) | 02:18:27,00(21) | ||
23 | Libánský Petr (1973) | CZE | 07:13:04,00 | 00:56:12,00(23) | 00:04:12,00(18) | 03:36:09,00(22) | 00:06:26,00(24) | 02:30:03,00(22) | ||
24 | Kubisz Roman (1973) | CZE | KPM | 07:17:53,00 | 00:58:10,00(24) | 00:07:54,00(24) | 03:38:16,00(24) | 00:03:18,00(19) | 02:30:14,00(23) | |
DNF | Hendrych Jaroslav (1975) | CZE | Tri club Česká Lípa | 00:42:54,00() | 00:03:19,00() | 02:29:12,00() | --- | --- | ||
DNF | Pittner Roman (1974) | CZE | SBR TRI-TEAM LITOMYŠL | 00:42:16,00() | 00:02:51,00() | --- | --- | --- | ||
DNS | Borusík Ondrej (1972) | CZE | KSV | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Krsek Tomas (1972) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Petrásek Václav (1976) | CZE | BKP | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Zrůst Michal (1975) | CZE | UZEL ELITE Team | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Franc Petr (1974) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Hašlar Přemysl (1975) | CZE | VOKOLOPOLE | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Sás Ladislav (1972) | CZE | SK Vyhlídka Šternberk | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Barabashev Pavel (1975) | CZE | ROAD2KONA | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Fojkes Radim (1972) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Heřman Tomáš (1976) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Lebeda Jakub (1972) | CZE | IRON STARS BEROUN | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Mareš Jan (1974) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- |