Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Galandr Daniel (1979) | CZE | Individuální | 09:39:04,00 | 01:07:01,00(10) | 00:02:27,00(9) | 05:00:13,00(2) | 00:02:10,00(8) | 03:27:11,00(6) | |
2 | Lhota Jindřich (1977) | CZE | 09:43:11,00 | 01:19:10,00(30) | 00:06:13,00(33) | 06:25:20,00(37) | 00:07:13,00(40) | --- | ||
3 | Pražan Jan (1978) | CZE | TITAN TRILIFE | 09:52:49,00 | 01:11:14,00(19) | 00:03:33,00(20) | 05:02:53,00(5) | 00:03:07,00(16) | 03:32:00,00(9) | |
4 | Stahl Jaroslav (1980) | CZE | Individuální | 09:58:01,00 | 01:07:22,00(14) | 00:03:30,00(19) | 05:16:33,00(10) | 00:02:03,00(6) | 03:28:30,00(7) | |
5 | Smith Matthew (1978) | CZE | Individuální | 09:59:10,00 | 01:01:55,00(6) | 00:02:09,00(4) | 05:24:40,00(15) | 00:01:40,00(1) | 03:28:44,00(8) | |
6 | Krohlák Milan (1981) | CZE | 0 | 10:08:44,00 | 01:00:31,00(5) | 00:02:42,00(15) | 05:03:30,00(6) | 00:02:49,00(15) | 03:59:10,00(15) | |
7 | Nosek Dalibor (1977) | SVK | Triatlon Team Trnava | 10:19:26,00 | 01:12:13,00(21) | 00:02:39,00(13) | 05:28:53,00(19) | 00:02:26,00(10) | 03:33:13,00(10) | |
8 | Kudrna Zbyněk (1980) | CZE | Enduraining | 10:20:42,00 | 01:07:18,00(13) | 00:03:19,00(18) | 05:02:49,00(4) | 00:02:02,00(5) | 04:05:12,00(17) | |
9 | Matějovský Jan (1978) | CZE | USK Akademik Cheb | 10:21:55,00 | 01:06:16,00(9) | 00:01:44,00(2) | 05:06:28,00(8) | 00:01:41,00(2) | 04:05:43,00(18) | |
10 | Řídký Vladi (1979) | CZE | Individuální | 10:22:33,00 | 01:07:04,00(11) | 00:02:41,00(14) | 05:20:08,00(13) | 00:03:18,00(17) | 03:49:21,00(11) | |
11 | Racek Tomáš (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 10:23:22,00 | 00:57:49,00(3) | 00:02:35,00(12) | 05:04:54,00(7) | 00:01:46,00(3) | 04:16:17,00(20) | |
12 | Holkup Tomáš (1979) | CZE | BET | 10:29:23,00 | 01:11:20,00(20) | 00:02:10,00(5) | 05:18:36,00(11) | 00:03:19,00(18) | 03:53:56,00(13) | |
13 | Klika Petr (1979) | CZE | NOVIS TK Praha | 10:37:32,00 | 01:08:48,00(16) | 00:02:06,00(3) | 05:29:00,00(20) | 00:03:28,00(19) | 03:54:08,00(14) | |
14 | Javornický Tomáš (1977) | CZE | DBK Kadan | 10:48:54,00 | 01:16:29,00(25) | 00:04:07,00(24) | 05:30:58,00(22) | 00:04:57,00(27) | 03:52:20,00(12) | |
15 | Křivánek Josef (1979) | CZE | ROCKTECHNIK TRIATLON | 10:49:47,00 | 00:57:01,00(2) | 00:01:35,00(1) | 05:24:30,00(14) | 00:02:20,00(9) | 04:24:20,00(22) | |
16 | Polak Radek (1979) | CZE | AD team | 10:49:47,00 | 01:08:49,00(17) | 00:02:33,00(11) | 04:54:02,00(1) | 00:02:48,00(14) | 04:41:33,00(27) | |
17 | Kudrna David (1977) | CZE | Individuální | 10:57:50,00 | 01:15:42,00(24) | 00:03:48,00(22) | 05:35:41,00(25) | 00:02:37,00(12) | 04:00:00,00(16) | |
18 | Ungerman Antonín (1978) | CZE | TJ SOKOL Podlázky | 11:01:05,00 | 01:07:14,00(12) | 00:02:18,00(8) | 05:00:41,00(3) | 00:02:03,00(7) | 04:48:48,00(29) | |
19 | Hába Jan (1980) | CZE | Joskatel Team | 11:17:40,00 | 01:19:45,00(31) | 00:03:18,00(17) | 05:27:01,00(17) | 00:02:27,00(11) | 04:25:07,00(23) | |
20 | Cibulka Stanislav (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 11:21:31,00 | 01:00:28,00(4) | 00:03:55,00(23) | 05:11:56,00(9) | 00:08:09,00(41) | 04:57:01,00(33) | |
21 | Procházka Rostislav (1980) | CZE | 0 | 11:23:26,00 | 01:17:35,00(27) | 00:06:33,00(36) | 05:25:38,00(16) | 00:03:43,00(20) | 04:29:54,00(25) | |
