Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oppolzer Jan (1984) | CZE | Kerberos | 08:45:25,00 | 00:57:34,00(2) | 00:01:25,00(1) | 04:46:10,00(1) | 00:01:56,00(5) | 02:58:20,00(1) | |
2 | Hradecký Jan (1983) | CZE | TT Příbram, z. s. | 09:18:51,00 | 00:51:45,00(1) | 00:01:41,00(3) | 04:55:27,00(2) | 00:01:24,00(1) | 03:28:34,00(5) | |
3 | Krohlák Milan (1981) | CZE | 09:25:54,00 | 01:03:16,00(6) | 00:01:37,00(2) | 04:58:16,00(3) | 00:02:34,00(11) | 03:20:11,00(3) | ||
4 | Kudrna Zbyněk (1980) | CZE | 09:44:59,00 | 01:11:21,00(13) | 00:02:44,00(16) | 05:04:22,00(5) | 00:02:28,00(9) | 03:24:04,00(4) | ||
5 | Kozel Tomáš (1982) | CZE | SK Slavia Praha | 09:49:39,00 | 01:02:13,00(4) | 00:02:32,00(12) | 05:23:50,00(13) | 00:01:46,00(3) | 03:19:18,00(2) | |
6 | Sedláček Ondřej (1982) | CZE | TriSK ČB | 10:08:37,00 | 01:07:28,00(10) | 00:02:27,00(11) | 05:18:35,00(12) | 00:04:01,00(28) | 03:36:06,00(6) | |
7 | Zelený Radek (1981) | CZE | MST Jihlava | 10:13:38,00 | 01:12:57,00(17) | 00:02:16,00(8) | 05:08:09,00(8) | 00:03:20,00(16) | 03:46:56,00(11) | |
8 | Chudý Michal (1980) | SVK | Železní Žochári | 10:19:50,00 | 01:11:49,00(15) | 00:03:01,00(20) | 05:08:52,00(9) | 00:02:13,00(7) | 03:53:55,00(14) | |
9 | Cibulka Stanislav (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 10:27:58,00 | 01:08:17,00(11) | 00:02:35,00(14) | 05:04:30,00(6) | 00:04:31,00(31) | 04:08:05,00(23) | |
10 | Černý Martin (1983) | CZE | TITAN TRILIFE | 10:31:48,00 | 01:25:19,00(29) | 00:02:33,00(13) | 05:03:24,00(4) | 00:02:26,00(8) | 03:58:06,00(16) | |
11 | Bláha Jan (1982) | CZE | 10:38:36,00 | 01:06:28,00(8) | 00:04:15,00(31) | 05:29:03,00(16) | 00:03:55,00(27) | 03:54:55,00(15) | ||
12 | Kolář Lukáš (1984) | CZE | 10:40:20,00 | 01:40:38,00(42) | 00:05:41,00(37) | 05:12:45,00(10) | 00:04:09,00(29) | 03:37:07,00(8) | ||
13 | Krejčík Jan (1982) | CZE | Elab | 10:41:46,00 | 01:03:26,00(7) | 00:02:51,00(18) | 05:31:47,00(17) | 00:03:33,00(18) | 04:00:09,00(17) | |
14 | Rosenkranz David (1981) | CZE | HRNAP Hrdlív | 10:48:50,00 | 01:14:25,00(18) | 00:02:48,00(17) | 05:49:01,00(25) | 00:03:41,00(23) | 03:38:55,00(10) | |
15 | Racek Tomáš (1981) | CZE | Etriatlon Team | 10:56:29,00 | 00:59:41,00(3) | 00:02:13,00(7) | 05:16:37,00(11) | 00:01:46,00(2) | 04:36:12,00(35) | |
16 | Procházka Rostislav (1980) | CZE | 11:00:01,00 | 01:11:27,00(14) | 00:04:26,00(33) | 05:28:54,00(15) | 00:03:39,00(22) | 04:11:35,00(26) | ||
17 | Langer Martin (1984) | CZE | MOOLBIKE.CZ Olomouc | 11:00:22,00 | 01:17:21,00(20) | 00:02:05,00(5) | 05:07:29,00(7) | 00:02:41,00(13) | 04:30:46,00(34) | |
18 | Kopřiva Petr (1981) | CZE | inTrener.cz | 11:01:12,00 | 01:02:42,00(5) | 00:02:03,00(4) | 05:40:57,00(19) | 00:05:28,00(37) | 04:10:02,00(24) | |
19 | Štěpánek Martin (1981) | CZE | ENDEKA BASSTA team | 11:06:52,00 | 01:30:33,00(34) | 00:02:12,00(6) | 05:27:32,00(14) | 00:03:00,00(15) | 04:03:35,00(20) | |
20 | Nevřala Michal (1981) | CZE | SK Ocelaci Ostrava | 11:15:28,00 | 01:20:23,00(25) | 00:03:50,00(28) | 05:44:13,00(23) | 00:03:50,00(25) | 04:03:12,00(19) | |
21 | Kocka Matúš (1984) | SVK | 11:19:05,00 | 01:10:08,00(12) | 00:03:09,00(21) | 05:40:00,00(18) | 00:04:42,00(33) | 04:21:06,00(28) | ||
22 | Dostál Václav (1982) | CZE | 11:19:48,00 | 01:19:33,00(23) | 00:03:44,00(27) | 05:42:41,00(21) | 00:02:39,00(12) | 04:11:11,00(25) | ||
23 | Kormanec Vladimír (1984) | SVK | TJ TATRAN KRASNO NAD KYSUCOU | 11:21:57,00 | 01:12:16,00(16) | 00:07:53,00(43) | 05:50:50,00(26) | 00:03:37,00(20) | 04:07:21,00(22) | |
