Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLAKE Dan (1980) | GBR | UBYK | 04:13:45,00 | 00:30:27,00(15) | --- | 02:11:29,00(1) | 00:02:20,00(3) | 01:25:10,00(1) | |
2 | MOONEN Hans (1982) | BEL | DELUPLAST | 04:15:38,00 | 00:25:33,00(1) | --- | 02:17:36,00(5) | 00:02:14,00(1) | 01:26:08,00(2) | |
3 | LEITNER Stefan (1980) | AUT | Tri Stars Austria | 04:19:27,00 | 00:28:00,00(8) | --- | 02:17:30,00(4) | 00:02:38,00(10) | 01:26:51,00(3) | |
4 | LINTERMANS Koen (1982) | BEL | Team 8s | 04:21:09,00 | 00:28:11,00(9) | --- | 02:14:16,00(2) | 00:02:36,00(8) | 01:31:18,00(5) | |
5 | Vondra Vítězslav (1979) | CZE | SPORTICUS Team | 04:28:19,00 | 00:27:13,00(5) | --- | 02:18:23,00(6) | 00:02:17,00(2) | 01:35:07,00(8) | |
6 | Sajner David (1980) | CZE | Team ZOOT TRI Europe | 04:33:25,00 | 00:28:36,00(11) | --- | 02:17:00,00(3) | 00:02:34,00(6) | 01:40:57,00(20) | |
7 | Krohlák Milan (1981) | CZE | Kosmosbike | 04:36:22,00 | 00:27:37,00(6) | --- | 02:28:54,00(21) | 00:03:26,00(44) | 01:29:29,00(4) | |
8 | ESSER Björn (1980) | GER | Willpower Vegan | 04:40:21,00 | 00:32:18,00(22) | --- | 02:24:23,00(10) | 00:02:36,00(9) | 01:35:54,00(11) | |
9 | KOHL Walter (1981) | ARG | Triathlon Augsburg | 04:43:16,00 | 00:33:41,00(35) | --- | 02:25:16,00(13) | 00:03:24,00(42) | 01:35:25,00(9) | |
10 | Kyral Václav (1979) | CZE | Easy go run | 04:43:55,00 | 00:25:44,00(3) | --- | 02:25:23,00(14) | 00:03:28,00(45) | 01:44:11,00(27) | |
11 | NIPPERT Daniel (1980) | GER | SpVgg Höhenkirchen | 04:44:20,00 | 00:33:07,00(29) | --- | 02:23:31,00(8) | 00:03:22,00(41) | 01:38:59,00(13) | |
12 | PISKE Daniel (1979) | GER | SV Handwerk Leipzig | 04:44:32,00 | 00:35:57,00(55) | --- | 02:26:24,00(17) | 00:02:25,00(4) | 01:33:32,00(7) | |
13 | DOUGLAS Stuart (1983) | GBR | 04:46:59,00 | 00:28:32,00(10) | --- | 02:36:39,00(48) | 00:03:34,00(51) | 01:33:10,00(6) | ||
14 | WRONSKI Tomasz (1979) | POL | 04:47:04,00 | 00:27:38,00(7) | --- | 02:29:59,00(22) | 00:02:55,00(22) | 01:40:48,00(18) | ||
15 | Svoboda Milan (1983) | CZE | 04:49:06,00 | 00:34:39,00(37) | --- | 02:30:55,00(26) | 00:02:46,00(15) | 01:35:49,00(10) | ||
16 | Horák Tomáš (1979) | CZE | 04:49:33,00 | 00:36:08,00(60) | --- | 02:27:56,00(20) | 00:03:37,00(52) | 01:36:01,00(12) | ||
17 | Nesrsta Michal (1981) | CZE | TRIEXPERT MILT racing team | 04:50:56,00 | 00:30:48,00(17) | --- | 02:31:00,00(27) | 00:02:46,00(16) | 01:41:14,00(23) | |
18 | STASTNY Jürgen (1982) | AUT | bimato sports team | 04:52:19,00 | 00:35:26,00(49) | --- | 02:26:20,00(16) | 00:03:18,00(40) | 01:42:03,00(25) | |
