Tyto stránky používají cookies. Setrváním na těchto stránkách souhlasíte s jejich používáním.
# | Jméno | Země | Klub | Profi Team Name | Čas | Plavání | 1. depo | Kolo | 2. depo | Běh |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vrábel Jozef (1973) | SVK | MORAVIAMAN team Otrokovice | 04:03:57,00 | 00:26:25,00(4) | 00:01:30,00(14) | 02:14:48,00(1) | 00:01:58,00(3) | 01:19:16,00(2) | |
2 | Urbánek Michal (1977) | CZE | TRIEXPERT ADIDAS TEAM | 04:09:00,00 | 00:27:46,00(6) | 00:01:03,00(2) | 02:15:52,00(2) | 00:01:55,00(2) | 01:22:25,00(3) | |
3 | Wainer Jan (1976) | CZE | LEFFI TEAM | 04:11:04,00 | 00:26:10,00(2) | 00:01:00,00(1) | 02:18:48,00(3) | 00:02:27,00(24) | 01:22:40,00(4) | |
4 | Vodehnal Jan (1973) | CZE | SK OMT PARDUBICE | 04:15:45,00 | 00:28:52,00(7) | 00:01:07,00(3) | 02:20:44,00(6) | 00:01:59,00(5) | 01:23:04,00(5) | |
5 | Jaroš Zbyšek (1974) | CZE | "ENERGY TEAM" | 04:17:45,00 | 00:30:39,00(17) | 00:01:23,00(9) | 02:18:49,00(4) | 00:02:13,00(14) | 01:24:42,00(9) | |
6 | Procházka David (1975) | CZE | IRON STARS BEROUN | 04:18:24,00 | 00:29:54,00(11) | 00:01:15,00(5) | 02:21:15,00(7) | 00:02:05,00(9) | 01:23:56,00(7) | |
7 | Král Jindřich (1973) | CZE | LOKOMOTIVA NYMBURK | 04:20:31,00 | 00:33:02,00(25) | 00:01:26,00(11) | 02:25:09,00(12) | 00:01:45,00(1) | 01:19:09,00(1) | |
8 | Strangmüller Jan (1976) | CZE | "ENERGY TEAM" | 04:22:08,00 | 00:27:35,00(5) | 00:01:15,00(6) | 02:21:58,00(8) | 00:02:13,00(15) | 01:29:07,00(14) | |
9 | Štangler David (1974) | CZE | TRUTNOV TRI TEAM | 04:27:07,00 | 00:33:24,00(27) | 00:02:21,00(41) | 02:25:50,00(16) | 00:02:27,00(25) | 01:23:05,00(6) | |
10 | Petrásek Václav (1976) | CZE | TRILIFE | 04:27:44,00 | 00:29:43,00(10) | 00:01:22,00(8) | 02:28:50,00(23) | 00:02:30,00(27) | 01:25:19,00(10) | |
11 | Korous Martin (1974) | CZE | E-On triatlon team | 04:28:52,00 | 00:32:45,00(24) | 00:02:04,00(29) | 02:27:48,00(18) | 00:02:02,00(7) | 01:24:12,00(8) | |
12 | Hraše Zbyněk (1974) | CZE | 04:29:39,00 | 00:24:54,00(1) | 00:01:26,00(12) | 02:29:49,00(26) | 00:02:15,00(17) | 01:31:15,00(19) | ||
13 | Fojt Robert (1976) | CZE | LABE TRI CLUB | 04:30:02,00 | 00:30:17,00(15) | 00:01:30,00(15) | 02:20:32,00(5) | 00:02:37,00(32) | 01:35:06,00(31) | |
14 | Houska David (1973) | CZE | SC Meran triathlon | 04:31:06,00 | 00:33:23,00(26) | 00:01:32,00(16) | 02:28:35,00(22) | 00:02:09,00(13) | 01:25:27,00(11) | |
15 | Kašpar Jiří (1974) | CZE | FORT SMC | 04:32:45,00 | 00:33:56,00(33) | 00:02:33,00(45) | 02:24:18,00(10) | 00:02:05,00(11) | 01:29:53,00(15) | |
16 | Jalovecký Michal (1977) | CZE | LABE TRI CLUB | 04:33:05,00 | 00:29:35,00(9) | 00:01:59,00(26) | 02:33:05,00(35) | 00:01:59,00(6) | 01:26:27,00(12) | |