24 | Jović Vedran (1983) | HRV | TK3MAX | 11:21:58,00 | 01:32:40,00(36) | 00:02:18,00(9) | 06:08:13,00(34) | 00:02:09,00(6) | 03:36:38,00(7) | |
25 | Cindr Martin (1983) | CZE | Individuální | 11:22:00,00 | 01:32:21,00(35) | 00:02:20,00(10) | 06:07:58,00(33) | 00:01:55,00(4) | 03:37:26,00(9) | |
26 | Ďurta Tomáš (1980) | SVK | ŠK Achilles Handlová | 11:34:29,00 | 01:29:48,00(33) | 00:03:54,00(29) | 06:01:55,00(30) | 00:06:58,00(40) | 03:51:54,00(12) | |
27 | Oppelt Michal (1983) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 11:35:19,00 | 01:19:18,00(22) | 00:02:39,00(15) | 05:42:27,00(20) | 00:02:31,00(10) | 04:28:24,00(31) | |
28 | Fara Jan (1984) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 11:38:31,00 | 01:35:20,00(37) | 00:03:24,00(23) | 05:52:55,00(27) | 00:04:14,00(30) | 04:02:38,00(18) | |
29 | Plavec Vítězslav (1980) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 11:39:44,00 | 01:23:58,00(28) | 00:03:22,00(22) | 05:53:01,00(28) | 00:02:56,00(14) | 04:16:27,00(27) | |
30 | Alferi Jiří (1980) | CZE | 11:42:20,00 | 01:17:37,00(21) | 00:04:19,00(32) | 05:45:51,00(24) | 00:05:12,00(36) | 04:29:21,00(32) | ||
31 | Josef Filip (1984) | CZE | 11:45:27,00 | 01:21:17,00(26) | 00:10:29,00(44) | 06:15:15,00(36) | 00:05:08,00(35) | 03:53:18,00(13) | ||
32 | Vajcík Pavol (1981) | CZE | Aspot Hulín | 11:53:44,00 | 01:35:41,00(38) | 00:05:11,00(36) | 05:43:05,00(22) | 00:06:06,00(38) | 04:23:41,00(30) | |
33 | Kolář Martin (1980) | CZE | TriSK ČB | 12:09:49,00 | 01:36:30,00(39) | 00:05:06,00(34) | 06:02:41,00(31) | 00:03:35,00(19) | 04:21:57,00(29) | |
34 | Maňásek Lukáš (1980) | CZE | 12:17:26,00 | 01:26:04,00(30) | 00:03:36,00(24) | 06:13:40,00(35) | 00:03:29,00(17) | 04:30:37,00(33) | ||
35 | Tlustý Tomáš (1984) | CZE | Maratón klub Kladno | 12:26:25,00 | 01:39:15,00(40) | 00:03:56,00(30) | 06:33:05,00(40) | 00:03:38,00(21) | 04:06:31,00(21) | |
36 | Vaněk Petr (1980) | CZE | 12:27:34,00 | 01:39:20,00(41) | 00:03:43,00(26) | 06:01:35,00(29) | 00:04:32,00(32) | 04:38:24,00(36) | ||
37 | Liška Michal (1981) | CZE | Ladermon | 12:38:07,00 | 01:15:56,00(19) | 00:07:09,00(41) | 06:16:42,00(37) | 00:07:55,00(41) | 04:50:25,00(38) | |
38 | Leč Dušan (1981) | CZE | Triatlon Mladá Boleslav | 12:39:35,00 | 01:06:59,00(9) | 00:02:51,00(19) | 06:06:06,00(32) | 00:03:49,00(24) | 05:19:50,00(40) | |
39 | Rovenský Jan (1981) | CZE | 12:49:53,00 | 01:20:20,00(24) | 00:05:49,00(39) | 06:37:05,00(41) | 00:03:53,00(26) | 04:42:46,00(37) | ||
40 | Melkus Ondřej (1981) | CZE | 13:01:23,00 | 01:27:45,00(32) | 00:05:45,00(38) | 06:18:28,00(38) | 00:04:48,00(34) | 05:04:37,00(39) | ||
41 | Kulík Michal (1980) | CZE | 13:19:52,00 | 01:27:18,00(31) | 00:03:43,00(25) | 06:18:33,00(39) | 00:06:19,00(39) | 05:23:59,00(41) | ||
42 | Krankus Milan (1980) | SVK | 14:21:47,00 | 01:44:46,00(43) | 00:05:10,00(35) | 06:48:31,00(42) | 00:09:43,00(42) | 05:33:37,00(42) | ||
43 | Škarka Libor (1983) | CZE | Sk Termit | 15:33:20,00 | 01:46:37,00(44) | 00:06:23,00(40) | 07:04:00,00(43) | 00:24:18,00(44) | 06:12:02,00(43) | |
44 | Rameš Adam (1983) | CZE | Cirk la Putyka | 16:16:31,00 | 01:23:55,00(27) | 00:07:47,00(42) | 07:05:52,00(44) | 00:15:41,00(43) | 07:23:16,00(44) | |
DNF | Hnilička Jan (1981) | CZE | Individuální | 01:11:39,00(16) | 00:03:27,00(25) | 08:26:10,00(46) | --- | --- | ||
DNF | Maul Andreas (1983) | DEU | Team FangtDasGnu | 01:03:24,00(7) | 00:01:48,00(4) | 05:14:02,00(11) | --- | --- |