19 | SCHÖBERL Hermann (1979) | GER | ASK München Süd e.V. | 04:53:37,00 | 00:35:11,00(43) | --- | 02:23:40,00(9) | 00:02:43,00(14) | 01:46:58,00(31) | |
20 | BRAY Johnny (1983) | GBR | 04:53:38,00 | 00:32:51,00(26) | --- | 02:30:29,00(24) | 00:03:43,00(57) | 01:41:10,00(21) | ||
21 | POETTING Timm (1983) | GER | TSVE 1890 Bielefeld e.V. | 04:56:07,00 | 00:25:38,00(2) | --- | 02:24:54,00(12) | 00:04:11,00(82) | 01:56:10,00(45) | |
22 | Jiráň Aleš (1983) | CZE | Here to win | 04:56:25,00 | 00:31:48,00(21) | --- | 02:31:33,00(31) | 00:02:29,00(5) | 01:45:07,00(30) | |
23 | BEST Jamie (1979) | GBR | Bynea CC | 04:56:34,00 | 00:32:57,00(27) | --- | 02:26:00,00(15) | 00:03:43,00(59) | 01:48:32,00(34) | |
24 | Skalka Josef (1980) | CZE | HZS Olomouc | 04:59:46,00 | 00:37:43,00(69) | --- | 02:32:00,00(33) | 00:02:40,00(11) | 01:41:13,00(22) | |
25 | WEISS Jürgen (1980) | GER | Laface-Team Weiden | 05:00:48,00 | 00:29:44,00(13) | --- | 02:40:28,00(55) | 00:03:44,00(61) | 01:42:00,00(24) | |
26 | Najman Jakub (1983) | CZE | Pot a Krev | 05:00:51,00 | 00:35:21,00(46) | --- | 02:36:54,00(49) | 00:02:59,00(26) | 01:39:54,00(14) | |
27 | JORDAN René (1979) | GER | TV Dresden/ausdauertraining-dresden.de | 05:02:02,00 | 00:38:01,00(70) | --- | 02:33:08,00(36) | 00:04:04,00(75) | 01:40:02,00(15) | |
28 | Poupa Petr (1982) | CZE | Koa Squad | 05:05:07,00 | 00:35:08,00(41) | --- | 02:39:58,00(53) | 00:02:41,00(12) | 01:40:50,00(19) | |
29 | Semsej Matej (1982) | SVK | Šemo PraBA | 05:06:37,00 | 00:35:24,00(48) | --- | 02:35:05,00(42) | 00:04:03,00(74) | 01:44:25,00(29) | |
30 | Uličník Tomáš (1983) | CZE | 05:08:49,00 | 00:35:20,00(45) | --- | 02:34:16,00(38) | 00:03:05,00(31) | 01:48:47,00(35) | ||
31 | Čejka Bořivoj (1980) | CZE | Triathlon team Chrudim | 05:11:21,00 | 00:35:05,00(40) | --- | 02:31:40,00(32) | 00:02:46,00(17) | 01:56:27,00(47) | |
32 | GUINARD Sven (1982) | GER | sisu-training | 05:12:34,00 | 00:38:30,00(73) | --- | 02:32:41,00(35) | 00:03:11,00(34) | 01:52:15,00(40) | |
33 | BERLIZEV Mikhail (1980) | RUS | TriAlko | 05:12:44,00 | 00:35:12,00(44) | --- | 02:31:10,00(28) | 00:03:52,00(63) | 01:56:12,00(46) | |
34 | PFARHERR Philipp (1982) | GER | rcs-team-rot | 05:13:06,00 | 00:32:21,00(23) | --- | 02:26:58,00(18) | 00:03:09,00(33) | 02:05:04,00(66) | |
35 | TYRRELL Mark (1979) | GBR | Freeland triathlon club | 05:14:14,00 | 00:30:25,00(14) | --- | 02:34:52,00(41) | 00:04:02,00(73) | 01:58:49,00(53) | |
36 | Rosenkranz David (1981) | CZE | HRNAP | 05:14:17,00 | 00:36:04,00(58) | --- | 02:47:58,00(74) | 00:03:44,00(60) | 01:40:33,00(17) | |
