Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Džalaj Karol (1981) | SVK | ROCKTECHNIK TRIATLON | 04:02:25,00 | 00:25:44,00(1) | 00:02:16,00(9) | 02:10:30,00(2) | 00:01:10,00(2) | 01:22:44,00(3) | |
2 | Racek Tomáš (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 04:15:16,00 | 00:28:33,00(5) | 00:02:40,00(19) | 02:18:32,00(3) | 00:01:42,00(7) | 01:23:48,00(5) | |
3 | Kudrna Zbyněk (1980) | CZE | Enduraining | 04:18:23,00 | 00:30:55,00(17) | 00:02:30,00(15) | 02:23:33,00(9) | 00:01:46,00(10) | 01:19:38,00(2) | |
4 | Kozel Tomáš (1982) | CZE | SK Slavia Praha | 04:22:24,00 | 00:27:56,00(3) | 00:02:07,00(6) | 02:27:52,00(19) | 00:01:23,00(3) | 01:23:05,00(4) | |
5 | Řídký Láďa (1979) | CZE | BaSe TRI Team | 04:22:59,00 | 00:34:14,00(36) | 00:02:55,00(27) | 02:19:47,00(4) | 00:02:02,00(20) | 01:24:02,00(6) | |
6 | Křivánek Josef (1979) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 04:24:39,00 | 00:29:02,00(6) | 00:02:16,00(9) | 02:23:10,00(8) | 00:01:51,00(13) | 01:28:19,00(15) | |
7 | Polak Radek (1979) | CZE | AD Team | 04:26:14,00 | 00:32:52,00(29) | 00:02:06,00(5) | 02:21:34,00(6) | 00:02:06,00(26) | 01:27:37,00(13) | |
8 | Krohlák Milan (1981) | CZE | Luštěnice | 04:26:59,00 | 00:29:45,00(11) | 00:03:03,00(33) | 02:23:38,00(10) | 00:02:50,00(67) | 01:27:42,00(14) | |
9 | Sedláček Ondřej (1982) | CZE | TriSK ČB | 04:27:20,00 | 00:30:18,00(13) | 00:02:28,00(14) | 02:26:12,00(16) | 00:02:12,00(33) | 01:26:11,00(8) | |
10 | Teplý Ondřej (1978) | CZE | Café racers | 04:27:29,00 | 00:28:28,00(4) | 00:02:01,00(4) | 02:21:33,00(5) | 00:03:01,00(70) | 01:32:26,00(18) | |
11 | Galandr Daniel (1979) | CZE | CSG TRI TEAM | 04:29:19,00 | 00:32:58,00(31) | 00:03:13,00(38) | 02:26:00,00(15) | 00:01:46,00(10) | 01:25:23,00(7) | |
12 | Horák Tomáš (1979) | CZE | 2BWINNER TEAM | 04:29:23,00 | 00:32:56,00(30) | 00:02:54,00(26) | 02:24:49,00(12) | 00:02:00,00(18) | 01:26:44,00(11) | |
13 | Šumpich Jakub (1978) | CZE | SK Fuga | 04:32:08,00 | 00:32:20,00(25) | 00:02:25,00(13) | 02:22:37,00(7) | 00:01:40,00(5) | 01:33:04,00(22) | |
14 | Ocelák Martin (1979) | CZE | 04:33:53,00 | 00:29:03,00(7) | 00:02:12,00(8) | 02:29:31,00(24) | 00:01:42,00(7) | 01:31:24,00(17) | ||
15 | Sajdl Martin (1981) | CZE | Žižkovský Tygři | 04:33:57,00 | 00:32:09,00(24) | 00:04:00,00(68) | 02:28:51,00(22) | 00:02:15,00(34) | 01:26:42,00(10) | |
16 | Klika Petr (1979) | CZE | Zelenec | 04:35:20,00 | 00:31:24,00(19) | 00:03:43,00(57) | 02:28:14,00(20) | 00:02:24,00(41) | 01:29:36,00(16) | |
17 | Stahl Jaroslav (1980) | CZE | 04:36:57,00 | 00:31:57,00(20) | 00:03:29,00(47) | 02:33:06,00(32) | 00:01:54,00(16) | 01:26:31,00(9) | ||
18 | Roháček Jan (1982) | CZE | 3D Fitness Race Team | 04:39:08,00 | 00:34:42,00(38) | 00:02:36,00(18) | 02:27:17,00(18) | 00:01:57,00(17) | 01:32:35,00(21) | |