17 | Netrval Marek (1974) | CZE | TTK SLAVIA VŠ PLZEŇ | 04:33:05,00 | 00:26:22,00(3) | 00:01:53,00(25) | 02:24:57,00(11) | 00:02:31,00(28) | 01:37:23,00(35) | |
18 | Novotný Daniel (1974) | CZE | Cykloservis Moravský Krumlov | 04:36:12,00 | 00:38:12,00(61) | 00:01:51,00(23) | 02:25:31,00(15) | 00:01:59,00(4) | 01:28:41,00(13) | |
19 | Suchánek Miloslav (1974) | CZE | Outdoor Challenge | 04:36:20,00 | 00:32:17,00(23) | 00:02:19,00(40) | 02:28:09,00(19) | 00:02:51,00(42) | 01:30:44,00(17) | |
20 | Stanik Pavel (1973) | CZE | 04:38:52,00 | 00:29:54,00(12) | 00:01:37,00(19) | 02:25:26,00(14) | 00:03:04,00(49) | 01:38:50,00(38) | ||
21 | Kažmír Roman (1975) | CZE | IRONMAN SUDOMĚŘ TEAM | 04:39:08,00 | 00:30:51,00(18) | 00:01:45,00(22) | 02:25:10,00(13) | 00:02:47,00(38) | 01:38:34,00(36) | |
22 | Néč Ladislav (1976) | SVK | Trian SK UMB Banska Bystrica | 04:40:35,00 | 00:37:48,00(59) | 00:02:08,00(32) | 02:26:27,00(17) | 00:02:42,00(35) | 01:31:29,00(20) | |
23 | Adamovský Kamil (1973) | CZE | Etriatlon team | 04:42:03,00 | 00:34:25,00(37) | 00:02:10,00(34) | 02:29:15,00(24) | 00:03:38,00(66) | 01:32:35,00(25) | |
24 | Plzák Jan (1974) | CZE | HISPORT Team | 04:42:39,00 | 00:28:53,00(8) | 00:01:21,00(7) | 02:28:21,00(21) | 00:02:28,00(26) | 01:41:37,00(44) | |
25 | Kroupa Štěpán (1975) | CZE | HISPORT Team | 04:42:49,00 | 00:30:16,00(14) | 00:01:14,00(4) | 02:35:08,00(39) | 00:02:13,00(16) | 01:33:58,00(29) | |
26 | Šolta Jan (1976) | CZE | ENERGY TEAM | 04:43:13,00 | 00:35:25,00(43) | 00:02:42,00(51) | 02:29:31,00(25) | 00:02:49,00(40) | 01:32:46,00(26) | |
27 | Jurič Miroslav (1976) | CZE | USK Akademik Cheb | 04:43:28,00 | 00:34:32,00(38) | 00:01:44,00(21) | 02:32:31,00(34) | 00:02:31,00(29) | 01:32:10,00(22) | |
28 | Krásný Petr (1975) | CZE | BMC | 04:44:06,00 | 00:33:50,00(30) | 00:02:19,00(39) | 02:32:26,00(32) | 00:03:00,00(47) | 01:32:31,00(24) | |
29 | Hlaváč Lumír (1974) | CZE | Individuální | 04:44:12,00 | 00:30:14,00(13) | 00:02:10,00(35) | 02:36:05,00(41) | 00:02:50,00(41) | 01:32:52,00(27) | |
30 | Stehlík Pavel (1974) | CZE | Individuální | 04:45:20,00 | 00:32:01,00(21) | 00:02:00,00(27) | 02:33:13,00(36) | 00:02:27,00(23) | 01:35:39,00(32) | |
31 | Štěpánek František (1974) | CZE | TRI SPORT TEAM | 04:46:31,00 | 00:34:18,00(35) | 00:01:38,00(20) | 02:38:17,00(45) | 00:02:15,00(18) | 01:30:03,00(16) | |
32 | Zlatuška Petr (1975) | CZE | 04:46:51,00 | 00:34:59,00(39) | 00:02:41,00(48) | 02:35:54,00(40) | 00:02:33,00(30) | 01:30:46,00(18) | ||
33 | Rezek Petr (1974) | CZE | Kona Cycling Point | 04:48:46,00 | 00:37:11,00(54) | 00:02:06,00(31) | 02:31:24,00(30) | 00:02:08,00(12) | 01:35:57,00(33) | |
34 | Kovalovský Jan (1977) | CZE | ENERGY TEAM | 04:49:41,00 | 00:30:37,00(16) | 00:01:23,00(10) | 02:23:27,00(9) | 00:02:21,00(21) | 01:51:53,00(61) | |