37 | REVILLARD Ghislain (1979) | FRA | Gemtri | 05:14:36,00 | 00:32:31,00(24) | --- | 02:23:23,00(7) | 00:05:02,00(96) | 02:08:20,00(73) | |
38 | Fořt Vítězslav (1983) | CZE | Kolinecký Nerezák | 05:14:59,00 | 00:31:37,00(20) | --- | 02:34:23,00(39) | 00:03:52,00(64) | 01:58:54,00(54) | |
39 | Novák Vilém (1983) | CZE | KZ Iron 21 | 05:15:22,00 | 00:34:11,00(36) | --- | 02:41:34,00(59) | 00:03:03,00(30) | 01:49:24,00(36) | |
40 | NGUYEN Denis (1981) | GER | SisuTraining | 05:15:25,00 | 00:40:23,00(85) | --- | 02:37:18,00(51) | 00:03:30,00(48) | 01:47:47,00(32) | |
41 | Karhan Michal (1981) | CZE | Elab | 05:15:41,00 | 00:33:17,00(30) | --- | 02:45:28,00(67) | 00:03:12,00(38) | 01:47:54,00(33) | |
42 | MORAWIETZ Christian (1982) | GER | Team Klinikum Nürnberg | 05:17:08,00 | 00:39:19,00(77) | --- | 02:41:26,00(58) | 00:04:07,00(79) | 01:44:21,00(28) | |
43 | SCHWENZER Rayk (1979) | GER | Triathlon Potsdam e. V. | 05:17:39,00 | 00:26:56,00(4) | --- | 02:27:36,00(19) | 00:02:48,00(18) | 02:15:12,00(83) | |
44 | BORISENOK Pavel (1982) | RUS | Novozybkov | 05:18:03,00 | 00:33:18,00(31) | --- | 02:54:06,00(82) | 00:03:03,00(29) | 01:42:13,00(26) | |
45 | Grüner Pavel (1980) | CZE | 05:18:54,00 | 00:33:40,00(34) | --- | 02:36:12,00(46) | 00:03:55,00(66) | 01:59:29,00(55) | ||
46 | KAHLERT Daniel (1982) | GER | 1. Eichsfelder Sportclub e.V. | 05:19:00,00 | 00:39:17,00(76) | --- | 02:30:06,00(23) | 00:03:29,00(46) | 02:00:23,00(58) | |
47 | Joza Vojtěch (1983) | CZE | 05:19:03,00 | 00:33:31,00(32) | --- | 02:30:31,00(25) | 00:03:43,00(58) | 02:04:39,00(65) | ||
48 | BRANDALISE Franklin (1983) | BRA | Trigantium Bregenz | 05:19:36,00 | 00:35:26,00(50) | --- | 02:37:07,00(50) | 00:03:30,00(47) | 01:58:13,00(50) | |
49 | CHRISTIAN Reinheimer (1980) | GER | Löschzug | 05:20:51,00 | 00:33:35,00(33) | --- | 02:31:27,00(30) | 00:04:15,00(84) | 02:05:32,00(67) | |
50 | Buckley Mark (1979) | GBR | Old Town Running | 05:20:53,00 | 00:38:55,00(74) | --- | 02:49:21,00(77) | 00:03:58,00(69) | 01:40:12,00(16) | |
51 | HNILIČKA Jan (1983) | CZE | Sport Academy | 05:21:05,00 | 00:31:27,00(19) | --- | 02:47:50,00(73) | 00:03:39,00(53) | 01:51:09,00(39) | |
52 | JULIEN Moureau (1983) | FRA | LEMONGRASSTRIATHLONTEAM | 05:21:21,00 | 00:35:49,00(53) | --- | 02:46:09,00(69) | 00:02:54,00(20) | 01:49:39,00(37) | |
53 | Mikula Jan (1979) | SVK | Triathlon Augsburg | 05:22:39,00 | 00:38:09,00(71) | --- | 02:32:08,00(34) | 00:04:23,00(88) | 02:00:09,00(57) | |
54 | CONWAY Darren (1981) | GBR | 05:22:45,00 | 00:35:22,00(47) | --- | 02:35:35,00(45) | 00:03:11,00(36) | 02:00:01,00(56) | ||