19 | Holkup Tomáš (1979) | CZE | BET | 04:39:35,00 | 00:32:30,00(27) | 00:02:33,00(16) | 02:29:20,00(23) | 00:02:40,00(58) | 01:32:32,00(19) | |
20 | Matějovský Jan (1978) | CZE | USK Akademik Cheb | 04:41:28,00 | 00:32:27,00(26) | 00:02:34,00(17) | 02:24:33,00(11) | 00:01:25,00(4) | 01:40:29,00(30) | |
21 | Růžička Pavel (1982) | CZE | Lipence (okres Hlavní město Praha) | 04:42:07,00 | 00:32:48,00(28) | 00:03:33,00(49) | 02:26:41,00(17) | 00:02:19,00(36) | 01:36:46,00(26) | |
22 | Chudáček Zdeněk (1978) | CZE | TTK Slavia Plzen | 04:42:15,00 | 00:32:08,00(23) | 00:01:54,00(2) | 02:25:32,00(14) | 00:01:50,00(12) | 01:40:52,00(31) | |
23 | Pichlik Roman (1979) | CZE | Pot a krev | 04:47:39,00 | 00:38:22,00(64) | 00:02:48,00(22) | 02:37:13,00(44) | 00:02:24,00(41) | 01:26:52,00(12) | |
24 | Kurať Tomáš (1982) | SVK | KPŠ NEREUS Žilina | 04:49:03,00 | 00:29:17,00(8) | 00:01:54,00(2) | 02:25:31,00(13) | 00:02:26,00(44) | 01:49:55,00(51) | |
25 | Olejár Peter (1979) | SVK | ŠK Oravaman Nižná | 04:49:08,00 | 00:29:19,00(9) | 00:02:09,00(7) | 02:30:06,00(25) | 00:02:02,00(20) | 01:45:32,00(41) | |
26 | Brabec Tomáš (1982) | CZE | Pežoťák | 04:52:23,00 | 00:36:40,00(54) | 00:04:07,00(74) | 02:33:10,00(33) | 00:02:20,00(37) | 01:36:06,00(24) | |
27 | Rosenkranz David (1981) | CZE | 04:52:29,00 | 00:35:52,00(44) | 00:04:26,00(81) | 02:37:27,00(46) | 00:02:11,00(31) | 01:32:34,00(20) | ||
28 | Vlček Petr (1978) | CZE | Králův Dvůr | 04:53:43,00 | 00:37:22,00(58) | 00:04:01,00(70) | 02:30:56,00(28) | 00:02:29,00(49) | 01:38:55,00(28) | |
29 | Heran Robert (1978) | CZE | ROAD2KONA | 04:54:39,00 | 00:37:15,00(57) | 00:02:48,00(22) | 02:35:27,00(37) | 00:01:45,00(9) | 01:37:25,00(27) | |
30 | Dostál Vašek (1982) | CZE | Brick by Brick | 04:55:41,00 | 00:36:09,00(50) | 00:04:21,00(80) | 02:30:32,00(26) | 00:02:38,00(57) | 01:42:00,00(34) | |
31 | Běhůnek Svatoslav (1981) | CZE | Uničov 1 | 04:56:07,00 | 00:29:51,00(12) | 00:02:46,00(21) | 02:33:03,00(31) | 00:02:18,00(35) | 01:48:09,00(47) | |
32 | Brož Milan (1982) | CZE | KOME KLUB | 04:58:49,00 | 00:31:21,00(18) | 00:03:58,00(66) | 02:40:55,00(50) | 00:03:13,00(76) | 01:39:22,00(29) | |
33 | Goncalves Ricardo (1982) | PRT | 04:59:02,00 | 00:34:59,00(39) | 00:03:38,00(53) | 02:41:54,00(53) | 00:02:11,00(31) | 01:36:19,00(25) | ||
34 | Šatava Alois (1978) | CZE | 04:59:09,00 | 00:30:53,00(16) | 00:03:03,00(33) | 02:35:21,00(36) | 00:02:34,00(55) | 01:47:18,00(46) | ||
35 | Chalabala Pavel (1980) | CZE | Mratín | 04:59:29,00 | 00:35:23,00(41) | 00:03:28,00(46) | 02:36:50,00(42) | 00:02:07,00(28) | 01:41:40,00(33) | |
36 | Poupa Petr (1982) | CZE | Kosí bratři | 05:00:23,00 | 00:33:17,00(33) | 00:02:22,00(11) | 02:40:10,00(48) | 00:01:53,00(15) | 01:42:41,00(35) | |
37 | Suchomel Matouš (1979) | CZE | LABE TRI CLUB | 05:00:34,00 | 00:33:38,00(34) | 00:03:26,00(43) | 02:28:40,00(21) | 00:02:42,00(61) | 01:52:08,00(53) | |
