Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hradecký Jan (1983) | CZE | TT Příbram, z. s. | 09:05:33,00 | 00:49:29,00(1) | 00:01:20,00(1) | 04:58:48,00(3) | 00:01:34,00(3) | 03:14:22,00(2) | |
2 | Kopřiva Petr (1981) | CZE | inTrener.cz | 09:21:54,00 | 00:59:18,00(3) | 00:02:03,00(5) | 04:56:03,00(2) | 00:02:38,00(16) | 03:21:52,00(5) | |
3 | Maul Andreas (1983) | DEU | Team FangtDasGnu | 09:24:05,00 | 01:00:48,00(7) | 00:01:43,00(3) | 04:54:24,00(1) | 00:01:16,00(1) | 03:25:54,00(6) | |
4 | Galandr Daniel (1979) | CZE | Individuální | 09:36:56,00 | 01:05:58,00(15) | 00:02:44,00(12) | 05:09:31,00(8) | 00:02:05,00(6) | 03:16:38,00(3) | |
5 | Krohlák Milan (1981) | CZE | KosmosBike | 09:39:34,00 | 00:59:20,00(4) | 00:01:37,00(2) | 05:15:20,00(10) | 00:02:41,00(18) | 03:20:36,00(4) | |
6 | Karabinoš Tomáš (1983) | SVK | Café racers | 09:42:06,00 | 01:05:12,00(12) | 00:01:53,00(4) | 05:05:36,00(6) | 00:02:22,00(9) | 03:27:03,00(7) | |
7 | Kohl Otakar (1979) | CZE | 09:50:01,00 | 01:02:16,00(9) | 00:02:42,00(10) | 05:35:00,00(17) | 00:02:57,00(24) | 03:07:06,00(1) | ||
8 | Zelený Radek (1981) | CZE | 09:53:09,00 | 01:09:06,00(21) | 00:02:56,00(16) | 05:04:51,00(5) | 00:02:27,00(10) | 03:33:49,00(8) | ||
9 | Cibulka Stanislav (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 09:54:27,00 | 00:58:48,00(2) | 00:02:19,00(6) | 05:08:20,00(7) | 00:03:08,00(26) | 03:41:52,00(15) | |
10 | Chudý Michal (1980) | SVK | Železní žochári | 09:55:55,00 | 01:05:10,00(11) | 00:02:45,00(14) | 05:11:35,00(9) | 00:01:19,00(2) | 03:35:06,00(10) | |
11 | Bláha Jan (1982) | CZE | 10:16:08,00 | 00:59:40,00(6) | 00:02:58,00(17) | 05:25:55,00(14) | 00:03:01,00(25) | 03:44:34,00(16) | ||
12 | Lištinský Ľuboš (1983) | SVK | Melina.sk | 10:17:13,00 | 01:01:43,00(8) | 00:03:38,00(25) | 05:18:48,00(11) | 00:02:38,00(17) | 03:50:26,00(21) | |
13 | Černý Martin (1983) | CZE | TRI-MAX MORAVIAMAN Team | 10:17:23,00 | 01:15:20,00(27) | 00:02:23,00(7) | 05:03:18,00(4) | 00:01:54,00(5) | 03:54:28,00(25) | |
14 | Skalka Josef (1980) | CZE | 10:25:19,00 | 01:16:46,00(31) | 00:04:19,00(32) | 05:24:41,00(13) | 00:02:27,00(12) | 03:37:06,00(11) | ||
15 | Mach Tadeáš (1983) | CZE | Hany Bany | 10:27:16,00 | 01:12:30,00(23) | 00:03:26,00(24) | 05:19:54,00(12) | 00:02:33,00(13) | 03:48:53,00(20) | |
16 | Mužík Josef (1981) | CZE | IRON STARS BEROUN | 10:38:02,00 | 01:09:05,00(20) | 00:02:41,00(9) | 05:36:49,00(18) | 00:03:59,00(35) | 03:45:28,00(18) | |
17 | Hrabovský Petr (1981) | CZE | Racers | 10:43:43,00 | 01:15:29,00(28) | 00:04:31,00(34) | 05:26:01,00(15) | 00:04:27,00(40) | 03:53:15,00(24) | |
18 | Lopour Pavel (1981) | CZE | BK Heřmanův Městec | 10:43:44,00 | 01:18:28,00(32) | 00:04:00,00(29) | 05:39:01,00(21) | 00:03:22,00(28) | 03:38:53,00(13) | |
19 | Čejka Bořivoj (1980) | CZE | TRI Chrudim | 10:44:11,00 | 01:12:42,00(24) | 00:02:44,00(13) | 05:51:09,00(29) | 00:03:33,00(30) | 03:34:03,00(9) | |
20 | Odstrčilík Tomáš (1983) | CZE | Sokol Třebětice | 10:54:54,00 | 01:22:12,00(39) | 00:04:22,00(33) | 05:46:06,00(28) | 00:04:00,00(36) | 03:38:14,00(12) | |
21 | Kubita Viktor (1981) | CZE | 10:56:09,00 | 01:07:38,00(17) | 00:03:13,00(19) | 05:52:31,00(31) | 00:02:12,00(7) | 03:50:35,00(22) | ||
