Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uhlíř Radek (1967) | CZE | TriSK ČB | 09:48:12,00 | 00:55:35,00(3) | 00:02:03,00(1) | 05:09:07,00(1) | 00:01:48,00(1) | 03:39:38,00(3) | |
2 | Pokorný Radim (1971) | CZE | Poky team | 09:51:40,00 | 00:54:46,00(2) | 00:01:24,00(1) | 05:13:18,00(2) | 00:01:30,00(1) | 03:40:42,00(4) | |
3 | Šubrt Michal (1971) | CZE | BTfly | 09:58:28,00 | 00:58:21,00(4) | 00:01:48,00(1) | 04:55:15,00(1) | 00:02:07,00(2) | 04:00:58,00(6) | |
4 | Beran Petr (1971) | CZE | 10:06:24,00 | 01:06:29,00(9) | 00:02:30,00(2) | 05:18:12,00(3) | 00:03:15,00(1) | 03:35:58,00(1) | ||
5 | Ivančo Michal (1970) | SVK | 10:20:57,00 | 01:19:50,00(27) | 00:02:37,00(1) | 05:17:56,00(1) | 00:02:05,00(1) | 03:38:30,00(2) | ||
6 | Lácha Pavel (1969) | CZE | B&H Triatlon České Budějovice | 10:25:04,00 | 01:08:20,00(10) | 00:01:29,00(2) | 05:06:21,00(2) | 00:01:57,00(2) | 04:06:57,00(8) | |
7 | Körner Roman (1968) | CZE | TJ Spartak Třebíč | 10:35:51,00 | 01:06:28,00(8) | 00:02:54,00(3) | 05:18:00,00(2) | 00:03:19,00(2) | 04:05:10,00(7) | |
8 | Mrůzek Michael (1967) | CZE | TJ Krnov, oddíl plavání | 10:55:12,00 | 00:49:40,00(1) | 00:02:40,00(4) | 05:43:20,00(5) | 00:04:08,00(6) | 04:15:25,00(10) | |
9 | Dorotić Domagoj Stjepan (1971) | HRV | 3MAX | 10:56:15,00 | 01:14:09,00(19) | 00:03:09,00(7) | 05:41:50,00(3) | 00:02:44,00(1) | 03:54:23,00(5) | |
10 | Tarča Jurij (1969) | CZE | 10:57:09,00 | 01:03:32,00(6) | 00:02:28,00(1) | 05:28:31,00(1) | 00:02:14,00(4) | 04:20:24,00(11) | ||
11 | Prchlík Roman (1971) | CZE | SK Luštěnice 2012 | 11:07:39,00 | 01:08:49,00(11) | 00:03:33,00(1) | 05:29:59,00(2) | 00:04:04,00(5) | 04:21:14,00(12) | |
12 | Leitner Ondřej (1971) | CZE | 11:15:27,00 | 01:17:14,00(24) | 00:03:46,00(4) | 05:37:50,00(1) | 00:02:36,00(1) | 04:14:02,00(9) | ||
13 | Hloušek Pavel (1969) | CZE | Modrausporam.cz | 11:28:32,00 | 01:14:38,00(20) | 00:03:55,00(8) | 05:22:27,00(1) | 00:03:23,00(4) | 04:44:10,00(21) | |
14 | Kosatík Ladislav (1971) | CZE | SK Skaštice | 11:38:43,00 | 01:20:38,00(30) | 00:03:39,00(3) | 05:42:11,00(4) | 00:02:22,00(5) | 04:29:54,00(16) | |
15 | Bazala Oldřich (1971) | CZE | 11:42:11,00 | 01:13:05,00(15) | 00:02:34,00(3) | 05:52:29,00(2) | 00:01:45,00(3) | 04:32:17,00(18) | ||
16 | Foret Miloslav (1967) | CZE | TITAN TRILIFE | 11:46:15,00 | 01:15:21,00(21) | 00:03:54,00(6) | 05:46:28,00(7) | 00:01:43,00(2) | 04:38:50,00(20) | |
17 | Racek Luboš (1968) | CZE | ACES Team Karlovy Vary | 11:50:33,00 | 01:26:19,00(32) | 00:05:16,00(1) | 05:48:34,00(2) | 00:02:51,00(4) | 04:27:33,00(13) | |
18 | Kébl Karel (1968) | CZE | TKMB | 11:52:48,00 | 01:20:07,00(28) | 00:05:57,00(4) | 05:49:21,00(1) | 00:06:34,00(2) | 04:30:49,00(17) | |
19 | Hofreiter Bohdan (1968) | CZE | ACES Team K. Vary | 11:56:02,00 | 01:18:59,00(26) | 00:05:36,00(3) | 05:59:32,00(2) | 00:04:01,00(3) | 04:27:54,00(14) | |
20 | Šuranský Daniel (1971) | CZE | 11:57:23,00 | 01:12:46,00(14) | 00:02:55,00(4) | 05:48:10,00(1) | 00:02:44,00(2) | 04:50:47,00(24) | ||
21 | Zatloukal Tomáš (1969) | CZE | MORAVIAMAN Team | 12:05:45,00 | 00:58:29,00(5) | 00:03:13,00(8) | 06:06:56,00(5) | 00:02:47,00(3) | 04:54:20,00(26) | |
22 | Fiala David (1970) | CZE | Eleven Mercedes-Benz Mitas Team | 12:10:56,00 | 01:13:22,00(17) | 00:02:54,00(2) | 05:59:47,00(3) | 00:02:09,00(3) | 04:52:44,00(25) | |