38 | Ruttner Jiří (1979) | CZE | Roztoky | 05:00:40,00 | 00:35:55,00(46) | 00:03:11,00(37) | 02:35:54,00(38) | 00:02:30,00(50) | 01:43:11,00(37) | |
39 | Dundr Lukáš (1979) | CZE | 05:02:19,00 | 00:36:00,00(48) | 00:02:45,00(20) | 02:35:13,00(35) | 00:01:40,00(5) | 01:46:40,00(43) | ||
40 | Doleček Josef (1979) | CZE | Fort SMC | 05:05:00,00 | 00:38:25,00(65) | 00:03:16,00(41) | 02:36:25,00(41) | 00:02:26,00(44) | 01:44:28,00(39) | |
41 | Vlček Jan (1980) | CZE | AKCENTA CZ | 05:05:27,00 | 00:37:42,00(61) | 00:05:15,00(90) | 02:43:31,00(60) | 00:03:20,00(81) | 01:35:40,00(23) | |
42 | Dienstbier Oldřich (1981) | CZE | Triatlon Plzeň | 05:06:44,00 | 00:34:16,00(37) | 00:02:23,00(12) | 02:41:51,00(52) | 00:02:05,00(24) | 01:46:09,00(42) | |
43 | Kadlec Ota (1982) | CZE | Praha | 05:06:48,00 | 00:36:52,00(55) | 00:03:40,00(56) | 02:42:29,00(56) | 00:02:41,00(60) | 01:41:06,00(32) | |
44 | Šustr Jiří (1980) | CZE | TITAN TRILIFE | 05:07:04,00 | 00:35:54,00(45) | 00:03:09,00(36) | 02:34:52,00(34) | 00:02:06,00(26) | 01:51:03,00(52) | |
45 | Čejka Bořivoj (1980) | CZE | TRI Chrudim | 05:09:51,00 | 00:38:49,00(68) | 00:03:00,00(29) | 02:36:15,00(40) | 00:02:02,00(20) | 01:49:45,00(50) | |
46 | Pavlíček Radek (1981) | CZE | Tvrdonice TRI TEAM | 05:10:46,00 | 00:35:17,00(40) | 00:03:31,00(48) | 02:37:08,00(43) | 00:02:08,00(30) | 01:52:42,00(54) | |
47 | Leč Dušan (1981) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 05:12:02,00 | 00:30:49,00(15) | 00:03:27,00(45) | 02:38:15,00(47) | 00:02:25,00(43) | 01:57:05,00(62) | |
48 | Srubek Libor (1979) | CZE | Mizuno Czech | 05:12:33,00 | 00:37:05,00(56) | 00:03:54,00(60) | 02:30:32,00(26) | 00:03:04,00(72) | 01:57:58,00(65) | |
49 | Steiner David (1981) | CZE | Hakoach | 05:13:18,00 | 00:36:26,00(52) | 00:03:39,00(54) | 02:47:30,00(65) | 00:02:47,00(64) | 01:42:55,00(36) | |
50 | Kunz Kamil (1978) | CZE | Kozel team | 05:13:28,00 | 00:39:30,00(71) | 00:04:06,00(73) | 02:42:00,00(54) | 00:02:28,00(48) | 01:45:25,00(40) | |
51 | Král Tomáš (1981) | CZE | 05:14:42,00 | 00:32:01,00(21) | 00:03:18,00(42) | 02:42:20,00(55) | 00:02:42,00(61) | 01:54:21,00(57) | ||
52 | Polák Miloš (1979) | CZE | Hradec Králové | 05:14:56,00 | 00:32:03,00(22) | 00:04:01,00(70) | 02:37:19,00(45) | 00:02:59,00(69) | 01:58:34,00(66) | |
53 | Henych Tomáš (1979) | CZE | 05:15:53,00 | 00:35:29,00(42) | 00:04:28,00(83) | 02:30:59,00(29) | 00:02:21,00(38) | 02:02:36,00(75) | ||
54 | Tesar Antonin (1978) | CZE | Letna Crew | 05:15:55,00 | 00:29:43,00(10) | 00:03:56,00(64) | 02:42:33,00(57) | 00:04:30,00(95) | 01:55:13,00(58) | |
55 | Jelínek Petr (1978) | CZE | Kostelec u H.M. | 05:16:35,00 | 00:30:27,00(14) | 00:02:52,00(24) | 02:42:54,00(59) | 00:02:36,00(56) | 01:57:45,00(63) | |