35 | Větrovský Tomáš (1974) | CZE | 04:54:46,00 | 00:34:07,00(34) | 00:03:06,00(58) | 02:42:19,00(59) | 00:03:34,00(63) | 01:31:39,00(21) | ||
36 | Hajewski Tomasz (1976) | POL | TKKF Triathlon DG | 04:55:56,00 | 00:33:25,00(28) | 00:01:35,00(18) | 02:36:37,00(43) | 00:03:48,00(71) | 01:40:31,00(40) | |
37 | Januška Oldřich (1973) | CZE | TRI SPORT TEAM | 04:56:32,00 | 00:37:41,00(57) | 00:01:33,00(17) | 02:41:06,00(51) | 00:02:05,00(10) | 01:34:08,00(30) | |
38 | Vojta Pavel (1975) | CZE | 04:56:47,00 | 00:33:53,00(31) | 00:02:41,00(49) | 02:30:14,00(28) | 00:04:16,00(78) | 01:45:43,00(54) | ||
39 | Trubelík Jiří (1976) | CZE | BIKE TRIATLON MORKOVICE | 04:57:32,00 | 00:37:45,00(58) | 00:02:05,00(30) | 02:28:18,00(20) | 00:02:03,00(8) | 01:47:20,00(56) | |
40 | Kotáb Tomáš (1976) | CZE | 04:58:39,00 | 00:40:03,00(68) | 00:02:16,00(38) | 02:32:16,00(31) | 00:02:21,00(20) | 01:41:43,00(45) | ||
41 | Chmátal Martin (1976) | CZE | RoRace Team | 04:59:06,00 | 00:36:23,00(47) | 00:04:27,00(81) | 02:41:14,00(52) | 00:03:58,00(74) | 01:33:05,00(28) | |
42 | Mariusz Mlotkowski (1973) | POL | IM 2010 Polska | 04:59:46,00 | 00:37:38,00(55) | 00:03:33,00(65) | 02:42:16,00(58) | 00:03:50,00(72) | 01:32:29,00(23) | |
43 | Brzák Milan (1973) | CZE | Splašená Lokomotiva Chlumec/C. | 05:00:43,00 | 00:44:48,00(80) | 00:01:52,00(24) | 02:30:02,00(27) | 00:02:34,00(31) | 01:41:26,00(43) | |
44 | Štrof Michal (1973) | CZE | Tenis Úpice | 05:02:39,00 | 00:36:46,00(51) | 00:02:13,00(36) | 02:40:04,00(48) | 00:02:38,00(33) | 01:40:57,00(42) | |
45 | Mitáš Radovan (1977) | CZE | "ENERGY TEAM" | 05:04:19,00 | 00:33:54,00(32) | 00:02:02,00(28) | 02:44:56,00(66) | 00:02:40,00(34) | 01:40:46,00(41) | |
46 | Slavík Jiří (1976) | CZE | TC DOBRUŠKA | 05:04:53,00 | 00:39:37,00(66) | 00:03:17,00(60) | 02:41:53,00(56) | 00:02:53,00(44) | 01:37:13,00(34) | |
47 | Beňo Ladislav (1976) | CZE | TriSK ČB | 05:05:06,00 | 00:38:42,00(63) | 00:02:15,00(37) | 02:36:36,00(42) | 00:03:27,00(58) | 01:44:07,00(49) | |
48 | Hartman Karel (1977) | CZE | SK OMT Pardubice | 05:06:04,00 | 00:31:03,00(19) | 00:01:28,00(13) | 02:31:13,00(29) | 00:03:08,00(53) | 01:59:12,00(70) | |
49 | Januška Jiří (1975) | CZE | TRI SPORT TEAM | 05:08:18,00 | 00:41:58,00(72) | 00:03:06,00(57) | 02:41:05,00(50) | 00:03:34,00(62) | 01:38:35,00(37) | |
50 | Michálek Zbyněk (1974) | CZE | 05:08:34,00 | 00:34:20,00(36) | 00:02:40,00(47) | 02:43:24,00(61) | 00:02:25,00(22) | 01:45:44,00(55) | ||
51 | Beran Jan (1976) | CZE | ČZU Rolníci | 05:08:50,00 | 00:38:13,00(62) | 00:03:42,00(67) | 02:43:33,00(62) | 00:03:14,00(56) | 01:40:08,00(39) | |
52 | Vilím Jiří (1974) | CZE | TRI SPORT TEAM | 05:13:22,00 | 00:36:54,00(52) | 00:02:42,00(50) | 02:34:35,00(38) | 00:03:33,00(61) | 01:55:39,00(67) | |