22 | Liska Jan (1977) | CZE | FlyingFoxes | 11:33:14,00 | 01:24:00,00(37) | 00:02:17,00(7) | 05:30:39,00(21) | 00:04:36,00(26) | 04:31:39,00(26) | |
23 | Hynčica Pavel (1978) | CZE | Štěrkáč !!! | 11:33:30,00 | 01:17:50,00(29) | 00:04:51,00(27) | 05:35:33,00(24) | 00:06:00,00(32) | 04:29:14,00(24) | |
24 | Dohnal Petr (1981) | CZE | Zapro team | 11:34:34,00 | 01:07:27,00(15) | 00:04:12,00(25) | 05:20:07,00(12) | 00:07:07,00(39) | 04:55:39,00(32) | |
25 | Sýkora Ľudovít (1978) | SVK | 0 | 11:35:45,00 | 01:23:40,00(36) | 00:04:54,00(28) | 05:49:27,00(32) | 00:04:06,00(21) | 04:13:37,00(19) | |
26 | Löffelmann Petr (1981) | CZE | EasyGoRun | 11:38:19,00 | 00:51:39,00(1) | 00:03:01,00(16) | 05:36:52,00(26) | 00:04:23,00(23) | 05:02:22,00(35) | |
27 | Alferi Jiří (1980) | CZE | 0 | 11:42:33,00 | 01:02:33,00(7) | 00:05:43,00(30) | 05:28:51,00(18) | 00:06:17,00(34) | 04:59:07,00(34) | |
28 | Zálešák Michal (1981) | CZE | 0 | 11:45:52,00 | 01:17:31,00(26) | 00:06:48,00(37) | 05:49:13,00(31) | 00:09:56,00(42) | --- | |
29 | Maňásek Lukáš (1980) | CZE | Individuální | 11:48:21,00 | 01:21:15,00(32) | 00:06:00,00(31) | 05:55:22,00(33) | 00:06:55,00(38) | 04:18:48,00(21) | |
30 | Zelenka Filip (1977) | CZE | Dolni Pocernice | 12:04:18,00 | 01:14:43,00(22) | 00:04:37,00(26) | 05:47:14,00(30) | 00:05:24,00(29) | 04:52:18,00(31) | |
31 | Duba Kamil (1978) | CZE | Triatlon Lipno | 12:08:44,00 | 01:24:58,00(39) | 00:07:01,00(39) | 05:40:48,00(28) | 00:05:45,00(31) | 04:50:10,00(30) | |
32 | Kolář Martin (1980) | CZE | TriSK ČB | 12:26:12,00 | 01:35:21,00(41) | 00:07:39,00(40) | 06:38:58,00(40) | 00:06:10,00(33) | --- | |
33 | Dokoupil Petr (1977) | CZE | 0 | 12:36:02,00 | 01:15:13,00(23) | 00:02:11,00(6) | 05:37:05,00(27) | 00:02:41,00(13) | 05:38:50,00(40) | |
34 | Heinrich Lukáš (1979) | CZE | FORMAN CYCLING CINELLI | 12:38:54,00 | 01:21:43,00(33) | 00:08:14,00(41) | 05:46:16,00(29) | 00:06:29,00(37) | 05:16:11,00(37) | |
35 | Procházka Miroslav (1978) | CZE | KALDA team | 12:45:32,00 | 01:23:26,00(35) | 00:06:00,00(32) | 06:26:20,00(38) | 00:05:37,00(30) | 04:44:08,00(28) | |
36 | Pýcha Zdeněk (1978) | CZE | TriatlonSlany | 12:54:00,00 | 01:17:41,00(28) | 00:05:31,00(29) | 06:07:28,00(36) | 00:02:00,00(4) | 05:21:18,00(38) | |
37 | Láníček Petr (1978) | CZE | KALDA team | 12:55:38,00 | 01:36:12,00(42) | 00:06:56,00(38) | 07:00:00,00(41) | 00:06:22,00(35) | --- | |
38 | Beran Tomáš (1978) | CZE | AK Malešice Running Freaks | 12:56:07,00 | 01:21:55,00(34) | 00:15:31,00(42) | 07:09:22,00(42) | 00:06:29,00(36) | --- | |
39 | Bláha Jan (1978) | CZE | BTT Libochovice | 12:59:53,00 | 01:03:53,00(8) | 00:02:31,00(10) | 05:33:46,00(23) | 00:04:33,00(24) | 06:15:09,00(42) | |
40 | Škarka Dan (1978) | CZE | SK Termit | 13:06:04,00 | 01:27:24,00(40) | 00:06:29,00(35) | 06:05:16,00(35) | 00:04:34,00(25) | 05:22:19,00(39) | |
41 | Kučera Michal (1979) | CZE | Triatlon team Nereus Žilina | 13:21:01,00 | 01:10:58,00(18) | 00:03:38,00(21) | 05:59:09,00(34) | 00:04:14,00(22) | 06:02:59,00(41) | |
42 | Kordík Vlastimil (1981) | CZE | 13:22:17,00 | 01:24:17,00(38) | 00:06:28,00(34) | 06:32:40,00(39) | 00:04:57,00(28) | 05:13:53,00(36) | ||
DNF | Kadlec Vladimír (1977) | CZE | 0 | 01:31:38,00(41) | 00:10:31,00(42) | 06:28:28,00(39) | 00:13:14,00(43) | --- |