56 | Beran Tomáš (1978) | CZE | AK Malešice Running Freaks | 05:18:36,00 | 00:36:08,00(49) | 00:04:07,00(74) | 02:52:04,00(72) | 00:03:02,00(71) | 01:43:15,00(38) | |
57 | Pýcha Zdeněk (1978) | CZE | TriatlonSlany | 05:21:13,00 | 00:39:45,00(74) | 00:03:54,00(60) | 02:45:39,00(64) | 00:02:21,00(38) | 01:49:34,00(49) | |
58 | Gottwald Jan (1980) | CZE | Agentura 2G | 05:23:54,00 | 00:33:14,00(32) | 00:03:14,00(39) | 02:41:25,00(51) | 00:03:04,00(72) | 02:02:57,00(76) | |
59 | Kinter Jiří (1980) | CZE | 05:28:05,00 | 00:36:16,00(51) | 00:03:04,00(35) | 02:45:02,00(61) | 00:02:30,00(50) | 02:01:12,00(72) | ||
60 | Michl Radek (1982) | CZE | WEBA Racing Team | 05:28:09,00 | 00:39:18,00(70) | 00:04:11,00(77) | 02:45:06,00(62) | 00:03:15,00(78) | 01:56:19,00(61) | |
61 | Macháček Vladimír (1980) | CZE | 05:29:13,00 | 00:38:48,00(67) | 00:03:26,00(43) | 02:40:21,00(49) | 00:02:49,00(66) | 02:03:49,00(78) | ||
62 | Hanes Martin (1978) | CZE | REBOOTS | 05:31:07,00 | 00:35:49,00(43) | 00:03:55,00(63) | 02:48:25,00(66) | 00:02:31,00(52) | 02:00:28,00(70) | |
63 | Kohout Pavel (1979) | CZE | Dlouhá Míle | 05:31:55,00 | 00:39:40,00(73) | 00:03:34,00(51) | 02:59:44,00(86) | 00:02:01,00(19) | 01:46:57,00(45) | |
64 | Grulich Tomáš (1982) | CZE | TRI Team Stražisko | 05:34:36,00 | 00:39:59,00(76) | 00:03:53,00(59) | 02:31:18,00(30) | 00:02:31,00(52) | 02:16:55,00(90) | |
65 | Kleibl Michal (1979) | CZE | Poděbrady IV | 05:35:30,00 | 00:48:23,00(98) | 00:02:57,00(28) | 02:48:29,00(67) | 00:02:04,00(23) | 01:53:36,00(56) | |
66 | Štoček Milan (1978) | CZE | Praha 114 | 05:35:59,00 | 00:42:17,00(85) | 00:04:20,00(79) | 02:49:36,00(68) | 00:04:07,00(91) | 01:55:39,00(60) | |
67 | Brnčal Miloš (1980) | SVK | Vyskytná nad Jihlavou | 05:38:01,00 | 00:35:57,00(47) | 00:04:12,00(78) | 03:05:45,00(93) | 00:03:14,00(77) | 01:48:54,00(48) | |
68 | Gavlas Petr (1978) | CZE | SK ČNB | 05:40:38,00 | 00:38:05,00(62) | 00:03:33,00(49) | 02:42:40,00(58) | 00:02:43,00(63) | 02:13:37,00(87) | |
69 | Plotěný Luboš (1982) | CZE | 05:41:28,00 | 00:38:51,00(69) | 00:06:15,00(97) | 02:59:12,00(85) | 00:03:37,00(86) | 01:53:33,00(55) | ||
70 | Kubec Karel (1978) | CZE | OMT | 05:43:19,00 | 00:33:59,00(35) | 00:03:54,00(60) | 02:45:06,00(62) | 00:02:26,00(44) | 02:17:54,00(91) | |
71 | Vítovec Václav (1980) | CZE | Plzeň | 05:45:09,00 | 00:40:04,00(77) | 00:05:47,00(93) | 02:56:17,00(80) | 00:03:21,00(82) | 01:59:40,00(67) | |
72 | Marendiak Peter (1980) | SVK | ATT Maraton.bike Žilina | 05:46:21,00 | 00:41:15,00(82) | 00:04:08,00(76) | 02:54:57,00(76) | 00:02:23,00(40) | 02:03:37,00(77) | |
73 | Turek Vojtěch (1981) | CZE | VSK Přírodní vědy | 05:46:33,00 | 00:38:25,00(65) | 00:06:52,00(98) | 02:55:18,00(78) | 00:04:28,00(94) | 02:01:29,00(73) | |
74 | VEITH Lukáš (1981) | CZE | Koa | 05:46:42,00 | 00:40:36,00(79) | 00:05:13,00(88) | 02:51:58,00(71) | 00:02:40,00(58) | 02:06:16,00(82) | |
