KLIMATEX-TUFO Moraviaman triatlon, 18.06.2016 , M/Ž 35 (35 - 39) , 3.8 - 180 - 42.2 km , Man


Go back

#NameCountryTeamProfi Team NameTimePlavání1. depoKolo2. depoBěh
1Krpec Lukáš (1979)CZEROCKTECHNIK TRIATLON08:45:19,0000:50:15,00(1) 00:01:08,00(1) 04:41:17,00(1) 00:01:05,00(2) 03:11:34,00(2)
2Teplý Ondřej (1978)CZEHISPORT Team08:59:50,0000:56:21,00(9) 00:02:03,00(1) 04:53:09,00(3) 00:01:34,00(1) 03:06:42,00(1)
3Křivánek Josef (1979)CZEROCKTECHNIK TRIATLON09:01:36,0000:52:12,00(2) 00:01:16,00(2) 04:42:24,00(1) 00:01:23,00(1) 03:24:23,00(5)
4Polesný Martin (1980)CZEIndividuální09:01:48,0000:52:13,00(3) 00:01:34,00(2) 04:45:27,00(1) 00:01:07,00(3) 03:21:28,00(3)
5Kopřiva Petr (1981)CZEinTrener Team09:16:34,0000:54:57,00(6) 00:01:27,00(1) 04:49:45,00(2) 00:01:51,00(1) 03:28:34,00(7)
6Vondra Vítězslav (1979)CZEVeslařský klub BLESK09:26:46,0000:53:04,00(5) 00:02:00,00(1) 04:50:12,00(1) 00:01:10,00(1) 03:40:21,00(12)
7Hron Jan (1981)CZEŠumavský triatlon (ŠuTri)09:40:10,0000:56:08,00(7) 00:02:08,00(2) 05:13:56,00(6) 00:01:07,00(4) 03:26:51,00(6)
8Buček Martin (1978)CZEMST Jihlava09:45:11,0001:13:03,00(34) 00:02:40,00(1) 05:05:10,00(2) 00:02:03,00(3) 03:22:15,00(4)
9Cibulka Stanislav (1981)CZEIRON STARS BEROUN09:48:02,0000:56:14,00(8) 00:01:38,00(2) 05:04:48,00(1) 00:02:50,00(1) 03:42:32,00(14)
10Klika Petr (1979)CZENOVIS TK Praha09:49:59,0001:06:32,00(20) 00:03:07,00(1) 05:09:23,00(2) 00:02:01,00(1) 03:28:57,00(8)
11Král Pavel (1978)CZEUSK FM / TCV Jindřichův Hradec09:50:01,0000:58:59,00(14) 00:01:49,00(1) 05:10:57,00(3) 00:01:03,00(1) 03:37:13,00(11)
12Pražan Jan (1978)CZE09:59:00,0001:07:34,00(23) 00:05:16,00(2) 05:08:20,00(1) 00:03:58,00(1) 03:33:53,00(9)
13Stehlík Martin (1980)CZERBZ Praha10:15:10,0000:53:01,00(4) 00:03:16,00(1) 05:20:51,00(1) 00:03:30,00(2) 03:54:32,00(18)
14Galandr Daniel (1979)CZEIndividuální10:16:16,0001:13:06,00(35) 00:02:29,00(1) 05:23:58,00(7) 00:02:35,00(2) 03:34:08,00(10)
15Vaněk Jan (1979)CZEA-fitness Roudnice nad Labem10:17:33,0001:07:43,00(24) 00:01:51,00(2) 05:22:30,00(4) 00:02:29,00(1) 03:43:00,00(15)
16Racek Tomáš (1981)CZEEasyGoRun10:27:30,0000:58:43,00(13) 00:01:25,00(1) 05:23:24,00(6) 00:01:26,00(1) 04:02:33,00(22)
17Vrábel Pavel (1979)CZEMST Jihlava10:28:16,0001:18:04,00(46) 00:03:20,00(4) 05:23:02,00(5) 00:02:32,00(1) 03:41:19,00(13)
18Polak Radek (1979)CZETJ Trsice10:28:59,0001:09:05,00(29) 00:04:08,00(2) 04:51:09,00(2) 00:03:45,00(5) 04:20:53,00(33)
19Kudrna David (1977)CZETJ Slavoj Čáslav10:30:19,0001:08:14,00(26) 00:02:54,00(2) 05:31:50,00(14) 00:01:35,00(2) 03:45:47,00(16)
20Krejčí Ivo (1981)CZE10:35:34,0001:06:40,00(21) 00:02:45,00(2) 05:14:18,00(7) 00:02:57,00(1) 04:08:54,00(25)
21Liška Petr (1979)CZEDEKTRADE10:42:48,0001:08:06,00(25) 00:03:19,00(3) 05:25:44,00(8) 00:01:44,00(1) 04:03:56,00(23)