55 | KRETZEL Bernd (1981) | AUT | UTTB | 05:24:23,00 | 00:33:00,00(28) | --- | 02:45:46,00(68) | 00:02:42,00(13) | 01:54:20,00(42) | |
56 | Leixner Tomáš (1983) | CZE | HARD ROCK RUNNERS | 05:25:29,00 | 00:36:52,00(63) | --- | 02:40:31,00(56) | 00:03:25,00(43) | 01:58:48,00(52) | |
57 | Paparega Jan (1981) | CZE | Krušnoman Triathlon klub Litvínov | 05:25:58,00 | 00:28:38,00(12) | --- | 02:36:25,00(47) | 00:03:57,00(68) | 02:11:07,00(78) | |
58 | OTT Sebastian (1983) | GER | GEALAN TriTeam IfL Hof | 05:26:28,00 | 00:32:45,00(25) | --- | 02:33:18,00(37) | 00:03:53,00(65) | 02:10:48,00(77) | |
59 | Havránek David (1980) | CZE | TAP | 05:27:03,00 | 00:35:09,00(42) | --- | 02:39:28,00(52) | 00:03:07,00(32) | 02:03:22,00(62) | |
60 | HERMANEK Michael (1983) | AUT | RC Sunpor | 05:27:12,00 | 00:31:10,00(18) | --- | 02:31:16,00(29) | 00:03:00,00(27) | 02:16:03,00(84) | |
61 | PLOKAS Nikolaos (1979) | GRE | 05:27:22,00 | 00:34:44,00(38) | --- | 02:40:28,00(54) | 00:02:52,00(19) | 02:02:26,00(61) | ||
62 | BUGZEL Marcin (1980) | POL | Chod-Dróg Tri Team / Cityzen | 05:28:01,00 | 00:34:45,00(39) | --- | 02:46:54,00(72) | 00:02:56,00(23) | 01:57:40,00(49) | |
63 | SCHAARSCHMIDT Adrien (1980) | GER | Team Erdinger Alkoholfrei | 05:29:12,00 | 00:41:24,00(94) | --- | 02:42:02,00(61) | 00:04:30,00(90) | 01:53:15,00(41) | |
64 | Maňásek Lukáš (1980) | CZE | 05:29:22,00 | 00:35:40,00(51) | --- | 02:49:59,00(78) | 00:03:30,00(49) | 01:54:31,00(43) | ||
65 | Goldgruber Georg (1982) | DEU | Lifepark Max e.V. | 05:29:26,00 | 00:36:35,00(61) | --- | 02:45:26,00(66) | 00:03:00,00(28) | 01:57:38,00(48) | |
66 | Heinrich Johannes (1983) | CZE | Tempohasen | 05:30:39,00 | 00:39:23,00(78) | --- | 02:35:15,00(44) | 00:03:11,00(35) | 02:07:14,00(69) | |
67 | ANSEMS Ruud (1983) | NED | TVB | 05:32:30,00 | 00:35:57,00(56) | --- | 02:41:57,00(60) | 00:03:40,00(54) | 02:04:23,00(64) | |
68 | Najman David (1979) | CZE | JOSKATEL TEAM | 05:34:53,00 | 00:40:26,00(86) | --- | 02:41:23,00(57) | 00:04:21,00(87) | 02:01:59,00(60) | |
69 | HORTON Daniel (1981) | NZL | TriAdventuresNZ | 05:37:04,00 | 00:36:06,00(59) | --- | 02:34:36,00(40) | 00:03:13,00(39) | 02:16:33,00(85) | |
70 | RASMUSSEN Anders Baggi (1983) | DEN | Haderslev Tri 2000 | 05:40:14,00 | 00:35:44,00(52) | --- | 02:35:14,00(43) | 00:03:47,00(62) | 02:19:02,00(87) | |
71 | KILVERT Thom (1979) | GBR | 05:41:49,00 | 00:37:13,00(66) | --- | 02:46:44,00(71) | 00:03:58,00(70) | 02:05:58,00(68) | ||
72 | HIEGESBERGER Christian (1983) | AUT | Weil‘s gsund is | 05:43:10,00 | 00:38:20,00(72) | --- | 03:00:49,00(92) | 00:02:58,00(25) | 01:55:13,00(44) | |