23 | Zoran Ekalabhya (1970) | MKD | Sri Chinmoy Marathon Team | 12:15:16,00 | 01:13:30,00(18) | 00:03:54,00(7) | 05:46:22,00(6) | 00:03:55,00(1) | 05:07:35,00(1) | |
24 | Kuchynka Aleš (1970) | CZE | Individuální | 12:15:31,00 | 01:16:38,00(23) | 00:02:37,00(2) | 06:02:18,00(4) | 00:03:32,00(5) | 04:50:26,00(23) | |
25 | Hronek David (1970) | CZE | CITY TRIATLON KV | 12:16:25,00 | 01:09:49,00(12) | 00:02:39,00(3) | 05:40:42,00(2) | 00:02:23,00(6) | 05:20:53,00(2) | |
26 | Komora František (1970) | CZE | 12:18:59,00 | 01:21:24,00(31) | 00:05:24,00(2) | 06:10:39,00(7) | 00:04:50,00(1) | 04:36:42,00(19) | ||
27 | stavby Canaba (1968) | CZE | Kolmen DC | 12:21:24,00 | 01:16:17,00(22) | 00:02:59,00(6) | 06:09:33,00(6) | 00:03:55,00(2) | 04:48:39,00(22) | |
28 | Sedláček Libor (1970) | CZE | 12:53:17,00 | 01:30:36,00(34) | 00:06:46,00(2) | 06:40:45,00(14) | 00:06:19,00(1) | 04:28:52,00(15) | ||
29 | Kostruh David (1967) | CZE | Bike one | 12:55:24,00 | 01:31:16,00(36) | 00:03:50,00(5) | 05:56:58,00(1) | 00:04:41,00(9) | 05:18:40,00(1) | |
30 | Štýbr Karel (1970) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 12:59:13,00 | 01:40:10,00(37) | 00:04:48,00(2) | 06:15:05,00(8) | 00:04:27,00(7) | 04:54:43,00(27) | |
31 | Dvorský Michal (1968) | CZE | Triatlon klub Osek o.s. | 13:02:48,00 | 01:13:08,00(16) | 00:02:57,00(5) | 06:15:37,00(9) | 00:03:20,00(3) | 05:27:46,00(1) | |
32 | Strakoš Vilém (1969) | CZE | SK Fuga | 13:11:12,00 | 01:10:48,00(13) | 00:02:54,00(1) | 06:16:59,00(11) | 00:04:28,00(8) | 05:36:04,00(1) | |
33 | Knežević Purnendu (1969) | SRB | Sri Chinmoy Marathon Team | 13:31:43,00 | 01:06:17,00(7) | 00:03:33,00(2) | 06:21:50,00(12) | 00:04:04,00(4) | 05:55:59,00(1) | |
34 | Jelinek Peter (1968) | SVK | 13:34:24,00 | 01:20:18,00(29) | 00:06:38,00(1) | 06:15:46,00(10) | 00:13:54,00(2) | 05:37:49,00(2) | ||
35 | Prokop Jan (1970) | CZE | Pupkani KV | 13:34:47,00 | 01:18:54,00(25) | 00:06:19,00(5) | 06:45:40,00(15) | 00:07:03,00(1) | 05:16:50,00(1) | |
36 | Kakonji Prasannateyu (1968) | SRB | Sri Chinmoy Marathon Team | 14:01:50,00 | 01:30:52,00(35) | 00:04:46,00(1) | 06:29:53,00(13) | 00:07:08,00(2) | 05:49:12,00(1) | |
37 | Ročák Pavel (1967) | CZE | 14:56:12,00 | 01:29:43,00(33) | 00:10:35,00(1) | 07:15:31,00(16) | 00:12:41,00(1) | 05:47:42,00(1) | ||
DNF | Bouda Zbynek (1969) | CZE | 01:58:29,00() | 00:06:21,00() | --- | --- | --- | |||
DNF | Mikula Miroslav (1968) | CZE | IRON STARS BEROUN | 01:15:00,00() | 00:03:23,00() | 05:17:27,00() | 00:04:28,00() | --- | ||
DNF | Puntigam Smarana (1971) | AUT | Sri Chinmoy Marathon Team | 01:25:12,00() | 00:03:45,00() | --- | --- | --- | ||
DNS | Gerard Philippe (1971) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Herda Pavel (1971) | CZE | Kolospolek Říčany | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Dvořáček Václav (1969) | CZE | "ENERGY TEAM" | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Dragoun Radek (1970) | CZE | Mladá Boleslav | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Cimmer Szabolcs (1970) | SRB | Sri Chinmoy Marathon Team Serbia | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Gazda Martin (1968) | CZE | Jihočeský běžecký pohár | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Novák Radek (1971) | CZE | Triatlon Club Olomouc | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Lácha Radek (1971) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Studený Pavel (1968) | CZE | Somich | --- | --- | --- | --- | --- |