22Horák Martin (1977)CZECK SP Kolo Loap Specialized10:51:41,0001:26:38,00(54) 00:05:55,00(5) 05:13:48,00(5) 00:04:51,00(1) 04:00:28,00(21)
23Bednář Petr (1980)CZEIndividuální10:52:23,0000:57:28,00(11) 00:01:37,00(1) 05:20:51,00(2) 00:02:15,00(2) 04:30:12,00(37)
24Plavec Jan (1979)CZEBěžecký klub Heřmanův Městec10:54:32,0001:17:10,00(44) 00:03:21,00(5) 05:31:55,00(15) 00:04:42,00(1) 03:57:24,00(19)
25Zaiček Peter (1977)SVKoravske sviste10:57:33,0001:14:07,00(36) 00:02:50,00(6) 05:27:51,00(10) 00:02:18,00(4) 04:10:28,00(27)
26Krejný Kamil (1977)CZE10:58:08,0001:08:24,00(28) 00:02:36,00(2) 05:13:33,00(4) 00:02:23,00(1) 04:31:12,00(38)
27Krupička David (1977)CZE10:58:58,0000:59:05,00(15) 00:02:28,00(3) 05:34:44,00(16) 00:02:11,00(1) 04:20:31,00(32)
28Duba Kamil (1978)CZESpartak Vrchlabí10:59:07,0001:12:28,00(32) 00:03:09,00(2) 05:26:13,00(9) 00:03:05,00(1) 04:14:13,00(29)
29Veselovský Daniel (1977)SVK11:01:06,0001:00:31,00(17) 00:03:03,00(1) 05:54:50,00(1) 00:02:58,00(2) 03:59:45,00(20)
30Wiebauer Tomáš (1977)SVKSansport.sk11:08:11,0000:57:02,00(10) 00:01:13,00(1) 05:29:08,00(11) 00:02:51,00(2) 04:37:57,00(43)
31Ungerman Antonín (1978)CZEBEER GYM Mladá Boleslav11:08:28,0001:21:37,00(50) 00:04:23,00(4) 05:29:49,00(12) 00:03:44,00(4) 04:08:56,00(26)
32Bielik Andrej (1980)SVKSri Chinmoy Marathon Team11:08:59,0001:14:16,00(37) 00:02:47,00(3) 05:16:48,00(1) 00:02:39,00(2) 04:32:29,00(39)
33Ruzik Rafal (1979)POLHuub Poland11:14:44,0001:17:03,00(43) 00:03:18,00(2) 05:45:48,00(1) 00:03:32,00(3) 04:05:05,00(24)
34Hromádka Jiří (1980)CZEPísek11:16:17,0001:08:18,00(27) 00:02:18,00(1) 05:52:13,00(5) 00:01:56,00(2) 04:11:32,00(28)
35Linhart Martin (1977)CZE11:16:58,0001:16:16,00(42) 00:04:10,00(3) 06:04:26,00(2) 00:03:29,00(1) 03:48:37,00(17)
36Kavai Csaba (1981)HUNSri Chinmoy Marathon Team11:21:04,0000:58:41,00(12) 00:02:24,00(2) 05:38:12,00(18) 00:01:56,00(3) 04:39:50,00(44)
37pokojny peter (1977)SVK11:23:54,0001:12:51,00(33) 00:02:54,00(1) 05:41:31,00(20) 00:03:11,00(1) 04:23:26,00(34)
38Langpaul Richard (1977)CZEMORAVIAMAN Team Otrokovice11:42:53,0001:00:31,00(16) 00:02:23,00(1) 05:22:07,00(3) 00:02:37,00(1) 05:15:15,00(1)
39Černoch Filip (1981)CZE11:43:24,0001:26:05,00(53) 00:05:48,00(3) 05:52:05,00(4) 00:04:56,00(3) 04:14:30,00(30)
40Ivančević Tomislav (1978)HRVTK Medjimurje11:43:29,0001:03:06,00(18) 00:07:55,00(2) 06:09:27,00(3) 00:05:35,00(1) 04:17:27,00(31)
41Hejna Marek (1980)CZETriatlon TJ Praha Háje11:45:10,0001:03:20,00(19) 00:02:36,00(1) 05:30:01,00(13) 00:02:15,00(3) 05:06:58,00(1)
42Petlach Richard (1978)CZE11:47:21,0001:14:57,00(40) 00:02:48,00(4) 05:58:59,00(1) 00:02:03,00(2) 04:28:34,00(35)
43Tichý Václav (1980)CZEHradec Králové11:51:03,0001:14:50,00(39) 00:09:42,00(2) 05:49:01,00(2) 00:04:43,00(3) 04:32:47,00(40)
44Moravec David (1977)CZEIndividuální11:52:04,0001:11:23,00(31) 00:03:53,00(1) 05:58:23,00(1) 00:08:46,00(1) 04:29:40,00(36)