22 | Fialka Martin (1979) | CZE | 10:56:59,00 | 01:10:57,00(22) | 00:05:17,00(39) | 05:56:53,00(33) | 00:02:27,00(11) | 03:41:25,00(14) | ||
23 | Paparega Jan (1981) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 11:00:05,00 | 00:59:32,00(5) | 00:02:44,00(11) | 05:28:06,00(16) | 00:02:52,00(23) | 04:26:51,00(39) | |
24 | Černoch Filip (1981) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 11:02:00,00 | 01:18:32,00(33) | 00:04:13,00(31) | 05:44:58,00(26) | 00:03:39,00(31) | 03:50:38,00(23) | |
25 | Stankay Michal (1980) | CZE | 11:04:04,00 | 01:05:16,00(13) | 00:06:14,00(46) | 05:36:51,00(19) | 00:05:32,00(46) | 04:10:11,00(28) | ||
26 | Zachar Vladimir (1979) | SVK | Sportservis Bratislava | 11:12:26,00 | 01:16:39,00(30) | 00:07:47,00(52) | 05:56:14,00(32) | 00:03:52,00(33) | 03:47:54,00(19) | |
27 | Kolář Martin (1980) | CZE | TriSK ČB | 11:14:44,00 | 01:27:40,00(46) | 00:03:25,00(23) | 05:42:38,00(25) | 00:02:46,00(20) | 03:58:15,00(26) | |
28 | Štěpánek Martin (1981) | CZE | 11:18:15,00 | 01:16:10,00(29) | 00:02:30,00(8) | 05:39:22,00(22) | 00:01:41,00(4) | 04:18:32,00(32) | ||
29 | Oppelt Michal (1983) | CZE | Krušnoman TT Litvínov | 11:19:24,00 | 01:12:49,00(25) | 00:02:50,00(15) | 05:42:06,00(24) | 00:02:36,00(15) | 04:19:03,00(34) | |
30 | Stolár Martin (1979) | SVK | TRIATLON VRBOVÉ | 11:26:40,00 | 01:06:39,00(16) | 00:05:20,00(40) | 05:45:28,00(27) | 00:04:31,00(42) | 04:24:42,00(36) | |
31 | Koziol Vojtěch (1981) | CZE | 11:27:17,00 | 01:27:41,00(47) | 00:04:06,00(30) | 05:51:57,00(30) | 00:03:31,00(29) | 04:00:02,00(27) | ||
32 | Plavec Vítězslav (1980) | CZE | Běžecký klub Heřmanův Městec | 11:27:47,00 | 01:19:19,00(35) | 00:03:23,00(22) | 06:17:02,00(43) | 00:02:43,00(19) | 03:45:20,00(17) | |
33 | Vudrić Nenad (1980) | HRV | TK Swibir | 11:38:44,00 | 01:02:46,00(10) | 00:05:15,00(38) | 06:08:17,00(39) | 00:05:21,00(45) | 04:17:05,00(31) | |
34 | Procházka Rostislav (1980) | CZE | 11:41:41,00 | 01:08:04,00(19) | 00:05:35,00(41) | 05:36:58,00(20) | 00:02:50,00(22) | 04:48:14,00(45) | ||
35 | Karhan Michal (1981) | CZE | Elab | 11:56:54,00 | 01:07:42,00(18) | 00:03:19,00(20) | 06:25:08,00(45) | 00:04:01,00(37) | 04:16:44,00(30) | |
36 | Lovas Tomáš (1979) | CZE | ASPOT Hulín | 11:59:26,00 | 01:26:45,00(45) | 00:03:53,00(28) | 05:59:58,00(34) | 00:03:16,00(27) | 04:25:34,00(37) | |
37 | Freund Vratislav (1983) | CZE | Osm statečných - Cirk La Putyka | 12:01:48,00 | 01:20:14,00(37) | 00:06:34,00(49) | 06:10:14,00(40) | 00:05:52,00(47) | 04:18:54,00(33) | |
38 | Orcsik Péter (1982) | CZE | 12:05:33,00 | 01:36:43,00(53) | 00:03:03,00(18) | 06:05:31,00(36) | 00:03:45,00(32) | 04:16:31,00(29) | ||
39 | Vajcík Pavol (1981) | CZE | 12:17:54,00 | 01:24:23,00(40) | 00:05:57,00(44) | 06:01:08,00(35) | 00:07:00,00(48) | 04:39:26,00(42) | ||
40 | Vaněk Petr (1980) | CZE | 12:20:23,00 | 01:30:51,00(49) | 00:05:38,00(42) | 06:08:09,00(37) | 00:03:53,00(34) | 04:31:52,00(40) | ||
41 | Kulík Michal (1980) | CZE | 12:27:20,00 | 01:20:08,00(36) | 00:04:55,00(37) | 06:08:16,00(38) | 00:02:35,00(14) | 04:51:26,00(47) | ||
42 | Vondál David (1979) | CZE | SDH KOCHOV | 12:32:03,00 | 01:26:40,00(44) | 00:06:22,00(48) | 06:14:10,00(41) | 00:04:19,00(39) | 04:40:32,00(44) | |
43 | Janata Pavel (1983) | CZE | TJ Lokomotiva Nymburk | 12:40:51,00 | 01:24:32,00(42) | 00:03:41,00(26) | 05:41:20,00(23) | 00:02:16,00(8) | 05:29:02,00(52) | |