75 | Strachovský Jan (1980) | CZE | Etriatlon team | 05:47:30,00 | 00:40:23,00(78) | 00:04:39,00(85) | 02:54:41,00(75) | 00:03:29,00(84) | 02:04:18,00(79) | |
76 | Dimitrov Petr (1981) | CZE | Praha | 05:50:26,00 | 00:45:19,00(95) | 00:06:07,00(96) | 02:56:06,00(79) | 00:05:07,00(98) | 01:57:47,00(64) | |
77 | Břečka Michal (1978) | CZE | 05:53:51,00 | 00:37:35,00(60) | 00:03:46,00(58) | 02:52:41,00(74) | 00:03:28,00(83) | 02:16:21,00(89) | ||
78 | Voráček Jaroslav (1978) | CZE | SGS Unterwassergruppe | 05:54:36,00 | 00:44:48,00(91) | 00:06:06,00(95) | 02:57:31,00(81) | 00:03:37,00(86) | 02:02:33,00(74) | |
79 | Dundáček Ondřej (1982) | CZE | TRI Chrudim | 05:55:08,00 | 00:45:05,00(93) | 00:03:37,00(52) | 02:54:58,00(77) | 00:03:10,00(75) | 02:08:17,00(83) | |
80 | Meszaros Dan (1978) | CZE | seznam.cz | 05:55:28,00 | 00:44:58,00(92) | 00:04:27,00(82) | 03:04:01,00(92) | 00:02:05,00(24) | 01:59:56,00(69) | |
81 | Korellus Petr (1979) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 05:55:30,00 | 00:42:52,00(88) | 00:04:05,00(72) | 03:06:20,00(94) | 00:02:27,00(47) | 01:59:46,00(68) | |
82 | Barna Martin (1982) | CZE | 05:55:39,00 | 00:54:55,00(101) | 00:04:31,00(84) | 02:57:36,00(82) | 00:03:16,00(80) | 01:55:21,00(59) | ||
83 | Martiš Michal (1980) | SVK | 05:56:03,00 | 00:47:03,00(97) | 00:05:24,00(91) | 02:50:52,00(69) | 00:03:08,00(74) | 02:09:35,00(84) | ||
84 | Tesner Vladimír (1980) | CZE | 06:02:41,00 | 00:40:54,00(81) | 00:04:00,00(68) | 02:50:55,00(70) | 00:02:33,00(54) | 02:24:19,00(95) | ||
85 | Jukl Jan (1979) | CZE | 06:03:53,00 | 00:40:39,00(80) | 00:02:52,00(24) | 03:17:43,00(100) | 00:01:52,00(14) | 02:00:48,00(71) | ||
86 | Váša Marek (1981) | CZE | Triatlet Karlovy Vary | 06:05:27,00 | 00:42:13,00(84) | 00:03:00,00(29) | 03:11:21,00(98) | 00:03:15,00(78) | 02:05:37,00(81) | |
87 | Hamar Miroslav (1982) | CZE | Praha | 06:07:19,00 | 00:39:49,00(75) | 00:05:13,00(88) | 03:02:54,00(90) | 00:03:34,00(85) | 02:15:49,00(88) | |
88 | Mikel Jiří (1978) | CZE | TITAN TRILIFE | 06:09:00,00 | 00:39:34,00(72) | 00:03:59,00(67) | 02:58:10,00(83) | 00:04:34,00(96) | 02:22:43,00(94) | |
89 | Uhlíř Jan (1981) | CZE | 06:10:58,00 | 00:45:13,00(94) | 00:05:08,00(87) | 03:03:39,00(91) | 00:06:05,00(102) | 02:10:52,00(86) | ||
90 | Křivánek Lukáš (1981) | CZE | Říčany | 06:13:20,00 | 00:41:48,00(83) | 00:04:59,00(86) | 02:52:19,00(73) | 00:02:58,00(68) | 02:31:15,00(99) | |
91 | Pavlicek Jiri (1981) | CZE | Šestajovice | 06:13:45,00 | 06:13:45,00(102) | --- | --- | --- | --- | |
92 | Kaderka Tomáš (1981) | CZE | Březová nad Svitavou | 06:19:58,00 | 00:49:25,00(99) | 00:05:40,00(92) | 03:11:01,00(97) | 00:04:15,00(92) | 02:09:37,00(85) | |
93 | Havránek David (1980) | CZE | Triatlon Plzeň | 06:21:24,00 | 00:26:33,00(2) | 00:03:02,00(32) | 03:01:31,00(87) | 00:05:33,00(101) | 02:44:45,00(101) | |