45Riša Miroslav (1981)SVKnajtrening.sk11:52:55,0001:07:25,00(22) 00:05:48,00(4) 05:36:58,00(17) 00:06:54,00(2) 04:55:49,00(1)
46Štěpánek Martin (1981)CZE12:02:45,0001:15:10,00(41) 00:02:50,00(5) 05:51:39,00(3) 00:03:02,00(3) 04:50:04,00(1)
47Outrata Jan (1978)CZEwww.inf.upol.cz/tri12:19:31,0001:11:04,00(30) 00:05:03,00(1) 05:40:12,00(19) 00:04:47,00(4) 05:18:25,00(1)
48Plavec Vítězslav (1980)CZEBěžecký klub Heřmanův Městec12:29:12,0001:14:37,00(38) 00:04:24,00(5) 06:22:25,00(6) 00:05:36,00(2) 04:42:10,00(1)
49Bilik Peter (1979)SVKNitra12:40:53,0001:22:11,00(51) 00:06:40,00(1) 06:26:29,00(9) 00:04:42,00(2) 04:40:51,00(45)
50Liska Jan (1977)CZEFlying Foxes12:43:49,0001:20:03,00(48) 00:09:11,00(1) 06:19:32,00(5) 00:09:59,00(1) 04:45:04,00(1)
51Stenzl Libor (1978)CZEFanda und Ozzy12:49:48,0001:22:45,00(52) 00:05:38,00(1) 06:42:19,00(1) 00:04:51,00(2) 04:34:15,00(41)
52Dostál Jan (1977)CZETITAN TRILIFE13:16:56,0001:17:31,00(45) 00:11:34,00(1) 07:03:22,00(3) 00:06:42,00(1) 04:37:47,00(42)
53Karasek Tomas (1981)CZESK Kary13:57:46,0001:28:13,00(55) 00:04:42,00(6) 06:26:22,00(8) 00:06:03,00(1) 05:52:26,00(1)
54Kohout Jiří (1980)CZE14:14:07,0001:50:01,00(56) 00:05:38,00(2) 06:26:12,00(7) 00:08:52,00(2) 05:43:24,00(1)
55Krůta Martin (1978)CZEJelenice14:19:55,0001:20:30,00(49) 00:04:01,00(1) 06:10:29,00(4) 00:06:24,00(2) 06:38:32,00(1)
56Slavata Tomáš (1980)CZEAuthor Xterra Team14:28:33,0001:50:01,00(57) 00:04:50,00(1) 06:28:17,00(10) 00:07:01,00(4) 05:58:24,00(1)
57Novák Rostislav (1979)CZECirk La Putyka- Osm statečných14:28:33,0001:19:48,00(47) 00:07:26,00(1) 06:55:55,00(2) 00:07:00,00(3) 05:58:23,00(1)
DNFJanošek Tomáš (1981)CZEKrušnoman triathlon team Litvínov 01:01:55,00() 00:02:05,00() 05:17:37,00() 00:02:09,00() ---
DNFDrábek Tomáš (1978)CZEUniCredit Triathlon Team 01:09:59,00() 00:02:02,00() 05:25:03,00() 00:02:37,00() ---
DNSSojka Hynek (1980)CZEŠumavský triatlon (ŠUTRI) ---------------
DNSHošťálek Radek (1977)CZETRI Cheb ---------------
DNSNagy Miroslav (1981)SVKMatfyz Praha ---------------
DNSHořava Jiří (1980)CZEIndividuální ---------------
DNSMathy Jan (1979)CZETT Cyklorenova Cvikov ---------------
DNSPataki Patrik (1980)CZEAK Drnovice ---------------
DNSSladký Petr (1979)CZETITAN TRILIFE ---------------
DNSKlúčik Daniel (1981)SVKProcycling-Dexter ---------------
DNSMozolák Adam (1979)SVKlasosport tri team ---------------
DNSVostřel Petr (1978)CZETRIade Děčín ---------------
DNSDirnbach Milan (1978)SVKI RUN ---------------
DNSKlíma Jan (1977)CZEUniverzitní sportovní klub Fakulta managementu VŠE ---------------
DNSKrohlák Milan (1981)CZE ---------------
DNSMihaylov Petar(Deeptaksha) (1978)BGRSrichinmoy marathon team (SCMT) ---------------
DNSŠatník Jozef (1981)CZEFAVORIT ---------------
DNSTkáč Daniel (1979)CZETITAN TRILIFE ---------------
DNSMacháček Vladimír (1980)CZESporton team ---------------