53 | Kurečka Radomír (1976) | CZE | 05:13:49,00 | 00:35:18,00(41) | 00:03:42,00(68) | 02:48:58,00(70) | 00:03:07,00(52) | 01:42:44,00(47) | ||
54 | Müller Tomáš (1977) | CZE | 05:13:55,00 | 00:44:11,00(78) | 00:02:37,00(46) | 02:40:52,00(49) | 00:03:01,00(48) | 01:43:14,00(48) | ||
55 | Sabok Bernard (1974) | POL | IM 2010 Polska | 05:14:36,00 | 00:36:29,00(50) | 00:04:23,00(80) | 02:45:25,00(67) | 00:03:35,00(64) | 01:44:45,00(50) | |
56 | Švorčík Petr (1976) | CZE | 05:15:16,00 | 00:31:16,00(20) | 00:04:20,00(78) | 02:41:48,00(54) | 00:02:57,00(46) | 01:54:54,00(66) | ||
57 | Wesoły Krzysztof (1976) | POL | InsERT Team | 05:16:55,00 | 00:47:51,00(83) | 00:05:43,00(87) | 02:33:46,00(37) | 00:04:48,00(85) | 01:44:47,00(51) | |
58 | Šlegr Kamil (1976) | CZE | 05:18:23,00 | 00:37:08,00(53) | 00:03:47,00(69) | 02:42:25,00(60) | 00:03:06,00(50) | 01:51:58,00(63) | ||
59 | Janďourek Petr (1973) | CZE | 05:19:48,00 | 00:42:25,00(73) | 00:02:09,00(33) | 02:43:39,00(63) | 00:02:20,00(19) | 01:49:15,00(59) | ||
60 | Pavlů Dušan (1974) | CZE | 05:20:34,00 | 00:35:16,00(40) | 00:03:25,00(63) | 02:44:36,00(65) | 00:03:09,00(54) | 01:54:09,00(65) | ||
61 | Fišer Ivo (1977) | CZE | Vysočina cycling | 05:21:26,00 | 00:36:24,00(48) | 00:04:00,00(73) | 02:39:41,00(46) | 00:04:12,00(76) | 01:57:10,00(69) | |
62 | Kurasiewicz Pawel (1975) | POL | ITI Adventure Team | 05:23:21,00 | 00:41:15,00(71) | 00:04:09,00(76) | 02:41:36,00(53) | 00:04:26,00(80) | 01:51:55,00(62) | |
63 | Suchomel Marcel (1974) | CZE | 05:24:06,00 | 00:43:34,00(76) | 00:03:00,00(56) | 02:41:55,00(57) | 00:02:47,00(39) | 01:52:50,00(64) | ||
64 | Soltys Marek (1973) | CZE | ENERGY TEAM | 05:25:14,00 | 00:32:07,00(22) | 00:02:45,00(52) | 02:50:35,00(73) | 00:03:19,00(57) | 01:56:29,00(68) | |
65 | Ceral Michal (1973) | CZE | 3D Fitness RT | 05:26:17,00 | 00:35:23,00(42) | 00:02:47,00(53) | 02:37:02,00(44) | 00:02:44,00(37) | 02:08:23,00(78) | |
66 | Šimek Jiří (1974) | CZE | 05:27:44,00 | 00:39:14,00(64) | 00:04:50,00(83) | 02:49:29,00(72) | 00:04:13,00(77) | 01:49:58,00(60) | ||
67 | Novák Pavel (1974) | CZE | Dobruška | 05:27:47,00 | 00:36:26,00(49) | 00:03:18,00(62) | 02:40:02,00(47) | 00:02:53,00(43) | 02:05:07,00(76) | |
68 | Vronka David (1974) | CZE | TTC OLOMOUC | 05:28:02,00 | 00:36:21,00(46) | 00:02:25,00(42) | 02:46:45,00(69) | 00:03:12,00(55) | 01:59:18,00(71) | |
69 | Jüptner Zdeněk (1973) | CZE | USK Akademik Cheb | 05:28:20,00 | 00:38:04,00(60) | 00:04:08,00(75) | 02:57:49,00(80) | 00:03:06,00(51) | 01:45:13,00(53) | |
70 | Malarecki Pawel (1974) | POL | 05:29:56,00 | 00:35:39,00(45) | 00:05:29,00(86) | 03:04:16,00(85) | 00:02:43,00(36) | 01:41:49,00(46) | ||
71 | Moučka Marek (1975) | CZE | SK SRCH | 05:31:03,00 | 00:37:40,00(56) | 00:03:54,00(71) | 02:57:21,00(78) | 00:03:45,00(70) | 01:48:24,00(58) | |