73 | Pichlik Roman (1979) | CZE | Koa Squad | 05:43:30,00 | 00:40:53,00(89) | --- | 03:01:00,00(93) | 00:03:41,00(55) | 01:50:30,00(38) | |
74 | GÖTZ Carsten (1980) | GER | Franken Speed Fighter | 05:43:41,00 | 00:46:11,00(104) | --- | 02:48:55,00(76) | 00:03:11,00(37) | 01:58:13,00(51) | |
75 | Kukielka Slawek (1979) | POL | Jelenia Gora | 05:45:17,00 | 00:36:01,00(57) | --- | 02:48:48,00(75) | 00:04:07,00(77) | 02:08:31,00(74) | |
76 | MAATHUR Neeraj (1983) | USA | 05:45:32,00 | 00:40:05,00(84) | --- | 02:42:20,00(62) | 00:04:04,00(76) | 02:12:12,00(79) | ||
77 | KESCHE Stefan (1983) | GER | Hardtseemafia | 05:47:03,00 | 00:40:48,00(88) | --- | 02:42:25,00(63) | 00:03:31,00(50) | 02:14:52,00(82) | |
78 | AVRAMENKO Andriy (1981) | UKR | England Tri | 05:53:01,00 | 00:43:37,00(98) | --- | 02:44:56,00(65) | 00:04:43,00(93) | 02:12:17,00(80) | |
79 | BRÄUNLICH Michael (1980) | GER | STV Limbach oberfrohna | 05:57:40,00 | 00:40:55,00(90) | --- | 02:57:41,00(85) | 00:04:10,00(81) | 02:08:05,00(71) | |
80 | CZELNY Zbigniew (1983) | POL | Jah Creation | 05:59:43,00 | 00:41:04,00(91) | --- | 03:01:39,00(96) | 00:04:25,00(89) | 02:04:20,00(63) | |
81 | Dostál Václav (1982) | CZE | 06:00:38,00 | 00:35:51,00(54) | --- | 03:01:39,00(95) | 00:04:14,00(83) | 02:10:23,00(75) | ||
82 | ZEYHER Jochen (1982) | GER | 06:01:01,00 | 00:48:04,00(106) | --- | 02:55:26,00(83) | 00:03:42,00(56) | 02:07:28,00(70) | ||
83 | BODZIOCH Michał (1983) | POL | Jah Creation | 06:01:37,00 | 00:51:47,00(108) | --- | 02:59:58,00(91) | 00:02:57,00(24) | 02:00:40,00(59) | |
84 | MURZYN Piotr (1980) | POL | Triathlon Mietkow Team | 06:02:23,00 | 00:39:57,00(82) | --- | 03:01:12,00(94) | 00:02:55,00(21) | 02:12:28,00(81) | |
85 | Dundáček Ondřej (1982) | CZE | 06:03:05,00 | 00:43:35,00(97) | --- | 02:57:48,00(86) | 00:04:07,00(78) | 02:10:40,00(76) | ||
86 | KULZER Thomas (1981) | GER | Auto Werner Racing Team | 06:06:13,00 | 00:41:12,00(92) | --- | 02:46:30,00(70) | 00:04:35,00(91) | 02:24:54,00(94) | |
87 | Zelenka Roman (1981) | CZE | ZELENKA sport team | 06:08:04,00 | 00:36:36,00(62) | --- | 02:59:21,00(88) | 00:04:01,00(72) | 02:21:22,00(92) | |
88 | MEYRICK David (1981) | GBR | Tenby Aces | 06:08:17,00 | 00:37:13,00(65) | --- | 02:57:31,00(84) | 00:04:46,00(94) | 02:20:55,00(90) | |
89 | Parus Jindrich (1979) | CZE | 06:09:00,00 | 00:39:09,00(75) | --- | 02:51:41,00(79) | 00:04:08,00(80) | 02:25:10,00(95) | ||
90 | KESCHE Oliver (1981) | GER | Hardtseemafia | 06:11:47,00 | 00:43:06,00(96) | --- | 02:58:41,00(87) | 00:03:55,00(67) | 02:19:27,00(88) | |