94 | Suruvka Kamil (1980) | CZE | 06:21:36,00 | 00:43:34,00(89) | 00:03:39,00(54) | 03:10:21,00(95) | 00:02:48,00(65) | 02:21:14,00(92) | ||
95 | Bubeník Jiří (1981) | CZE | Volárna! | 06:22:26,00 | 00:42:51,00(87) | 00:05:55,00(94) | 03:02:09,00(88) | 00:05:10,00(99) | 02:26:22,00(97) | |
96 | Torhan Patrik (1980) | CZE | Šenov | 06:23:04,00 | 00:37:27,00(59) | 00:07:53,00(102) | 03:11:52,00(99) | 00:03:59,00(90) | 02:21:53,00(93) | |
97 | Nakládal Jiří (1979) | CZE | Kolovraty | 06:27:31,00 | 00:49:45,00(100) | 00:07:34,00(100) | 03:22:06,00(102) | 00:03:43,00(88) | 02:04:22,00(80) | |
98 | Plachý Martin (1979) | CZE | Brno 28 | 06:29:19,00 | 00:42:38,00(86) | 00:03:15,00(40) | 03:10:49,00(96) | 00:03:48,00(89) | 02:28:49,00(98) | |
99 | Uhlíř Karel (1978) | CZE | SK Fuga | 06:34:29,00 | 00:43:55,00(90) | 00:07:36,00(101) | 02:58:11,00(84) | 00:04:50,00(97) | 02:39:57,00(100) | |
100 | Najman Petr (1980) | CZE | Nezlomní běžci | 06:44:01,00 | 00:45:55,00(96) | 00:07:08,00(99) | 03:20:37,00(101) | 00:04:17,00(93) | 02:26:04,00(96) | |
101 | Bělovský Lukáš (1982) | CZE | Jílové u Prahy | 06:45:35,00 | 00:36:34,00(53) | 00:03:57,00(65) | 03:02:11,00(89) | 00:05:27,00(100) | 02:57:25,00(102) | |
DNF | Blahuta Jan (1981) | CZE | Brno | 00:33:05,00() | 00:02:30,00() | --- | --- | --- | ||
DNF | Fořt Michal (1978) | CZE | Kolinecký Nerezák | 00:45:08,00() | 00:02:55,00() | 02:44:02,00() | 00:02:31,00() | --- | ||
DNF | Sušír Radek (1979) | CZE | Etriatlon Team | 00:42:28,00() | 00:00:56,00() | 00:04:01,00() | 00:00:39,00() | 00:01:17,00() | ||
DNF | Dufek David (1980) | CZE | Etriatlon | 00:32:08,00() | 00:04:55,00() | 02:50:40,00() | --- | --- | ||
DNF | Houška Michal (1978) | CZE | ROAD2KONA | 00:29:18,00() | 00:01:41,00() | 02:28:52,00() | 00:05:32,00() | --- | ||
DNF | Jilek Vojtech (1982) | CZE | Polička | 00:36:41,00() | 00:06:02,00() | 01:43:05,00() | 05:12:20,00() | --- | ||
DNS | Wenzel Richard (1981) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Paparega Jan (1981) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Hodaň Lukáš (1980) | CZE | ready2win | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Pojman Jan (1982) | CZE | Pernštejn tým Pardubice | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Malý Imad (1980) | CZE | Praha | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Vyštejn Jiří (1981) | CZE | Český Dub | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Voráček Michal (1978) | CZE | Hrom do piecky! | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Mojžiš Radovan (1978) | CZE | PCKL | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Skalka Josef (1980) | CZE | Olomouc | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Páleník Marek (1979) | CZE | CSG TRI TEAM | --- | --- | --- | --- | --- |