72 | JASKUŁA ARKADIUSZ (1977) | POL | mod-x.org | 05:33:45,00 | 00:40:09,00(69) | 00:02:32,00(44) | 02:41:52,00(55) | 00:04:31,00(82) | 02:04:41,00(75) | |
73 | Tancer Stanislav (1973) | CZE | Junior Team 2008 | 05:36:39,00 | 00:33:37,00(29) | 00:02:29,00(43) | 02:32:26,00(33) | 00:03:43,00(69) | 02:24:24,00(86) | |
74 | Fáč Marek (1977) | CZE | ENERGY TEAM | 05:38:13,00 | 00:35:32,00(44) | 00:03:11,00(59) | 02:49:01,00(71) | 00:03:41,00(67) | 02:06:48,00(77) | |
75 | Linhart Martin (1977) | CZE | 05:41:25,00 | 00:43:56,00(77) | 00:04:01,00(74) | 02:50:47,00(74) | 00:02:54,00(45) | 01:59:47,00(72) | ||
76 | Štěpán Pavel (1977) | CZE | SK OMT Pardubice | 05:42:13,00 | 00:39:47,00(67) | 00:03:48,00(70) | 02:50:52,00(75) | 00:05:54,00(86) | 02:01:51,00(73) | |
77 | Macourek Jiří (1976) | CZE | ENERGY TEAM | 05:44:21,00 | 00:39:28,00(65) | 00:03:34,00(66) | 02:44:15,00(64) | 00:04:44,00(84) | 02:12:21,00(81) | |
78 | Mastný Martin (1975) | CZE | Řevnice | 05:46:02,00 | 00:49:55,00(86) | 00:05:15,00(84) | 03:01:51,00(83) | 00:04:01,00(75) | 01:45:00,00(52) | |
79 | Kohout Libor (1976) | CZE | BMC | 05:50:42,00 | 00:46:00,00(81) | 00:03:17,00(61) | 02:52:56,00(76) | 00:04:26,00(81) | 02:04:01,00(74) | |
80 | Kruk Krzysztof (1975) | POL | SKS Głuszynka | 05:51:51,00 | 00:48:02,00(84) | 00:03:29,00(64) | 03:05:20,00(86) | 00:07:38,00(88) | 01:47:22,00(57) | |
81 | Šimek Vladislav (1973) | CZE | 05:53:03,00 | 00:44:12,00(79) | 00:04:17,00(77) | 02:46:29,00(68) | 00:03:28,00(59) | 02:14:36,00(82) | ||
82 | Mareš Jiří (1973) | CZE | NeVrSport Team | 05:55:35,00 | 00:41:08,00(70) | 00:04:32,00(82) | 02:55:23,00(77) | 00:03:30,00(60) | 02:11:02,00(79) | |
83 | Paweł Palus (1975) | POL | IM 2010 Polska | 06:06:52,00 | 00:43:06,00(74) | 00:04:21,00(79) | 02:57:22,00(79) | 00:03:36,00(65) | 02:18:28,00(83) | |
84 | Wojcik Adrian (1974) | POL | IM 2010 Polska | 06:19:10,00 | 00:50:00,00(87) | 00:03:58,00(72) | 03:08:31,00(87) | 00:04:22,00(79) | 02:12:20,00(80) | |
85 | HONZL Václav (1976) | CZE | EXTREM TEAM VYSTRKOV | 06:24:18,00 | 00:52:18,00(88) | 00:05:22,00(85) | 03:00:31,00(82) | 00:03:54,00(73) | 02:22:13,00(84) | |
86 | Pietruszka Rafał (1977) | POL | Swim-Sport Kraków | 06:30:06,00 | 00:43:21,00(75) | 00:02:56,00(55) | 03:16:55,00(88) | 00:03:41,00(68) | 02:23:14,00(85) | |
87 | Kyzlink Pavel (1976) | CZE | Kyslik.cz | 06:30:33,00 | 00:48:11,00(85) | 00:06:05,00(88) | 02:58:39,00(81) | 00:04:32,00(83) | 02:33:05,00(87) | |
88 | Kohout Václav (1974) | CZE | Kapoun team | 06:51:53,00 | 00:46:26,00(82) | 00:02:50,00(54) | 03:01:52,00(84) | 00:06:37,00(87) | 02:54:08,00(88) | |
DSQ | Zdvihal Lukáš (1977) | CZE | 04:50:51,00 | 00:37:18,00() | 00:02:11,00() | 02:32:21,00() | 00:03:14,00() | 01:35:46,00() |