91 | Cimbak Lubo (1982) | SVK | 06:15:05,00 | 00:37:42,00(68) | --- | 02:24:23,00(11) | 00:02:36,00(7) | 03:10:39,00(108) | ||
92 | Vondál David (1979) | CZE | SDH Kochov | 06:16:47,00 | 00:41:48,00(95) | --- | 02:59:46,00(90) | 00:05:49,00(103) | 02:20:42,00(89) | |
93 | BRANDL Oliver (1981) | AUT | Tria Team NÖ West | 06:19:03,00 | 00:30:38,00(16) | --- | 02:52:56,00(80) | 00:05:18,00(99) | 02:43:50,00(102) | |
94 | Michalec Robert (1979) | CZE | 06:20:31,00 | 00:39:49,00(81) | --- | 03:05:45,00(98) | 00:04:56,00(95) | 02:21:16,00(91) | ||
95 | Turek Vojtěch (1981) | CZE | Alpenverein Edelweiss | 06:23:30,00 | 00:40:03,00(83) | --- | 02:59:38,00(89) | 00:05:33,00(101) | 02:28:20,00(98) | |
96 | Kulík Michal (1980) | CZE | NOVIS TK Praha | 06:25:29,00 | 00:40:33,00(87) | --- | 03:06:15,00(99) | 00:03:58,00(71) | 02:27:28,00(96) | |
97 | Joyeux Francois (1981) | FRA | Individual | 06:25:43,00 | 00:39:41,00(80) | --- | 03:04:40,00(97) | 00:05:42,00(102) | 02:27:39,00(97) | |
98 | KONYA Michal (1981) | SVK | 06:25:49,00 | 00:43:57,00(100) | --- | 03:08:04,00(101) | 00:07:22,00(108) | 02:18:39,00(86) | ||
99 | SINELNIKOV Konstantin (1982) | RUS | Trilife | 06:26:18,00 | 00:49:05,00(107) | --- | 03:18:25,00(104) | 00:05:14,00(98) | 02:08:07,00(72) | |
100 | DEBRE Norbert (1980) | HUN | TriPlan Triatlon Team | 06:37:19,00 | 00:43:44,00(99) | --- | 02:43:22,00(64) | 00:05:24,00(100) | 02:57:44,00(107) | |
101 | JURACIC Pavol (1981) | SVK | 06:37:56,00 | 00:37:23,00(67) | --- | 03:21:34,00(106) | 00:04:16,00(85) | 02:28:28,00(99) | ||
102 | Baláš Jan (1980) | CZE | TJ Sokol Olšany | 06:39:17,00 | 00:39:25,00(79) | --- | 02:53:36,00(81) | 00:04:21,00(86) | 02:53:30,00(105) | |
103 | DE CONINCK Benoit (1981) | BEL | CARIBOOST | 06:42:55,00 | 00:45:56,00(103) | --- | 03:17:55,00(103) | 00:07:12,00(107) | 02:22:26,00(93) | |
104 | PRCHAL Jozef (1979) | SVK | SportDiag Team | 06:49:36,00 | 00:36:59,00(64) | --- | 03:06:45,00(100) | 00:06:11,00(104) | 02:52:52,00(104) | |
105 | FRACZEK Marcin (1980) | POL | TMTeam | 06:52:30,00 | 00:44:07,00(101) | --- | 03:17:02,00(102) | 00:07:10,00(106) | 02:36:24,00(100) | |
106 | FURGOL Michal (1980) | POL | Litwin Triathlon Team | 06:56:39,00 | 00:41:16,00(93) | --- | 03:20:51,00(105) | 00:05:04,00(97) | 02:41:27,00(101) | |
107 | HALE Kevin (1980) | GBR | Nil | 07:13:08,00 | 00:46:56,00(105) | --- | 03:23:18,00(107) | 00:04:43,00(92) | 02:50:03,00(103) | |
108 | USTUNDAG Deniz (1980) | TUR | 07:21:54,00 | 00:45:36,00(102) | --- | 03:26:26,00(108) | 00:06:28,00(105) | 02:55:34,00(106) | ||
DNF | DREWS Joachim (1980) | GER | 00:31:05,00() | --- | 02:42:22,00() | 00:03:00,00() | --- | |||