44 | Maňásek Lukáš (1980) | CZE | 12:45:38,00 | 01:20:17,00(38) | 00:06:14,00(47) | 06:53:38,00(52) | 00:04:29,00(41) | 04:21:00,00(35) | ||
45 | Dundáček Ondřej (1982) | CZE | 12:47:06,00 | 01:30:26,00(48) | 00:03:44,00(27) | 06:42:31,00(49) | 00:04:12,00(38) | 04:26:13,00(38) | ||
46 | Langer Zdeněk (1983) | CZE | Valachbajk team | 12:51:21,00 | 01:24:27,00(41) | 00:07:29,00(50) | 06:37:39,00(47) | 00:07:33,00(49) | 04:34:13,00(41) | |
47 | Novák Rostislav (1979) | CZE | Cirk La Putyka - Osm Statečných | 13:06:26,00 | 01:18:33,00(34) | 00:07:36,00(51) | 06:19:12,00(44) | 00:02:47,00(21) | 05:18:18,00(49) | |
48 | Steiger Radek (1979) | CZE | SARS Kroměříž | 13:09:34,00 | 01:13:31,00(26) | 00:04:50,00(35) | 07:03:29,00(53) | 00:07:41,00(50) | 04:40:03,00(43) | |
49 | Kondračin Josef (1982) | CZE | ČT sport | 13:11:31,00 | 01:31:12,00(50) | 00:04:51,00(36) | 06:39:46,00(48) | 00:05:00,00(44) | 04:50:42,00(46) | |
50 | Neruda Miroslav (1981) | CZE | Extra Brno | 13:15:47,00 | 01:35:16,00(52) | 00:06:03,00(45) | 06:16:43,00(42) | 00:09:09,00(52) | 05:08:36,00(48) | |
51 | Vala David (1982) | CZE | 13:27:05,00 | 01:05:22,00(14) | 00:03:21,00(21) | 06:48:32,00(51) | 00:04:47,00(43) | 05:25:03,00(51) | ||
52 | Karasek Tomas (1981) | CZE | SK Aktivita Boskovice | 13:59:43,00 | 01:33:08,00(51) | 00:05:51,00(43) | 06:44:36,00(50) | 00:11:52,00(54) | 05:24:16,00(50) | |
53 | Pták Milan (1979) | CZE | 14:15:30,00 | 01:26:30,00(43) | 00:11:28,00(54) | 06:36:06,00(46) | 00:07:50,00(51) | 05:53:36,00(53) | ||
54 | Žerjav Kristijan (1982) | HRV | TK Jarun | 15:36:17,00 | 01:54:09,00(54) | 00:09:06,00(53) | 07:23:48,00(54) | 00:10:36,00(53) | 05:58:38,00(54) | |
DNF | Cindr Martin (1983) | CZE | 01:15:45,00(29) | 00:03:13,00(2) | 07:02:27,00(21) | 00:05:20,00(1) | --- | |||
DNF | Novák Vít (1982) | CZE | 01:26:54,00(47) | 00:11:59,00(1) | 06:57:57,00(20) | 00:09:22,00(2) | --- | |||
DNS | Kozubík Lukáš (1980) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Velčovský Petr (1981) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Vondra Vítězslav (1979) | CZE | SPORTICUS team | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Bažant Miroslav (1983) | CZE | Táborníci Perun | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Bican Stanislav (1979) | CZE | TJ Packa Praha | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Runsten Jan (1980) | FIN | Kunnon Herrat | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Runsten Lari (1982) | FIN | Kunnon Herrat | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Zybura Paweł (1979) | POL | Nysa Biega | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Holkup Tomáš (1979) | CZE | Lokomotiva Žižkov | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Šimko Pavel (1982) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Bielik Andrej (1980) | SVK | Fyzioactive | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Pelc Lukáš (1981) | CZE | individi | --- | --- | --- | --- | --- | ||
DNS | Svoboda Milan (1983) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Flak David (1979) | CZE | --- | --- | --- | --- | --- | |||
DNS | Racek Tomáš (1981) | CZE | Etriatlon Team | --- | --- | --- | --- | --- |