DNF | Strachovský Jan (1980) | CZE | Etriatlon Team | 00:41:06,00() | --- | 03:16:46,00() | 00:26:22,00() | --- | ||
DNF | Roman Martin (1983) | CZE | 00:36:03,00() | --- | 02:31:04,00() | 00:03:37,00() | --- | |||
DNF | ZIELENKIEWICZ Marcin (1981) | POL | Triathlon Mietkow Team | 00:36:41,00() | --- | 03:11:33,00() | 00:03:20,00() | --- | ||
DNF | TKACZ Adam (1981) | POL | TS Akwedukt Kielce | 00:35:16,00() | --- | 02:18:37,00() | --- | --- | ||
DNF | KERSCHBAUM Jürgen (1981) | AUT | Trics | 00:36:07,00() | --- | 02:34:12,00() | 00:04:05,00() | --- | ||
DNF | OELOFSE Eugene (1981) | RSA | TriDorphin | 00:35:59,00() | --- | 04:09:22,00() | --- | --- | ||
DNF | Kondračin Josef (1982) | CZE | ČT sport | 00:46:20,00() | --- | 02:24:24,00() | 00:06:27,00() | --- | ||
DNF | KORBER Tobias (1981) | GER | Team TVE Netphen | 00:27:42,00() | --- | 02:24:31,00() | 00:03:04,00() | --- | ||
DNF | CUAEVAS DECOUD Carlos Eduardo (1983) | GER | 05:06:12,00 | 00:40:24,00() | --- | 03:42:43,00() | 00:04:37,00() | 00:31:55,00() | ||
DNS | YESSENOV Galimzhan (1982) | KAZ | KAZ | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | VAN VLIET Joost (1980) | NED | Viet Nam Triathlon Club | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | ZHURAVEL Yurii (1982) | UKR | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Černý Josef (1983) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | KAZANCI Barlas (1980) | TUR | Istanbul tri | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Vacek Jan (1981) | CZE | Wunderman | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | RINCON Jose Maria (1980) | ESP | Club Mugarra | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | PETRICEK Tomas (1981) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | TOMKO Daniel (1981) | SVK | Born2sport | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | STEINERT Marcus (1982) | GER | Berlin | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | FRIEGEL Stefan (1981) | GER | TG Viktoria Augsburg | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | EVGENY Zeynalov (1983) | RUS | BT | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kozerovský Jan (1980) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Hudeček Jan (1983) | CZE | HOU-TRI-DINI | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | GONZALEZ TELLECHEA Guillermo (1980) | MEX | TRI21 | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Kozlowski Tomasz (1983) | POL | MII | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Dědina Ondřej (1979) | CZE | MIBCON | --- | --- | --- | --- | --- |